webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Aastra A650c - Draadloze telefoon

De nieuwe DECT A650c van Astra

22/01/2018

Op voorraad


  • Norm CAT-iq 1.0

  • breedband audiokwaliteit

  • luidspreker

  • Ref. fabrikant : 68631

  • 1 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

€ 299,00

Van
275,00 € 275,00 Excl. BTW € 330,00 Incl. BTW

Prijs per 1 € 275,00 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Aastra A650c - Draadloze telefoon DECT ecran_couleur mains_libres

De Aastra A650cis een nieuwe DECT IP/SIP-terminal, gebaseerd op de CAT-IQ 1.0-norm. Hij is geschikt voor de meest veeleisende gebruikers. Dankzij de ontwikkeling van de verschillende onderdelen (luidspreker, microfoon en processor) kunt u genieten van een breedband geluidskwaliteit (vergelijkbaar met G.722). Het niveau van de functionaliteiten is gelijk aan dat van de terminal A622d. De terminalkit DECT A650c TDB en IP bevat tevens een kantoorlader, een riemclip en een quick user guide.

Technische informatie voor Aastra A650c - Draadloze telefoon

Grote toetsen Nee
Mute mode NVP
Algemeen telefoonboek NVP
Met antwoordapparaat NVP
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 1 jaar

Klantbeoordelingen Aastra A650c - Draadloze telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 52690944, emalloc: 51972816
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.9889100
mage::app::init::system_config0.0013179,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341380,648262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008711,7840
mage::app::init::stores0.041713,246,2963,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.025311,637,2561,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002224714,288262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005482,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0007482,7920
init_config_section:stores_nl0.002812,1280
mage::app::init_front_controller0.01101915,1761,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00441490,120524,288
OBSERVER: mana_core0.0149771,035,104786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401210,976262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211193,280524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00202151,6400
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0007194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0062158,2480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00373082,5120
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.8972100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00084430,4240
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0020485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00271490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0043195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.133215,369,3444,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0013199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.01965272,120262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01351175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00581294,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0011161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.079312,604,7762,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00646372,6640
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.025611,909,7121,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2880
OBSERVER: mana_db0.00204206,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00091112,888262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,6160
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0007188,7440
OBSERVER: log0.01401796,0801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00131100,744262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00223240,192262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00214237,760262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00091117,512262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00243227,376524,288
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00213223,176524,288
OBSERVER: pagecache0.0008138,2480
OBSERVER: persistent0.00283326,1200
OBSERVER: persistent_session0.0007142,0240
OBSERVER: persistent_quote0.00151188,104262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,248262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0003133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.6223100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007182,200262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003251,6560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.010229335,744262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0091206234,840262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00232981,9200
__EAV_LOAD_MODEL__0.643216,310,9446,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00171189,184262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0021223156,128262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004528246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.54741683,648786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000413528,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.061513,246,0563,145,728
init_config_section:websites0.014311,7440
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0009193,272262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0008391,000262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.032112,424,9202,621,440
OBSERVER: inventory0.01011649,1601,048,576
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00702542,920524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002314,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01121790,840786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,728262,144
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00361431,664262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.168512,343,9602,359,296
OBSERVER: reports0.167112,202,2402,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01361656,176786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0014157,232262,144
OBSERVER: sendfriend0.00121136,6160
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0013181,3040
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005145,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04491190,336262,144
layout/package_update: default0.0115130,2080
layout/db_update: default0.0035139,3680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0004165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.7406100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.7385100
layout/package_update: catalog_product_view0.0141130,7840
layout/db_update: MAP_popup0.7348100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.7323100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.7293100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.7258100
layout/db_update: catalog_product_view0.7227100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.7195100
layout/db_update: PRODUCT_14020.7171100
layout/db_update: customer_logged_out0.7145100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001515360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00651116,480262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0032110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.078719,545,1129,175,040
BLOCK: formkey0.00301317,912262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111356,9840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071356,984262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071356,9520
BLOCK: root0.0008193,2560
BLOCK: head0.00101141,3520
BLOCK: before_head_end0.00061123,976262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0004169,800262,144
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00071167,952262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0005193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,5040
BLOCK: global_messages0.00101132,288262,144
BLOCK: footer0.00061115,0640
BLOCK: core_profiler0.0004169,640262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00313226,176524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00261438,608262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00131328,152262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00345263,584262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9440
BLOCK: return_link0.00081152,664262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00241208,888262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0011180,0320
BLOCK: cart_sidebar0.00111280,208262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00221400,784524,288
BLOCK: right.poll0.00101172,5680
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071193,800262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,216262,144
BLOCK: google_analytics0.00081187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,552262,144
BLOCK: head_rss0.00101189,7760
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,048262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,688262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3600
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0007195,696262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0007197,880262,144
BLOCK: product.info0.00671488,200524,288
BLOCK: product.info.media0.00061176,1600
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,400262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004171,7120
BLOCK: product.description0.0004168,3200
BLOCK: product.attributes0.0005177,744262,144
BLOCK: product.info.options0.0006198,5600
BLOCK: html_calendar0.0005194,4000
BLOCK: product.info.container10.0004173,456262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0005191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00171269,040262,144
BLOCK: product.review.form0.00191154,744262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00151258,792262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,128262,144
BLOCK: productalert.price0.0004179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0012190,768262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0004196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0003182,152262,144
BLOCK: 0.00051146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,8240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.083711,872,9122,097,152
OBSERVER: mana_seo0.0045187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00361426,016524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00231290,672262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.02141567,968524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.01961307,472524,288
init_config_section:stores_be_fr0.003011,760262,144
init_config_section:stores_be_nl0.002611,8160
init_config_section:stores_es0.002711,8080
init_config_section:stores_default0.002711,8160
init_config_section:stores_it0.002612,0320
init_config_section:stores_lu0.002611,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0310153,0080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0015530,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.5414100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.012272322,408262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003314395,1520
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0057143226,040262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00147256,6720
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.5160110,857,32011,010,048
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.059112,118,8162,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.009410398,752524,288
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0027924,4160
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0011920,4080
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.001192,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0696711,136,744786,432
OBSERVER: mana_core_require0.00177118,0720
OBSERVER: mana_filters0.00167145,0240
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003071155,696262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00357168,1280
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00177128,3360
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00137117,8960
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.009171183,5040
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.011471200,080262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00917118,0320
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00297143,1280
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00277162,4800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7440
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0022113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0020110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03051440,080524,288
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01051184,000262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0034120,0960
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0009160,1440
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00071118,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001224,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00531331,104262,144
OBSERVER: catalogrule0.00511326,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000142,7120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.005115133,9440
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003168,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00421219,272262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002115,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00681394,792524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0060382,2160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0146319,2000
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0190327,936262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.290414,965,3284,980,736
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.03451875,2721,048,576
locale/currency0.00725228,000262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016281,328262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0014278,528262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.014811,404,0241,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00451633,8561,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0007180,304524,288
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00141323,1840
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001415,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0324192,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0011221,8640
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002913,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.09111613,776786,432
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001612960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.00411119,9840
OBSERVER: bundle_observer0.00381117,1440
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01191268,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01681112,5680
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0011121,7200
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0003116,3280
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3760
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.01641293,544524,288