webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Alcatel 4012 Antraciet gerecycleerd - digitale telefoon

Digitale, gerecycleerde Alcatel 4012-post

23/01/2018

Op voorraad


  • Speaker

  • Scherm met 20 lettertekens

  • 10 programmeerbare toetsen

  • Ecologisch gerecycleerd

  • Ref. fabrikant : 3AK27011-1

  • 18 maanden
  • Gratis levering vanaf 300€

€ 60,00

Van
36,00 € 36,00 Excl. BTW € 43,20 Incl. BTW

Prijs per 1 € 36,00 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Alcatel 4012 Antraciet gerecycleerd - digitale telefoon

De gerecycleerde Alcatel 4012 behoort tot de 2G digitale telefoons. Hij is gebruiksvriendelijk en maakt een aangename communicatie mogelijk. De gerecycleerde 4012 beschikt over een scherm met 20 lettertekens, 12 vaste functietoetsen en 10 programmeerbare toetsen. Het numerieke toetsenbord is een basismodel met 12 toetsen. Hij is uitgerust met een speaker zodat meerdere medewerkers het gesprek kunnen horen. U kunt een alfabetisch toetsenbord of een uitbreidingskast aan uw apparaat toevoegen.

Kenmerken:

Handset: JA

Speaker: JA

Scherm: 1 lijn van 20 lettertekens

Programmeerbare toetsen: 2*10

Vaste functietoetsen: 12

Toetsen van het numerieke toetsenbord: 12

Driekleurige led: JA

Extern alfabetisch toetsenbord: Optie

Uitbreidingsmodules voor de toetsen: JA

Technische informatie voor Alcatel 4012 Antraciet gerecycleerd - digitale telefoon

Type scherm Zwart-wit scherm
Telefoon poorten 1
Prise Connexion RJ9
Headset aansluiting Ja
Herhaalfunctie Ja
Mute mode Ja
Algemeen telefoonboek Ja
Muurfixatie Ja
Expansion module Ja
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Proprietary
Scherm Ja
Grote toetsen Nee
Garantie 18 maanden

Accessoires Alcatel 4012 Antraciet gerecycleerd - digitale telefoon

  1. Jabra Pro 9450 Duo - Draadloze headset

    Jabra Pro 9450 Duo - Draadloze headset

    Van 283,00 € 283,00 Excl. BTW
    Jabra Biz 2300 QD Duo - Draadgebonden headset

    Jabra Biz 2300 QD Duo - Draadgebonden headset

    Van 113,00 € 113,00 Excl. BTW
    Sennheiser D10 Phone

    Sennheiser D10 Phone

    Van 167,00 € 167,00 Excl. BTW

Klantbeoordelingen Alcatel 4012 Antraciet gerecycleerd - digitale telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 52166656, emalloc: 51754320
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7600100
mage::app::init::system_config0.0015179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00431380,624262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009711,7840
mage::app::init::stores0.041413,246,2243,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.023411,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002525414,624262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0006512,9360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0007512,9360
init_config_section:stores_nl0.003212,1360
mage::app::init_front_controller0.01211915,0961,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00501490,040524,288
OBSERVER: mana_core0.0161841,124,704524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00431210,928262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231193,328524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00322151,6320
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0003123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0004124,5760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0491158,2640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00412882,4160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.6198100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00135839,4960
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0025485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00331490,5760
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0049195119,424262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.140815,369,3605,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0015199,6480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.011012276,288262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00411175,0720
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00571294,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0011161,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.086712,604,7922,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00927080,1120
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.034611,909,7361,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0007116,2960
OBSERVER: mana_db0.00354206,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00151112,920262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0010153,6400
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0015188,8880
OBSERVER: log0.01691795,880786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00201100,720262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00333240,200262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00314237,768262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00141117,528262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00313227,432262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00273223,232262,144
OBSERVER: pagecache0.0011138,2320
OBSERVER: persistent0.00403326,144262,144
OBSERVER: persistent_session0.0009142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00181188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0009195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0005133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0003130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.3502100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0009182,304262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002231,5600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.011432337,816262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0079223238,168262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00262781,6080
__EAV_LOAD_MODEL__0.160215,836,6085,767,168
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00201189,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0020180126,2000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004924842,1840
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.06281593,088524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00039620,2400
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.064713,249,7283,145,728
init_config_section:websites0.016311,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0013193,2800
OBSERVER: configurableswatches0.0012391,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.036912,424,7282,621,440
OBSERVER: inventory0.01733732,352786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00692543,016524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001814,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01371790,792786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00461431,648524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.077212,344,0242,359,296
OBSERVER: reports0.075312,202,3842,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0005127,7760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01491656,200524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0013157,2560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002111,0560
OBSERVER: sendfriend0.00181136,5360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0015181,2960
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05941190,352262,144
layout/package_update: default0.0198130,2080
layout/db_update: default0.0045139,3920
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0005165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl1.0231100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.0204100
layout/package_update: catalog_product_view0.0169130,7840
layout/db_update: MAP_popup1.0154100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item1.0121100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.0089100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.0052100
layout/db_update: catalog_product_view1.0013100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.9980100
layout/db_update: PRODUCT_380.9956100
layout/db_update: customer_logged_out0.9928100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001815360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00601116,496262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0041110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.102219,545,2089,437,184
BLOCK: formkey0.00371318,072262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00131377,0800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081377,0800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071377,0480
BLOCK: root0.0009193,2560
BLOCK: head0.00121141,352262,144
BLOCK: before_head_end0.00071123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0005171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0002914,376262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0005169,7760
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00101167,960262,144
BLOCK: top.container0.0005170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,528262,144
BLOCK: global_messages0.00131132,3520
BLOCK: footer0.00081115,064262,144
BLOCK: core_profiler0.0005169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0005168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00383226,200262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00331438,696262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00161328,120524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00405263,6640
BLOCK: catalog_product_price_template0.0005160,9280
BLOCK: return_link0.00091152,656262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00281208,808262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0013180,096262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00151280,176262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00281400,648262,144
BLOCK: right.poll0.00121172,432262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005192,240262,144
BLOCK: google_analytics0.00101187,536262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00141189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0005171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00151228,688262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,368262,144
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0005174,952262,144
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,952262,144
BLOCK: search.block0.0010195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0006169,200262,144
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0009197,8800
BLOCK: product.info0.00831488,352524,288
BLOCK: product.info.media0.00081176,1760
BLOCK: product.info.upsell0.00081107,3680
BLOCK: product.info.additional0.0005171,7120
BLOCK: product.description0.0005168,3200
BLOCK: product.attributes0.0011177,728262,144
BLOCK: product.info.addto0.002314,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.001514,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001514,8240
BLOCK: product.info.options0.0007198,5600
BLOCK: html_calendar0.0008194,408262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001514,8560
BLOCK: product.clone_prices0.001515,2400
BLOCK: product.info.container10.0005173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0006191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00331269,104262,144
BLOCK: product.review.form0.00211154,736262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00191258,784524,288
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0005174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2880
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,1200
BLOCK: productalert.price0.0005179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0015190,784262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0005172,9200
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0005182,192262,144
BLOCK: 0.00091146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0008190,800262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.210611,874,5281,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0042187,1600
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00461426,112524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0009193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00331290,656262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.02241568,096786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02771307,448262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003811,7600
init_config_section:stores_be_nl0.004111,8160
init_config_section:stores_es0.003811,8080
init_config_section:stores_default0.003811,8160
init_config_section:stores_it0.003812,0560
init_config_section:stores_lu0.003911,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.1464154,4000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0017530,4960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6682100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.016179322,808524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003915797,928262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0077157228,816262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00187957,6800
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.6372111,090,84811,534,336
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.071212,117,5202,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.010711399,472262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00421024,4640
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00181020,6640
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.0016102,8560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0830781,224,848786,432
OBSERVER: mana_core_require0.00207819,8080
OBSERVER: mana_filters0.00197846,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003978157,344262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00437869,8640
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00187830,0880
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00157819,6320
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.010478185,152262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.013378201,7280
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01047819,7680
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00367844,872262,144
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00347864,3200
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0006124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0017113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0016110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03161440,224524,288
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00801183,984262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0036120,2240
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0012160,0720
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00141118,3600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001244,3600
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00681331,248262,144
OBSERVER: catalogrule0.00651326,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00401220,232262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.001616,9840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00821394,776262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0061382,2320
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0190394,880262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0246333,280262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.03053222,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002138,0480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002151,2080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002151,2080
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.382015,387,8805,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0001183,4480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.006218151,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.00031910,2320
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.03531875,2721,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0002106,5440
locale/currency0.007619228,688262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0017281,336262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0015278,536262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.016911,404,0241,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00511633,872524,288
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0008180,3680
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00201323,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001515,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0084164,3440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009221,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00902199,4960
OBSERVER: tax0.0009250,0640
OBSERVER: bundle_observer0.00493117,4720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.0394132,592262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.0408779,360262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.10051522,168262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.002012960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0033159,2480
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0277126,0160
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01221268,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01831112,5280
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2880
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,3760
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.01971334,656524,288