webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Voor kleine vergaderzalen

17 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in

17 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 48234496, emalloc: 47615864
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.4351100
mage::app::init::system_config0.0014179,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00371380,664262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009311,7840
mage::app::init::stores0.038313,246,3523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.020611,637,3681,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001920312,176262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003352,4240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004352,1680
init_config_section:stores_nl0.003512,1280
mage::app::init_front_controller0.01201915,0401,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00471490,008524,288
OBSERVER: mana_core0.15391767,865,5767,340,032
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00461210,960262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231193,272524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00232151,7120
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0126158,2640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00312382,2160
mage::dispatch::routers_match2.3357100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0048265173,6560
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0020485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00291699,1680
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0060261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.131515,386,5685,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0012199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.011718280,048262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00511175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00531294,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0011161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.085412,604,9842,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0271207242,3600
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.026811,910,0001,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0005116,2960
OBSERVER: mana_db0.00202207,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00091112,976262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,6880
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.003524153,9360
OBSERVER: log0.01441795,200786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00161100,752262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00231239,296262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00232236,672262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00111117,448262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00231227,216262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00211222,888262,144
OBSERVER: pagecache0.0008138,2880
OBSERVER: persistent0.00293325,896262,144
OBSERVER: persistent_session0.0007141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00151188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,280262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0008150,4720
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0007147,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.0873100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0179196911,576786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002151,1760
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00202280,9280
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010155,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.003810108,968262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00121021,0560
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.00201086,968262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0016181,232262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,2960
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0007145,728262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.06881137,392262,144
layout/package_update: default0.0145130,1920
layout/db_update: default0.0037139,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00032011,3520
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren2.0441100
layout/db_update: STORE_nl2.0421100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default2.0388100
layout/db_update: catalog_category_view2.0359100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0318140,536262,144
layout/db_update: MAP_popup2.0325100
layout/db_update: SHORTCUT_popup2.0301100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup2.0273100
layout/package_update: mana_ajax0.003114,5920
layout/package_update: jquery_core0.0049810,632262,144
layout/db_update: jquery_core2.0039800
layout/db_update: mana_ajax2.0218100
layout/db_update: catalog_category_layered2.0022100
layout/db_update: CATEGORY_4821.9998100
layout/db_update: customer_logged_out1.9974100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.002915680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00581116,4240
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0041113,3040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.103419,693,1449,437,184
BLOCK: formkey0.00231317,944262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00151527,7760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081527,8000
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071517,7200
BLOCK: root0.0007193,3360
BLOCK: head0.00091141,352262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054451,9120
BLOCK: js_cookies0.0003171,184262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00043242,9040
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042759,5760
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00071167,944262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0005193,032262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,5040
BLOCK: global_messages0.00101132,3440
BLOCK: footer0.00061115,088262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0004169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00363234,704524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00171263,176262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00151328,096262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0008181,544262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00375263,576524,288
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9280
BLOCK: return_link0.00091152,656262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00291249,416262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,040262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00121280,2000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00281400,768262,144
BLOCK: right.poll0.00121172,456262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00101196,5600
BLOCK: google_analytics0.00091187,528262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00121189,3440
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,000262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00131228,7680
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,416262,144
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0007195,680262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6720
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,888262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005194,5040
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0004169,8240
BLOCK: currency0.0004180,8800
BLOCK: category.products0.01731405,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001014827,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0295148448,2400
BLOCK: product_list0.00091121,048262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.017411,263,9441,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0086126142,7600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043525,2800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.026469404,752262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00111159,304262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2800
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,104262,144
BLOCK: mana.catalog.leftnav0.00361475,376524,288
BLOCK: m_filter_actions0.0004169,5280
BLOCK ACTION: m_core_singletons -> addSingletonBlock0.001925183,104262,144
BLOCK: catalog.above_products0.0003165,9280
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,8640
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.247518,816,7769,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00921445,008524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.01066848,144786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.01036845,520786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002215,7040
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00392347,728262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00282208,0400
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00462397,360262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00253190,3680
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00212202,704262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003129,0800
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Model_Filter_Attribute0.0003229,6480
OBSERVER: mana_seo0.06561814,0481,048,576
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0010128,2800
OBSERVER: configurableswatches0.00122127,5520
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006195,824262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00291319,832262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00491436,056262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02191298,328262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003011,7680
init_config_section:stores_be_nl0.003311,8160
init_config_section:stores_es0.002911,8080
init_config_section:stores_default0.003011,8160
init_config_section:stores_it0.003111,8000
init_config_section:stores_lu0.003211,7920
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01681114,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0020741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.6358100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0315171636,184524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0084341134,1840
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0145341588,704524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.003617155,9040
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml1.5986111,129,01611,534,336
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.047911,643,2641,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.16421701,454,5601,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.004717042,6240
OBSERVER: mana_filters0.003617069,2240
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0074170230,2560
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.009717092,6800
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.004117052,8880
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.003917042,4480
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0228170207,752262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0104170224,4960
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.006217042,5840
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.024917067,7520
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.007417087,056262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,7440
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0013189,3440
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0020113,8000
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0019110,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.598011,162,4641,310,720
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01081183,584262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0004217,7040
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0032120,5600
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.56431854,408786,432
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.519215,696,9205,767,168
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.517615,640,8325,767,168
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0188433,5600
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.052911,330,6881,310,720
OBSERVER: review0.052611,326,3441,310,720
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0003111,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00681170,536262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.03581942,280786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01401915,920786,432
OBSERVER: inventory0.00831482,944524,288
OBSERVER: tax0.00432363,920262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0011162,8800
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.451413,787,5923,932,160
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.03291380,568786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0002174,4480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021710,3200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00321813,7680
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.00041811,0240
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.00251120,7360
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.1352172,152,0962,097,152
init_config_section:websites0.016111,8240
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00031811,1520
locale/currency0.011039845,224786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016280,7520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0013277,9520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002171,3120
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003171,2960
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/view.phtml0.350811,463,9361,048,576
DISPATCH EVENT:mana_filters_process_items0.00382362,6880
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Model_Item0.0003238,5360
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_groups0.0010146,0720
OBSERVER: manapro_filtergroup0.0026447,2640
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_css0.00271386,680262,144
OBSERVER: manapro_filterexpandcollapse0.026252104,816262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_attributes0.0013133,4560
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_before0.07351363,5040
OBSERVER: manapro_filteradvanced0.07601470,3040
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/actions.phtml0.05421467,4400
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_action0.04821344,7360
OBSERVER: manapro_filterclear0.02461339,6320
frontend/base/default/template/manapro/filterclear/link.phtml0.00461333,0800
frontend/base/default/template/manapro/filterexpandcollapse/link.phtml0.00311314,0560
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_after0.02291358,3840
OBSERVER: manapro_filterhelp0.02221358,9600
frontend/base/default/template/manapro/filterhelp/help.phtml0.00261311,7520
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_value_css0.0014132,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/manapro/filtercheckboxes/cssitems.phtml0.05091281,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00171122,072262,144
OBSERVER: weee0.00131117,616262,144
frontend/base/default/template/manapro/filtersuperslider/price.phtml0.0070158,7520
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_before0.003217,9680
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_action0.001714,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00741213,608262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001915,7760
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01721113,0000
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0013121,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0005116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,3840
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7360
DISPATCH EVENT:m_ajax_options0.0040156,2640
OBSERVER: manapro_filterajax0.0037153,1280
CACHE_URL0.02741381,056524,288