webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Aastra A142d - Draadloze DECT-telefoon

DECT Aastra A142d: verzekerde mobiliteit

23/01/2018

Op voorraad


  • Vedergewicht 138 g

  • Register met 100 nummers

  • Trilfunctie

  • Grote compatibiliteit

  • IP50-norm

  • Ref. fabrikant : 68743

  • 1 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Van
178,00 € 178,00 Excl. BTW € 213,60 Incl. BTW

Prijs per 1 € 178,00 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Aastra A142d - Draadloze DECT-telefoon DECT prise_casque vibreur

Aastra A142d: Veelzijdig en gemakkelijk in het gebruik. Hij is geschikt voor situaties van mobiliteit in het bedrijf. Dit DECT-toestel beschikt over een headsetingang en handsfree functie om bij te dragen aan uw comfort tijdens uitgaande en ontvangen gesprekken. Dankzij de trilfunctie bent u altijd bereikbaar, zelfs als het geluid van de beltoon is uitgeschakeld of als u de telefoon niet hoort overgaan.

De geheugenkaart (tot 100 entries in het register en gegevens speciaal voor het toestel) is overdraagbaar tussen uw handsets. Wanneer uw terminal niet beschikbaar is, kunt u gebruikmaken van uw geheugenkaart in een ander apparaat en zo toegang krijgen tot uw opgeslagen gegevens.

De Aastra A142d is compatibel met DECT IP, DECT digitaal en DECT SIP. Aangesloten op een systeem als eigenaar, profiteert u op uw toestel van alle functionaliteiten van de PABX. Hij is ontworpen om te functioneren op uw Aastra 5000 systemen vanaf R5.1B en Nexspan, IP OMM 1.5. In tegenstelling tot de traditionele DECT-toestellen geeft de Aastra A142d u toegang tot alle SIP functionaliteiten aangeboden door het telefoonsysteem. Bovendien is hij compatibel met de M7900 alarmserver (afhankelijk van de versie van de PABX Aastra).

Als u een draadloze DECT-telefoon zoekt van Aastra en SIP: kies de Aastra A142d.

Geleverd met batterij, lader en handleiding.

Scherm van de handset:

  • Grafisch scherm met achtergrondverlichting: (5 regels, 96 x 60 pixels), amberkleur
  • Datum / tijd (internationale weergave-indelingen)

Menu:

  • Contrastbeheer
  • 13 talen (Frans, Duits, Engels, Spaans, Italiaans, Nederlands, Zweeds, Deens, Noors, Portugees, Fins, Tsjechisch, Sloveens)

Aastra A142d

Toetsenbord van de handset:

  • Toetsenbord met achtergrondverlichting
  • Informatietoets voor toegang tot het logboek van oproepen
  • Informatietoets en luidspreker met bijbehorende leds
  • Onderbreking microfoon
  • Handmatige en automatische vergrendeling van het toetsenbord

Geluid van de handset:

  • Handsfree
  • Instelbaar volume (luidspreker, hoorn) op 8 niveaus

Register:

  • Geheugenkaart (tot 100 entries in het register en apparaatspecifieke gegevens) Nieuwe nutteloosheidsverklaring in het geval van uitwisseling van Aastra 142d-toestellen.

Nummervorming:

  • SOS-functie om een alarmnummer te bellen
  • Afgekorte nummervorming met de nummertoetsen 1-9

Ontvangst van oproepen/beltonen:

  • Trilfunctie
  • 30 beltonen
  • Automatisch opnemen in headsetmodus
  • Tijdelijke uitschakeling van de beltoon
  • Opladen in stiltemodus
  • Bel screening
  • Wachtstand, double-call, schakelen tussen gesprekken, hand-over
  • Oproep doorschakelen: Direct, bij geen gehoor, bij in gesprek

Overzicht van de oproepen:

  • Informatietoets voor toegang tot het logboek van oproepen
  • Beheer van bellijsten

Connectiviteit:

  • Headsetaansluiting (2,5 mm)

Batterij:

  • 3 AAA-batterijen (NiMH)
  • Laadtijd: max. 6 uur

Autonomie:

  • Zelfstandige werking in stand-by-modus: Tot 140 uur / in gespreksstand: Tot 14 u

Varia:

  • Geheugenkaart (tot 100 entries in het register en apparaatspecifieke gegevens) Nieuwe nutteloosheidsverklaring in het geval van uitwisseling van Aastra 142d-toestellen.

Technische informatie voor Aastra A142d - Draadloze DECT-telefoon

Grote toetsen Nee
Mute mode Nee
Algemeen telefoonboek Nee
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 1 jaar

Klantbeoordelingen Aastra A142d - Draadloze DECT-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 52953088, emalloc: 52468408
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.5613100
mage::app::init::system_config0.0015179,6960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00351380,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008911,7840
mage::app::init::stores0.035413,246,2883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.019911,637,3841,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002524814,336262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005482,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006482,7920
init_config_section:stores_nl0.003012,1280
mage::app::init_front_controller0.01111915,2321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00441490,160524,288
OBSERVER: mana_core0.0141871,168,888786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00411210,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221193,280524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00252151,7280
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0033158,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite0.001188,4560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00372682,3200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.4778100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00126443,3840
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0020485,4720
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00251490,5920
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0039195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.137115,370,0485,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0010199,6800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.019415278,216262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01331175,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00501294,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.084512,605,2562,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00757383,3040
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.026711,909,7681,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0006116,2960
OBSERVER: mana_db0.00244206,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111112,920262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6480
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0009188,8640
OBSERVER: log0.01461795,960786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00141100,656262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00203240,120262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00194237,688262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00081117,512262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00223227,432262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00183223,232262,144
OBSERVER: pagecache0.0007138,2480
OBSERVER: persistent0.00263326,024524,288
OBSERVER: persistent_session0.0006142,0240
OBSERVER: persistent_quote0.00131188,1040
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,2560
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0007180,6400
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0003133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.2214100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007182,176262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003211,4640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.011729335,784262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0088206234,856262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00232581,3200
__EAV_LOAD_MODEL__0.149116,318,3526,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00291189,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0020223156,128262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004628246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.05291688,320786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000313528,360262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.056013,246,3203,145,728
init_config_section:websites0.014111,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0010193,312262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0009391,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.035412,432,3762,621,440
OBSERVER: inventory0.01382734,528786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00662542,984524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001914,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01511796,5441,048,576
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00341433,552262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.070712,344,1522,097,152
OBSERVER: reports0.069512,202,4322,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0005127,7440
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01081656,176524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010157,2800
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002101,0000
OBSERVER: sendfriend0.00111136,6160
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0013181,3280
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3200
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7840
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04721190,320262,144
layout/package_update: default0.0130130,1920
layout/db_update: default0.0039139,3600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0005165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.9264100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.9240100
layout/package_update: catalog_product_view0.0136130,7840
layout/db_update: MAP_popup0.9194100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.9165100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9138100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.9108100
layout/db_update: catalog_product_view0.9083100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.9056100
layout/db_update: PRODUCT_1630.9025100
layout/db_update: customer_logged_out0.8999100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001515360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00461116,560262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0030110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.147219,778,1449,699,328
BLOCK: formkey0.00281318,016262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121367,0320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081367,0240
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071367,0000
BLOCK: root0.0007193,2480
BLOCK: head0.00091141,320262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9600
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00021941,9120
BLOCK: global_notices0.0004169,808262,144
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,928262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0005193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,528262,144
BLOCK: global_messages0.00121132,3520
BLOCK: footer0.00061115,064262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00543226,216524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00301438,744262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00151328,216524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00405263,600262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9440
BLOCK: return_link0.00101152,656262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00291208,832262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0014180,0640
BLOCK: cart_sidebar0.00141280,256262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00261400,808524,288
BLOCK: right.poll0.00121172,520262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,192262,144
BLOCK: google_analytics0.00091187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,560262,144
BLOCK: head_rss0.00111189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00121228,688262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,672262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0007197,848262,144
BLOCK: product.info0.02051720,984786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.005514128,3760
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003158,3120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001112,9600
BLOCK: product.info.media0.00081176,1920
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,368262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004171,7120
BLOCK: product.description0.0004168,3200
BLOCK: product.attributes0.0005177,744262,144
BLOCK: product.info.addto0.008514,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.008314,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.008414,8240
BLOCK: product.info.options0.0007198,5600
BLOCK: html_calendar0.0005194,4000
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.008814,8560
BLOCK: product.clone_prices0.008815,2400
BLOCK: product.info.container10.0005173,472262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00911269,056262,144
BLOCK: product.review.form0.00211154,768262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00171258,776262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,120262,144
BLOCK: productalert.price0.0004179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0013190,784262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,152262,144
BLOCK: 0.00061146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,832262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.093411,873,8561,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0038187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00381425,968524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00261291,680262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.01941566,968524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.01991307,504524,288
init_config_section:stores_be_fr0.002811,7600
init_config_section:stores_be_nl0.002711,8160
init_config_section:stores_es0.002811,8080
init_config_section:stores_default0.002711,8160
init_config_section:stores_it0.002712,0560
init_config_section:stores_lu0.002711,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0425153,9600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0022636,2080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6505100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.014782323,168262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.004116399,1360
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0070163230,152262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00168258,1360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.6187111,070,71211,272,192
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.068912,119,0962,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01106395,808262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0018524,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0009519,3840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0842811,268,4001,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00228120,5520
OBSERVER: mana_filters0.00218147,4880
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003881158,168262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00458170,6160
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00208130,8160
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00168120,3760
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.011081185,984262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.013181202,4800
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01078120,5120
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00358145,6080
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00338165,000262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0009121,7200
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0027113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0025110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03361440,104524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.001178,0000
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01141183,984262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0041120,1280
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0011160,0960
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00081118,3520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001213,8320
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00531331,152262,144
OBSERVER: catalogrule0.00501326,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00381219,3760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.001915,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00561394,800524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0056382,2160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01763114,624262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0146322,576262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01903225,4800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002148,6160
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002181,3520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002181,3520
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.402915,335,9525,505,024
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.03821875,1601,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0002127,6960
locale/currency0.00922397,7520
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0017281,2880
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0015278,4640
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.019011,403,9361,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00501633,800524,288
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0009180,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00261323,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.002515,392262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0371192,5520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0011221,8800
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00581201,7920
OBSERVER: tax0.0007149,9280
OBSERVER: bundle_observer0.00402119,392262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.0841166,192786,432
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.051010115,048524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.0005110,2880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.08761605,4160
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001612960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0031161,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0006112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01071266,704524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01641112,5360
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7360
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3680
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7360
CACHE_URL0.02081356,616524,288