webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Cisco 7925G - Draadloze Wifi-telefoon

23/01/2018

Op voorraad


  • kleurenscherm

  • DECT IP

  • Aansluiting headset

  • Bluetooth

  • Ref. fabrikant : CP-7925G-E-K9

  • 1 jaar
  • Free shipping

€ 623,13

Van
502,41 € 502,41 Excl. BTW € 602,89 Incl. BTW

Prijs per 1 € 502,41 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Cisco 7925G - Draadloze Wifi-telefoon bluetooth ecran_couleur prise_casque vibreur

Een toestel boordevol high tech snufjes; batterij met lange levensduur, handsfree, SCCP, MLPP, XML-compatibel, SRTP, TLS.

Technische informatie voor Cisco 7925G - Draadloze Wifi-telefoon

Grote toetsen Nee
Mute mode Nee
Algemeen telefoonboek Nee
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 1 jaar

Klantbeoordelingen Cisco 7925G - Draadloze Wifi-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 53215232, emalloc: 52207216
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.9459100
mage::app::init::system_config0.0014179,6960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00361380,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009511,7840
mage::app::init::stores0.039913,246,2883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.024311,637,3841,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002225014,432262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005482,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0008482,7920
init_config_section:stores_nl0.003112,1280
mage::app::init_front_controller0.01111915,2321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00441490,160524,288
OBSERVER: mana_core0.0149801,064,568786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00411210,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231193,280524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00222151,6640
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0009194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0047158,2640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00442782,3680
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match2.8555100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00105034,3120
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0022485,4800
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00291490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0048195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.150715,369,4085,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0013199,6480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.02788273,992262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.02011175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00661294,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0013161,4080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.080612,604,5922,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00696675,8560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.033211,909,8481,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0005116,2800
OBSERVER: mana_db0.00204206,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00091112,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,5920
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0007188,8960
OBSERVER: log0.02091795,984786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00131100,696262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00823240,112524,288
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00804237,680524,288
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00121117,496524,288
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00273227,3600
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00233223,1600
OBSERVER: pagecache0.0009138,2480
OBSERVER: persistent0.00313326,200262,144
OBSERVER: persistent_session0.0007142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00161188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,280262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0004133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0003130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view2.5468100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007182,200262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002221,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.010629335,824262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0090206234,856262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00272681,4640
__EAV_LOAD_MODEL__1.519516,309,2486,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00191189,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0019224156,8240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005028246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__1.42381681,936786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000313528,360262,144
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.060413,245,9683,145,728
init_config_section:websites0.014611,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0009193,296262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0008391,024262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.040112,424,8562,621,440
OBSERVER: inventory0.01452729,2961,310,720
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00732543,000524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001914,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01621790,776786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0008192,712262,144
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00471431,608262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.082812,343,9842,359,296
OBSERVER: reports0.081112,202,2322,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0007127,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01591656,192786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010157,256262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002101,0000
OBSERVER: sendfriend0.00151136,6480
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0013181,3120
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05591190,352262,144
layout/package_update: default0.0147130,2080
layout/db_update: default0.0050139,3920
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0004165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.8582100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.8548100
layout/package_update: catalog_product_view0.0173130,7840
layout/db_update: MAP_popup0.8508100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.8477100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.8433100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.8388100
layout/db_update: catalog_product_view0.8355100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.8324100
layout/db_update: PRODUCT_2180.8297100
layout/db_update: customer_logged_out0.8268100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002015360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00621116,480262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0042110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.085219,545,7529,175,040
BLOCK: formkey0.00261317,944262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111367,0320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071367,0320
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071367,0000
BLOCK: root0.0007193,2560
BLOCK: head0.00081141,3520
BLOCK: before_head_end0.00051123,968262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0004169,776262,144
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00091167,9360
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,5040
BLOCK: global_messages0.00121132,352262,144
BLOCK: footer0.00061115,0640
BLOCK: core_profiler0.0004169,624262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00343226,280524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00301438,768262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00161328,128262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00365263,648262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9440
BLOCK: return_link0.00091152,656262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00261208,928262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0013180,0320
BLOCK: cart_sidebar0.00131280,208262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00261400,808524,288
BLOCK: right.poll0.00121172,5680
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091193,792262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,192262,144
BLOCK: google_analytics0.00091187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,568262,144
BLOCK: head_rss0.00111189,7760
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,016262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00131228,712262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,680262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,880262,144
BLOCK: product.info0.00891488,304524,288
BLOCK: product.info.media0.00101176,1840
BLOCK: product.info.upsell0.00081107,464262,144
BLOCK: product.info.additional0.0005171,7120
BLOCK: product.description0.0005168,3200
BLOCK: product.attributes0.0006177,752262,144
BLOCK: product.info.options0.0007198,5600
BLOCK: html_calendar0.0007194,3680
BLOCK: product.info.container10.0005173,472262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0006191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00141269,072262,144
BLOCK: product.review.form0.00201154,752262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00181258,888262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,136262,144
BLOCK: productalert.price0.0005179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0013190,768262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,1520
BLOCK: 0.00071146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,8240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.092011,872,5042,097,152
OBSERVER: mana_seo0.0064187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00401425,888524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00251290,680262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.01341567,992524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02431307,448524,288
init_config_section:stores_be_fr0.004011,760262,144
init_config_section:stores_be_nl0.003511,7920
init_config_section:stores_es0.003111,8080
init_config_section:stores_default0.003111,8160
init_config_section:stores_it0.003312,0320
init_config_section:stores_lu0.003411,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0399152,7120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0015530,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6375100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.012475322,552262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003614996,3440
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0055149227,184262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00157557,1040
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.6105111,086,66411,534,336
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.068412,118,2722,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01296395,664524,288
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0021524,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0009519,3840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0728741,165,336786,432
OBSERVER: mana_core_require0.00177418,8160
OBSERVER: mana_filters0.00167445,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003574156,368262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00377468,8720
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00177429,0800
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00137418,6400
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.009374184,1680
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.011774200,712262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00957418,7760
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00307443,8720
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00307463,2560
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7600
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0004124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0029113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0024110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03311440,056524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.001289,0640
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01201183,984262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0033120,1200
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0011160,1440
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00081118,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001224,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00621331,096262,144
OBSERVER: catalogrule0.00591326,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000142,7120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.005015133,9840
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003168,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00471219,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002415,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00881394,784524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0060382,2240
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0180343,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0325322,5760
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00973217,600262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002111,0160
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001111,0160
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.351015,190,2885,242,880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.04251875,4561,048,576
locale/currency0.007611228,440262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0017281,344262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0015278,528262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.015411,403,9361,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00481633,8401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0008180,320524,288
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00151323,1600
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001415,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0431192,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0012221,8640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00481196,400262,144
OBSERVER: tax0.0007149,9120
OBSERVER: bundle_observer0.00392119,4160
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.0312127,344262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.0193334,912262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.08781613,664524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.002212960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0030161,2880
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01141266,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01731112,5440
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7520
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7040
CACHE_URL0.01741305,720524,288