webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Alcatel - Lucent

20 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in

20 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 47710208, emalloc: 47220408
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.1817100
mage::app::init::system_config0.0016179,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00431380,664262,144
mage::app::init::config::load_cache0.010011,7840
mage::app::init::stores0.042413,246,3523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.025311,637,3681,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002021412,704262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003352,4240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004352,1680
init_config_section:stores_nl0.003412,1280
mage::app::init_front_controller0.01191915,0401,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00481490,008524,288
OBSERVER: mana_core0.13591517,568,5207,077,888
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00431210,960262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231193,272524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00272151,7120
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0003123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.3087158,2640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00302282,1680
mage::dispatch::routers_match2.7779100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0047252165,2640
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0022485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00851699,1680
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0064261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.580215,386,5685,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0011199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.445917279,440262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.43891175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00821294,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0014161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.091012,604,9842,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0173158182,5760
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.032911,910,0001,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0005116,2960
OBSERVER: mana_db0.00272207,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00131112,976262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0008153,6880
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.002511148,7520
OBSERVER: log0.01871795,200786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00161100,752262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00261239,296262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00252236,672262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00111117,448262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00291227,216262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00261222,888262,144
OBSERVER: pagecache0.0010138,2880
OBSERVER: persistent0.00353325,880262,144
OBSERVER: persistent_session0.0007141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00131188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,280262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0008150,4720
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0007147,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.0552100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0228196977,1121,310,720
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001151,1760
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00192180,7840
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0011155,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.003710109,016524,288
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00121021,0560
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.00201087,016524,288
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0018181,216262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0006227,2800
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0007145,736262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.09261137,376262,144
layout/package_update: default0.0164130,1920
layout/db_update: default0.0065139,4960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00042011,3520
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.9981100
layout/db_update: STORE_nl1.9943100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.9911100
layout/db_update: catalog_category_view1.9878100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0432140,536262,144
layout/db_update: MAP_popup1.9835100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.9798100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.9755100
layout/package_update: mana_ajax0.004214,5920
layout/package_update: jquery_core0.0061810,632262,144
layout/db_update: jquery_core1.9437800
layout/db_update: mana_ajax1.9674100
layout/db_update: catalog_category_layered1.9418100
layout/db_update: CATEGORY_2271.9379100
layout/db_update: customer_logged_out1.9342100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.004215680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00841116,3920
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0061113,3040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.156819,693,5049,437,184
BLOCK: formkey0.00321318,016262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00141397,1520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081397,1760
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091387,0960
BLOCK: root0.0010193,3360
BLOCK: head0.00121141,312262,144
BLOCK: before_head_end0.00071123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00064451,9120
BLOCK: js_cookies0.0007171,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00043242,8800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00052759,5760
BLOCK: global_notices0.0005169,7760
BLOCK: header0.0008180,6960
BLOCK: top.links0.00101167,912262,144
BLOCK: top.container0.0005170,3040
BLOCK: store_language0.0010193,024262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,5040
BLOCK: global_messages0.00121132,3440
BLOCK: footer0.00081115,080262,144
BLOCK: core_profiler0.0013169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0006169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00503234,696524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00211263,192262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00221328,096262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0013181,560262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00515263,520524,288
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006160,9280
BLOCK: return_link0.00121152,632262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00421249,424262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0015180,032262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00181280,2000
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00261400,736262,144
BLOCK: right.poll0.00121172,528262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00131196,5600
BLOCK: google_analytics0.00131187,656262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006175,5440
BLOCK: head_rss0.00221189,2640
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,024262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00151228,7280
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,432262,144
BLOCK: blog_tags0.0006284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0009195,680262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0008185,6960
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1440
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0009197,888262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005194,5040
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0004169,8240
BLOCK: currency0.0006180,8800
BLOCK: category.products0.04971405,576262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001014827,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0295148448,3920
BLOCK: product_list0.00091121,080262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.018011,263,9601,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0084135143,9840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043424,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.022474397,344262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00161159,296262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0006174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0006178,104262,144
BLOCK: mana.catalog.leftnav0.00401475,280524,288
BLOCK: m_filter_actions0.0004169,5280
BLOCK ACTION: m_core_singletons -> addSingletonBlock0.001925183,072262,144
BLOCK: catalog.above_products0.0004165,9280
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,8640
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.337918,523,1128,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00991445,016524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.01136848,144786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.01096845,520786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002515,7040
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00402347,664262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00292208,0480
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00482397,360262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00273190,3600
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00222202,712262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004128,9280
OBSERVER: mana_seo0.17361814,1041,048,576
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0011128,1520
OBSERVER: configurableswatches0.00132127,5680
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007196,7440
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00311319,800524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00551436,152262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02341298,368262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003411,7680
init_config_section:stores_be_nl0.003211,8160
init_config_section:stores_es0.003111,8080
init_config_section:stores_default0.003511,8160
init_config_section:stores_it0.003211,8000
init_config_section:stores_lu0.003411,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01451115,080262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0018741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.4237100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0266146569,016262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0062291124,3600
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0128291512,952524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.003014652,3120
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml1.3918111,030,76011,534,336
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.050411,643,5521,572,864
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.12641451,457,5521,310,720
OBSERVER: mana_core_require0.003614536,4240
OBSERVER: mana_filters0.003014563,0240
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0063145224,1120
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.007314586,464262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.003214546,7040
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.002714536,2480
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0180145201,5280
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0089145218,336262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.004414536,3840
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.018214561,5840
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.006014580,8800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,696262,144
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0013189,4800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0020113,8000
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0018110,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.575011,227,1121,310,720
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00861183,5760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0003217,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0031120,5680
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.54561920,0641,048,576
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.548615,743,0405,767,168
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.547115,678,6405,767,168
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0158326,1760
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.047811,373,4641,310,720
OBSERVER: review0.047611,369,1201,310,720
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0003111,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00751200,384262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.03051945,728786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01651918,136786,432
OBSERVER: inventory0.01001485,200524,288
OBSERVER: tax0.00522363,872262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0011162,8880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.487313,765,9523,932,160
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.02841380,592786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0003205,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032012,0480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00402115,8080
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.00042112,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.00381629,5920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.1456192,112,2722,097,152
init_config_section:websites0.018111,8160
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00031911,7280
locale/currency0.010341845,248786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0014280,7600
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0012277,9600
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003201,4480
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/view.phtml0.146911,315,0961,048,576
DISPATCH EVENT:mana_filters_process_items0.00201059,9840
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_groups0.0010146,072262,144
OBSERVER: manapro_filtergroup0.0025447,264262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_css0.0015586,2800
OBSERVER: manapro_filterexpandcollapse0.00862093,2800
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_before0.0231562,8800
OBSERVER: manapro_filteradvanced0.0259667,3760
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/actions.phtml0.0183657,5360
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_action0.0151542,8160
OBSERVER: manapro_filterclear0.0079536,1760
frontend/base/default/template/manapro/filterclear/link.phtml0.0015524,9520
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_after0.0077559,152262,144
OBSERVER: manapro_filterhelp0.0075557,424262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/manapro/filtercheckboxes/cssitems.phtml0.0107434,0640
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00391122,0000
OBSERVER: weee0.00361117,5440
frontend/base/default/template/manapro/filtersuperslider/price.phtml0.0063158,872262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_before0.003217,9680
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_action0.001614,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00641213,5600
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001615,7760
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01551112,9680
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0013121,6960
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,3840
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7200
DISPATCH EVENT:m_ajax_options0.0025156,2880
OBSERVER: manapro_filterajax0.0024153,1440
CACHE_URL0.02201372,768524,288