webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Cisco 7931G - IP-telefoon

Het toestel Cisco 7931G

End of life artikelen


  • Grafisch scherm 192x64 pixels over 3 lijnen

  • 4 programmeerbare toetsen

  • Ethernet 10/100BASE-T-verbinding via de tussenkomst van twee RJ-45-poorten

  • Bidirectionele speaker

  • Ref. fabrikant : CP-7931G

  • 2 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Cisco 7931G - IP-telefoon

De Cisco 7931G IP-telefoon werd ontworpen om mee te evolueren met uw bedrijf . Uitgerust met een geheel van dynamische functies die geactiveerd kunnen worden met programmeerbare toetsen, past dit toestel zich aan uw behoeften aan dankzij de regelmatige software-updates. Verplaatsingen, toevoegingen en wijzigingen zijn kinderspel: het volstaat uw telefoon te nemen en deze om het even waar op het netwerk aan te sluiten. De Cisco 7931G IP-telefoon biedt eveneens toegangsfuncties bestemd voor mindervalide personen.

Kenmerken van de telefoon:

  • 24 toetsen met achtergrondverlichting
  • Toets in de wacht plaatsen
  • Toets voor het doorschakelen van oproepen
  • Verklikkerlicht voor wachtberichten
  • Grafisch scherm 192x64 pixels over 3 lijnen
  • 4 programmeerbare toetsen
  • Vierrichtingsnavigator
  • Ethernet 10/100BASE-T-verbining via de tussenkomst van twee RJ-45-poorten
  • Bidirectionele speaker
  • Knop die het mogelijk maakt om het volume van de handset, van de speaker, van de headset en van de beltoon in te stellen.
  • Headsetpoort beschikbaar
  • 24 verschillende beltonen

Fysieke kenmerken:

  • Update van een microsoftware wordt overgenomen met behulp van een TFTP-server
  • Hoogte: 20,3 cm
  • Breedte: 22,9 cm
  • Diepte: 17,8 cm
  • Gewicht: 1,36 kg

Technische informatie voor Cisco 7931G - IP-telefoon

Telefoonboek Nee
Type scherm Zwart-wit scherm
Telefoon poorten Nee
Prise Connexion RJ45
Headset aansluiting Ja
Herhaalfunctie Ja
Mute mode Ja
Algemeen telefoonboek Nee
Muurfixatie Nee
Expansion module Ja
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Grote toetsen Nee
Garantie 2 jaar

Klantbeoordelingen Cisco 7931G - IP-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 50855936, emalloc: 50228544
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7938100
mage::app::init::system_config0.0014179,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00351380,600262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008911,7840
mage::app::init::stores0.041313,246,1923,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.026111,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002024714,2880
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005502,8880
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006502,8880
init_config_section:stores_nl0.002812,1280
mage::app::init_front_controller0.01041915,1201,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00421490,048524,288
OBSERVER: mana_core0.0133891,245,608786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391210,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201193,352524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00232151,6800
OBSERVER: manufacturers0.0002121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0320
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0007194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0035158,2400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00382882,4160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.7053100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00148456,3440
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0020485,4960
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00251490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0043195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.158215,368,8965,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0015199,6720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.042225284,368262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.02671175,1040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00561294,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0011161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.081512,604,3282,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00738090,6960
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.026911,909,5281,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00224206,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101112,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,6080
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0009188,8320
OBSERVER: log0.01471795,872786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00141100,728262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00293240,048262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00274237,616262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00121117,400262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00253227,384262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00213223,184262,144
OBSERVER: pagecache0.0008138,2480
OBSERVER: persistent0.00283326,056262,144
OBSERVER: persistent_session0.0007142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00151188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,280262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0003133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4237100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008182,192262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002231,5600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.010432337,832262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0108225238,472262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00252781,6080
__EAV_LOAD_MODEL__0.154115,835,5445,767,168
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00181189,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0016180126,2000
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004624942,3280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.07321600,200524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00039620,2480
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.051813,246,2723,145,728
init_config_section:websites0.012911,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0009193,2800
OBSERVER: configurableswatches0.0008391,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.030712,424,7682,621,440
OBSERVER: inventory0.01322742,408786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00612542,888524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001514,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01081790,784786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00431431,704524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.072512,344,2242,359,296
OBSERVER: reports0.071112,202,4962,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0005127,8000
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01141656,216524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0012157,2560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001101,0000
OBSERVER: sendfriend0.00131136,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0014181,3040
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04451190,328262,144
layout/package_update: default0.0139130,2080
layout/db_update: default0.0035139,3680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0004165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl1.1247100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.1224100
layout/package_update: catalog_product_view0.0128130,7840
layout/db_update: MAP_popup1.1181100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item1.1156100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.1129100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.1101100
layout/db_update: catalog_product_view1.1076100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple1.1053100
layout/db_update: PRODUCT_1611.1033100
layout/db_update: customer_logged_out1.1010100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001215360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00421116,536262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0028110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.335019,545,2569,437,184
BLOCK: formkey0.00291318,000262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111346,9360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071346,9360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071346,9040
BLOCK: root0.0008193,2560
BLOCK: head0.00091141,352262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,368262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0004169,7760
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00091167,960262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,504262,144
BLOCK: global_messages0.00121132,3520
BLOCK: footer0.00061115,080262,144
BLOCK: core_profiler0.0005169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00343226,376262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00271438,768262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141328,192524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00375263,6640
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9440
BLOCK: return_link0.00081152,632262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00261208,800262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0013180,096262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00131280,176262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00241400,656262,144
BLOCK: right.poll0.00121172,488262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,216262,144
BLOCK: google_analytics0.00091187,536262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,5440
BLOCK: head_rss0.00111189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,744262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,344262,144
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,928262,144
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,992262,144
BLOCK: search.block0.0008195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,184262,144
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,8800
BLOCK: product.info0.24851488,176524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0003215,4400
BLOCK: product.info.media0.00071176,1920
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,3680
BLOCK: product.info.additional0.0005171,7120
BLOCK: product.description0.0003168,3200
BLOCK: product.attributes0.0006177,744262,144
BLOCK: product.info.addto0.003014,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.002814,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.002814,8240
BLOCK: product.info.options0.0007198,5600
BLOCK: html_calendar0.0006194,416262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.002514,8560
BLOCK: product.clone_prices0.002315,2400
BLOCK: product.info.container10.0004173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00421269,080262,144
BLOCK: product.review.form0.00181154,720262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00171258,688524,288
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,1360
BLOCK: productalert.price0.0004179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0012190,792262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,176262,144
BLOCK: 0.00061146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,832262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.078411,874,4161,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0035187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00371426,032524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00231290,680262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.01871568,056786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02001307,496262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003011,7600
init_config_section:stores_be_nl0.002711,8160
init_config_section:stores_es0.002911,8080
init_config_section:stores_default0.002711,8160
init_config_section:stores_it0.002612,0560
init_config_section:stores_lu0.002711,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0288154,3760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0014530,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6801100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.013284323,120524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003616799,960524,288
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0058167230,8000
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00158458,3840
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.649419,540,7369,699,328
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.057912,117,3842,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.008812400,272262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002111,0000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00331124,5120
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00131120,9200
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.0013113,1120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0808831,344,800786,432
OBSERVER: mana_core_require0.00198321,0480
OBSERVER: mana_filters0.00188348,0080
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003583158,5680
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00408371,1200
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00188331,3280
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00158320,8720
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.010583186,440262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.012783202,9840
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01088321,0080
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00358346,104262,144
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00338365,5040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0004124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0022113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0021110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.02901440,096524,288
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00871184,016262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0032120,1040
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0010160,0720
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00081118,3600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001244,3600
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00501331,136262,144
OBSERVER: catalogrule0.00471326,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00681220,288262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.004816,9840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00621394,768262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0056382,2320
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01913226,8160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0214329,088262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.04583238,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00022414,2960
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003251,6880
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002251,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.424013,783,5203,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0001183,4480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.005318151,0080
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.00031910,2320
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001815,8160
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0072159,0720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009221,8560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00611210,9040
OBSERVER: tax0.0009150,7840
OBSERVER: bundle_observer0.00342117,5440
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.16961650,5441,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.110420643,7841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00032112,8800
locale/currency0.00573998,008262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0017280,7600
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0014277,9600
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.08901577,304262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001712960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0026158,9760
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01151266,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01751113,5200
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7040
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004119,7840
CACHE_URL0.02201387,568524,288