webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Ericsson Dialog 3211 Lite Lichtgrijs Gerecycleerd - Digitale telefoon

Optimaliseer uw communicatie en vergroot uw activiteit

23/01/2018

Op voorraad


  • Scherm

  • 10 programmeerbare toetsen

  • Terugbeltoets

  • Luidspreker

  • Ref. fabrikant : DBC21101/01001

  • 18 maanden
  • Gratis levering vanaf 300€

Van
140,00 € 140,00 Excl. BTW € 168,00 Incl. BTW

Prijs per 1 € 140,00 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Ericsson Dialog 3211 Lite Lichtgrijs Gerecycleerd - Digitale telefoon eco_recycle

Het gerecycleerde versterkende handsfree toestel Dialog 3211 biedt tal van programmeerbare en basisfuncties die een antwoord vormen op de veranderde communicatiebehoeften. De toevoeging van optionele modules laat het aansluiten op een toestel met randapparatuur zoals een opnemer, headset en externe beltoon toe.

De Dialog 3211 Gerecycleerd maakt deel uit van de 3200 serie van Ericsson, waarin de flexibiliteit van de communicatie-instrumenten voorop staat en die u een prestatiegerichte en ergonomische vaste telefoon biedt wanneer u op uw werkplek blijft. De Ericsson terminals houden ook rekening met de ontwikkeling van werkvormen en met de convergentie van spraak- en data-technologieën: op die manier respecteert Ericsson uw zakelijke organisatie.

Kenmerken:

  • Scherm
  • 10 programmeerbare toetsen
  • Dynamische toetsen
  • Terugbeltoets
  • Menutoets
  • Volumeregeling
  • Koptelefoontoets
  • Doorschakeltoets
  • Mute-toets
  • Luidspreker

Technische informatie voor Ericsson Dialog 3211 Lite Lichtgrijs Gerecycleerd - Digitale telefoon

Telefoonboek Nee
Type scherm Zwart-wit scherm
Telefoon poorten Nee
Prise Connexion Nee
Headset aansluiting Ja
Herhaalfunctie Ja
Mute mode Ja
Algemeen telefoonboek Nee
Muurfixatie Nee
Expansion module Nee
Met antwoordapparaat NVP
Protocol Nee
Scherm Ja
Grote toetsen Nee
Garantie 18 maanden

Accessoires Ericsson Dialog 3211 Lite Lichtgrijs Gerecycleerd - Digitale telefoon

Klantbeoordelingen Ericsson Dialog 3211 Lite Lichtgrijs Gerecycleerd - Digitale telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 54001664, emalloc: 53282416
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.8457100
mage::app::init::system_config0.0015179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341380,624262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009611,7840
mage::app::init::stores0.038413,246,2243,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.022611,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002326215,008262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005522,9840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006522,9840
init_config_section:stores_nl0.002812,1360
mage::app::init_front_controller0.01071915,0961,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00431490,040524,288
OBSERVER: mana_core0.0137871,159,7601,048,576
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391210,928262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211193,328524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00212151,6560
OBSERVER: manufacturers0.0002121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0009194,6080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.0002148,7360
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0174158,2640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00504383,1360
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002201,4320
mage::dispatch::routers_match1.7442100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00137147,9200
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0020485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00271490,5920
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0047195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.137715,369,8325,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0012199,6480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.019615278,240262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01311175,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00651294,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0013161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.084812,605,5282,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00787383,3040
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.024911,909,3841,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,3040
OBSERVER: mana_db0.00214206,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00091112,896262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,6160
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0007188,8480
OBSERVER: log0.01351795,8321,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00141100,712262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00233240,144262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00214237,712262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,464262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00243227,392524,288
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00203223,192524,288
OBSERVER: pagecache0.0007138,3200
OBSERVER: persistent0.00273325,9120
OBSERVER: persistent_session0.0006142,0240
OBSERVER: persistent_quote0.00141188,104262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,248262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0003133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4774100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0013989,072262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004382,2640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.010932337,848262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0085226237,568262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00304283,7680
__EAV_LOAD_MODEL__0.316677,281,2168,126,464
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00342208,400262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0033337235,472262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005440766,2480
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.14271583,568524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000723348,8480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Array0.0001214,6400
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.097473,287,8403,145,728
init_config_section:websites0.015011,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0014793,5680
OBSERVER: configurableswatches0.00121593,4560
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.060372,394,7762,621,440
OBSERVER: inventory0.03539701,792786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.01029544,688524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002214,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01437792,344786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0005192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00477438,144524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.087312,344,1442,359,296
OBSERVER: reports0.085812,202,5202,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,7440
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01221656,216786,432
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0002161,2400
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010157,2640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001111,0720
OBSERVER: sendfriend0.00141136,5200
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0016181,3040
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0007145,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.06371190,328262,144
layout/package_update: default0.0184130,2080
layout/db_update: default0.0042139,3680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0004165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl1.0692100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.0648100
layout/package_update: catalog_product_view0.0186130,7840
layout/db_update: MAP_popup1.0591100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item1.0552100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.0516100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.0463100
layout/db_update: catalog_product_view1.0425100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple1.0391100
layout/db_update: PRODUCT_1111.0358100
layout/db_update: customer_logged_out1.0326100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001415360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00461116,496262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0031110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.2325111,096,15211,010,048
BLOCK: formkey0.00261317,928262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111367,0320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081367,0320
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071367,0000
BLOCK: root0.0006193,2560
BLOCK: head0.00091141,376262,144
BLOCK: before_head_end0.00061123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,912262,144
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00091167,944262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,528262,144
BLOCK: global_messages0.00111132,3520
BLOCK: footer0.00091115,064262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0005168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00353226,176262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00321438,752262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00171328,152524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00395263,664262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9440
BLOCK: return_link0.00091152,648262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00311208,824262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0013180,080262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00131280,176262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00301400,712262,144
BLOCK: right.poll0.00121172,496262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00111193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005192,240262,144
BLOCK: google_analytics0.00101187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00121189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00131228,688262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0009195,6640
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0009197,8800
BLOCK: product.info0.063812,030,0082,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0001183,4480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.006219156,7120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.00042010,7120
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.031422,666,4002,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0002184,6960
BLOCK: product.info.media0.00071176,0880
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,4080
BLOCK: product.info.additional0.0004171,6960
BLOCK: product.description0.0004168,3600
BLOCK: product.attributes0.0004177,7040
BLOCK: product.info.addto0.015615,7520
BLOCK: product.info.addtocart0.017814,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.015914,8240
BLOCK: product.info.options0.0008198,5440
BLOCK: html_calendar0.0006194,4720
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.017214,8560
BLOCK: product.clone_prices0.018215,2400
BLOCK: product.info.container10.0008173,3840
BLOCK: catalog.product.related0.0006191,9120
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00621276,328262,144
BLOCK: product.review.form0.00221154,712262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00241258,808262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0005174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005174,304262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,1200
BLOCK: productalert.price0.0005179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0018190,792262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0005172,9200
BLOCK: msemanticbasic.product0.0006196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0006182,176262,144
BLOCK: 0.00081146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,824262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.102111,872,2641,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0082187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00581425,920524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0008193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00421290,688262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.02131566,976786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02871307,544262,144
init_config_section:stores_be_fr0.004911,7600
init_config_section:stores_be_nl0.003811,8160
init_config_section:stores_es0.004111,8080
init_config_section:stores_default0.003811,8160
init_config_section:stores_it0.003612,0560
init_config_section:stores_lu0.003611,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0318153,3600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0014530,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6889100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.014682323,048262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003916399,1200
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0068163230,064262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00178258,1200
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.6580111,076,73611,534,336
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.062212,117,6162,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.009912400,264262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001111,0000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00331124,5120
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00141120,9200
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.0012113,1120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0793811,255,2721,310,720
OBSERVER: mana_core_require0.00208120,5520
OBSERVER: mana_filters0.00188147,4880
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003681158,096262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00428170,6080
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00198130,8160
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00158120,3760
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.010381185,968262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.012381202,5200
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01008120,5120
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00338145,6080
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00328164,992262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7200
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0020113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0019110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03181440,184524,288
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00931183,984262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0034120,2080
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0010160,1440
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00091118,3600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001244,3600
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00812331,368524,288
OBSERVER: catalogrule0.00772327,272524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00441219,2320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.001915,9600
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0056582,288262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.04325137,9520
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0218536,432262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02185235,872262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002148,6160
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002181,3760
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002181,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.428115,374,9365,242,880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.03351875,1281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0002117,1200
locale/currency0.00582597,832262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016281,296262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0014278,488262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.015811,403,7921,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00481633,768524,288
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0008180,3440
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00151323,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001415,3920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0009221,7760
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00852211,720262,144
OBSERVER: tax0.0009250,024262,144
OBSERVER: bundle_observer0.00453126,4720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0199192,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009218,1200
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.0830167,952262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.050010115,464262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.10051608,992524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001812960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0028159,1920
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01201266,808262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0004212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01621112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7440
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2880
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3760
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7360
CACHE_URL0.02061351,032524,288