webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Avaya 9670G - IP-telefoon

Het toestel Avaya 9670G

End of life artikelen


  • Full Duplex luidspreker

  • 8 programmeerbare toetsen

  • Verstelbaar kleuren-touchscreen

  • Handsfree

  • Ref. fabrikant : 700461213

  • 1 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Avaya 9670G - IP-telefoon

Het krachtige en personaliseerbare telefoongamma Avaya 9600 biedt een opmerkelijke geluidskwaliteit, een groot aantal personaliseringsmogelijkheden en uitzonderlijke prestaties en dit alles met de laagste verbruiksniveaus. De modellen van dit gamma omvatten grafische contextuele interfaces en grote aanraakschermen in kleur van waarop de gebruikers toegang hebben tot controlefuncties voor oproepen, allemaal eenvoudiger dan de klassieke telefoons. De IP-kantoortelefoons van het gamma Avaya 9600 verhogende productiviteit en verbeteren de tevredenheid van de gebruikers, terwijl een eenvoudig telefoonsysteem omgezet wordt in een competitieve tool.

Met de kantoortelefoon IP 9670G heeft u via een groot touchscreen toegang tot al uw contacten en toepassingen. De weergave van een toetsenbord rechtstreeks op het scherm vereenvoudigt de verschillende functies. Dankzij al deze eigenschappen kunnen werknemers efficiënter werken.

Behoud van de productiviteit

Werknemers kunnen meer acties sneller uitvoeren dankzij de eigenschappen zoals de toegang tot belangrijke functies met één enkele knop, de HD geluidskwaliteit en de vereenvoudigde functies voor veelgebruikte toepassingen.

Verbeterde gesprekskwaliteit

De serie 9600 biedt een opvallende audiokwaliteit zodat uw telefonische vergaderingen efficiënter verlopen. Het is bewezen dat dergelijke eigenschappen het stress niveau en de vermoeidheid van de werknemers verminderen.

Bescherming van de investering

Deze telefoons zijn ontwikkeld volgens de open source normen en een polyvalent platform dat compatibel is met een groot aantal modules en adapters, zodat de productiviteit van uw werknemers gedurende meerdere jaren wordt gegarandeerd.

Kostenbesparing

Omdat deze telefoons het laagste energieverbruik in deze industrie hebben, kunt u met deze serie telefoons uw energiekosten verlagen.

Technische informatie voor Avaya 9670G - IP-telefoon

Telefoonboek [200-300]
Type scherm Touchscreen
Telefoon poorten Nee
Prise Connexion Ethernet
Headset aansluiting Ja
Herhaalfunctie Nee
Mute mode Ja
Algemeen telefoonboek Nee
Muurfixatie NVP
Expansion module Ja
Met antwoordapparaat Ja
Protocol Nee
Scherm Ja
Grote toetsen Nee
Garantie 1 jaar

Klantbeoordelingen Avaya 9670G - IP-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 50593792, emalloc: 49930216
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.8254100
mage::app::init::system_config0.0014179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341380,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008811,7840
mage::app::init::stores0.038913,246,5523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.021711,637,6801,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002424714,288262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005502,8880
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006502,8880
init_config_section:stores_nl0.002912,1280
mage::app::init_front_controller0.01051915,3041,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00421490,192524,288
OBSERVER: mana_core0.0153761,117,864524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391211,024262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211193,288524,288
OBSERVER: cms0.0002117,8640
OBSERVER: blog0.00212151,7520
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0240
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0039158,2320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00462582,2720
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.7394100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00115839,4960
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0020485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00351490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0049195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.153915,369,2165,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0015199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.025912276,408262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01921175,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00511294,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.086712,604,5122,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00666776,864262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.033211,909,7441,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0012116,2800
OBSERVER: mana_db0.00214206,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00091112,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,6800
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0008188,8640
OBSERVER: log0.01961795,744786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00131100,728262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00293240,144262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00264237,712262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00121117,480262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00353227,320262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00313223,120262,144
OBSERVER: pagecache0.0009138,2560
OBSERVER: persistent0.00343326,216524,288
OBSERVER: persistent_session0.0007142,0240
OBSERVER: persistent_quote0.00161188,1120
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0009195,2640
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0004133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0003130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4477100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008182,152262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002201,4160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.013132337,824262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0125225238,464524,288
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00322481,1760
__EAV_LOAD_MODEL__0.242615,825,4405,767,168
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00191189,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0016180126,2000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005524942,3280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.13751581,736524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00039620,2560
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.062213,249,4003,145,728
init_config_section:websites0.014111,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0010193,2800
OBSERVER: configurableswatches0.0009391,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.043612,424,8882,621,440
OBSERVER: inventory0.02132732,2641,048,576
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00752543,040524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002814,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01461790,768786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0008192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00411431,736524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.117612,343,9842,621,440
OBSERVER: reports0.115812,202,3202,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,8000
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01611656,192524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0012157,2560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002101,0000
OBSERVER: sendfriend0.00161136,5600
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0018181,3280
OBSERVER: manapro_filtertree0.0006227,3520
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0007145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.08041190,352262,144
layout/package_update: default0.0186130,2080
layout/db_update: default0.0064139,3920
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0006165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.9884100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.9839100
layout/package_update: catalog_product_view0.0297130,7840
layout/db_update: MAP_popup0.9778100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.9738100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9692100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.9559100
layout/db_update: catalog_product_view0.9509100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.9472100
layout/db_update: PRODUCT_1220.9424100
layout/db_update: customer_logged_out0.9385100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001915360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00641116,480262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0042110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.141319,545,0409,437,184
BLOCK: formkey0.00271317,912262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111346,9360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071346,9360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071346,9040
BLOCK: root0.0008193,2560
BLOCK: head0.00091141,352262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,936262,144
BLOCK: global_notices0.0006169,7760
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00091167,968262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,512262,144
BLOCK: global_messages0.00111132,3520
BLOCK: footer0.00061115,080262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00343226,272262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00281438,632262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00161328,176524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00375263,6960
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00091152,656262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00271208,720524,288
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0013180,0240
BLOCK: cart_sidebar0.00141280,192262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00261400,728262,144
BLOCK: right.poll0.00121172,488262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,192262,144
BLOCK: google_analytics0.00091187,536262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00121189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00121228,752262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0005174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,8800
BLOCK: product.info0.04201488,144524,288
BLOCK: product.info.media0.00101176,1600
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,368262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004171,7120
BLOCK: product.description0.0003168,3200
BLOCK: product.attributes0.0005177,728524,288
BLOCK: product.info.addto0.004214,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.004214,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.004214,8240
BLOCK: product.info.options0.0006198,5360
BLOCK: html_calendar0.0006194,3840
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.004114,8560
BLOCK: product.clone_prices0.005915,2400
BLOCK: product.info.container10.0005173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00501269,056262,144
BLOCK: product.review.form0.00201154,760262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00181258,848262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,312262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,1360
BLOCK: productalert.price0.0004179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0013190,776262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,9200
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,168262,144
BLOCK: 0.00061146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,864262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.125111,872,9361,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0048187,1040
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00431426,096524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00251290,632262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.04681568,032786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02571307,464262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003811,7600
init_config_section:stores_be_nl0.003811,8160
init_config_section:stores_es0.003611,8080
init_config_section:stores_default0.003911,8160
init_config_section:stores_it0.003212,0560
init_config_section:stores_lu0.003311,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0394152,9440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0013530,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6595100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.013071322,488524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003314194,824262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0061141225,688262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00167156,5280
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.630519,281,3049,961,472
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.064812,116,9842,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01109397,912262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0025824,3680
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0011820,1520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0733701,219,472524,288
OBSERVER: mana_core_require0.00197017,8240
OBSERVER: mana_filters0.00167044,7680
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003370155,3440
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00377067,8800
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00187028,0880
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00137017,6480
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.009770183,144262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.011970199,7840
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00967017,7840
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00317042,888262,144
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00297062,2880
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0031113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0030110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03841440,024524,288
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01281184,008262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0035120,0560
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0017160,0720
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00151118,3600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001244,3600
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00581331,208262,144
OBSERVER: catalogrule0.00541326,912262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00461220,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002616,984262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00851394,760262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0062382,2000
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0248390,6880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0296326,232262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02493223,536262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001127,4800
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002131,1200
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001131,1040
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.378313,578,3203,670,016
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0001183,4480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.005418151,0480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.00031910,2320
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001815,8080
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0092161,7520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008221,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00711200,824262,144
OBSERVER: tax0.0012150,7840
OBSERVER: bundle_observer0.00462117,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.08051576,3841,048,576
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.05477494,512786,432
locale/currency0.00571396,7520
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016280,7920
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0014277,9920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.12291577,240262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.002712960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0034158,9680
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review0.001025,5040
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0009112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.02071266,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01671113,5280
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006121,4240
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7440
CACHE_URL0.01931332,376524,288