webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Speakerphones

Er zijn geen producten die overeenkomen met de selectie.

Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 38273024, emalloc: 37764016
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.4796100
mage::app::init::system_config0.0017179,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00361380,600262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009011,7840
mage::app::init::stores0.035913,246,1923,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.021011,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0008876,6080
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003305,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0003301,9280
init_config_section:stores_nl0.002812,1280
mage::app::init_front_controller0.01081915,1201,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00431490,048524,288
OBSERVER: mana_core0.012786951,096786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00411210,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201193,352524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00232151,6080
OBSERVER: manufacturers0.0002121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0320
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0030158,2400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00262082,0480
mage::dispatch::routers_match1.3952100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0030183120,5120
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0022485,4960
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00271594,8160
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0044195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.135115,385,6644,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0010199,6720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.01753270,960262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01201175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00461294,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.086112,604,3922,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00485462,5680
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.024011,909,5921,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00202207,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00091113,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,6880
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0008188,8480
OBSERVER: log0.01281795,024786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00131100,696262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00191239,296524,288
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00182236,672524,288
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00081117,472524,288
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00191227,1600
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00181222,8320
OBSERVER: pagecache0.0006138,2720
OBSERVER: persistent0.00253325,840262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00131188,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,248262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0007180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0008150,4880
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0007147,3440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.1361100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0194196911,5521,048,576
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002151,1760
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00171980,4720
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010155,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.003710174,464524,288
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00121021,0560
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.002010152,464524,288
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0012181,088262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3280
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005145,784262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.05431111,5200
layout/package_update: default0.0136130,2000
layout/db_update: default0.0037139,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.0943100
layout/db_update: STORE_nl1.0921100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.0897100
layout/db_update: catalog_category_view1.0871100
layout/package_update: catalog_category_default0.0092114,9920
layout/db_update: MAP_popup1.0838100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.0809100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.0781100
layout/db_update: catalog_category_default1.0759100
layout/db_update: CATEGORY_5931.0733100
layout/package_update: customer_logged_out0.001011,1840
layout/db_update: customer_logged_out1.0620100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001315680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00401116,360262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0025110,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.088918,832,3448,650,752
BLOCK: formkey0.00261318,008262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101125,8800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061125,8800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061125,8480
BLOCK: root0.0008193,3360
BLOCK: head0.00091141,352262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032538,2880
BLOCK: js_cookies0.0003171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,360262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00021636,6240
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00071167,960262,144
BLOCK: top.container0.0005170,3040
BLOCK: store_language0.0005193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,528262,144
BLOCK: global_messages0.00111132,3440
BLOCK: footer0.00061115,096262,144
BLOCK: core_profiler0.0005169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0005169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00453234,792262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00191263,208262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141328,120262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0008181,5920
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00395263,520262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9280
BLOCK: return_link0.00091152,688262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00311249,424262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0013180,0320
BLOCK: cart_sidebar0.00131280,160262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00251400,632524,288
BLOCK: right.poll0.00111172,552262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00091196,5600
BLOCK: google_analytics0.00081187,552262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00111189,344262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00121228,760262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,456262,144
BLOCK: blog_tags0.0005284,3280
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,352262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,680262,144
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,6960
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,656262,144
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,8800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004194,512262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0004169,8240
BLOCK: currency0.0004180,8800
BLOCK: category.products0.01401405,136524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001014827,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0278148448,2880
BLOCK: product_list0.00061121,0400
BLOCK: product_list_toolbar0.013611,264,3361,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.006372135,464262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033223,1920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.012533548,416262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00151159,208262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005174,2800
BLOCK: bml.center.logo0.0006178,112262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0008190,9280
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.246616,396,1926,553,600
OBSERVER: mana_seo0.196314,907,7524,980,736
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00261337,504262,144
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00321395,280524,288
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00232220,952262,144
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00151200,984262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00951444,800262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.00864847,448786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.00834844,640786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001815,7040
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004128,8880
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0010127,8640
OBSERVER: configurableswatches0.00152124,128262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007193,2080
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00341319,584262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00501436,056524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02131298,328262,144
init_config_section:stores_be_fr0.002711,7520
init_config_section:stores_be_nl0.002811,8160
init_config_section:stores_es0.003111,8080
init_config_section:stores_default0.003111,8160
init_config_section:stores_it0.003211,8000
init_config_section:stores_lu0.003011,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01561114,736262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0016741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.7183100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.015981566,224524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003416198,8720
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0088161487,816524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00178142,9440
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml0.697714,655,7364,980,736
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.043211,643,7841,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0675801,097,472786,432
OBSERVER: mana_core_require0.00188020,3040
OBSERVER: mana_filters0.00178046,9040
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003680208,2240
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00388071,392524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00178030,5680
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00148020,1280
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.009580185,3440
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.005180202,2160
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00258020,2640
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00978045,4720
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00338064,7600
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,728262,144
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0004124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0013189,360262,144
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0020113,8000
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0018110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.574311,226,7201,572,864
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01511183,560262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0027120,4960
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.53961920,2881,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.02231702,456524,288
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.02111699,056524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.00661186,2640
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.00611102,504262,144
OBSERVER: review0.0060198,176262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004711,2080
frontend/base/default/template/directory/currency.phtml0.0009184,1040
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00701341,920262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001415,7520
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01531112,6480
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0011121,7440
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0003116,3120
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,4080
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7040
CACHE_URL0.01311234,168262,144