webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Ecologisch gerecycleerde Cisco 7911G - IP-telefoon

Het gerecycleerde toestel Cisco 7911G

23/01/2018

Op voorraad


  • Grafisch scherm met 3 lijnen

  • Ethernet 10/100BASE-T-verbinding via de tussenkomst van twee RJ-45-poorten

  • 4 programmeerbare toetsen

  • Ecologisch gerecycleerd

  • Ref. fabrikant : CP-7911G

  • 18 maanden
  • Gratis levering vanaf 300€

Van
140,00 € 140,00 Excl. BTW € 168,00 Incl. BTW

Prijs per 1 € 140,00 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Ecologisch gerecycleerde Cisco 7911G - IP-telefoon

De gerecycleerde Cisco 7911G IP-telefoon beantwoordt aan erg specifieke behoeften zoals communicatie op werkposten, detailhandel, klaslokalen, productieateliers en alle omgevingen die een beetje tot matig gebruik maken van alle telefooncommunicaties. Vier programmeerbare dynamische toetsen loodsen de gebruiker door de basisfuncties van de bedrijfscommunicatie terwijl het LCD-scherm de intuïtieve functionaliteiten, de oproepinformatie en de XML-diensten groepeert voor een opmerkelijk gebruikscomfort. De gerecycleerde Cisco 7911G IP-telefoon beschikt over tal van veiligheidsfuncties en kan online gevoed worden.

Functies en omschrijvingen:

  • Toets in de wacht plaatsen met achtergrondverlichting
  • Menu-toets met achtergrondverlichting
  • Indicator bericht in wacht
  • Grafisch scherm met 3 lijnen
  • 4 programmeerbare toetsen
  • 24 personaliseerbare beltonen
  • Instelling van de handset en de beltoon mogelijk
  • Ethernet 10/100BASE-T-verbinding via de tussenkomst van twee RJ-45-poorten
  • Wandbevestiging beschikbaar

Fysieke kenmerken:

  • Hoogte: 20,3 cm
  • Breedte 17,67 cm
  • Diepte: 15,2 cm
  • Gewicht: 0,9 kg

Technische informatie voor Ecologisch gerecycleerde Cisco 7911G - IP-telefoon

Telefoonboek Nee
Type scherm Zwart-wit scherm
Telefoon poorten Nee
Prise Connexion RJ45
Headset aansluiting Nee
Herhaalfunctie Nee
Mute mode Ja
Algemeen telefoonboek Nee
Muurfixatie Ja
Expansion module Ja
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Grote toetsen Nee
Garantie 18 maanden

Accessoires Ecologisch gerecycleerde Cisco 7911G - IP-telefoon

  1. 3-Jarige uitbreiding van de garantie op de eco-gerecycleerde telefoons

    3-Jarige uitbreiding van de garantie op de eco-gerecycleerde telefoons

    Van 19,00 € 19,00 Excl. BTW

Klantbeoordelingen Ecologisch gerecycleerde Cisco 7911G - IP-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 52428800, emalloc: 51909648
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7135100
mage::app::init::system_config0.0014179,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00371380,600262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009711,7840
mage::app::init::stores0.039413,246,1923,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.023411,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002225814,8160
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005533,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006533,0320
init_config_section:stores_nl0.003012,1280
mage::app::init_front_controller0.01111915,1201,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00441490,048524,288
OBSERVER: mana_core0.0143881,162,312786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00411210,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221193,352524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00232151,6800
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0320
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0045158,2400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00513882,8960
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.6222100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00126443,3840
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0022485,4960
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00271490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0064195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.151915,368,8965,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0014199,6720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.026114277,672262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01901175,1040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00571294,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0010161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.089212,604,3282,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00817484,3680
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.028811,909,5281,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0005116,2800
OBSERVER: mana_db0.00234206,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101112,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6080
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0008188,8320
OBSERVER: log0.01661795,872786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00141100,728262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00243240,048262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00224237,616262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00091117,400262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00243227,384262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00203223,184262,144
OBSERVER: pagecache0.0007138,2480
OBSERVER: persistent0.00293326,056262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00151188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,280262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0003133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.2964100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008182,192262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003332,0400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.009832337,832262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0109225238,472524,288
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00303783,0480
__EAV_LOAD_MODEL__0.131615,837,3445,767,168
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00191189,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0015180126,2000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005524942,3280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.03701601,504524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00039620,2400
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.065113,248,0083,145,728
init_config_section:websites0.015111,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0010193,2800
OBSERVER: configurableswatches0.0009391,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.036112,424,9042,621,440
OBSERVER: inventory0.02153735,496786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.01082543,136524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.003914,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01091790,768786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00371431,672524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.068212,344,0882,359,296
OBSERVER: reports0.066912,202,4082,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0007127,7440
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01071656,192524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0011157,2560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002111,0480
OBSERVER: sendfriend0.00111136,5760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0012181,2960
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05811190,328262,144
layout/package_update: default0.0133130,2080
layout/db_update: default0.0035139,3680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0004165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl1.0203100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.0182100
layout/package_update: catalog_product_view0.0198130,7840
layout/db_update: MAP_popup1.0143100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item1.0115100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.0035100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.0001100
layout/db_update: catalog_product_view0.9967100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.9933100
layout/db_update: PRODUCT_1510.9899100
layout/db_update: customer_logged_out0.9828100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001615360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00491116,496262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0032110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.104919,777,9289,699,328
BLOCK: formkey0.00261317,944262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121377,0800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081377,0800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071377,0480
BLOCK: root0.0007193,2560
BLOCK: head0.00101141,360262,144
BLOCK: before_head_end0.00061123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,368262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9200
BLOCK: global_notices0.0004169,7760
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00091167,944262,144
BLOCK: top.container0.0005170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,504262,144
BLOCK: global_messages0.00141132,3520
BLOCK: footer0.00071115,080262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0005168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00383226,200262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00321438,712262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00171328,184524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00415263,6640
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9280
BLOCK: return_link0.00101152,640262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00291208,728262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0014180,064262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00151280,176262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00291400,736262,144
BLOCK: right.poll0.00121172,528262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0006192,232262,144
BLOCK: google_analytics0.00101187,536262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00131189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00131228,704262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,384262,144
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,936262,144
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,968262,144
BLOCK: search.block0.0010195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,208262,144
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0009197,8800
BLOCK: product.info0.01361720,984786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0001183,4480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.005218151,0800
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.00031910,2320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0002123,2080
BLOCK: product.info.media0.00081176,1680
BLOCK: product.info.upsell0.00071107,296262,144
BLOCK: product.info.additional0.0005171,7120
BLOCK: product.description0.0004168,3200
BLOCK: product.attributes0.0005177,760262,144
BLOCK: product.info.addto0.002214,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.002214,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.002114,8240
BLOCK: product.info.options0.0008198,5600
BLOCK: html_calendar0.0006194,424262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.002014,8560
BLOCK: product.clone_prices0.002115,2400
BLOCK: product.info.container10.0005173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0006191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00301269,064262,144
BLOCK: product.review.form0.00201154,776262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00191258,776262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005174,312262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,0960
BLOCK: productalert.price0.0004179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0015190,808262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,9200
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,200262,144
BLOCK: 0.00071146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,832262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.114011,877,9921,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0041187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00441425,984524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00271291,688262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.02221567,024786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.03181307,624262,144
init_config_section:stores_be_fr0.005611,7600
init_config_section:stores_be_nl0.004511,8160
init_config_section:stores_es0.003911,8080
init_config_section:stores_default0.003711,8160
init_config_section:stores_it0.004412,0560
init_config_section:stores_lu0.003611,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0471157,8960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0019741,8720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.7547100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.014483323,056524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.004016599,5520
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0063165230,384524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00178358,2560
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.7244111,001,18411,272,192
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.063912,118,0162,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.009121406,984262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002201,4320
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00712024,9440
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00272023,2240
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.0030205,4160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0825821,261,6321,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00208220,8000
OBSERVER: mana_filters0.00188247,7280
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003782158,280262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00448270,8560
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00198231,0800
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00168220,6240
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.010882186,136262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.012682202,7760
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01058220,7600
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00378245,8560
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00348265,296262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7200
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0023113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0022110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03241440,096524,288
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01031184,024262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0034120,0960
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0011160,0720
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00101118,3600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001244,3600
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00701331,304262,144
OBSERVER: catalogrule0.00661327,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00521220,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002616,984262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00661394,760262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0058382,200262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.02063157,0480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0314346,648524,288
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.05733226,5920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002169,7680
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003191,4000
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002191,4000
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.433515,280,6485,242,880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.03531875,0321,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0003148,8480
locale/currency0.00532697,912262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0015281,304262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0013278,496262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.016811,403,7281,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00531633,712524,288
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0009180,3440
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00171323,136524,288
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,360262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001615,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0080161,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008221,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01422202,6240
OBSERVER: tax0.0008250,0240
OBSERVER: bundle_observer0.01073117,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.0929164,472262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.064311125,2880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.09481568,680524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.002612960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0091159,2480
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0087114,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0006112,5600
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01171266,680262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01631112,6080
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7360
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,3280
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,4240
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.02021351,656524,288