webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Aastra A620d - Draadloze DECT-telefoon

DECT biedt een bewegings- en verplaatsingsvrijheid

End of life artikelen


  • Bluetooth

  • 2" TFT-kleurenscherm"

  • Register met 200 namen

  • Valbestendig tot op 1,7m

  • Ref. fabrikant : 68850

  • 2 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Aastra A620d - Draadloze DECT-telefoon bluetooth ecran_couleur mains_libres prise_casque

Aastra A620d: Een DECT-telefoon van hoge kwaliteit. De telefoon heeft een adresboek met 200 contacten en een grote bellijst (lijst van de laatst gebelde nummers of ingekomen gesprekken). Dankzij deze 2 functies kunt u uw contacten snel bellen. De Aastra beschikt over een omgevingsgeluidfiltering die het volume van de beltoon alsook volume van het gesprek aanpast naargelang de geluidsomgeving. De kwaliteit van al uw gesprekken is optimaal.

U kunt een headset met snoer aansluiten dankzij de headsetaansluiting of een draadloze headset dankzij de geïntegreerde Bluetooth-functie. U bent zo vrijer in uw bewegingen tijdens uw gesprekken. De handsfree-functie ervan verschaf u ook bewegingsvrijheid. U kunt ook een hoogperformante batterij kopen die de gespreks- en stand-by-autonomie van uw telefoon verdubbelt. Zijn groot kleurenscherm biedt u een gebruikscomfort en leesgemak.

De Aastra A620d neemt de norm IP50 in acht en geniet van een valbestendigheid op beton zonder schade tot op een hoogte van 1,7 meter. Eén van de andere voordelen van deze telefoon is zijn beheersgemak dankzij de gecentraliseerde software-update via de Air-interface. Het werk van de administrators wordt zo vereenvoudigd. U beschikt over verschillende toebehoren in optie zoals de batterijklep, de hoogwaardige batterij, de nekbeugel, enz.

Nood aan vrijheid in uw bewegingen en verplaatsingen: dan is de Aastra A620d iets voor u.

Geleverd met standaardbatterij, riemclip, kantoorlader met internationaal voedingsblok en handleiding.

Scherm van de handset:

  • TFT kleurenscherm, 2-inch, 176 x 220 pixels, 65.536 kleuren
  • 7 tekstregels, 1 kopregel en 1 Softkey regel
  • Afstelbare helderheid van het scherm
  • 3 lettertypes voor tekstweergave in verschillende afmetingen
  • Personaliseerbare achtergrond

Menu:

  • 5 configureerbare gebruikersprofielen (voorbeeld: headset- of vergaderingmodus)
  • Batterijbeheer
  • Vergrendeling met pincode
  • Configureerbare duur van achtergrondverlichting toetsenbord en scherm
  • Instelbaar alarm en afspraken
  • Automatische / handmatige toetsenvergrendeling
  • Instelbare tijd en datum
  • Tot 12 talen beschikbaar voor weergave

Toetsenbord van de handset:

  • Toetsenbord met achtergrondverlichting
  • 1 snelkoppelingstoets, 3 lateraal programmeerbare toetsen, 2 navigatietoetsen en 2 interactieve toetsen
  • 3 multifunctionele, gekleurde ledlampjes
  • Geluidssignaal als er op de knoppen wordt gedrukt, bevestiging, staat van de batterij, waarschuwingssignaal als u buiten bereik komt

Geluid van de handset:

  • Filter van achtergrondgeluiden voor luidruchtige omgevingen
  • Handsfree
  • Verschillende volumes hoorn, luidspreker en headset

Register:

  • Persoonlijk register van 200 contacten met ieder 5 entries

Ontvangst van oproepen/beltonen:

  • 44 polyfone / 8 niet-polyfone beltonen met automatische instelling van het configureerbare volume
  • Verschillende tonen voor interne & externe oproepen, berichten, alarm, noodoproepen
  • Instelbaar volume van de beltoon
  • Downloaden van beltonen via het systeem (naargelang het systeem)
  • Onderbreken beltoon (in functie van het systeem)
  • Automatisch opnemen buiten basis
  • Alarm via een trilsignaal

Overzicht van de oproepen:

  • 50 entries in de lijst van inkomende oproepen (afhankelijk van het systeem)
  • 30 entries in de lijst van uitgaande oproepen (afhankelijk van het systeem)

Connectiviteit:

  • Headsetaansluiting (jack 2,5 mm)
  • Bluetooth functie
  • USB-interface – pc
  • Compatibel met de in de handel verkrijgbare USB-laders

Batterij:

  • Standaardbatterij (AS): Lithium-ion, 850 mAh
  • Hoogperformante batterij (PA) – Toebehoren: Lithium-ion, 1800 mAh
  • Internationale netwerkadapter voor de EMEA, Noord Amerika en Australië

Autonomie:

  • Gespreksautonomie: Tot 12 u (standaardbatterij) of tot 24 u (high performance batterij)
  • Autonomie in stand-by-modus: Tot 100 u (standaardbatterij) of tot 200 u (high performance batterij)

Beheer:

  • Automatische software-updates via de Air-interface (afhankelijk van het systeem)
  • Geïntegreerde diagnosefuncties

Varia:

  • DECT-, GAP en (gedeeltelijke) CAP-technologie
  • Hoge valbestendig op beton zonder schade tot 1,7m
  • IP50-beschermingsklasse
  • Gegarandeerd veilig dankzij de encryptie van de communicatie
  • Modellen in kleuren naar keuze

Technische informatie voor Aastra A620d - Draadloze DECT-telefoon

Grote toetsen Nee
Mute mode Nee
Algemeen telefoonboek Nee
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 2 jaar

Klantbeoordelingen Aastra A620d - Draadloze DECT-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 50331648, emalloc: 49859160
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.3211100
mage::app::init::system_config0.0014179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331380,656262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008711,7840
mage::app::init::stores0.036413,246,2323,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.020111,637,4561,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002124013,9520
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0004457,6560
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006452,6480
init_config_section:stores_nl0.002712,1280
mage::app::init_front_controller0.01071915,1601,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00431490,080524,288
OBSERVER: mana_core0.0140711,086,200786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401210,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201193,360524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00222151,6320
OBSERVER: manufacturers0.0002121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0480
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.3748158,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00423282,6080
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.8668100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00104833,0160
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0022485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00261490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0051195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.132315,370,1525,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0012199,6720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.01277273,288262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00611175,0480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00541294,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0010161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.086212,605,4642,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00646271,5440
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.025711,909,8481,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00244206,896262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101112,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6400
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0008188,8080
OBSERVER: log0.01341796,0081,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,712262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00253240,112262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00234237,680262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,504262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00283227,336524,288
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00253223,136524,288
OBSERVER: pagecache0.0007138,2880
OBSERVER: persistent0.00303326,1280
OBSERVER: persistent_session0.0006142,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00141188,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,248262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0004133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0003130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.6041100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0009182,208262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003271,7600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.010629335,792262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0084206234,864262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00273182,1840
__EAV_LOAD_MODEL__0.256816,317,5766,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00201189,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0021224156,8240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005028246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.15581689,456786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000413528,3680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.063613,246,7043,145,728
init_config_section:websites0.017511,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0011193,312262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0010391,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.023311,658,6401,572,864
OBSERVER: inventory0.01562728,5201,048,576
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00672542,816524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001914,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.0007124,4880
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00411431,848262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.083712,344,0082,359,296
OBSERVER: reports0.081812,202,2882,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0007127,8560
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01361654,792786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0015155,8640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002101,0000
OBSERVER: sendfriend0.00171136,6160
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0017181,2960
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0007145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.07321188,264262,144
layout/package_update: default0.0152130,1920
layout/db_update: default0.0052139,3680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0003165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl1.1911100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.1877100
layout/package_update: catalog_product_view0.0200128,7360
layout/db_update: MAP_popup1.1803100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item1.1751100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.1716100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.1678100
layout/db_update: catalog_product_view1.1633100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple1.1508100
layout/db_update: PRODUCT_1661.1472100
layout/db_update: customer_logged_out1.1435100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001715360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00551116,240262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0037110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.312319,546,1209,437,184
BLOCK: formkey0.00301318,192262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111346,9360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081347,1840
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061346,9040
BLOCK: root0.0008193,4640
BLOCK: head0.00101141,376262,144
BLOCK: before_head_end0.00071123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0005171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0004169,776262,144
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00091167,936262,144
BLOCK: top.container0.0005170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,520262,144
BLOCK: global_messages0.00121132,3520
BLOCK: footer0.00071115,072262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0005168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00383226,144262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00351438,720262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00191328,224524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00395263,688262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9280
BLOCK: return_link0.00111152,680262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00271208,864262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0014180,0320
BLOCK: cart_sidebar0.00141280,176262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00251400,744524,288
BLOCK: right.poll0.00111172,488262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,200262,144
BLOCK: google_analytics0.00091187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,544262,144
BLOCK: head_rss0.00131189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00141228,688262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0005174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0010195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0010197,840262,144
BLOCK: product.info0.15511488,648524,288
BLOCK: product.info.media0.00131176,1840
BLOCK: product.info.upsell0.00111107,424262,144
BLOCK: product.info.additional0.0006171,7120
BLOCK: product.description0.0005168,3200
BLOCK: product.attributes0.0007177,760262,144
BLOCK: product.info.addto0.014614,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.012514,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.012814,8240
BLOCK: product.info.options0.0007198,5600
BLOCK: html_calendar0.0006194,400262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.012514,8560
BLOCK: product.clone_prices0.013115,2400
BLOCK: product.info.container10.0005173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0007191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.01371269,088262,144
BLOCK: product.review.form0.00201154,752262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00181258,800262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,280262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,1360
BLOCK: productalert.price0.0005179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0014190,752262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,176262,144
BLOCK: 0.00071146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,848262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.099511,886,4401,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0038192,4800
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00461425,968524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00251304,696262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.02061566,952786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02721307,472262,144
init_config_section:stores_be_fr0.005011,7600
init_config_section:stores_be_nl0.003711,8160
init_config_section:stores_es0.003511,8080
init_config_section:stores_default0.003611,8160
init_config_section:stores_it0.003212,0560
init_config_section:stores_lu0.003511,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0392153,2240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0013530,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.7206100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.013366324,576524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003513192,808262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0066131226,136262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00156655,8080
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.690319,474,0089,699,328
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.061212,110,3282,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.010512400,112262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001111,0000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00351124,5120
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00151120,9200
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.0014113,1120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0711651,188,872786,432
OBSERVER: mana_core_require0.00186516,5840
OBSERVER: mana_filters0.00166543,5680
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003465154,1600
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00376566,6480
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00176526,8640
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00136516,4080
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.009465186,008262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.011265198,4560
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00906516,5440
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00286541,640262,144
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00286561,0160
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0020113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0019110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03881448,880524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.001189,0720
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01051192,200262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0038120,7120
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0012160,0720
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00131118,3600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001213,8320
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00611331,056262,144
OBSERVER: catalogrule0.00581326,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00411219,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.001815,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00601394,760262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0076382,2480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.1196343,5760
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0187331,848262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01783217,232262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.451413,582,3123,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.004814128,3200
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003158,3120
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.002015,8160
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0506192,9040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0010221,8640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00711196,400262,144
OBSERVER: tax0.0014150,7760
OBSERVER: bundle_observer0.00522117,0080
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.04361547,792786,432
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.02572436,752524,288
locale/currency0.0056496,2960
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0014280,7680
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0012277,9680
frontend/base/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.0003112,4480
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.11261613,552524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.002212960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0041158,9520
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01461267,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01631111,5200
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7440
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,3040
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3760
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.01981322,440524,288