webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Selectie eco-recyclede producten

1 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in

1 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 47185920, emalloc: 46429032
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.2898100
mage::app::init::system_config0.0015179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00391380,624262,144
mage::app::init::config::load_cache0.011011,7840
mage::app::init::stores0.047013,246,5523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.024111,637,6801,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00141389,056262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0004352,4240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0005352,1680
init_config_section:stores_nl0.003312,1280
mage::app::init_front_controller0.01201915,1281,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00471490,104524,288
OBSERVER: mana_core0.13491057,399,7446,553,600
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00441210,960262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00251193,264524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00212151,6720
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0003123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0005124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0009194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0178158,2720
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00342282,1840
mage::dispatch::routers_match2.1740100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0040197129,6320
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0021485,4800
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00381699,1600
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0064261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.203115,386,6644,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0013199,6400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.06124271,592262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.05461175,1200
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00581294,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.106912,605,1922,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0117103121,0560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.025711,909,6881,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00192207,592262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00091113,008262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,7040
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.002417151,1520
OBSERVER: log0.01431795,048786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,688262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00231239,272524,288
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00222236,648524,288
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,416524,288
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00231227,2320
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00211222,9040
OBSERVER: pagecache0.0008138,2640
OBSERVER: persistent0.00273325,872262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00141188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0008150,5360
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0007147,3920
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.8394100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0183196977,280786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002151,1760
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00222180,8000
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0011155,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.004510108,960262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00141021,0560
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.00231086,960262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0015181,256262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,2960
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005145,768262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.07541137,424262,144
layout/package_update: default0.0174130,2160
layout/db_update: default0.0038139,5200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00032011,3520
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.7934100
layout/db_update: STORE_nl1.7911100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.7888100
layout/db_update: catalog_category_view1.7865100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0291140,536262,144
layout/db_update: MAP_popup1.7833100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.7809100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.7785100
layout/package_update: mana_ajax0.002814,5920
layout/package_update: jquery_core0.0042810,632262,144
layout/db_update: jquery_core1.7570800
layout/db_update: mana_ajax1.7737100
layout/db_update: catalog_category_layered1.7555100
layout/db_update: CATEGORY_2701.7519100
layout/db_update: customer_logged_out1.7436100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.002915680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00601116,3520
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0042113,3040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.102419,693,0969,437,184
BLOCK: formkey0.00281318,056262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00131447,3920
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00091447,4160
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071437,3360
BLOCK: root0.0007193,3360
BLOCK: head0.00081141,392262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00064451,9120
BLOCK: js_cookies0.0004171,184262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00043242,9040
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042759,5760
BLOCK: global_notices0.0004169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,952262,144
BLOCK: top.container0.0005170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,024262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,5040
BLOCK: global_messages0.00121132,3440
BLOCK: footer0.00071115,072262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0005169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00413234,680524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00191263,120262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00151328,080262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0008181,560262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00415263,536524,288
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9280
BLOCK: return_link0.00101152,680262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00321249,392262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0013180,056262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00131280,1360
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00231400,728262,144
BLOCK: right.poll0.00111172,528262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00091196,5600
BLOCK: google_analytics0.00091187,576262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00111189,2640
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,016262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00121228,7280
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,432262,144
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,680262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6720
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0009197,872262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004194,4960
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0004169,8240
BLOCK: currency0.0005180,8800
BLOCK: category.products0.01701405,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001414827,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0365148448,352262,144
BLOCK: product_list0.00071121,072262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.013311,264,0081,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.006278136,2320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033424,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.017836391,5440
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00111159,288262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0007174,2800
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,104262,144
BLOCK: mana.catalog.leftnav0.00381475,272524,288
BLOCK: m_filter_actions0.0004169,5280
BLOCK ACTION: m_core_singletons -> addSingletonBlock0.002225183,064262,144
BLOCK: catalog.above_products0.0004165,9280
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,8640
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.266518,658,8488,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00821445,024524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.00946848,216786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.00906845,592786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001715,7040
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00362347,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00242208,0640
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00442397,328262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00253190,2400
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00212202,776262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003128,9600
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Model_Filter_Attribute0.0002156,6880
OBSERVER: mana_seo0.07811814,1681,310,720
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0012128,1600
OBSERVER: configurableswatches0.00152127,5280
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0009197,0160
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00321319,640262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00541436,032524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02141298,368262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003111,7680
init_config_section:stores_be_nl0.003011,8160
init_config_section:stores_es0.002911,8080
init_config_section:stores_default0.003011,8160
init_config_section:stores_it0.002911,8000
init_config_section:stores_lu0.003011,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.03621115,0800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0020741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.3636100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0211100567,120524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0050199106,296262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0102199495,272262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.002410045,6800
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml1.3376110,158,13610,485,760
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.057111,643,5361,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.1011991,162,016786,432
OBSERVER: mana_core_require0.00279925,0160
OBSERVER: mana_filters0.00259951,6160
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.007299212,632262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00599975,0640
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00259935,2800
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00229924,8400
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.013899190,056262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.007099206,9120
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00359924,9760
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.01429950,192262,144
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00459969,4880
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7440
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0013189,4240
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0055113,8000
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0053110,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.914411,228,1761,572,864
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00741183,568262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0003217,704262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0031120,6400
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.88131921,0081,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.168114,945,6484,718,592
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.166714,934,0164,718,592
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0121326,1600
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.053311,095,7201,310,720
OBSERVER: review0.053011,091,3921,310,720
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0003111,0560
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0048113,6880
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.04101924,144786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01591903,480786,432
OBSERVER: inventory0.00841470,472524,288
OBSERVER: tax0.00542363,944262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0018162,8880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.101313,404,4963,407,872
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.02961380,672524,288
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.048611,921,6322,097,152
init_config_section:websites0.016711,8320
locale/currency0.01067843,672786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0015280,7840
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0012277,9840
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/view.phtml0.126211,347,6401,310,720
DISPATCH EVENT:mana_filters_process_items0.00241661,2320
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_groups0.0008146,1120
OBSERVER: manapro_filtergroup0.0026447,2800
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_css0.0011286,1200
OBSERVER: manapro_filterexpandcollapse0.0039888,9440
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_before0.0097262,472262,144
OBSERVER: manapro_filteradvanced0.0130366,344262,144
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/actions.phtml0.0089353,888262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_action0.0063242,072262,144
OBSERVER: manapro_filterclear0.0034234,856262,144
frontend/base/default/template/manapro/filterclear/link.phtml0.0007221,8800
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_after0.0036259,4880
OBSERVER: manapro_filterhelp0.0034256,8960
frontend/connexing-refonte/default/template/manapro/filtercheckboxes/cssitems.phtml0.0028124,4400
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00121122,0400
OBSERVER: weee0.00091117,5840
frontend/base/default/template/manapro/filtersuperslider/price.phtml0.0068158,9040
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_before0.003618,2080
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_action0.001814,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00501213,560262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001915,7760
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01681112,9440
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0013121,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0005116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
DISPATCH EVENT:m_ajax_options0.0026156,3120
OBSERVER: manapro_filterajax0.0024153,1760
CACHE_URL0.01691261,328262,144