webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Andere accessoires

4 Artikel(en)

per pagina

Stel een Oplopende Directie in

4 Artikel(en)

per pagina

Stel een Oplopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 43515904, emalloc: 42797400
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.6781100
mage::app::init::system_config0.0014179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00411380,624262,144
mage::app::init::config::load_cache0.010511,7840
mage::app::init::stores0.039213,246,2243,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.023311,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00131168,000262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0006613,4160
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0007613,6480
init_config_section:stores_nl0.003212,1360
mage::app::init_front_controller0.01211915,4001,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00501490,264524,288
OBSERVER: mana_core0.0162961,048,440262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00431210,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231193,344524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00232151,7280
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0010194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0133154,6480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00332282,256262,144
mage::dispatch::routers_match2.5762100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0037202132,9280
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0026694,1280
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.008344219,5920
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0076316192,9920
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.203115,396,0245,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0014199,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.07587273,160524,288
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.06911174,984524,288
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00711294,1760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012161,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.088212,605,1362,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00676473,2480
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.028611,919,6641,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00222216,7840
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101114,2800
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007154,8000
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0009189,3520
OBSERVER: log0.01541796,256786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00141100,7200
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00211240,0720
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00212237,4480
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00091117,6320
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00211227,792262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00201223,464262,144
OBSERVER: pagecache0.0007137,6160
OBSERVER: persistent0.00333325,752262,144
OBSERVER: persistent_session0.0008142,000524,288
OBSERVER: persistent_quote0.00181187,9840
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0009195,1360
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0010180,6160
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0010150,4480
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0009147,3440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.0851100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0213196912,680786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002151,1760
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00222180,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010155,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,176262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.005710108,9440
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00171021,0800
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.00331086,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0015181,0240
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,3280
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0007145,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.05851111,392262,144
layout/package_update: default0.0164130,2160
layout/db_update: default0.0043139,3680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren2.0006100
layout/db_update: STORE_nl1.9966100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.9929100
layout/db_update: catalog_category_view1.9896100
layout/package_update: catalog_category_default0.0121114,9920
layout/db_update: MAP_popup1.9853100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.9818100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.9778100
layout/db_update: catalog_category_default1.9744100
layout/db_update: CATEGORY_4941.9709100
layout/db_update: customer_logged_out1.9677100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.002215680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00581116,3280
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0038110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.117618,816,4568,650,752
BLOCK: formkey0.00321318,184262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101145,9760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071145,9760
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051146,2000
BLOCK: root0.0007193,336262,144
BLOCK: head0.00101141,4080
BLOCK: before_head_end0.00061123,968262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032538,2880
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00021636,6240
BLOCK: global_notices0.0004169,7760
BLOCK: header0.0005180,680262,144
BLOCK: top.links0.00091167,9280
BLOCK: top.container0.0004170,304262,144
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,5040
BLOCK: global_messages0.00111132,344262,144
BLOCK: footer0.00061115,0640
BLOCK: core_profiler0.0004169,648262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0005168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00353219,7440
BLOCK: catalog.topnav0.00181263,144262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00161328,064524,288
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0008181,5280
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00385263,416262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9280
BLOCK: return_link0.00091152,6720
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00321249,352524,288
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0014179,9760
BLOCK: cart_sidebar0.00161280,136262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00261400,744262,144
BLOCK: right.poll0.00131176,608262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00091192,448262,144
BLOCK: google_analytics0.00091187,5440
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00121189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0000
BLOCK: add.blog.footer0.00131228,616262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,4160
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0009195,6960
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6720
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0009197,8800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005194,5040
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0004169,848262,144
BLOCK: currency0.0005180,8800
BLOCK: category.products0.03771405,496524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001114827,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0298148448,848262,144
BLOCK: product_list0.00071121,0400
BLOCK: product_list_toolbar0.016611,264,0561,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.007085137,1840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043424,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.022742567,168262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00161159,2320
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0006174,280262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0007178,1040
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0008190,9280
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.441216,339,5926,553,600
OBSERVER: mana_seo0.378014,898,9844,980,736
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00291337,624262,144
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00371399,200262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00262220,656262,144
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00191201,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.01151444,632524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.01145847,872786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.01115845,144786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002215,7040
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004128,9040
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0013127,8400
OBSERVER: configurableswatches0.00182123,2320
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0005145,3360
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00471319,592524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00531437,192262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02751298,096262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003611,7520
init_config_section:stores_be_nl0.003811,8160
init_config_section:stores_es0.003311,8080
init_config_section:stores_default0.003711,8160
init_config_section:stores_it0.003411,8000
init_config_section:stores_lu0.005411,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01991115,024262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0023741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.3976100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.020391567,064524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0041181103,0880
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0114181491,768524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00219144,4000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml1.373619,605,1449,699,328
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.048811,644,2401,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0822901,193,1201,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00229022,7840
OBSERVER: mana_filters0.00209049,5840
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.004190210,648524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00489073,8640
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00219033,0640
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00199022,6080
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.011990187,864262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.005790204,7120
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00289022,7440
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.01219047,9520
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00419067,504262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,6960
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0014189,4000
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0040113,8000
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0039110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.968611,973,4562,359,296
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01201183,560262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.06481766,952786,432
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.87371920,5841,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.294215,084,9364,980,736
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.292815,064,2004,980,736
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.01663201,0000
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.031611,162,7201,310,720
OBSERVER: review0.031411,158,3921,310,720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0059142,8880
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01771921,3041,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01301898,464786,432
OBSERVER: inventory0.00741472,664262,144
OBSERVER: tax0.00421358,288524,288
OBSERVER: bundle_observer0.0012159,8560
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.247413,274,1683,407,872
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0069114,1200
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.066541,944,3922,359,296
init_config_section:websites0.017511,8080
locale/currency0.00978843,656786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0014280,6240
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0012277,8160
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00681225,9520
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001415,7760
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01541112,4720
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0011121,7200
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3760
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7200
CACHE_URL0.01541270,472524,288