webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Draaiende riemclip Alcatel OmniTouch 8232 – DECT-accessoire

Draaiende riemclip voor DECT Alcatel OmniTouch 8232

22/01/2018

Op voorraad


  • Reserveer hem snel!

  • Nieuw

  • Draaiende riemclip

  • Ref. fabrikant : 3BN67334AA

  • 1 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

€ 17,00

Van
16,00 € 16,00 Excl. BTW € 19,20 Incl. BTW

Prijs per 1 € 16,00 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Draaiende riemclip Alcatel OmniTouch 8232 – DECT-accessoire

BESCHIKBAAR VANAF JULI, RESERVEER SNEL!

Dankzij de draaiende riemclip voor OmniTouch 8232 van Alcatel kunt u uw oorspronkelijke riemclip van uw DECT vervangen voor meer comfort.

Technische informatie voor Draaiende riemclip Alcatel OmniTouch 8232 – DECT-accessoire

Grote toetsen Nee
Mute mode NVP
Algemeen telefoonboek NVP
Met antwoordapparaat NVP
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 1 jaar

Accessoires Draaiende riemclip Alcatel OmniTouch 8232 – DECT-accessoire

  1. Alcatel OmniTouch 8232 Eco – draadloze telefoon van Alcatel

    Alcatel OmniTouch 8232 Eco – draadloze telefoon van Alcatel

    Van 99,00 € 99,00 Excl. BTW
    Alcatel bureaulader OmniTouch 8232 – DECT-accessoire

    Alcatel bureaulader OmniTouch 8232 – DECT-accessoire

    Van 36,00 € 36,00 Excl. BTW
    Lader Alcatel OmniTouch 8232 – DECT-accessoire

    Lader Alcatel OmniTouch 8232 – DECT-accessoire

    Van 15,00 € 15,00 Excl. BTW
    Vervangbatterij Alcatel OmniTouch 8232 – DECT-accessoire

    Vervangbatterij Alcatel OmniTouch 8232 – DECT-accessoire

    Van 35,00 € 35,00 Excl. BTW
    Vervangriemclip Alcatel OmniTouch 8232 – DECT-accessoire

    Vervangriemclip Alcatel OmniTouch 8232 – DECT-accessoire

    Van 16,00 € 16,00 Excl. BTW
  2. Horizontale Alcatel-etui OmniTouch 8232 – DECT-accessoire

    Horizontale Alcatel-etui OmniTouch 8232 – DECT-accessoire

    Van 25,00 € 25,00 Excl. BTW
    Alcatel downloadtool voor OmniTouch 8232

    Alcatel downloadtool voor OmniTouch 8232

    Van 229,00 € 229,00 Excl. BTW

Klantbeoordelingen Draaiende riemclip Alcatel OmniTouch 8232 – DECT-accessoire

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 52953088, emalloc: 52296176
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.4894100
mage::app::init::system_config0.0018179,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00411380,664262,144
mage::app::init::config::load_cache0.010511,7840
mage::app::init::stores0.038413,246,2323,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.021311,637,1681,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002224114,0000
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005482,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0005482,7920
init_config_section:stores_nl0.003412,1280
mage::app::init_front_controller0.01201915,2241,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00471490,104524,288
OBSERVER: mana_core0.0148841,112,760786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00451211,000262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241193,320524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00232151,6320
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0003123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0009194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0106158,2880
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00362382,1760
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match2.3867100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00115839,4960
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0020485,4640
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00251490,5760
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0045195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.172515,370,1685,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0011199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.046512276,432262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.04021175,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00581294,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.086612,605,5202,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00777080,1120
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.031711,909,6641,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0005116,2800
OBSERVER: mana_db0.00254206,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111112,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0008153,6240
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0010188,8560
OBSERVER: log0.01731796,0081,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00171100,760262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00263240,152262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00234237,720262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,504262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00273227,480524,288
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00233223,280524,288
OBSERVER: pagecache0.0008138,2640
OBSERVER: persistent0.00343325,9680
OBSERVER: persistent_session0.0009142,0240
OBSERVER: persistent_quote0.00201188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0010195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0010180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0004133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0003130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view2.0846100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0010182,264262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002181,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.010229335,816262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0103206234,864262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00232280,9040
__EAV_LOAD_MODEL__0.719016,311,9446,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00211189,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0018220154,0560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004328246,6400
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.61371689,488786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000513528,3600
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.060713,246,0963,145,728
init_config_section:websites0.013311,7440
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0010193,272262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0009391,000262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.046012,425,0402,359,296
OBSERVER: inventory0.01922732,416786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.01062543,080524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.003714,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01541790,840786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0008192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00351431,600262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.295212,344,1922,359,296
OBSERVER: reports0.293312,202,4882,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0005127,7600
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01331656,216786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0012157,232262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001101,0000
OBSERVER: sendfriend0.00181136,6000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0015181,3040
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05601190,312262,144
layout/package_update: default0.0124130,1920
layout/db_update: default0.0053139,3680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0004165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.9799100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.9768100
layout/package_update: catalog_product_view0.0168130,7840
layout/db_update: MAP_popup0.9720100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.9687100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9650100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.9610100
layout/db_update: catalog_product_view0.9572100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.9533100
layout/db_update: PRODUCT_9120.9501100
layout/db_update: customer_logged_out0.9466100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001515360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00521116,472262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0035110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.194419,545,6089,437,184
BLOCK: formkey0.00291317,904262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121367,0320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081367,0240
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071367,0000
BLOCK: root0.0008193,2560
BLOCK: head0.00111141,368262,144
BLOCK: before_head_end0.00061123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0004169,792262,144
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00091167,936262,144
BLOCK: top.container0.0005170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,528262,144
BLOCK: global_messages0.00111132,3520
BLOCK: footer0.00071115,064262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00353226,184524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00301438,744262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00161328,040524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00395263,560262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9440
BLOCK: return_link0.00101152,664262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00301208,840262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0013180,0960
BLOCK: cart_sidebar0.00151280,240262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00271400,832524,288
BLOCK: right.poll0.00121172,568262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005192,200262,144
BLOCK: google_analytics0.00131187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,568262,144
BLOCK: head_rss0.00121189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00131228,688262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,720262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0009197,904262,144
BLOCK: product.info0.11071488,360524,288
BLOCK: product.info.media0.00141176,2160
BLOCK: product.info.upsell0.00101107,432262,144
BLOCK: product.info.additional0.0006171,7120
BLOCK: product.description0.0005168,3200
BLOCK: product.attributes0.0007177,760262,144
BLOCK: product.info.options0.0010198,5600
BLOCK: html_calendar0.0010194,4000
BLOCK: product.info.container10.0005173,4560
BLOCK: catalog.product.related0.0005191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00161269,040262,144
BLOCK: product.review.form0.00201154,752262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00201258,888262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,136262,144
BLOCK: productalert.price0.0006179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0014190,816262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,168262,144
BLOCK: 0.00071146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,800262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.116011,874,2321,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0059187,0960
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00501425,928524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00271290,688262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.01021568,120786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02381307,520262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003311,7600
init_config_section:stores_be_nl0.003211,8160
init_config_section:stores_es0.003911,8080
init_config_section:stores_default0.003911,8160
init_config_section:stores_it0.003312,0560
init_config_section:stores_lu0.002811,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0667154,2160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0020636,1840
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6256100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.014379322,760262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003715797,8800
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0064157228,776262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00177957,6800
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.5969111,158,87211,534,336
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.061512,110,5442,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01076395,664262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0019524,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0009519,3840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0799781,213,0641,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00207819,8080
OBSERVER: mana_filters0.00187846,7520
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003778157,432262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00417869,8640
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00187830,0880
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00147819,6320
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.010578185,208262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.012678201,8480
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01077819,7680
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00337844,8640
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00327864,240262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0009121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0021113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0020110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.02991440,360524,288
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00851183,984262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0032120,3280
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0009160,1200
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00071118,3600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001224,0160
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00501331,184262,144
OBSERVER: catalogrule0.00471326,896262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000142,7120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.004714128,2640
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003158,3120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00441219,432262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002015,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00521394,768524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0050382,1920
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0698381,1440
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.011137,7840
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01183222,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001116,9120
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002151,2080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001151,2080
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.392415,235,5765,242,880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.03481875,2721,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0001106,5440
locale/currency0.006719228,648262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0014281,312262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0013278,512262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.016111,403,8161,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00461633,688786,432
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0008180,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00141323,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0000125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001515,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0091159,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0010221,8560
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.006213,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.08811613,848786,432
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001412960
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00571199,456262,144
OBSERVER: tax0.0009149,8960
OBSERVER: bundle_observer0.00422117,320262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0029159,2000
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0573152,824262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.0356780,072262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01241266,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01721112,5200
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0014121,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3680
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7680
CACHE_URL0.01891328,280524,288