webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Audio conferentie /Vergadertelefoon

In de tijdperk van op-afstand werken de vergadertelefoon ook speakerphone genoemd bedrukt de kosten en laat de productiviteit toe nemen op de werkvloer. De toestellen beschikken over micro’s en luidsprekers zo dat op afstand vergaderen geen probleem meet is. Dankzij de akoestiek de medewerkers  hebben de indruk in dezelfde ruimte te zitten. Bewegen en handen gebruiken kan!

conférence petit salle de réunion

Audio conferentie voor kleine vergaderlokalen

Deze vergadertelefoon is ideaal wanneer er 4 tot 6 mensen rond de tafel zitten.

 

conférence salles moyennes

Audio conferentie voor middelmatige lokalen

Deze toestellen zijn aangeraden voor vergaderingen tot 10 personen.                

 

conférence grande salle

Audio conferentie voor grote ruimtes

Deze audio-conferencing systemen zijn bestemd voor vergadering tot 20 personen.

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 35651584, emalloc: 35141144
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.3212100
mage::app::init::system_config0.0018179,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00351380,600262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008911,7840
mage::app::init::stores0.037613,246,1923,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.022111,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005464,6400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0002161,2960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002161,2160
init_config_section:stores_nl0.003712,1280
mage::app::init_front_controller0.01291915,1201,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00501490,048524,288
OBSERVER: mana_core0.012267963,664262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00501210,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241193,352524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00232151,6880
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0003123,0320
OBSERVER: searchlandingpage0.0004124,5840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.4566154,6480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0019981,3440
mage::dispatch::routers_match0.7739100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00073826,5600
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0026693,9920
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.0011448,1680
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.003313381,7280
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.124715,389,9045,505,024
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0016199,4560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.00913270,776262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00331174,944262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00471294,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.080212,603,9123,145,728
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00635462,3840
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.026611,914,8721,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00232211,4400
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00121113,5120
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0008154,1600
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0010189,160262,144
OBSERVER: log0.01421796,488786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00161100,6800
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00251240,7280
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00242238,1040
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00111117,6400
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00221227,096524,288
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00201222,768524,288
OBSERVER: pagecache0.0007137,6720
OBSERVER: persistent0.00293326,1440
OBSERVER: persistent_session0.0006142,056262,144
OBSERVER: persistent_quote0.00151188,0000
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,1440
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,640262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_cms_page_view0.0008150,2800
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0007147,1600
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view0.4578100
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.0014878,8400
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.03032605,2401,572,864
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_page_content0.03022602,2881,572,864
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006294,912262,144
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Resource_Crosslink_Collection0.0004212,5920
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0015181,304262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,4240
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,920262,144
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_load0.0005129,5120
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_xml0.001116720
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00381117,1840
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0022110,1920
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_generate_blocks0.055817,124,4726,815,744
BLOCK: formkey0.00241319,552262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0008924,8240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0005924,9200
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0005924,8880
BLOCK: root0.0008193,6640
BLOCK: head0.00091141,368262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032842,7680
BLOCK: js_cookies0.0003171,1680
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00011219,0640
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031738,3920
BLOCK: global_notices0.0003169,7920
BLOCK: header0.0004180,696262,144
BLOCK: top.links0.00081167,9520
BLOCK: top.container0.0004170,336262,144
BLOCK: store_language0.0005193,0640
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,4640
BLOCK: global_messages0.00111132,376262,144
BLOCK: footer0.00051115,0800
BLOCK: core_profiler0.0004169,6640
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,584262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00313211,2080
BLOCK: catalog.topnav0.00301506,352524,288
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00152332,992262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0008181,712262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00395263,4560
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9360
BLOCK: return_link0.00091152,688262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00301250,200524,288
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,0240
BLOCK: cart_sidebar0.00121280,208262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00231400,696262,144
BLOCK: right.poll0.00111176,616262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00082198,216262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,2320
BLOCK: google_analytics0.00081187,544262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00111189,264262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00121228,528262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,344262,144
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3440
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,928262,144
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,952262,144
BLOCK: search.block0.0008195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,184262,144
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,8800
BLOCK: cms_page0.00121100,336262,144
BLOCK: msemanticbasic.business0.0005182,4320
BLOCK: head.calendar0.0005194,3920
BLOCK: mageworx_seomarkup_page0.0004169,792262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,8800
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.105013,378,3123,670,016
OBSERVER: mana_seo0.060012,174,6562,621,440
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00261337,544262,144
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00311398,888524,288
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00252261,048262,144
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00151200,952262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0013161,9520
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003131,0960
OBSERVER: configurableswatches0.0005166,7840
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0003145,6400
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00251290,640262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.01801309,112786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02001290,4320
init_config_section:stores_be_fr0.002911,7520
init_config_section:stores_be_nl0.002711,8160
init_config_section:stores_es0.002711,8080
init_config_section:stores_default0.002811,8160
init_config_section:stores_it0.002711,8000
init_config_section:stores_lu0.002811,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0005122,4560
mage::dispatch::controller::action::cms_page_view::layout_render0.2641100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.010061286,912262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.002612190,8800
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0048121221,896262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00126155,0960
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml0.242118,145,9127,864,320
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.051211,693,2721,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0495601,096,272262,144
OBSERVER: mana_core_require0.00146015,3440
OBSERVER: mana_filters0.00176042,2320
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.002860152,9520
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00296065,3920
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00136025,6240
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00106015,1680
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.007860180,496262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.006060197,2400
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00186015,3040
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00216040,4240
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00276059,8000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0010121,7840
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0014189,128262,144
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0041113,8000
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0039110,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.091411,930,7922,097,152
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.03331935,448786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01512683,504524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0011156,1600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1920
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0019162,4720
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0008118,3760
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.0009138,9760
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.04311767,3281,048,576
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00681341,456262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001215,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/compare/sidebar.phtml0.00171176,4800
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.00781446,280262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.010511,077,0081,048,576
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.010311,073,8641,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.00401235,224262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00281118,0720
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01481112,552262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0011121,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0003116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3760
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7040
CACHE_URL0.01431251,504262,144