webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Avaya 9640G - IP-telefoon

Het toestel Avaya 9640G

End of life artikelen


  • 3.8 inch scherm diagonaal gemeten

  • Twee Ethernet interfaces 10/100 Mbps

  • Full Duplex breedband luidspreker

  • 24 programmeerbare toetsen

  • Ref. fabrikant : 700419195

  • 1 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Avaya 9640G - IP-telefoon

Het toestel Avaya 9640G IP is een toestel dat werd ontworpen door gebruikers voor gebruikers. Het gamma van de Avaya one-X Deskphone Edition-oplossingen beschikt over een Intuïtieve gebruikersinterface die uw werknemers in staat stelt in alle vertrouwen de meest gebruikte telefoonfuncties meester te worden, zoals de teleconferentie of het doorverbinden van oproepen. Zijn geoptimaliseerde akoestiek, die het luisteren en begrijpen van uw gesprekspartners verbetert, zorgt voor een hogere productiviteit met minder vermoeidheid en stress. De evolutiviteit van de one-X Deskphone Edition-modellen helpt u bij het begeleiden van uw groei en het integreren van toekomstige technologische innovaties. Het is mogelijk er, indien nodig, tal van modulaire elementen aan toe te voegen om uw investeringen te beschermen en uw totale eigendomskostprijs te beperken. Deze nieuwe telefoons hebben ook een elegant design met een professioneel uitzicht.

De IP-telefoon Avaya 9640 is intelligent, gestroomlijnd, elegant en uitzonderlijk functioneel en beschikt over geavanceerde communicatie-functionaliteiten: High Definition-geluid, een geïntegreerde WML-interfaceapplicatie, een knop die direct toegang biedt tot de functionaliteiten mobiliteit of doorschakelen naar deAvaya Communication Manager, en dit alles speciaal ontworpen voor iedereen met activiteiten die geheel afhangen van de gesproken communicatie.

Kenmerken:

  • Scherm met verstelbare achtergrondverlichting
  • Full Duplex breedband luidspreker
  • PoE-compatibel
  • Twee signaallampen voor berichten in de wacht
  • Knop voor navigatie in vier richtingen
  • 24 programmeerbare toetsen
  • Volumetoets
  • Avaya menutoets
  • Berichtentoets
  • Telefoontoepassing
  • Mute-toets
  • Luidsprekertoets
  • Koptelefoontoets
  • Toets Adresboek
  • Bellijst-toets
  • Twee Ethernet interfaces 10/100 mbps
  • Twee adapteraansluitingen voor accessoires
  • USB-poort
  • Poort voor breedband koptelefoon
  • Wandbevestiging
  • Mobiele sokkel met twee standen
  • Adresboek 250 contacten

Technische informatie voor Avaya 9640G - IP-telefoon

Telefoonboek [200-300]
Type scherm Kleurenscherm
Telefoon poorten Nee
Prise Connexion Ethernet
Headset aansluiting Ja
Herhaalfunctie Nee
Mute mode Ja
Algemeen telefoonboek Nee
Muurfixatie Ja
Expansion module Ja
Met antwoordapparaat Ja
Protocol Nee
Scherm Ja
Grote toetsen Nee
Garantie 1 jaar

Klantbeoordelingen Avaya 9640G - IP-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 50855936, emalloc: 50100200
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.4337100
mage::app::init::system_config0.0017179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00381380,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009311,7840
mage::app::init::stores0.038313,246,5523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.021211,637,6801,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002424714,288262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005502,8880
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006502,8880
init_config_section:stores_nl0.003012,1280
mage::app::init_front_controller0.01101915,3041,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00441490,192524,288
OBSERVER: mana_core0.0168841,194,080786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00411211,024262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221193,288524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00242151,7520
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0240
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0037158,2320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00382782,3680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match2.3442100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00137349,2160
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0024485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00271490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0055195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.143115,369,2165,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0014199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.010619280,664262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00371175,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00531294,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.095012,604,5122,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00827585,3760
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.030411,909,7441,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0005116,2800
OBSERVER: mana_db0.00264206,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00121112,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0008153,6800
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0014188,8640
OBSERVER: log0.01601795,744786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00141100,728262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00273240,144262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00244237,712262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00111117,480262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00303227,320262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00263223,120262,144
OBSERVER: pagecache0.0009138,2560
OBSERVER: persistent0.00343326,216524,288
OBSERVER: persistent_session0.0008142,0240
OBSERVER: persistent_quote0.00171188,1120
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0009195,2640
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0007180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0004133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view2.0635100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007182,152262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002221,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.012132337,824262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0080225238,464262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00242681,4640
__EAV_LOAD_MODEL__0.130715,836,2005,767,168
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00171189,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0013180126,2000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005224942,3280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03671596,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00039620,2480
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.058513,246,2643,145,728
init_config_section:websites0.015211,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0011193,2800
OBSERVER: configurableswatches0.0010391,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.034112,424,6082,621,440
OBSERVER: inventory0.01802738,3041,048,576
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00622543,032524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001514,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01241790,800786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00351431,584524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.801812,344,0322,359,296
OBSERVER: reports0.800012,202,3762,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,8160
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01071656,192524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0011157,2560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002101,0000
OBSERVER: sendfriend0.00171136,5520
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0019181,2880
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0008145,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.06111190,304262,144
layout/package_update: default0.0216130,1920
layout/db_update: default0.0055139,3600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0005165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl1.0441100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.0409100
layout/package_update: catalog_product_view0.0136130,7840
layout/db_update: MAP_popup1.0362100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item1.0338100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.0309100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.0278100
layout/db_update: catalog_product_view1.0250100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple1.0227100
layout/db_update: PRODUCT_1141.0207100
layout/db_update: customer_logged_out1.0175100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001415360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00651116,544262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0047110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.125419,545,1369,437,184
BLOCK: formkey0.00301317,904262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111346,9360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081346,9360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071346,9040
BLOCK: root0.0007193,2560
BLOCK: head0.00101141,352262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,912262,144
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0015180,6960
BLOCK: top.links0.00091167,976262,144
BLOCK: top.container0.0005170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,504262,144
BLOCK: global_messages0.00151132,3520
BLOCK: footer0.00071115,096262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00393226,216262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00331438,680262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00201328,160524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00455263,6640
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9440
BLOCK: return_link0.00111152,640262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0006178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00311208,816262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0015180,088262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00151280,184262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00291400,736262,144
BLOCK: right.poll0.00141172,592262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00111193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0007192,216262,144
BLOCK: google_analytics0.00111187,552262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00141189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00151228,712262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0007188,4320
BLOCK: blog_tags0.0007284,368262,144
BLOCK: manufacturers.block.left0.0006192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0005174,952262,144
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0005163,952262,144
BLOCK: search.block0.0011195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0005169,200262,144
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0010197,8800
BLOCK: product.info0.01111488,152524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0003164,2000
BLOCK: product.info.media0.00091176,1760
BLOCK: product.info.upsell0.00071107,3600
BLOCK: product.info.additional0.0005171,7120
BLOCK: product.description0.0004168,3200
BLOCK: product.attributes0.0005177,752262,144
BLOCK: product.info.addto0.004514,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.004514,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.006014,8240
BLOCK: product.info.options0.0011198,5600
BLOCK: html_calendar0.0008194,424262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.004514,8560
BLOCK: product.clone_prices0.004615,2400
BLOCK: product.info.container10.0005173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0006191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00551269,064262,144
BLOCK: product.review.form0.00241154,704262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00211258,736524,288
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0005174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,1360
BLOCK: productalert.price0.0005179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0016190,784262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0006196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,184262,144
BLOCK: 0.00071146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,840262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.091811,874,1601,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0055187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00721426,040524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0010193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00421290,688262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.02171567,960786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02461307,560262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003811,7600
init_config_section:stores_be_nl0.003111,8160
init_config_section:stores_es0.003411,8080
init_config_section:stores_default0.003511,8160
init_config_section:stores_it0.003412,0560
init_config_section:stores_lu0.003611,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0262154,1360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0015530,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.7871100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.015279322,864524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.004215797,944262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0066157228,832262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00187957,6800
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.753719,423,0169,961,472
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.060012,117,4402,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.009211399,496262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00291024,4640
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00121020,6640
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.0011102,8560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0905781,294,1761,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00247819,8080
OBSERVER: mana_filters0.00207846,7280
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.004178157,368262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00497869,8720
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00207830,0880
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00177819,6320
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.012178185,160262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.013578201,8240
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01217819,7680
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00357844,864262,144
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00357864,2880
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0009121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2640
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0014113,7920
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0013110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.02871440,040524,288
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00861183,992262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0030120,0560
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0010160,0720
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00091118,3600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001244,3600
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00581331,264262,144
OBSERVER: catalogrule0.00551326,976262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00411220,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.001916,9840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00501394,776262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0088382,2560
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.03023173,4240
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0424327,720262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.03943232,552262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00031911,4560
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002201,4480
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.492913,684,5363,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0001183,4480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.006618151,0560
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.00041910,2320
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001715,800262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0126159,1840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0015221,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00881207,040262,144
OBSERVER: tax0.0010150,7920
OBSERVER: bundle_observer0.00482117,584262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.17291620,5521,048,576
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.110015586,480786,432
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00031610,0000
locale/currency0.00603097,560262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0019280,752262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0017277,952262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.12491577,312262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.002112960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0039158,984262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0006112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01111266,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01811113,4960
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0005116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0006119,7520
CACHE_URL0.02241365,528524,288