webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Ericsson Dialog 4425 IP Vision - IP-telefoon

Vereenvoudigde IP-communicaties

23/01/2018

Op voorraad


  • 19 programmeerbare toetsen

  • 23 functieknoppen met ledlampje

  • Scherm van 6 regels met 50 tekens

  • Ref. fabrikant : DBC42502/01001

  • 1 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Van
429,94 € 429,94 Excl. BTW € 515,93 Incl. BTW

Prijs per 1 € 429,94 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Ericsson Dialog 4425 IP Vision - IP-telefoon mains_libres prise_casque

De Dialog 4425 IP Vision combineert de kracht van uw gegevensnetwerk met het communicatiesysteem van Ericsson, zodat u zeker bent van een betrouwbare telefoonservice, terwijl u tegelijkertijd toegang heeft tot de wereld van IP-communicatie.

De telefoon beschikt over een uitstekende geluidskwaliteit en opvallende eigenschappen, terwijl hij tegelijkertijd bijzonder ergonomisch is. Het ontwerp van de Dialog 4425 IP Vision is gebaseerd op een milieuvriendelijke visie, zodat deze avant-garde modellen het milieu zo min mogelijk belasten tijdens hun levensduur tot het moment van recyclen.

Bovendien biedt dit toestel alle geavanceerde functionaliteiten, maar blijft het even gebruiksvriendelijk als een gewone telefoon, voor een nog groter comfort en meer efficiëntie voor de gebruikers. De telefoon is tevens geschikt voor mensen met gehoorproblemen; de geïntegreerde bescherming tegen akoestische schokken voorkomt dan ook dat het gehoor van de gebruikers wordt beschadigd.

De Dialog 4425 IP Vision beschikt over de functie "free seating", zodat iedere gebruiker van de IP-telefoon op ieder IP-toestel van de installatie kan inloggen. Dankzij een gebruiksvriendelijke webbrowser kunnen de gebruikers de instellingen van hun telefoon rechtstreeks vanaf een PC invoeren, bijvoorbeeld om een adresboek te wijzigen, een functieknop...

Het toestel heeft meerdere, geavanceerde systeemfuncties. Het toestel is vooral geschikt voor veeleisende gebruikers en als directietoestel. De voetjes en de grafische weergave met zes regels met contrasten en verstelbare hoek maken van deze telefoon een toestel dat geschikt is voor alle omgevingen en alle soorten verlichting. De toegang tot de systeemfuncties is zeer eenvoudig, dankzij het intuïtieve menu met interactieve functieknoppen. Het menu biedt toegang tot een lokaal adresboek dat naamweergave mogelijk maakt. Het adresboek kan lokaal op de telefoon worden opgeslagen of worden gecentraliseerd op een server, zodat het adresboek vanaf iedere IP-telefoon beschikbaar is. Via het menu heeft u tevens toegang tot een bellijst die alle gegevens bevat van de inkomende en uitgaande oproepen. Bovendien kunt u via de lijst door de nummers scrollen en deze eenvoudig bellen. Bij absentie beschikt de gebruiker over een menu om de doorschakelopties in te te stellen.

Dankzij de hoge kwaliteit van de handsfree functie is de Dialog 4425 ideaal voor vergaderingen en conferencecalls in kleine vergaderzalen. Dankzij een geïntegreerde koptelefoonaansluiting kan de koptelefoon direct op de telefoon worden aangesloten. Het overzetten van de handset naar de koptelefoon gaat via een speciale toets.

De telefoon beschikt over 20 functieknoppen. Alle programmeerbare functietoetsen hebben een ledlampje en kunnen door de gebruiker van een label worden voorzien.

Eigenschappen en functies van de Dialog 4425 IP Vision

  • Ethernetschakelaar 2 poorten
  • Gebruikers blijven mobiel
  • Koptelefoonaansluiting
  • Voeding via het LAN-netwerk
  • Bescherming tegen akoestische schokken
  • Grafische weergave met contrastregeling
  • Functieknoppen
  • Meertalige ondersteuning
  • Qos ondersteuning
  • Full duplex handsfree met automatische echo-onderdrukking (AEC)
  • Grafische weergaven met zes contrasterende regels en verstelbare kijkhoek
  • 4 interactieve functieknoppen
  • 3 navigatietoetsen
  • 20 functieknoppen met ledlampje

Toetsen

  • 19 programmeerbare toetsen
  • Koptelefoontoets

Functies en eigenschappen

  • Handsfree
  • Koptelefoonaansluiting
  • Mute functie
  • Volumeregeling
  • Snelkiezen

Scherm

  • Grafisch scherm
  • Afmetingen scherm: 6 regels met 50 tekens
  • Verstelbaar scherm: Contrasten en kijkhoek

Fysieke gegevens

  • Afmetingen: 102*240*234 mm
  • Gewicht: 704 g

VoIP

  • DHCP
  • VLAN-ondersteuning: IEEE802.1p&q

Overig

  • 10 tonen
  • Kleur: lichtgrijs

Technische informatie voor Ericsson Dialog 4425 IP Vision - IP-telefoon

Telefoonboek Nee
Type scherm Zwart-wit scherm
Telefoon poorten Nee
Prise Connexion RJ9
Headset aansluiting Ja
Herhaalfunctie Ja
Mute mode Ja
Algemeen telefoonboek Ja
Muurfixatie Ja
Expansion module Ja
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Grote toetsen Nee
Garantie 1 jaar

Accessoires Ericsson Dialog 4425 IP Vision - IP-telefoon

  1. Aastra-netblok voor SIP 67xxi-terminals - toebehoren

    Aastra-netblok voor SIP 67xxi-terminals - toebehoren

    Van 19,63 € 19,63 Excl. BTW

Klantbeoordelingen Ericsson Dialog 4425 IP Vision - IP-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 52690944, emalloc: 51947032
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7762100
mage::app::init::system_config0.0014179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341380,624262,144
mage::app::init::config::load_cache0.008711,7840
mage::app::init::stores0.037313,246,2243,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.020411,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002326114,960262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0006522,9840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006522,9840
init_config_section:stores_nl0.003212,1360
mage::app::init_front_controller0.01081915,0961,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00431490,040524,288
OBSERVER: mana_core0.0143871,178,896524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391210,928262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211193,328524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00212151,6400
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0028158,2640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00352882,4160
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.6898100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00126342,7360
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0021485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00251490,5760
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0041195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.145315,369,1685,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0011199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.028414277,592262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.02241175,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00501294,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.086812,604,7842,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00797383,3040
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.023511,909,4801,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00204206,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00091112,936262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,6320
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0008188,7360
OBSERVER: log0.01271795,976786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00131100,720262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00203240,120262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00184237,688262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00081117,528262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00213227,408262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00183223,208262,144
OBSERVER: pagecache0.0006138,2320
OBSERVER: persistent0.00253326,008524,288
OBSERVER: persistent_session0.0005142,0240
OBSERVER: persistent_quote0.00131188,1280
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0006195,2800
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0007180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0003133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4255100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007182,192262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002231,5440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.011032337,816262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0105225238,472262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00232781,6080
__EAV_LOAD_MODEL__0.109415,840,9205,767,168
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00181189,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0015182127,5920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004924942,3120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.02541605,824524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00029620,2480
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.054413,246,1443,145,728
init_config_section:websites0.014311,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0009193,2960
OBSERVER: configurableswatches0.0008391,0240
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.031812,424,6002,621,440
OBSERVER: inventory0.01633734,600786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00592542,936524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001614,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01281790,840786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,6880
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00331431,568524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.137012,344,3362,359,296
OBSERVER: reports0.135512,202,5922,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0005127,7680
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01281656,232524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0011157,2560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001111,0480
OBSERVER: sendfriend0.00131136,6400
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0014181,2960
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04811190,352262,144
layout/package_update: default0.0144130,2080
layout/db_update: default0.0039139,3920
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0003165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl1.1038100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.1014100
layout/package_update: catalog_product_view0.0140130,7840
layout/db_update: MAP_popup1.0973100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item1.0946100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.0918100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.0886100
layout/db_update: catalog_product_view1.0855100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple1.0827100
layout/db_update: PRODUCT_1231.0804100
layout/db_update: customer_logged_out1.0777100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001515360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00531116,536262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0035110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.157619,545,1129,437,184
BLOCK: formkey0.00281317,960262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121377,0800
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081377,0800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071377,0480
BLOCK: root0.0008193,2560
BLOCK: head0.00111141,360262,144
BLOCK: before_head_end0.00071123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,384262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,960262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0005193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,488262,144
BLOCK: global_messages0.00111132,3520
BLOCK: footer0.00061115,040262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00343226,216262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00291438,624262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00161328,160524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00375263,6640
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9280
BLOCK: return_link0.00091152,600262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00261208,824262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,088262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00331280,208262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00321400,672262,144
BLOCK: right.poll0.00171172,464262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00121193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0006192,216262,144
BLOCK: google_analytics0.00141187,552262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0007175,5440
BLOCK: head_rss0.00121189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00131228,744262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,368262,144
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,936262,144
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0006166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,968262,144
BLOCK: search.block0.0008195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,208262,144
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,8800
BLOCK: product.info0.01781488,304524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0002112,9600
BLOCK: product.info.media0.00091176,160262,144
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,4000
BLOCK: product.info.additional0.0005171,7120
BLOCK: product.description0.0004168,3200
BLOCK: product.attributes0.0005177,7520
BLOCK: product.info.addto0.010314,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.010314,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.010214,8240
BLOCK: product.info.options0.0007198,5600
BLOCK: html_calendar0.0005194,424262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.010114,8560
BLOCK: product.clone_prices0.010115,2400
BLOCK: product.info.container10.0005173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0005191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.01111269,040262,144
BLOCK: product.review.form0.00211154,768262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00191258,696524,288
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2880
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,1200
BLOCK: productalert.price0.0005179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0014190,808262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0005172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,200262,144
BLOCK: 0.00071146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,864262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.125611,874,1681,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0051187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00431425,912524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00861290,672524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.04261568,032524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02341307,528262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003511,7600
init_config_section:stores_be_nl0.003211,8160
init_config_section:stores_es0.003111,8080
init_config_section:stores_default0.003211,8160
init_config_section:stores_it0.003412,0560
init_config_section:stores_lu0.003311,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0399154,2400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0013530,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.7852100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.013582323,072524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003516399,112262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0059163230,104262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00178258,1120
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.7544111,265,83212,058,624
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.069312,117,3522,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01049397,960262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0025824,3680
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0011820,1520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0793811,278,400524,288
OBSERVER: mana_core_require0.00198120,5520
OBSERVER: mana_filters0.00178147,4960
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003681158,1360
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00428170,6160
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00198130,8320
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00168120,3760
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.010381185,904262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.012481202,4720
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01048120,5120
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00358145,608262,144
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00328164,9840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0037113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0036110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03061440,184524,288
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01131183,976262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0029120,2160
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0010160,1520
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00091118,3360
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001244,3600
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00751331,248262,144
OBSERVER: catalogrule0.00731326,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00631220,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.003816,9840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.01071394,776262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0064382,240524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.02413121,0800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0352326,232262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.04253225,4640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002148,6160
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003181,3680
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002181,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.494515,521,7365,505,024
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0001183,4480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.006019156,7280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.00032010,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.04791875,1761,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0002138,2720
locale/currency0.00632497,760262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0017281,264262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0015278,464262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.018411,403,8561,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00591633,792524,288
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0010180,3440
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00221323,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001515,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0259192,4320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009221,8640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00952201,8320
OBSERVER: tax0.0008250,0160
OBSERVER: bundle_observer0.00473119,616262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.0997159,640262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.066610113,800524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.0005111,4080
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.12271577,240262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.002312960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0033161,272262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0094115,000262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01171266,7120
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01711112,5200
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,3680
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.02121362,736524,288