webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Avaya 1608 IP - IP-telefoon

Het toestel Avaya 1608 IP

23/01/2018

Op voorraad


  • 3 programmeerbare toetsen

  • Scherm met 3 regels en 24 tekens

  • Bidirectionele luidspreker

  • Koptelefoonaansluiting

  • Ref. fabrikant : 700458532

  • 18 maanden
  • Gratis levering vanaf 300€

Van
191,30 € 191,30 Excl. BTW € 229,56 Incl. BTW

Prijs per 1 € 191,30 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Avaya 1608 IP - IP-telefoon

Voor bedrijven die op een goedkope manier IP-telefoons wensen aan te schaffen, stelt Avaya het gamma one-X Deskphone Value Edition voor. Deze telefoons zijn voorzien van functies en mogelijkheden die zelden beschikbaar zijn op de modellen die aan gelijkaardige prijzen verkocht worden en vormen daarom het ideale middel om uw oude systemen te updaten of uw portefeuille met Avaya-oplossingen te vervolledigen.

De serie 1600 met one-X Deskphone telefoons van Avaya combineert het beste van toen en nu. Aan de ene kant bieden de vaste toetsen waar de gebruikers aan zijn gewend, toegang tot de meest gebruikelijke functies en aan de andere kant zijn er programmeerbare toetsen beschikbaar voor speciale functies, voor een groter gebruiksgemak en meer efficiëntie.

De meeste bellers gebruiken in het algemeen meerdere communicatievormen, met name verbale communicatie en e-mail. En hoewel normale gebruikers een hoogwaardige telefoon nodig hebben, gebruiken ze de telefoon maar matig en stellen ze zich tevreden met de eenvoudigste telefoonfuncties. Werknemers met een zittend beroep en het commerciële team van een winkel zijn voorbeelden van gebruikers voor wie de telefoon 1608 een verhoogde productiviteit kan opleveren.

  • 3 programmeerbare toetsen
  • 8 lijnknoppen
  • Mute-toets
  • In-de-wacht knop
  • Conferencecall
  • Iedere knop heeft twee lichtgevende diodes die de gebruiker de status aangeven.
  • Een bidirectionele luidspreker van hoge kwaliteit.
  • Weergave met 3 regels en 24 tekens met achtergrondverlichting
  • Compatibel met een grote verscheidenheid aan koptelefoons met en zonder snoer
  • Navigatie in vier richtingen

Technische informatie voor Avaya 1608 IP - IP-telefoon

Telefoonboek [100-200]
Type scherm Zwart-wit scherm
Telefoon poorten Nee
Prise Connexion RJ45
Headset aansluiting Ja
Herhaalfunctie Ja
Mute mode Ja
Algemeen telefoonboek Nee
Muurfixatie Nee
Expansion module Nee
Met antwoordapparaat Ja
Protocol Nee
Scherm Ja
Grote toetsen Nee
Garantie 18 maanden

Klantbeoordelingen Avaya 1608 IP - IP-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 52428800, emalloc: 51928536
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.9420100
mage::app::init::system_config0.0014179,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331380,600262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008811,7840
mage::app::init::stores0.041413,246,1923,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.023811,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002525714,7680
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005533,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0007533,0320
init_config_section:stores_nl0.004012,1280
mage::app::init_front_controller0.01051915,1201,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00421490,048524,288
OBSERVER: mana_core0.0137891,175,008786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391210,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201193,352524,288
OBSERVER: cms0.0002117,8640
OBSERVER: blog0.00252151,6640
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0320
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0007194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0048158,2400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite0.001199,3280
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00562882,4160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002131,0960
mage::dispatch::routers_match1.8490100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00126644,6800
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0020485,4640
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00271490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0043195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.227515,370,1445,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0013199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.110115278,192262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.10011175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00601294,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.080212,605,4082,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00797585,4320
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.029311,909,7361,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0007116,3280
OBSERVER: mana_db0.00254206,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111112,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,6720
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0008188,8160
OBSERVER: log0.01561795,928786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00141100,728262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00293240,176262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00264237,744262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,520262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00323227,472262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00283223,272262,144
OBSERVER: pagecache0.0010138,2400
OBSERVER: persistent0.00313326,152262,144
OBSERVER: persistent_session0.0007142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00161188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0004133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0003130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4722100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008182,152262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003231,5600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.011532337,840262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0101225238,440262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00362781,6080
__EAV_LOAD_MODEL__0.387515,836,3365,767,168
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00171189,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0015180126,2000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004624942,3280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.30271598,792524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00039620,2400
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.055913,246,1843,145,728
init_config_section:websites0.013011,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0011193,2640
OBSERVER: configurableswatches0.0010390,9920
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.036212,424,4802,621,440
OBSERVER: inventory0.01512736,048786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00752542,776524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001914,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01251790,752786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00461431,680524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.082712,344,0962,359,296
OBSERVER: reports0.080912,202,4322,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0005127,7760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01571656,200524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0016157,2640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001101,0080
OBSERVER: sendfriend0.00151136,5600
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0015181,2960
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05341190,352262,144
layout/package_update: default0.0120130,2080
layout/db_update: default0.0059139,3920
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0007165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.9189100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.9147100
layout/package_update: catalog_product_view0.0158130,7840
layout/db_update: MAP_popup0.9091100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.9059100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9030100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.8996100
layout/db_update: catalog_product_view0.8963100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.8931100
layout/db_update: PRODUCT_1280.8905100
layout/db_update: customer_logged_out0.8879100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001215360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00401116,512262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0026110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.108119,544,8009,437,184
BLOCK: formkey0.00241317,896262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101367,0320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071367,0320
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061367,0000
BLOCK: root0.0006193,2560
BLOCK: head0.00081141,360262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0003171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,368262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00021941,9120
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00071167,952262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0005193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,504262,144
BLOCK: global_messages0.00101132,3520
BLOCK: footer0.00061115,080262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00303226,232262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00261438,648262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00131328,168524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00345263,6640
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9440
BLOCK: return_link0.00081152,640262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00241208,816262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0011180,088262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00121280,176262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00221400,672262,144
BLOCK: right.poll0.00101172,432262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,200262,144
BLOCK: google_analytics0.00081187,536262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00101189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,688262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,368262,144
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,952262,144
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,952262,144
BLOCK: search.block0.0007195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,200262,144
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,8800
BLOCK: product.info0.02381488,192524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0002133,4560
BLOCK: product.info.media0.00141176,1760
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,4000
BLOCK: product.info.additional0.0004171,7120
BLOCK: product.description0.0003168,3200
BLOCK: product.attributes0.0004177,760262,144
BLOCK: product.info.addto0.003214,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.003214,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.003214,8240
BLOCK: product.info.options0.0006198,5600
BLOCK: html_calendar0.0005194,416262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.003314,8560
BLOCK: product.clone_prices0.003215,2400
BLOCK: product.info.container10.0004173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00401269,032262,144
BLOCK: product.review.form0.00171154,712262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00161258,656524,288
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,0960
BLOCK: productalert.price0.0004179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0012190,776262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0004196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0003182,184262,144
BLOCK: 0.00051146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,904262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.086611,876,7761,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0039187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00401426,048524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00251290,664262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.01971568,040786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02241307,608262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003911,7600
init_config_section:stores_be_nl0.003711,8160
init_config_section:stores_es0.003211,8080
init_config_section:stores_default0.002611,8160
init_config_section:stores_it0.002612,0560
init_config_section:stores_lu0.002611,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0325156,6320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0022741,8960
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6847100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.016884323,032524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.004516799,880262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0077167230,768262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00198458,4000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.6519111,252,02411,534,336
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.057012,117,5682,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.008811399,464262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00431024,4640
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00181020,6640
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.0018102,8560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0861831,274,2641,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00228321,0480
OBSERVER: mana_filters0.00198347,9680
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003983158,608262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00458371,1120
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00208331,3280
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00178320,8720
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.011683186,480262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.013183203,0000
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01098321,0080
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00348346,104262,144
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00348365,5360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0004124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0021113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0019110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03131440,064524,288
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00981184,000262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0036120,0960
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0009160,1520
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00071118,3360
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001244,3600
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00671331,200262,144
OBSERVER: catalogrule0.00631326,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00551220,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002716,9840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00771394,752262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0064382,2240
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.02043144,080262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0202327,720262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02113227,8320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002169,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002201,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002201,4240
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.418215,525,7445,505,024
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0001183,4480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.005818151,0320
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.00031910,2320
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.03521875,1681,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0003148,8480
locale/currency0.00602998,056262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0018281,320262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0016278,496262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.016411,403,9761,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00491633,816524,288
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0009180,3440
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00181323,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001515,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0079159,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009221,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00671203,3200
OBSERVER: tax0.0010149,8880
OBSERVER: bundle_observer0.00502117,352262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.1075177,896524,288
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.064012138,0800
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.09211577,248262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001912960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0039159,232262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review0.001625,4800
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0013112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01391266,728524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0005212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01661112,5120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.02071357,176524,288