webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Aastra A630d - Draadloze DECT-telefoon

Ideale DECT voor industriële of ziekenhuisomgevingen

End of life artikelen


  • Register met 200 namen

  • Aansluiting headset

  • Handsfree

  • Bestand tegen vallen tot 2 m

  • Ref. fabrikant : 68849

  • 2 jaar
  • Free shipping

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Aastra A630d - Draadloze DECT-telefoon anti_choc bluetooth ecran_couleur mains_libres prise_casque protection_eau_poussiere

Aastra A630d: Zeer goed presterend in industriële en ziekenhuisomgevingen. Hij beheert een persoonlijk register van 200 entries en beschikt over een groot logboek (lijst van laatste inkomende en uitgaande gesprekken). Dankzij deze twee functies kunt u snel bij uw contacten. De Aastra A630d beschikt over een filter van achtergrondgeluiden die het volume van de beltoon en het volume van het gesprek aanpast aan het geluid in de omgeving. Zo zijn al uw gesprekken optimaal.

De Aastra A630d respecteert de industriële IP65-norm, hij is bestand tegen stof en spatwater. U kunt hem dus gemakkelijk schoonmaken voor meer hygiëne. Dankzij het geïntegreerde positie-alarm (detectie van verlies van verticaliteit) wordt, wanneer de telefoon in horizontale positie gaat, een noodoproep uitgezonden naar een vooraf ingesteld nummer (indien het positie-alarm is geactiveerd). Hij is handig voor alle medewerkers die een risico lopen om te vallen. De Aastra A630d wordt ook aanbevolen voor beveiligingspersoneel en in huizen van bewaring. Ook de toets voor noodoproepen biedt extra veiligheid. Bovendien is hij bestand tegen een val op beton tot 2 meter hoogte zonder schade.

De handsfree functie, de headset en de Bluetooth functie bieden u de bewegingsvrijheid die u nodig heeft. Een ander belangrijk kenmerk van deze telefoon is het beheergemak: software wordt centraal geactualiseerd via de Air-interface. Dat vergemakkelijkt het werk van de beheerders. U beschikt over meerdere optionele accessoires, zoals het batterijklepje, de high performance batterij, het draagkoord, etc...

Geschikt voor industriële en ziekenhuisomgevingen: de Aastra A630d.

Geleverd met standaardbatterij, riemclip, kantoorlader met internationaal voedingsblok en handleiding.

Scherm van de handset:

  • TFT kleurenscherm, 2-inch, 176 x 220 pixels, 65.536 kleuren
  • 7 tekstregels, 1 kopregel en 1 Softkey regel
  • Afstelbare helderheid van het scherm
  • 3 lettertypes voor tekstweergave in verschillende afmetingen
  • Personaliseerbare achtergrond

Menu:

  • 5 configureerbare gebruikersprofielen (voorbeeld: headset- of vergaderingmodus)
  • Batterijbeheer
  • Vergrendeling met pincode
  • Configureerbare duur van achtergrondverlichting toetsenbord en scherm
  • Instelbaar alarm en afspraken
  • Automatische / handmatige toetsenvergrendeling
  • Instelbare tijd en datum
  • Tot 12 talen beschikbaar voor weergave

Toetsenbord van de handset:

  • Toetsenbord met achtergrondverlichting
  • 1 sneltoets, 3 programmeerbare toetsen aan de zijkant, 2 navigatietoetsen en 2 interactieve toetsen
  • 3 multifunctionele kleurenleds
  • Geluidstonen bij toetsaanslag, bevestiging, batterijstatus, waarschuwing bij signaalgrens
  • Toets voor noodoproepen

Geluid van de handset:

  • Filter van achtergrondgeluiden voor luidruchtige omgevingen
  • Handsfree
  • Verschillende volumes hoorn, luidspreker en headset

Register:

  • Persoonlijk register van 200 contacten met ieder 5 entries

Ontvangst van oproepen/beltonen:

  • 44 polyfone / 8 niet-polyfone beltonen met automatische instelling van het configureerbare volume
  • Verschillende tonen voor interne & externe oproepen, berichten, alarm, noodoproepen
  • Instelbaar volume van de beltoon
  • Beltonen te downloaden via het systeem (afhankelijk van het systeem)
  • Beltoon uit (afhankelijk van het systeem)
  • Automatisch uit de basis opnemen
  • Alarm met trilfunctie

Overzicht van de oproepen:

  • 50 entries in de lijst van inkomende oproepen (afhankelijk van het systeem)
  • 30 entries in de lijst van uitgaande oproepen (afhankelijk van het systeem)

Connectiviteit:

  • Headsetaansluiting (jack 2,5 mm)
  • Bluetooth functie
  • USB-interface – pc
  • Compatibel met de in de handel verkrijgbare USB-laders

Batterij:

  • Standaardbatterij (AS): Lithium-ion, 850 mAh
  • Hoogperformante batterij (PA) – Toebehoren: Lithium-ion, 1800 mAh
  • Internationaal voedingsblok voor Europa, het Midden-Oosten, Azië, Noord-Amerika en Australië
  • Specifieke batterijklep

Autonomie:

  • Gespreksautonomie: Tot 12 u (standaardbatterij) of tot 24 u (high performance batterij)
  • Autonomie in stand-by-modus: Tot 100 u (standaardbatterij) of tot 200 u (high performance batterij)

Beheer:

  • Automatische software-updates via de Air-interface (afhankelijk van het systeem)
  • Geïntegreerde diagnosefuncties

Varia:

  • DECT, GAP, CAP technologie (gedeeltelijk)
  • Bestand tegen een val op beton tot 2 meter hoogte zonder schade.
  • IP65-klasse bescherming (bestand tegen stof en spatwater)
  • Thermoplastische elastomeren oppervlak (TPE) – zijkanten en/of voorkant
  • Veiligheid verzekerd dankzij codering van gesprekken
  • Kleurenmodellen naar keuze

Technische informatie voor Aastra A630d - Draadloze DECT-telefoon

Grote toetsen Nee
Mute mode Nee
Algemeen telefoonboek Nee
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 2 jaar

Klantbeoordelingen Aastra A630d - Draadloze DECT-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 50593792, emalloc: 50000744
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.1521100
mage::app::init::system_config0.0017179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00411380,656262,144
mage::app::init::config::load_cache0.010811,7840
mage::app::init::stores0.042013,246,2323,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.025711,637,4561,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002224914,3840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005462,6960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0007462,6960
init_config_section:stores_nl0.003812,1280
mage::app::init_front_controller0.01281915,1601,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00541490,080524,288
OBSERVER: mana_core0.0155751,137,504786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00441210,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00251193,360524,288
OBSERVER: cms0.0004117,8640
OBSERVER: blog0.00232151,6320
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0480
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0010194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0308158,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00453382,6560
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match3.0261100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00115738,8480
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0023485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00361490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0050195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.158015,370,1525,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0012199,6720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.042511275,720262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.03581175,0480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00651294,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0014161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.077912,605,4642,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00856675,8000
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.028811,909,8481,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00224206,896262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101112,928262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6400
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0009188,8080
OBSERVER: log0.01581796,0081,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,712262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00263240,112262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00254237,680262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00111117,504262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00283227,336524,288
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00253223,136524,288
OBSERVER: pagecache0.0008138,2880
OBSERVER: persistent0.00333326,1280
OBSERVER: persistent_session0.0007142,0400
OBSERVER: persistent_quote0.00171188,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0009195,248262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0004133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view2.7212100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0009283,064262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003281,8000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.010129335,792262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0087206234,864524,288
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00273282,3280
__EAV_LOAD_MODEL__1.406916,322,6886,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00191189,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0021226158,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005628246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__1.30421694,960786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000513528,3680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.062513,250,0323,145,728
init_config_section:websites0.017911,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0011193,312262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0010391,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.024911,658,9041,835,008
OBSERVER: inventory0.01973732,536786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00803543,240524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002114,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.0008124,5040
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00431432,000524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.064912,344,0642,359,296
OBSERVER: reports0.063512,202,4002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,8720
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01261654,840786,432
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001109520
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0012155,8400
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002111,0720
OBSERVER: sendfriend0.00131136,5600
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0014181,2960
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05161188,280262,144
layout/package_update: default0.0151130,1920
layout/db_update: default0.0039139,3840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0003165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl1.1789100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.1762100
layout/package_update: catalog_product_view0.0152128,7360
layout/db_update: MAP_popup1.1715100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item1.1685100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.1651100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.1619100
layout/db_update: catalog_product_view1.1586100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple1.1554100
layout/db_update: PRODUCT_1671.1531100
layout/db_update: customer_logged_out1.1503100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001615360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00571116,208262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0039110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.178019,778,8889,699,328
BLOCK: formkey0.00231318,168262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111346,9360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071347,1920
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061346,9040
BLOCK: root0.0007193,4640
BLOCK: head0.00091141,376262,144
BLOCK: before_head_end0.00061123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0004169,776262,144
BLOCK: header0.0005180,7040
BLOCK: top.links0.00091167,936262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,504262,144
BLOCK: global_messages0.00101132,3520
BLOCK: footer0.00061115,080262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00323226,232262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00261438,632262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141328,160524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00345263,616262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9440
BLOCK: return_link0.00081152,640262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00241208,864262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,104262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00111280,2320
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00221400,672262,144
BLOCK: right.poll0.00111172,480262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,216262,144
BLOCK: google_analytics0.00081187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,544262,144
BLOCK: head_rss0.00111189,800262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,712262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,8480
BLOCK: product.info0.02501721,456786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000142,7120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.005115134,0080
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003168,7920
BLOCK: product.info.media0.00081176,1600
BLOCK: product.info.upsell0.00071107,432262,144
BLOCK: product.info.additional0.0005171,7120
BLOCK: product.description0.0005168,3200
BLOCK: product.attributes0.0005177,768262,144
BLOCK: product.info.addto0.016214,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.014014,8080
BLOCK: product.info.options.wrapper0.014014,8080
BLOCK: product.info.options0.0006198,5600
BLOCK: html_calendar0.0005194,4000
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.014114,8560
BLOCK: product.clone_prices0.014015,240262,144
BLOCK: product.info.container10.0004173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.01471269,064262,144
BLOCK: product.review.form0.00181154,768262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00161258,848262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003174,280262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,0960
BLOCK: productalert.price0.0004179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0012190,784262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0004196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,168262,144
BLOCK: 0.00051146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,832262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.083911,887,8881,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0045187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00351425,928524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00251306,528262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.01611567,016786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02201307,424262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003811,7600
init_config_section:stores_be_nl0.003511,8160
init_config_section:stores_es0.002711,8080
init_config_section:stores_default0.002711,8160
init_config_section:stores_it0.002712,0560
init_config_section:stores_lu0.003011,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0339153,2160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0015530,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.8779100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.013970324,744524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003513994,4480
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0072139227,568524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00157056,4080
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.847519,364,2569,699,328
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.072312,118,6962,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.014410398,696262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0033924,4160
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0014920,4080
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.001292,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0743691,239,3921,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00176917,5760
OBSERVER: mana_filters0.00166944,5200
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003469155,128262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00386967,6400
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00186931,9360
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00146917,4000
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.009569183,000262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.011669199,4160
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00966917,5360
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00316942,6480
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00306961,992262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0020113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0019110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.02921440,112524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00151011,1920
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00831183,992262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0033120,1280
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0010160,1440
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00091118,3600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001224,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00962331,368524,288
OBSERVER: catalogrule0.00922327,264524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00441219,272262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002115,960262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00901394,776262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0068482,3440
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0683496,6240
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0496432,840262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.07694231,720524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001127,4800
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002121,0800
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002121,0480
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.551813,460,1123,670,016
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001815,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0005113,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01232209,288262,144
OBSERVER: tax0.0014250,9200
OBSERVER: bundle_observer0.00623126,056262,144
locale/currency0.007913227,752262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016280,712262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0015277,912262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.1006198,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0011218,0960
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.06061270,272524,288
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.03736184,496524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.0004113,2320
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.10701605,232262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.002812960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0040158,9520
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01621267,280262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01851111,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0014121,7680
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0005116,3040
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.02011346,248524,288