webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Aastra A632d - DECT

De DECT Aastra, vervanger van de A630d

22/01/2018

Op voorraad


  • De vervanger van de A630d

  • Klasse IP 65

  • TDM en IP

  • Ref. fabrikant : 50006865

  • 1 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Van
522,00 € 522,00 Excl. BTW € 626,40 Incl. BTW

Prijs per 1 € 522,00 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Aastra A632d - DECT DECT ecran_couleur

DeAastra A632d is de industriële versie, compatibel met klasse IP65. De behuizing aan de voor- en achterkant van deze DECT-telefoon is gemaakt van dubbel geïnjecteerd plastic. De telefoon heeft een SOS-knop en PTI-functies. De kracht van de processor en het RAM-geheugen zijn verhoogd Bovendien heeft deze DECT-telefoon een soft 5.0. Dezelfde functies als bij de Aastra A622d zijn beschikbaar op deze draadloze Aastra-telefoon, evenals 9 volumeniveaus voor de beltoon, waaronder één zeer luide beltoon. De DECT-Terminal A632d TDM en IP-kit bevat een kantoorlader, een riemclip en een quick user guide.

Technische informatie voor Aastra A632d - DECT

Grote toetsen Nee
Mute mode NVP
Algemeen telefoonboek NVP
Met antwoordapparaat NVP
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 1 jaar

Klantbeoordelingen Aastra A632d - DECT

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 52953088, emalloc: 52362912
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.7433100
mage::app::init::system_config0.0015179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00351380,752262,144
mage::app::init::config::load_cache0.012211,7840
mage::app::init::stores0.034213,246,2803,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.019111,637,2721,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.004524814,3360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005492,8400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006492,8400
init_config_section:stores_nl0.002812,1280
mage::app::init_front_controller0.01121915,2081,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00451490,104524,288
OBSERVER: mana_core0.0149861,128,344786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00411211,008262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221193,296524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00232151,6160
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0320
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0032158,2320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00402982,4640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match2.6569100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00136242,0880
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0033485,4720
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00381490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0069195119,424262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.263715,369,6004,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0011199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.129714277,672262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.12321175,1200
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00791294,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0014161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.099512,604,8482,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00887282,2400
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.024911,909,6881,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00204206,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00091112,920262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,6480
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0007188,8480
OBSERVER: log0.01361795,784786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,712262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00223239,992262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00204237,560262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00091117,384262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00233227,400262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00193223,200262,144
OBSERVER: pagecache0.0007138,2960
OBSERVER: persistent0.00263326,248262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00131188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0007180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0003133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view2.2280100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008182,176262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003241,6080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.009729335,824262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0076206234,840262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00262881,7520
__EAV_LOAD_MODEL__0.950716,310,5366,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00181189,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0021222155,432262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004728246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.86111679,232786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000413528,3520
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.055413,246,3363,145,728
init_config_section:websites0.014211,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0009193,312262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0008391,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.030812,424,7762,359,296
OBSERVER: inventory0.01362733,8241,048,576
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00642542,896524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001714,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01111790,864786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0007192,6880
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00351431,624262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.052712,344,0882,359,296
OBSERVER: reports0.051312,202,3522,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0005127,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01001656,232786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0009157,248262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001101,0000
OBSERVER: sendfriend0.00131136,6320
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0014181,2960
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04831190,312262,144
layout/package_update: default0.0137130,2080
layout/db_update: default0.0035139,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0003165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl1.1536100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.1514100
layout/package_update: catalog_product_view0.0140130,7840
layout/db_update: MAP_popup1.1474100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item1.1449100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.1423100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.1389100
layout/db_update: catalog_product_view1.1353100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple1.1321100
layout/db_update: PRODUCT_14251.1292100
layout/db_update: customer_logged_out1.1264100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001515360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00501116,480262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0033110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.133819,545,4009,437,184
BLOCK: formkey0.00291318,008262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111367,0320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071367,0320
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061367,0000
BLOCK: root0.0008193,2560
BLOCK: head0.00091141,4240
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0003171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0003169,776262,144
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00071167,928262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0005193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,504262,144
BLOCK: global_messages0.00111132,3520
BLOCK: footer0.00061115,064262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00353226,224524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00271438,712262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00131328,072524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00365263,632262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9440
BLOCK: return_link0.00081152,680262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00241208,808262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,0960
BLOCK: cart_sidebar0.00121280,200262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00221400,696524,288
BLOCK: right.poll0.00101172,584262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,240262,144
BLOCK: google_analytics0.00081187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,544262,144
BLOCK: head_rss0.00101189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,688262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,712262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,888262,144
BLOCK: product.info0.06111488,272524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001102,7120
BLOCK: product.info.media0.00071176,1680
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,384262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004171,7120
BLOCK: product.description0.0003168,3200
BLOCK: product.attributes0.0005177,752262,144
BLOCK: product.info.options0.0005198,5600
BLOCK: html_calendar0.0005194,4000
BLOCK: product.info.container10.0004173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00161269,048262,144
BLOCK: product.review.form0.00181154,760262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00161258,800262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,136262,144
BLOCK: productalert.price0.0004179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0013190,744262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,9200
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,184262,144
BLOCK: 0.00061146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,832262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.256511,875,2481,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0129187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00411425,888524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0008193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00311290,680262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.02301568,000524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02291307,600524,288
init_config_section:stores_be_fr0.002711,7600
init_config_section:stores_be_nl0.002611,8160
init_config_section:stores_es0.006011,8080
init_config_section:stores_default0.002711,8160
init_config_section:stores_it0.002712,0560
init_config_section:stores_lu0.002911,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.1886155,3040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0021741,8960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.7270100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.014481322,816262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.004016198,7280
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0070161229,520262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00188157,9440
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.6988111,224,98411,534,336
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.074812,118,6962,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.011210398,680262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0041924,4160
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0021920,4080
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.001392,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0908801,228,008786,432
OBSERVER: mana_core_require0.00238020,3040
OBSERVER: mana_filters0.00218047,2560
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003880157,8000
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00478070,3760
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00208030,5840
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00178020,1280
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.011780185,648262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.014280202,2400
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01178020,2640
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00378045,3600
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00368064,704262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0023113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0021110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.04191439,976524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.001066,9520
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01181184,016262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0050120,0240
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0014160,0880
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00111118,3600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001213,8320
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00731331,184262,144
OBSERVER: catalogrule0.00691326,896262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00491219,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.001715,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00791394,760524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0057382,2240
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01873110,3680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0212327,952262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01503224,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001138,0480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002171,3040
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002171,3040
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.428115,522,8085,767,168
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.007414128,3120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003158,3120
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.03621875,1841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0002117,1200
locale/currency0.00652197,7120
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0018281,3680
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0015278,5680
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.026011,404,0081,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00791633,8881,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0014180,312524,288
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00311323,1280
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.002315,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0466192,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009221,8800
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00631201,048262,144
OBSERVER: tax0.0009149,9360
OBSERVER: bundle_observer0.00402119,4480
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.0731160,456786,432
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.04479103,592786,432
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.09071613,8800
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001712960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0030161,3040
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01281266,6960
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01751112,5120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7360
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0003116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0003117,7200
CACHE_URL0.01931334,472524,288