webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Voor middelgrote vergaderzalen

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 23

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2

Stel een Aflopende Directie in

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 23

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 48496640, emalloc: 47497232
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.9460100
mage::app::init::system_config0.0015179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341380,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008911,7840
mage::app::init::stores0.040713,246,5523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.023811,637,6801,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002021412,704262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005352,4240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0007352,1680
init_config_section:stores_nl0.003112,1280
mage::app::init_front_controller0.01081915,3121,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00431490,184524,288
OBSERVER: mana_core0.17471837,765,1606,815,744
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401210,984262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211193,344524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00262151,6480
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0158158,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite0.001188,4480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00522282,1840
mage::dispatch::routers_match2.8424100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0051276180,8160
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0022485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00481699,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0061261159,5600
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.149215,386,4085,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0010199,6880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.016819280,648262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00571175,1520
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00761294,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.088712,604,9682,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0234214249,8160
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.033911,909,8321,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0009116,2800
OBSERVER: mana_db0.00202207,640262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101113,040262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,7440
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.002817151,1440
OBSERVER: log0.02001795,072786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00161100,688262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00361239,240262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00342236,616262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00151117,432262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00241227,248262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00221222,920262,144
OBSERVER: pagecache0.0010138,2800
OBSERVER: persistent0.00303325,960262,144
OBSERVER: persistent_session0.0007141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00161188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,280262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0009150,4640
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0008147,3200
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.5106100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0256196911,6081,048,576
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002151,1760
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00342180,8000
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0015155,088262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0004116,1920
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.005810108,9680
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00181021,0480
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.00311086,9760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0018181,240262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0008227,3040
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004145,728262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.08591137,400262,144
layout/package_update: default0.0117130,1920
layout/db_update: default0.0058139,5200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00042011,3520
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren2.4550100
layout/db_update: STORE_nl2.4511100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default2.4478100
layout/db_update: catalog_category_view2.4440100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0413140,536262,144
layout/db_update: MAP_popup2.4396100
layout/db_update: SHORTCUT_popup2.4357100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup2.4320100
layout/package_update: mana_ajax0.004614,5920
layout/package_update: jquery_core0.0061810,632262,144
layout/db_update: jquery_core2.4019800
layout/db_update: mana_ajax2.4240100
layout/db_update: catalog_category_layered2.3999100
layout/db_update: CATEGORY_4832.3963100
layout/db_update: customer_logged_out2.3923100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004215680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00671116,4160
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0048113,3040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.127719,693,0169,437,184
BLOCK: formkey0.00231318,016262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00131457,4400
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081457,4640
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071447,3840
BLOCK: root0.0007193,3360
BLOCK: head0.00091141,400262,144
BLOCK: before_head_end0.00041123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054451,9120
BLOCK: js_cookies0.0003171,192262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00043242,9040
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042759,5760
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00071167,936262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0005193,048262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,5040
BLOCK: global_messages0.00111132,3440
BLOCK: footer0.00061115,040262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0004169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00343234,808524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00171263,176262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141328,096262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0007181,544262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00365263,552524,288
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00091152,704262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00281249,408262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,008262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00111280,1360
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00241400,672262,144
BLOCK: right.poll0.00111172,520262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00091196,5600
BLOCK: google_analytics0.00081187,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00111189,2720
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,024262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00121228,7520
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,408262,144
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,688262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6720
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0009197,872262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004194,5040
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0004169,8240
BLOCK: currency0.0004180,8800
BLOCK: category.products0.04131405,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001014827,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0306148448,4080
BLOCK: product_list0.00131121,048262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.019111,263,9521,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0096135143,9840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00083424,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.024474397,464262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00121159,240262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,128262,144
BLOCK: mana.catalog.leftnav0.00391475,280524,288
BLOCK: m_filter_actions0.0003169,5280
BLOCK ACTION: m_core_singletons -> addSingletonBlock0.001825183,088262,144
BLOCK: catalog.above_products0.0004165,9280
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,8640
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.294019,090,9129,437,184
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.01241445,032524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.01026848,200786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.00976845,576786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002315,7040
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00422347,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00272208,0480
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00412397,288262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00243255,848262,144
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00162202,688262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003128,9600
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Model_Filter_Attribute0.0002156,7120
OBSERVER: mana_seo0.086911,189,3601,310,720
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0010128,0560
OBSERVER: configurableswatches0.00122123,8880
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007193,1840
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00291319,616524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00511436,056262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02101298,336262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003011,7680
init_config_section:stores_be_nl0.002911,8160
init_config_section:stores_es0.002911,8080
init_config_section:stores_default0.002911,8160
init_config_section:stores_it0.002911,8000
init_config_section:stores_lu0.002911,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.02091114,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0032741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.9555100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0300178570,8080
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0073355136,9200
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0139355525,744262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.003417856,9120
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml1.9201110,725,82411,272,192
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.051011,644,4881,572,864
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.15181771,511,9441,835,008
OBSERVER: mana_core_require0.004217744,3600
OBSERVER: mana_filters0.003517770,9600
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0084177232,064524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.008817794,400262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.003817754,6400
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.003417744,1840
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0219177209,4720
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0102177226,248524,288
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.005817744,3200
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.022317769,4960
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.006917788,8240
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7120
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0013189,4080
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0035113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0031110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.874911,162,6481,310,720
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01481183,5760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0004217,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0027120,5840
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.83841855,5841,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.608515,368,5845,505,024
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.607015,301,5365,505,024
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0155326,2080
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.215411,370,8561,310,720
OBSERVER: review0.215011,366,5281,310,720
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0005111,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01011199,520262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.19451945,864786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01451918,208786,432
OBSERVER: inventory0.00841485,216262,144
OBSERVER: tax0.00442363,928524,288
OBSERVER: bundle_observer0.0013162,8880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.375913,385,9603,932,160
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0075118,208262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/pager.phtml0.001815,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0003205,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00022012,0480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00352115,8080
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.00042112,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.00301527,8080
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.1503202,123,2242,621,440
init_config_section:websites0.015111,8160
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00042213,4560
locale/currency0.010245845,5681,048,576
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0015280,8000
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0013278,0000
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002201,4480
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/view.phtml0.314811,432,5121,310,720
DISPATCH EVENT:mana_filters_process_items0.00261661,2560
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Model_Item0.0002238,5360
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_groups0.0009146,0560
OBSERVER: manapro_filtergroup0.0022447,2480
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_css0.00221386,7440
OBSERVER: manapro_filterexpandcollapse0.021152104,8800
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_attributes0.0011133,4560
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_before0.06081363,264524,288
OBSERVER: manapro_filteradvanced0.06301470,064524,288
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/actions.phtml0.04531467,200262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_action0.04001344,7360
OBSERVER: manapro_filterclear0.02101339,6320
frontend/base/default/template/manapro/filterclear/link.phtml0.00391333,0800
frontend/base/default/template/manapro/filterexpandcollapse/link.phtml0.00261314,0560
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_after0.01851358,3920
OBSERVER: manapro_filterhelp0.01791358,9680
frontend/base/default/template/manapro/filterhelp/help.phtml0.00221311,7520
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_value_css0.0011132,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/manapro/filtercheckboxes/cssitems.phtml0.03691268,5280
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00141122,0560
OBSERVER: weee0.00111117,6000
frontend/base/default/template/manapro/filtersuperslider/price.phtml0.0075158,856262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_before0.002817,9680
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_action0.001414,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00781213,5440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001415,7760
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01481112,9680
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0011121,6960
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3760
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
DISPATCH EVENT:m_ajax_options0.0024156,3040
OBSERVER: manapro_filterajax0.0022153,1680
CACHE_URL0.02341401,736524,288