webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

DECT

10 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in

10 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 43515904, emalloc: 42598344
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.9227100
mage::app::init::system_config0.0013179,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341380,600262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008911,7840
mage::app::init::stores0.037913,246,1923,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.023111,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00131379,0080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003315,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0005311,9760
init_config_section:stores_nl0.002712,1280
mage::app::init_front_controller0.01041915,1201,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00421490,048524,288
OBSERVER: mana_core0.01481071,135,408786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391210,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211193,352524,288
OBSERVER: cms0.0002117,8640
OBSERVER: blog0.00252151,7200
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0320
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0921158,2400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite0.001088,4480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00412382,2320
mage::dispatch::routers_match1.7480100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0037212139,3040
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0020485,4640
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00401699,0640
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0061261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.145315,387,2324,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0015199,7280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.01547273,424262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00561175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00751294,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0013161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.087112,606,0002,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00727585,0080
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.031911,909,4481,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0007116,2800
OBSERVER: mana_db0.00202207,496262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101112,920262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6080
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0008188,7520
OBSERVER: log0.01851795,112786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00131100,688262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00281239,232262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00272236,608262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00131117,376262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00271227,256262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00251222,928262,144
OBSERVER: pagecache0.0008138,2480
OBSERVER: persistent0.00333325,744262,144
OBSERVER: persistent_session0.0008141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00161188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0009150,5200
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0008147,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.4629100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0244196911,600786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002151,1760
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00262280,9440
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0011155,088262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0004116,1840
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.005610174,488524,288
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00191021,0560
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.002610152,488524,288
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0025181,064262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0008227,3280
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0012145,760262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.06441111,5440
layout/package_update: default0.0145130,2160
layout/db_update: default0.0063139,5200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003116,7440
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.4009100
layout/db_update: STORE_nl1.3961100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.3923100
layout/db_update: catalog_category_view1.3883100
layout/package_update: catalog_category_default0.0145114,9920
layout/db_update: MAP_popup1.3831100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.3783100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.3739100
layout/db_update: catalog_category_default1.3705100
layout/db_update: CATEGORY_3391.3663100
layout/db_update: customer_logged_out1.3628100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001715680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00451116,312262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0026110,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.121318,831,6568,650,752
BLOCK: formkey0.00351318,040262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111145,9760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071145,976262,144
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051145,9440
BLOCK: root0.0009193,3360
BLOCK: head0.00091141,368262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032538,2880
BLOCK: js_cookies0.0003171,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00021636,6240
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,936262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0005193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,472262,144
BLOCK: global_messages0.00101132,3440
BLOCK: footer0.00061115,080262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0004169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00353234,736262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00161263,160262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141328,112262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0007181,5600
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00365263,5200
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00091152,632262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00281249,424262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,0400
BLOCK: cart_sidebar0.00121280,120262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00241400,664524,288
BLOCK: right.poll0.00101172,576262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081196,5600
BLOCK: google_analytics0.00081187,528262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00111189,352262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00121228,752524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4080
BLOCK: blog_tags0.0005284,3280
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,328262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,680262,144
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,6960
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,688262,144
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,8800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005194,488262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0004169,8240
BLOCK: currency0.0005180,8800
BLOCK: category.products0.04431405,104524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001114827,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0313148448,2240
BLOCK: product_list0.00131121,024262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.018011,263,9521,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0085103139,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00053525,2800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.030055577,272262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00131159,232262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005174,2800
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,120262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,9280
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.224216,396,3606,815,744
OBSERVER: mana_seo0.167814,907,7365,242,880
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00391337,376262,144
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00371395,248786,432
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00292221,000524,288
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00151200,920262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.01301444,776262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.00985847,608786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.00955844,904786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002415,7040
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003128,9040
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0009127,8640
OBSERVER: configurableswatches0.00122124,208262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,2080
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00281319,608262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00611435,976524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02231298,288262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003911,7520
init_config_section:stores_be_nl0.003111,8160
init_config_section:stores_es0.002811,8080
init_config_section:stores_default0.002811,8160
init_config_section:stores_it0.003011,8000
init_config_section:stores_lu0.003011,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.02071114,920262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0025741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.0079100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0222102567,416524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0046203107,1680
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0124203496,168524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.002310245,9680
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml0.981219,456,9369,699,328
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.046011,643,8001,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.08761011,277,4321,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.002410125,5120
OBSERVER: mana_filters0.002010152,1440
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0045101213,280262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.005010176,600262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.002210135,7760
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.002010125,3360
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0125101190,6080
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0064101207,312262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.003210125,4720
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.012710150,6560
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.004310169,9680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,736262,144
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0004124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0012189,416262,144
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0029113,8000
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0026110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.592911,226,6161,572,864
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01141183,560262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0038120,4720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.55811920,2481,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.283615,668,6245,505,024
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.282515,632,2085,505,024
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.02314208,3200
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.042111,236,5841,310,720
OBSERVER: review0.041911,232,2561,310,720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00591101,6240
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02611926,9441,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01231903,048786,432
OBSERVER: inventory0.00721477,416262,144
OBSERVER: tax0.00381358,184524,288
OBSERVER: bundle_observer0.0011159,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.224113,737,7283,932,160
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.02131381,432524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001102,7120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001106,3440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.0018119,0080
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.0002117,0480
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.0967102,066,9122,359,296
init_config_section:websites0.015511,8480
locale/currency0.009520844,208786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0013280,7600
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0011277,9520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001109680
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001109680
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.0017917,2000
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0004110,6320
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00681217,6240
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001615,7760
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01451112,4560
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0011121,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0003116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3840
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.01711300,320524,288