webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Ecologisch gerecycleerde Cisco 7970G - IP-telefoon

De IP in combinatie met moderne technologie

23/01/2018

Op voorraad


  • Kleurentouchscreen

  • Luidspreker

  • Aansluiting headset

  • Ecologisch gerecycleerd

  • Ref. fabrikant : CP-7970G

  • 18 maanden
  • Free shipping

Van
666,60 € 666,60 Excl. BTW € 799,92 Incl. BTW

Prijs per 1 € 666,60 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Ecologisch gerecycleerde Cisco 7970G - IP-telefoon eco_recycle ecran_couleur mains_libres port_data presentation_numero prise_casque

De gerecycleerde Cisco 7970G IP-telefoon is een toestel dat speciaal ontworpen werd voor de behoeften van kaderleden en bedrijfsleiders. De gerecycleerde Cisco 7970G is vernieuwend dankzij het kleurenscherm met achtergrondverlichting en hoge resolutie. Met de laatste nieuwe technologie en ondersteunt aanraakfuncties die toegang verschaffen tot de informatie, toepassingen of diverse functionaliteiten van de telefoon. De XML-taal zorgt voor de installatie van vernieuwende applicaties. Voorzien van een headsetaansluiting en een handsfree conference call-systeem van hoge kwaliteit dat u en uw werknemers tevreden zal stellen. Dit toestel beschikt over een Ethernet-voeding (PoE).

De gerecycleerde IP-telefoon Cisco 7970G en zijn kleurentouchscreen maken het mogelijk om toegang te krijgen tot alle gegevens die noodzakelijk zijn voor uw behoeften en de toepassingen die eraan beantwoorden. De speaker van de gerecycleerde Cisco 7970G is uitgerust met een technologie voor een betere kwaliteit. Twee headsetaansluitingen voor klinkfiches worden aan de zijkant van de telefoon geplaatst.

VOORDELEN:

  • Berichttoets voor rechtstreekse toegang tot de berichten
  • Registertoets voor het identificeren van inkomende oproepen
  • Insteltoets voor het aanpassen van het contrast, de beltonen, het volume, netwerkconfiguratie...
  • Servicetoets voor toegang tot talrijke informatie met name via het internet
  • Toets ‘Hulp’
  • Toets ‘Privé’
  • Instelling van het volume
  • Speaker-toets (inschakelen/uitschakelen)
  • Headsetklinkaansluiting
  • Scherm-toets

OVERIGE FUNCTIES:

  • Verbinding dankzij de schakelaar met twee Ethernet-poorten.
  • De handset is compatibel met hoorapparaten
  • Sokkel die aanpasbaar is tot 60 graden voor een beter zicht en comfort
  • 24 beltonen beschikbaar

INSTELLINGEN EN SPECIFICATIES:

  • Schermcontrast
  • Beltoontype
  • Netwerkconfiguratie
  • Oproepstatus
  • Afmetingen van de telefoon: 23,1 * 26,67 * 15,24 cm
  • Afmetingen van het scherm 8,6 * 11,4 cm
  • Gewicht: 1,8 kg
  • Schermresolutie: 320 * 234

Netwerkfuncties:

  • CDP-protocol
  • IEEE 802.1q-configuratie
  • Ingebouwde ethernetschakelaar
  • Ethernet 10/100-verbinding

Technische informatie voor Ecologisch gerecycleerde Cisco 7970G - IP-telefoon

Telefoonboek Nee
Type scherm Kleurenscherm
Telefoon poorten Nee
Prise Connexion Ethernet
Headset aansluiting Ja
Herhaalfunctie Ja
Mute mode Ja
Algemeen telefoonboek Ja
Muurfixatie Ja
Expansion module Ja
Met antwoordapparaat Nee
Protocol SIP
Scherm Ja
Grote toetsen Nee
Garantie 18 maanden

Accessoires Ecologisch gerecycleerde Cisco 7970G - IP-telefoon

Klantbeoordelingen Ecologisch gerecycleerde Cisco 7970G - IP-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 52690944, emalloc: 51816736
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7944100
mage::app::init::system_config0.0016179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00411380,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009811,7840
mage::app::init::stores0.036713,246,5523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.020211,637,6801,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002526915,344262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0006512,9360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0007512,9360
init_config_section:stores_nl0.003212,1280
mage::app::init_front_controller0.01191915,3041,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00441490,192524,288
OBSERVER: mana_core0.0140811,110,240786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00471211,024262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00251193,288524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00242151,7520
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0003123,0240
OBSERVER: searchlandingpage0.0004124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0009194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0110158,2320
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00443482,7040
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001141,1440
mage::dispatch::routers_match1.6949100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00095336,2560
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0021485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00281490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0053195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.159915,369,2165,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0011199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.02389274,584262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01721175,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00611294,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0014161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.088512,604,5122,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00736776,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.039211,909,7441,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0005116,2800
OBSERVER: mana_db0.00234206,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111112,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6800
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0009188,8640
OBSERVER: log0.02441795,744786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00141100,728262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00373240,144262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00354237,712262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00151117,480262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00353227,320262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00303223,120262,144
OBSERVER: pagecache0.0011138,2560
OBSERVER: persistent0.00363326,216524,288
OBSERVER: persistent_session0.0009142,0240
OBSERVER: persistent_quote0.00211188,1120
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0010195,2640
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0005133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0003130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.3996100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0012283,008262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003291,8480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.012932337,824262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0105225238,464524,288
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00273382,4720
__EAV_LOAD_MODEL__0.106315,827,3045,767,168
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00211189,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0016186130,3760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004924942,3120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02351585,600524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00039620,2560
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.054113,249,8803,145,728
init_config_section:websites0.014011,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0010193,2800
OBSERVER: configurableswatches0.0009391,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.030512,424,6562,621,440
OBSERVER: inventory0.01764731,024786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00613543,152786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001514,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01131790,872524,288
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00411431,624524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.076712,344,0482,359,296
OBSERVER: reports0.075312,202,3682,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0005127,8320
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01081656,176524,288
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001109440
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010157,2480
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002121,1040
OBSERVER: sendfriend0.00121136,5760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0014181,3040
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05621190,312262,144
layout/package_update: default0.0145130,1920
layout/db_update: default0.0036139,3680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0004165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl1.1382100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.1361100
layout/package_update: catalog_product_view0.0196130,7840
layout/db_update: MAP_popup1.1321100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item1.1243100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.1215100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.1179100
layout/db_update: catalog_product_view1.1150100
layout/package_update: PRODUCT_TYPE_simple0.001211,8000
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple1.1119100
layout/db_update: PRODUCT_1741.1086100
layout/db_update: customer_logged_out1.1042100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001315360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00461116,536262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0031110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.154119,545,1689,437,184
BLOCK: formkey0.00271317,984262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121377,0800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081377,0800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061377,0480
BLOCK: root0.0007193,2560
BLOCK: head0.00091141,352262,144
BLOCK: before_head_end0.00061123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0003171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00021941,912262,144
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,960262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0005193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,520262,144
BLOCK: global_messages0.00111132,3520
BLOCK: footer0.00071115,104262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00333226,264262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00291438,664262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00161328,168524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00385263,6400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00091152,632262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00261208,736262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0031180,072262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00131280,200262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00261400,688262,144
BLOCK: right.poll0.00111172,488262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005192,200262,144
BLOCK: google_analytics0.00091187,536262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00121189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00131228,704262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0009195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0009197,8800
BLOCK: product.info0.04521488,240524,288
BLOCK: product.info.media0.00091176,1600
BLOCK: product.info.upsell0.00071107,384262,144
BLOCK: product.info.additional0.0005171,7120
BLOCK: product.description0.0004168,3200
BLOCK: product.attributes0.0005177,776262,144
BLOCK: product.info.addto0.005714,7600
BLOCK: product.info.addtocart0.005614,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.005614,8240
BLOCK: product.info.options0.0007198,5600
BLOCK: html_calendar0.0005194,424262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.005514,8560
BLOCK: product.clone_prices0.005715,2400
BLOCK: product.info.container10.0005173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0005191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00641269,096262,144
BLOCK: product.review.form0.00211154,744262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00191258,800262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,296262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,1360
BLOCK: productalert.price0.0004179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0015190,800262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0005172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0005182,184262,144
BLOCK: 0.00081146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,816262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.101311,871,6721,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0041187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00461425,976524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00281290,664262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.02121568,056786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02571307,464262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003811,7600
init_config_section:stores_be_nl0.003311,8160
init_config_section:stores_es0.003611,8080
init_config_section:stores_default0.003711,8160
init_config_section:stores_it0.003412,0560
init_config_section:stores_lu0.003811,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0413151,7360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0015424,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.8403100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.016276322,800524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.004215196,744262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0082151227,768262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00177657,2480
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.7973111,167,87211,796,480
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.073212,117,0642,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.011810398,648262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0028924,4160
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0013920,4080
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.001092,6000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0874751,210,960786,432
OBSERVER: mana_core_require0.00237519,0640
OBSERVER: mana_filters0.00197545,9840
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.004175156,6080
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00487569,1280
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00207529,3440
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00157518,8880
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.011475184,448262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.014075201,1120
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01077519,0240
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00377544,120262,144
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00347563,5440
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0022113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0020110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03041440,016524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00151011,1920
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00931183,984262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0030120,0560
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0011160,1120
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00091118,3600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001244,3600
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00872331,464262,144
OBSERVER: catalogrule0.00832327,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00621220,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.003616,984262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00711394,760262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0197482,376262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0356474,3920
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0377426,168262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.05434228,736262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002121,0640
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001121,0640
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.524315,485,7925,767,168
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0001183,4480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.006719156,6960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.00032010,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.03281875,1521,048,576
locale/currency0.00591397,2640
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0017281,2800
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0015278,4800
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.019411,404,0241,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00641633,848524,288
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0010180,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00221323,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001615,392262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0006113,6640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01223207,000262,144
OBSERVER: tax0.0010350,160262,144
OBSERVER: bundle_observer0.00824126,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0498196,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0010218,0960
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.0302125,640262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.0231445,008262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.11601579,240262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.002012960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0062159,2080
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0098114,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01241266,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.02191112,4640
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0018121,7040
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0008119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0006117,7040
CACHE_URL0.02921330,544524,288