webleads-tracker

   

Connexing, business telefonie, enconomisch en ecologischConnexing, business telefonie, enconomisch en ecologisch

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Aan- en verkoop van bedrijfstelefonie, nieuw en ecologisch gerecycleerd. Reparatie en terugname van telefoonmateriaal: vaste of draadloze telefoon, headset, standaard telefoon...

Connexing is
gratisprijsaanvraag

Een maand gratis proef: Sennheiser draadloze headset
Connexing is
Jabra Evolve 75
Nieuw - Plantronics Voyager 5200 UC
Aanbiedingen

  1. Van 189,00 € 189,00 Excl. BTW
  2. Van 110,00 € 110,00 Excl. BTW
  3. Van 245,00 € 245,00 Excl. BTW
  4. Van 296,95 € 296,95 Excl. BTW
  5. Van 274,00 € 274,00 Excl. BTW
  6. Van 179,00 € 179,00 Excl. BTW

Eco-recycled Smartphones  Opkopen Connexing

 

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 35389440, emalloc: 34683288
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.7028100
mage::app::init::system_config0.0014179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00361380,600524,288
mage::app::init::config::load_cache0.010211,7840
mage::app::init::stores0.040813,246,3443,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0008157,088262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.022511,637,6081,572,864
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005414,4000
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002161,2560
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002161,2560
init_config_section:stores_nl0.003012,1360
mage::app::init_front_controller0.01171915,2481,048,576
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00451490,088524,288
OBSERVER: mana_core0.0129621,095,0161,048,576
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00441211,048262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241193,312262,144
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00262151,7600
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,088262,144
OBSERVER: mstcore0.0002123,0320
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6640
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0039154,648262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0016681,2080
mage::dispatch::routers_match0.6088100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00073725,9360
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0027693,9840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.0010343,9280
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.129115,391,1525,505,024
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0012199,4320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.00943271,360262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00371174,992262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00561294,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0011161,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.082612,604,2083,145,728
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00525260,3760
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.028311,915,9441,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2880
OBSERVER: mana_db0.00222212,7200
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111113,4800
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007154,1760
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0010188,7280
OBSERVER: log0.01531796,680786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,7360
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00231240,728262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00232238,104262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,6160
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00261227,264262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00241222,936262,144
OBSERVER: pagecache0.0007137,6320
OBSERVER: persistent0.00303326,176262,144
OBSERVER: persistent_session0.0007142,032262,144
OBSERVER: persistent_quote0.00161187,9920
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,1440
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,640262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_cms_index_index0.0008150,1760
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0007147,0880
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index0.4330100
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.0013578,4160
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0008136,2640
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_page_content0.0007133,1120
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0014181,0960
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3520
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,8000
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0005130,6320
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_xml0.001416720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00451116,336524,288
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0029110,1440
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.057517,338,9927,340,032
BLOCK: formkey0.00291318,120262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0008995,2560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0005995,2560
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0004995,2240
BLOCK: root0.0008193,2480
BLOCK: head0.00091141,352262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9840
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032842,7680
BLOCK: js_cookies0.0003171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011219,112262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00021738,3920
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00091167,888262,144
BLOCK: top.container0.0005170,3280
BLOCK: store_language0.0006193,0480
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,488262,144
BLOCK: global_messages0.00121132,3440
BLOCK: footer0.00071115,056262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6320
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6480
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00333211,248524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00351506,296524,288
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00142333,056262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0007181,7120
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00365263,392262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,944262,144
BLOCK: return_link0.00081152,664262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00291249,784262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,0240
BLOCK: cart_sidebar0.00111280,232262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00211400,752524,288
BLOCK: right.poll0.00101172,576262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00082198,1920
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,248262,144
BLOCK: google_analytics0.00091187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,560262,144
BLOCK: head_rss0.00111189,264262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00131232,640262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,3520
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,680262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0005186,2000
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0007197,832262,144
BLOCK: cms_page0.0009181,6160
BLOCK: msemanticbasic.business0.0004182,432262,144
BLOCK: head.calendar0.0005194,3920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,3040
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,144262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_page0.0003169,7520
BLOCK: google_sitelinks_search0.0003168,2160
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006191,024262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.091113,373,9363,407,872
OBSERVER: mana_seo0.060912,174,5202,621,440
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00301337,536262,144
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00341398,888262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00252260,760262,144
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00161201,2320
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0012162,1680
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003131,1360
OBSERVER: configurableswatches0.0004166,8640
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0003145,9440
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00241290,768262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00311305,512262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02051289,160262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003111,7680
init_config_section:stores_be_nl0.002811,8160
init_config_section:stores_es0.002911,8080
init_config_section:stores_default0.002811,8160
init_config_section:stores_it0.002711,8000
init_config_section:stores_lu0.002911,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0005122,4400
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render0.2672100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.009756288,952524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.002711188,952262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0050111222,256262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00125654,3680
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.240418,049,1688,126,464
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.043611,693,2561,572,864
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0493551,228,288524,288
OBSERVER: mana_core_require0.00155514,1040
OBSERVER: mana_filters0.00175540,9840
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003055151,6560
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00315564,1680
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00145524,368262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00115513,9280
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.007855179,2240
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.004355196,024262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00185514,0640
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00205539,1840
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00255558,5200
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,7600
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,3040
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0012189,1920
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0022113,8000
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0021110,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.096711,941,3762,359,296
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.02431934,512786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01332683,544524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0011155,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1920
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0012162,4640
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0005118,3760
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.0005138,9680
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.05311770,6161,048,576
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.003613281,1200
CORE::create_object_of::Mage_Widget_Model_Template_Filter0.0007192,7680
frontend/base/default/template/page/js/calendar.phtml0.001119,7760
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01501112,4400
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7520
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7040
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0010160,2160
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00081118,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Collection0.00161126,7600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00431234,872262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00291117,4880
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009154,5280
CACHE_URL0.01911303,752524,288