webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Alcatel 4038EE IP Touch Urban Grey - IP-telefoon

Veel meer dan een telefoon

End of life artikelen


  • IP-aansluiting

  • Ethernetpoort 1 Giga

  • 40 programmeerbare toetsen

  • 10 rechtstreekse toetsen

  • Ref. fabrikant : 3GV27061FB

  • 2 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Alcatel 4038EE IP Touch Urban Grey - IP-telefoon ecran_large mains_libres presentation_numero prise_casque

Alcatel 4038EE IP Touch: De IP-telefoons van het professionele gamma van Alcatel-Lucent bieden een volledig geheel aan communicatiefuncties waarmee u de kracht van geconvergeerde communicatie en de IP-gegevens kunt ontdekken. De comfortabele handset, het grote scherm en de kwaliteitsvolle handsfree zijn functies waardoor de 4038EE IP Touch bij u in de smaak zal vallen. Bovendien zullen de GIGABIT-poort 10/100/1000 en de gepersonaliseerdeheadsetaansluiting u het leven makkelijker maken. Het AZERTY-klavier alsook zijn 4-richtingsnavigator garanderen u een vlotte opzoekfunctie.

De IP Touch-telefoons staan altijd klaar om u de krachtigste communicatiediensten te bieden wanneer u ze nodig hebt. Ze zijn permanent aangesloten op andere uitrustingen en toepassingen.

De verschillende kenmerken van de Alcatel 4038EE IP Touch staan hieronder samengevat:

Scherm:

  • Kantelbaar, grafisch scherm.
  • Resolutie: 100*160 pixels
  • Afmetingen: 78*51 mm.
  • 4 grijsniveaus.

Toetsen:

  • 40 programmeerbare toetsen.
  • 10 contexttoetsen
  • Vierrichtingsnavigator.
  • Toetsen ‘Bevestigen’ (OK) en ‘Verlaten’
  • Toets ‘Bericht’ met controlelampje.
  • Toets ‘Beëindigen’.
  • Toets ‘Terugbellen’.
  • Toets ‘Hulp’.
  • Handsfree toets met controlelampje.

Andere kenmerken:

  • Handsfree-modus.
  • Externe speaker.
  • Volumetoetsen +/-.
  • Toets ‘Privé’ met controlelampje.
  • Handset comfort.
  • Headsetaansluiting 3,5 mm
  • Alfabetisch toetsenbord
  • Oproep op naam.

Kenmerken IP:

  • Extra pc-aansluiting met schakelaar
  • Externe netvoeding
  • Volledig in overeenstemming met IEEE 802.3af
  • Energieklasse: 2
  • 10/100BT of handmatige configuratie
  • Deactivering van de DHCP Alcatel-server
  • VLAN-beheer

Toebehoren:

  • Optionele wandmontageset.
  • Optionele 60° draaibare voet.
  • Uitbreidingsmodules met 10 en 40 toetsen.
  • 3 modules met groot scherm en 14 toetsen

Gewicht: 1020 gram.

Afmetingen:

  • Alleen post: 240*180*133 mm
  • Wandmontage: 240*100*208 mm

Technische informatie voor Alcatel 4038EE IP Touch Urban Grey - IP-telefoon

Telefoonboek [+300]
Type scherm Zwart-wit scherm
Telefoon poorten 2
Prise Connexion Ethernet
Headset aansluiting Ja
Herhaalfunctie Ja
Mute mode Ja
Algemeen telefoonboek Ja
Muurfixatie Ja
Expansion module Ja
Met antwoordapparaat Ja
Protocol Proprietary
Scherm Ja
Grote toetsen Nee
Garantie 2 jaar

Accessoires Alcatel 4038EE IP Touch Urban Grey - IP-telefoon

  1. Sennheiser Presence UC

    Sennheiser Presence UC

    Van 128,00 € 128,00 Excl. BTW
    Sennheiser EZX60 - Oreillette Bluetooth

    Sennheiser EZX60 - Oreillette Bluetooth

    Van € 40,14 Excl. BTW
    Sennheiser EZX 80 -3 en1

    Sennheiser EZX 80 -3 en1

    Van 67,00 € 67,00 Excl. BTW

Klantbeoordelingen Alcatel 4038EE IP Touch Urban Grey - IP-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 50593792, emalloc: 49953616
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.9384100
mage::app::init::system_config0.0014179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00361380,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7840
mage::app::init::stores0.035413,246,0323,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.019611,637,1361,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002326315,056262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005533,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006533,0320
init_config_section:stores_nl0.003012,1280
mage::app::init_front_controller0.01071915,2001,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00431490,120524,288
OBSERVER: mana_core0.0137761,129,4721,048,576
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401211,008262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211193,272524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00232151,6160
OBSERVER: manufacturers0.0002121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0080
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0007194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0055158,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00413082,5120
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.8517100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00105839,4960
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0020485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00271490,5760
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0045195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.393815,369,4965,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0014199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.275112276,320262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.26781175,0720
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00691294,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0014161,4080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.082612,605,0322,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00736776,8640
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.026511,909,5521,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2880
OBSERVER: mana_db0.00224206,808262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101112,896262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6240
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0009188,9440
OBSERVER: log0.01411795,8001,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00141100,728262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00253240,224262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00234237,792262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00111117,576262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00263227,344524,288
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00233223,144524,288
OBSERVER: pagecache0.0008138,3360
OBSERVER: persistent0.00303325,9760
OBSERVER: persistent_session0.0006142,0240
OBSERVER: persistent_quote0.00151188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,280262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0003133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.3235100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008283,024262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003251,6560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.010032337,776262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0075225238,480262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00252981,8960
__EAV_LOAD_MODEL__0.360515,836,9525,767,168
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00181189,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0016184128,9840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004924942,3120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.27871594,296524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00029620,2480
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.052913,248,7283,145,728
init_config_section:websites0.013311,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0009193,2640
OBSERVER: configurableswatches0.0008390,9920
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.032212,424,9442,621,440
OBSERVER: inventory0.01513732,304786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00652542,944524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001714,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01171790,744786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,7040
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00361432,024524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.047412,344,2162,359,296
OBSERVER: reports0.046012,202,4802,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,8160
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01171656,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0012157,2560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001111,0480
OBSERVER: sendfriend0.00121136,6320
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0013181,2960
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04751190,288262,144
layout/package_update: default0.0134130,1920
layout/db_update: default0.0033139,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0004165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.8441100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.8419100
layout/package_update: catalog_product_view0.0134130,7840
layout/db_update: MAP_popup0.8376100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.8353100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.8326100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.8296100
layout/db_update: catalog_product_view0.8265100
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.001211,8000
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.8230100
layout/db_update: PRODUCT_270.8198100
layout/db_update: customer_logged_out0.8172100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001615360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00521116,504262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0035110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.077919,545,2889,437,184
BLOCK: formkey0.00301318,056262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111356,9840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081356,9840
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071356,9520
BLOCK: root0.0008193,2560
BLOCK: head0.00101141,352262,144
BLOCK: before_head_end0.00061123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,912262,144
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,968262,144
BLOCK: top.container0.0005170,3040
BLOCK: store_language0.0005193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,520262,144
BLOCK: global_messages0.00101132,3520
BLOCK: footer0.00061115,080262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6800
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00313226,248262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00271438,608262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141328,232524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00355263,6640
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00091152,672262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00281208,720262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,080262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00121280,184262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00231400,696262,144
BLOCK: right.poll0.00101172,504262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,240262,144
BLOCK: google_analytics0.00081187,536262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00111189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,744262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,368262,144
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0003174,936262,144
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,968262,144
BLOCK: search.block0.0008195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0005185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,208262,144
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,8800
BLOCK: product.info0.00631488,216524,288
BLOCK: product.info.media0.00061176,1840
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,3680
BLOCK: product.info.additional0.0004171,7120
BLOCK: product.description0.0003168,3200
BLOCK: product.attributes0.0005177,752262,144
BLOCK: product.info.options0.0006198,5600
BLOCK: html_calendar0.0005194,408262,144
BLOCK: product.info.container10.0004173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00121269,088262,144
BLOCK: product.review.form0.00181154,720262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00181258,736524,288
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,1360
BLOCK: productalert.price0.0005179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0013190,800262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0003172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0004196,8800
BLOCK: product.info.simple0.0003182,192262,144
BLOCK: 0.00051146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,832262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.084911,875,7121,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0040187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00361425,864524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00251290,664262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.01971568,048786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02271307,568262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003211,7600
init_config_section:stores_be_nl0.003711,8160
init_config_section:stores_es0.003211,8080
init_config_section:stores_default0.003211,8160
init_config_section:stores_it0.003012,0560
init_config_section:stores_lu0.002711,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0309155,7920
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0017741,8720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6449100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.012871322,632524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003414194,848262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0059141225,824262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00157156,5280
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.615419,285,8569,699,328
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.057612,117,4642,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.008510398,712262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0038924,4160
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0015920,4080
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.001592,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0715701,231,1601,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00187017,8240
OBSERVER: mana_filters0.00167044,7520
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003170155,3840
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00377067,8880
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00177028,1040
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00147017,6480
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.009470183,200262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.011470199,7600
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00917017,7840
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00307042,880262,144
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00297062,2640
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0017113,7840
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0016110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03171440,200524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.001289,0800
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00901184,032262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0031120,1680
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0012160,0960
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00121118,3600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001244,3600
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00551331,160262,144
OBSERVER: catalogrule0.00521326,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00401220,424262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.001816,9840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00611394,776262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0059482,352262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0356496,2720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0190430,032262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02764223,8080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001127,4800
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002131,1120
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001131,1120
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.387813,571,4163,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0001183,4480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.005819156,6880
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.00032010,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001815,8160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0005113,6640
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0421195,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008218,0960
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00792200,8960
OBSERVER: tax0.0011250,9600
OBSERVER: bundle_observer0.00433117,7520
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.04681559,0641,048,576
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.04557493,8161,048,576
locale/currency0.00581496,824262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0015280,776262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0013277,976262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.09141522,472262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.002012960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0029159,0160
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0243126,272262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01161266,704262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01681114,5360
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0011121,7200
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005121,4240
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7200
CACHE_URL0.02011338,984524,288