webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Avaya 9650 - IP-telefoon

Het toestel Avaya 9650

23/01/2018

Op voorraad

Astronomische korting



  • 3.8 inch scherm diagonaal gemeten

  • Twee Ethernet interfaces 10/100 Mbps

  • Full Duplex breedband luidspreker

  • 24 programmeerbare toetsen

  • Ref. fabrikant : 700506209

  • 1 jaar
  • Free shipping

Van
671,30 € 671,30 Excl. BTW € 805,56 Incl. BTW

Prijs per 1 € 671,30 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Avaya 9650 - IP-telefoon

Het toestel Avaya 9650G IP is een toestel dat werd ontworpen door gebruikers voor gebruikers. Het gamma van de Avaya one-X Deskphone Edition -oplossingen beschikt over een Intuïtieve gebruikersinterface die uw werknemers in staat stelt in alle vertrouwen de meest gebruikte telefoonfuncties meester te worden, zoals de teleconferentie of het doorverbinden van oproepen. Zijn geoptimaliseerde akoestiek, die het luisteren en begrijpen van uw gesprekspartners verbetert, zorgt voor een hogere productiviteit met minder vermoeidheid en stress. De evolutiviteit van de one-X Deskphone Edition-modellen helpt u bij het begeleiden van uw groei en het integreren van toekomstige technologische innovaties. Het is mogelijk er, indien nodig, tal van modulaire elementen aan toe te voegen om uw investeringen te beschermen en uw totale eigendomskostprijs te beperken. Deze nieuwe telefoons hebben ook een elegant design met een professioneel uitzicht.

Het model 9650 is vooral bedoeld voor receptionistes, telefonistes en telemarketeers, kortom voor iedereen die een groot aantal oproepen moet verwerken. Het toestel biedt geavanceerde toepassingen zoals ingebouwde functieknoppen waarmee u met één druk op de knop toegang heeft tot allerlei bruggen en functies.

Kenmerken:

  • Scherm met verstelbare achtergrondverlichting
  • Full Duplex breedband luidspreker
  • PoE-compatibel
  • Twee signaallampen voor berichten in de wacht
  • Knop voor navigatie in vier richtingen
  • 24 programmeerbare toetsen
  • 5 dynamische toetsen
  • Volumetoets
  • Avaya menutoets
  • Berichtentoets
  • Telefoontoepassing
  • Mute-toets
  • Luidsprekertoets
  • Koptelefoontoets
  • Toets Adresboek
  • Bellijst-toets
  • Twee Ethernet interfaces 10/100 mbps
  • Twee adapteraansluitingen voor accessoires
  • USB-poort
  • Poort voor breedband koptelefoon
  • Wandbevestiging
  • Mobiele sokkel met twee standen
  • Telefoonlijst 250 entries

Technische informatie voor Avaya 9650 - IP-telefoon

Telefoonboek [200-300]
Type scherm Zwart-wit scherm
Telefoon poorten Nee
Prise Connexion Ethernet
Headset aansluiting Ja
Herhaalfunctie Nee
Mute mode Ja
Algemeen telefoonboek Nee
Muurfixatie Ja
Expansion module Ja
Met antwoordapparaat Ja
Protocol Nee
Scherm Ja
Grote toetsen Nee
Garantie 1 jaar

Klantbeoordelingen Avaya 9650 - IP-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 52690944, emalloc: 51949064
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.9007100
mage::app::init::system_config0.0017179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00581380,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.012511,7840
mage::app::init::stores0.040213,246,5523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.025011,637,6801,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002525314,576262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005512,9360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006512,9360
init_config_section:stores_nl0.003312,1280
mage::app::init_front_controller0.01171915,3041,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00461490,192524,288
OBSERVER: mana_core0.0169891,175,296786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00441211,024262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231193,288524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00222151,7520
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0240
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0009194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0036158,2320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00372882,4160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.8010100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00136644,6800
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0022485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00361490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0047195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.233915,369,2165,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0011199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.111315278,232262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.10481175,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00571294,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0013161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.086112,604,5122,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00867585,432262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.029011,909,7441,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0005116,2800
OBSERVER: mana_db0.00224206,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101112,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6800
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0008188,8640
OBSERVER: log0.01721795,744786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,728262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00213240,144262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00184237,712262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00081117,480262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00253227,320262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00203223,120262,144
OBSERVER: pagecache0.0006138,2560
OBSERVER: persistent0.00303326,216524,288
OBSERVER: persistent_session0.0006142,0240
OBSERVER: persistent_quote0.00141188,1120
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,2640
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0003133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4366100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0009182,152262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003231,5600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.010432337,848262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0081225238,464524,288
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00242781,6080
__EAV_LOAD_MODEL__0.153215,823,7765,767,168
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00201189,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0018180126,2000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004524942,3280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.06191581,400524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00039620,2480
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.058913,248,0723,145,728
init_config_section:websites0.016511,7440
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0010193,2800
OBSERVER: configurableswatches0.0009391,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.032812,424,7442,621,440
OBSERVER: inventory0.01322736,152786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00672542,960524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001714,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01261790,800786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00381431,552524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.094912,344,1122,359,296
OBSERVER: reports0.093112,202,4242,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0005127,7600
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01121656,256524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0011157,2880
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002101,0000
OBSERVER: sendfriend0.00171136,5840
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0017181,3040
OBSERVER: manapro_filtertree0.0006227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.06161190,288262,144
layout/package_update: default0.0153130,1920
layout/db_update: default0.0065139,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0005165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl1.1083100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.1053100
layout/package_update: catalog_product_view0.0182130,7840
layout/db_update: MAP_popup1.0997100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item1.0963100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.0924100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.0883100
layout/db_update: catalog_product_view1.0846100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple1.0808100
layout/db_update: PRODUCT_1151.0774100
layout/db_update: customer_logged_out1.0737100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002315360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00631116,472262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0041110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.124419,544,7609,437,184
BLOCK: formkey0.00371317,936262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121367,0320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071367,0320
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071367,0000
BLOCK: root0.0009193,2560
BLOCK: head0.00111141,360262,144
BLOCK: before_head_end0.00061123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,912262,144
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,936262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0005193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,504262,144
BLOCK: global_messages0.00101132,3520
BLOCK: footer0.00051115,064262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00353226,184262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00311438,696262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00161328,176524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00455263,664262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00101152,640262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00261208,728524,288
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0013180,0320
BLOCK: cart_sidebar0.00121280,176262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00221400,672262,144
BLOCK: right.poll0.00111172,488262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,240262,144
BLOCK: google_analytics0.00081187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00131189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00131228,688262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0005174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0017169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,8800
BLOCK: product.info0.02001488,208524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0002133,4560
BLOCK: product.info.media0.00091176,1600
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,336262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004171,7120
BLOCK: product.description0.0004168,3200
BLOCK: product.attributes0.0005177,760262,144
BLOCK: product.info.addto0.003914,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.003714,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.003714,8240
BLOCK: product.info.options0.0006198,5600
BLOCK: html_calendar0.0006194,400262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.003714,8560
BLOCK: product.clone_prices0.003715,2400
BLOCK: product.info.container10.0005173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0005191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00461269,024262,144
BLOCK: product.review.form0.00201154,736262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00191258,760262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0005174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005174,312262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,0960
BLOCK: productalert.price0.0005179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0018190,800262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,9200
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,184262,144
BLOCK: 0.00071146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.143411,873,1201,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0057187,1040
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00421426,024524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00301290,656262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.04161568,000786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02721307,568262,144
init_config_section:stores_be_fr0.004211,7600
init_config_section:stores_be_nl0.004111,8160
init_config_section:stores_es0.004011,8080
init_config_section:stores_default0.003511,8160
init_config_section:stores_it0.003412,0560
init_config_section:stores_lu0.003611,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0601153,1120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0018530,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.7934100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.015884323,096524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.004616799,872262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0071167230,840262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00198458,4000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.7616111,289,65611,796,480
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.061812,117,1522,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.010711399,448262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00341024,4640
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00141020,6640
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.0013102,8560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.1000831,274,384786,432
OBSERVER: mana_core_require0.00228321,0480
OBSERVER: mana_filters0.00218347,9920
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.004283158,6080
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00538371,1040
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00228331,3280
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00208320,8720
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.012983186,400262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.015083203,0240
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01558321,0080
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00408346,104262,144
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00378365,4800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0009121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0017113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0013110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03471440,072524,288
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01201184,080262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0035120,0560
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0012160,0720
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00091118,3600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001244,3600
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00721331,176262,144
OBSERVER: catalogrule0.00691326,888262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00451220,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002316,984262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00961394,752262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0057382,208262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.06443144,0320
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0431327,720262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01603227,7120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002169,7520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003201,4720
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002201,4240
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.467715,562,9045,767,168
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0001183,4480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.006018151,0080
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.00031910,2320
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.03371875,0881,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0002138,2720
locale/currency0.00542897,9760
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016281,2880
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0014278,4640
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.018711,403,9521,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00591633,808524,288
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0010180,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00211323,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001515,392262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0122159,1840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009221,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00651203,2720
OBSERVER: tax0.0010149,8880
OBSERVER: bundle_observer0.00522119,416262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.1013177,392524,288
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.060012138,440262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.11411577,160262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001512960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0039161,288262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review0.001525,5040
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0012112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01321266,720524,288
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.02711112,4960
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0019121,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0007116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0009119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0006117,7280
CACHE_URL0.02151357,272524,288