webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Audio conferentie

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 65

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Stel een Aflopende Directie in

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 65

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 49807360, emalloc: 48598416
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.8918100
mage::app::init::system_config0.0015179,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00391380,600262,144
mage::app::init::config::load_cache0.010311,7840
mage::app::init::stores0.035113,246,1923,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.019011,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002021912,9440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0004352,4240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0005352,1680
init_config_section:stores_nl0.002912,1280
mage::app::init_front_controller0.01211915,1201,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00481490,048524,288
OBSERVER: mana_core0.19842228,142,7847,864,320
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00461210,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00241193,352524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00262151,7200
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0320
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0009194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0194158,2400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00322482,2800
mage::dispatch::routers_match2.7875100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0057306200,2880
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0024485,4880
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.004822124,8880
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0059261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.179315,387,2324,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0012199,7280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.029721281,936262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01901175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00821294,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0015161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.110112,606,0002,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0347282330,7200
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.029111,909,4481,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0005116,2800
OBSERVER: mana_db0.00232207,496262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111112,920262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0008153,6080
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.003631156,4560
OBSERVER: log0.01701795,112786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,688262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00351239,232262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00342236,608262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00161117,376262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00221227,256262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00211222,928262,144
OBSERVER: pagecache0.0007138,2480
OBSERVER: persistent0.00283325,744262,144
OBSERVER: persistent_session0.0005141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00131188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0007180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0008150,5200
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0007147,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.4764100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0189196911,600786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002161,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00202381,0880
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0011155,088262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0002116,1840
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001111,0000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.004211109,032262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00141121,3120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.00221187,240262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0024181,240262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0007227,2880
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0009145,752262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.08831134,128262,144
layout/package_update: default0.0204130,2000
layout/db_update: default0.0052139,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00031910,8400
layout/db_update: STORE_nl2.4184100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default2.4144100
layout/db_update: catalog_category_view2.4103100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0380140,536262,144
layout/db_update: MAP_popup2.4052100
layout/db_update: SHORTCUT_popup2.4017100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup2.3981100
layout/package_update: mana_ajax0.003914,5920
layout/package_update: jquery_core0.0047810,632262,144
layout/db_update: jquery_core2.3707800
layout/db_update: mana_ajax2.3914100
layout/db_update: catalog_category_layered2.3687100
layout/db_update: CATEGORY_2662.3650100
layout/db_update: customer_logged_out2.3611100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.002715680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00711116,3760
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0051113,3040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.120119,706,1529,699,328
BLOCK: formkey0.00271317,984262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00141608,1600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00091608,1840
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091598,1040
BLOCK: root0.0008193,3360
BLOCK: head0.00101141,424262,144
BLOCK: before_head_end0.00071123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00064451,9120
BLOCK: js_cookies0.0004171,200262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00053242,8800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00052759,5760
BLOCK: global_notices0.0004169,7760
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00101167,912262,144
BLOCK: top.container0.0004170,2800
BLOCK: store_language0.0006193,048262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,5040
BLOCK: global_messages0.00101132,3440
BLOCK: footer0.00061115,064262,144
BLOCK: core_profiler0.0005169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0004169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00343234,664262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00161263,152262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00131328,088262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0007181,568262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00355263,520262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00081152,656262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00281249,440262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,040262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00111280,2000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00221400,688262,144
BLOCK: right.poll0.00101172,512262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00092202,2240
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,216262,144
BLOCK: google_analytics0.00081187,5440
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,552262,144
BLOCK: head_rss0.00101189,264262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,704262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0007195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,8480
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0003169,8160
BLOCK: currency0.0004180,8560
BLOCK: category.products0.03501413,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001114727,2320
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0300147445,6720
BLOCK: product_list0.00071121,072262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.015811,263,9441,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0070135143,9840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033525,2800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.027875405,664262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00091159,288262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2800
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,120262,144
BLOCK: mana.catalog.leftnav0.00441475,520524,288
BLOCK: m_filter_actions0.0004169,5280
BLOCK ACTION: m_core_singletons -> addSingletonBlock0.002325183,088262,144
BLOCK: catalog.above_products0.0004165,9280
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,872262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.351819,407,9449,437,184
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00931445,056524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.00917848,264786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.00877845,744786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002215,7040
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00422347,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00292208,0480
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00432397,336262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00253190,4160
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00192202,632262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004129,0880
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Model_Filter_Attribute0.00042912,6160
OBSERVER: mana_seo0.127611,253,8481,572,864
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0011128,0960
OBSERVER: configurableswatches0.00142123,2320
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0008193,192262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00311319,552262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00501435,888262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02401298,296524,288
init_config_section:stores_be_fr0.003011,7680
init_config_section:stores_be_nl0.003211,816262,144
init_config_section:stores_es0.003611,8080
init_config_section:stores_default0.003611,8160
init_config_section:stores_it0.004011,8000
init_config_section:stores_lu0.003411,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01561114,7520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0020741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.8759100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0383217572,560524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0094433152,2240
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0172433540,888524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.004321762,5360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml1.8379111,485,52812,320,768
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.050311,644,4961,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.19402161,562,7122,097,152
OBSERVER: mana_core_require0.005821654,0320
OBSERVER: mana_filters0.004421680,6320
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0103216241,688524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.0111216104,1360
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.004821664,2960
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.004421653,8560
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0268216219,160262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0126216235,8400
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.006921653,9920
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.028621679,2000
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.008721698,512262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7440
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0013189,368262,144
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0021114,8320
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0019111,8240
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.588711,161,4881,310,720
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01031183,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0004217,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0030120,4800
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.55721854,600786,432
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.486415,422,1845,767,168
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.484915,355,8965,767,168
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0197433,5840
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.060311,368,3201,572,864
OBSERVER: review0.060011,363,9921,572,864
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0004111,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00851201,144262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.03651945,5201,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01731918,0001,048,576
OBSERVER: inventory0.01061485,128786,432
OBSERVER: tax0.00502359,712262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0013162,8880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.410613,444,0323,932,160
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0080118,6720
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/pager.phtml0.002515,4960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0003205,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032012,0240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00402115,8080
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.00042112,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.00291324,2720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.1674202,184,2082,621,440
init_config_section:websites0.016911,8400
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00032112,8800
locale/currency0.009745845,5841,048,576
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0014280,7920
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0012277,9680
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003201,4240
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002201,4480
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/view.phtml0.629111,669,3841,310,720
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Model_Item0.00055018,2560
DISPATCH EVENT:mana_filters_process_items0.00403063,9920
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_groups0.0008146,0240
OBSERVER: manapro_filtergroup0.0023447,2160
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_css0.00322387,6240
OBSERVER: manapro_filterexpandcollapse0.039092119,1680
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_attributes0.0022233,4240
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_before0.11662364,232262,144
OBSERVER: manapro_filteradvanced0.11842473,400262,144
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/actions.phtml0.08592479,256262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_action0.07722346,632262,144
OBSERVER: manapro_filterclear0.04122343,9600
frontend/base/default/template/manapro/filterclear/link.phtml0.00842343,2400
frontend/base/default/template/manapro/filterexpandcollapse/link.phtml0.00492324,1360
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_after0.03592357,4160
OBSERVER: manapro_filterhelp0.03492360,8720
frontend/base/default/template/manapro/filterhelp/help.phtml0.00432319,8320
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_value_css0.0021233,2720
frontend/connexing-refonte/default/template/mana/filters/items/standard.phtml0.0473127,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/manapro/filtercheckboxes/cssitems.phtml0.075421103,2640
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00141122,0560
OBSERVER: weee0.00101117,6000
frontend/base/default/template/manapro/filtersuperslider/price.phtml0.0069158,720262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_before0.002917,9680
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_action0.001514,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00641213,624262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001615,7760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0005110,0560
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01801113,0240
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7200
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,3040
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7520
DISPATCH EVENT:m_ajax_options0.0028156,1920
OBSERVER: manapro_filterajax0.0026153,0320
CACHE_URL0.02621432,472524,288