webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Aastra Matra M760 Antraciet Blauw Gerecycleerd - Digitale telefoon

De gerecycleerde evolutieve DECT van Aastra Matra

23/01/2018

Op voorraad


  • Scherm van 2 lijnen met 40 lettertekens

  • 20 programmeerbare toetsen

  • Vierrichtingsnavigatie

  • Aansluiting headset

  • Ref. fabrikant : TD2810B-800B-

  • 18 maanden
  • Gratis levering vanaf 300€

Van
169,00 € 169,00 Excl. BTW € 202,80 Incl. BTW

Prijs per 1 € 169,00 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

  • Aastra Matra M760 Anthracite Blue
  • Aastra Matra M760 Anthracite Blue

Aastra Matra M760 Anthracite Blue eco_recycle

De gerecycleerde DECT Aastra Matra M760 met topklasse is voornamelijk bestemd voor gebruikers met grote communicatiebehoeften en is uitgerust met uitzonderlijke technologische innovaties. Beschikt over een alfabetisch toetsenbord voor het beheer van en de toegang tot uw telefoonregisters. De optionele patronen laten de verbinding met andere interfaces toe en bieden toegang tot nieuwe functionaliteiten. De gerecycleerdeM760 heeft zijn naam niet gestolen: evolutie.

De gebruiksvriendelijkheid en het gemak van de M760 Gerecycleerd worden nog verder vergemakkelijkt met de navigatietoetsen vergelijkbaar met die van een mobiele telefoon. Het gesprek tussen u en uw toestel vindt plaats dankzij een display opgebouwd uit een informatieregel en een regel met dynamische functies, toegankelijk via interactieve toetsen.

Omschrijving:

  • Digitale terminal
  • Gewicht 1140 g
  • Optionele wandmontage
  • maximaal 2 uitbreidingsmodules per toestel van 20 programmeerbare toetsen.

Sterke punten:

  • 20 programmeerbare toetsen met iconen
  • 5 interactieve toetsen
  • Alfabetisch toetsenbord
  • Full Duplex handsfree / Speaker met signalering per led-indicator
  • Indicator bericht / signalering binnenkomende oproep
  • Privé-toets met bijpassende led-indicator
  • Intercomfunctie
  • 16 beltonen
  • Headsetingang met automatische detectie en volumeregeling
  • Communicatie op de headset met de mogelijkheid van toezicht op de handset
  • Berichtenmelding
  • Log van 50 laatste ontvangen oproepen
  • Log van 10 laatste uitgaande oproepen
  • Privé telefoonlijst voor 100 nummers
  • Een privébeltoon
  • Configuratie als operator

Technische informatie voor Aastra Matra M760 Antraciet Blauw Gerecycleerd - Digitale telefoon

Telefoonboek [100-200]
Type scherm Zwart-wit scherm
Telefoon poorten 1
Prise Connexion RJ45
Headset aansluiting Ja
Herhaalfunctie Ja
Mute mode Ja
Algemeen telefoonboek NVP
Muurfixatie NVP
Expansion module Ja
Met antwoordapparaat Ja
Protocol Proprietary
Scherm Ja
Grote toetsen NVP
Garantie 18 maanden

Accessoires Aastra Matra M760 Antraciet Blauw Gerecycleerd - Digitale telefoon

Klantbeoordelingen Aastra Matra M760 Antraciet Blauw Gerecycleerd - Digitale telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 52953088, emalloc: 52006456
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6029100
mage::app::init::system_config0.0029179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00351380,624262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009711,7840
mage::app::init::stores0.044213,246,2243,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.024811,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002226014,912262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005533,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006533,0320
init_config_section:stores_nl0.004012,1360
mage::app::init_front_controller0.01171915,0961,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00511490,040524,288
OBSERVER: mana_core0.0153921,219,976786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401210,928262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221193,328524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00212151,6400
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0003123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0038158,2640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00533782,8480
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.5029100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00137449,8640
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0024485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00271490,5760
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0047195119,424262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.143715,369,7445,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0013199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.025720281,176262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01881175,0720
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00561294,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0011161,4320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.082612,605,2722,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00807888,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.027911,909,5681,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00204206,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00091112,888262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,5920
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0008188,8480
OBSERVER: log0.01581795,952786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00131100,688262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00253240,088262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00234237,656262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,448262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00263227,384262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00233223,184262,144
OBSERVER: pagecache0.0008138,2480
OBSERVER: persistent0.00313326,040262,144
OBSERVER: persistent_session0.0007142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00161188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0004133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0003130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.2243100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007182,232262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003321,9920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.010732337,824262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0087225238,448262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00343682,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.116015,837,0165,767,168
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00211189,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0016181126,9040
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004624942,3120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02911593,976524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00039620,2400
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.055813,248,1523,145,728
init_config_section:websites0.014311,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0009193,2800
OBSERVER: configurableswatches0.0009391,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.033612,424,7922,621,440
OBSERVER: inventory0.01482738,592786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00622542,880524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001914,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01291790,856786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0007192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00361431,576524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.046512,344,1282,359,296
OBSERVER: reports0.045112,202,4882,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,7840
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01091656,232524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010157,2560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001101,0000
OBSERVER: sendfriend0.00121136,5360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0014181,2960
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05071190,320262,144
layout/package_update: default0.0152130,1920
layout/db_update: default0.0039139,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0003165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.9850100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.9825100
layout/package_update: catalog_product_view0.0146130,8160
layout/db_update: MAP_popup0.9780100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.9749100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9719100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.9689100
layout/db_update: catalog_product_view0.9658100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.9629100
layout/db_update: PRODUCT_820.9601100
layout/db_update: customer_logged_out0.9574100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001715360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00511116,560262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0034110,0960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.101119,545,1689,437,184
BLOCK: formkey0.00291317,944262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111367,0320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071367,0320
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061367,0000
BLOCK: root0.0007193,2560
BLOCK: head0.00081141,360262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0003171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00021941,912262,144
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00071167,936262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,504262,144
BLOCK: global_messages0.00101132,3520
BLOCK: footer0.00061115,080262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00323226,256262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00261438,640262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00131328,208524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00355263,6640
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00081152,640262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00241208,728262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0011180,064262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00111280,176262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00211400,736262,144
BLOCK: right.poll0.00101172,528262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00111193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,232262,144
BLOCK: google_analytics0.00081187,536262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00111189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,704262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,384262,144
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,936262,144
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,968262,144
BLOCK: search.block0.0008195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,208262,144
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0009197,8800
BLOCK: product.info0.01021488,312524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0002164,2000
BLOCK: product.info.media0.00111176,2000
BLOCK: product.info.upsell0.00091107,3600
BLOCK: product.info.additional0.0006171,7120
BLOCK: product.description0.0006168,3200
BLOCK: product.attributes0.0007177,752262,144
BLOCK: product.info.addto0.004814,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.004314,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.003014,8240
BLOCK: product.info.options0.0006198,5600
BLOCK: html_calendar0.0006194,408262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.003014,8560
BLOCK: product.clone_prices0.003015,2400
BLOCK: product.info.container10.0004173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00391269,088262,144
BLOCK: product.review.form0.00181154,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00181258,704524,288
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0006178,1360
BLOCK: productalert.price0.0005179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0013190,824262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,184262,144
BLOCK: 0.00061146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,816262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.093011,876,6481,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0051187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00461426,032524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00311290,664524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.02091568,040524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02241307,576262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003311,7600
init_config_section:stores_be_nl0.003011,8160
init_config_section:stores_es0.003111,8080
init_config_section:stores_default0.003011,8160
init_config_section:stores_it0.003312,0560
init_config_section:stores_lu0.003311,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0353156,5600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0022636,1840
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.7533100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.014087323,136524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0038173101,112262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0064173231,848262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00178758,8320
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.7181111,318,39212,058,624
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.065812,118,1122,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.011319405,448262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0003181,3360
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00701824,8480
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00231822,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.0034184,9040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0855861,318,4961,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00228621,7920
OBSERVER: mana_filters0.00198648,7520
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003886159,3600
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00448671,8480
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00198632,0720
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00168621,6160
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.010986187,152524,288
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.013386203,7360
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01128621,7520
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00378646,856262,144
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00338666,2400
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0032113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0028110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03231440,216524,288
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01061184,008262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0030120,2160
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0009160,0800
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00091118,3600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001244,3600
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00611331,280262,144
OBSERVER: catalogrule0.00581326,984262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00451220,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002116,9840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00581394,752262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0048382,208262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.02253191,616262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0301354,856524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.03283231,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00022012,0240
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003231,5920
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002231,5920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.446315,561,8165,505,024
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0001183,4480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.005919156,6880
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.00032010,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.03241875,2001,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00021811,1520
locale/currency0.00573598,328262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016281,288262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0014278,480262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.015311,403,8561,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00471633,832524,288
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0007180,3440
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00161323,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001415,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0241194,5040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009221,8640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00811205,656262,144
OBSERVER: tax0.0008149,8800
OBSERVER: bundle_observer0.00412117,400262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.1198195,8960
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.074615171,9440
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.10431522,496262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001812960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0030159,2880
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01161266,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01721112,5120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0011121,6960
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,3040
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7360
CACHE_URL0.02581378,456524,288