webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Fax en printer

Ontdek onze aanbiedingen voor multifunctionele printers, faxtoestellen en scanners.

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 37

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2

Stel een Aflopende Directie in

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 37

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 55312384, emalloc: 53744152
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.3400100
mage::app::init::system_config0.0015179,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00371380,664262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009311,7840
mage::app::init::stores0.039113,246,3523,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.022611,637,3681,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002929316,496262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005372,2640
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0005372,2720
init_config_section:stores_nl0.002912,1280
mage::app::init_front_controller0.01101915,1121,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00451490,040524,288
OBSERVER: mana_core0.14101617,591,6486,815,744
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00411211,000262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221193,272524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00212151,6480
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite0.00031911,5760
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0038158,2240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite0.001088,4480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00735383,6720
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0002181,3360
mage::dispatch::routers_match3.2515100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0049263172,3600
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0023485,4720
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.005522124,8480
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0063261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.172215,386,9045,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0014199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.047811275,824262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.04061175,0880
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00681294,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.082912,605,2482,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0193173200,4320
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.031411,910,0081,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,3040
OBSERVER: mana_db0.00212207,544262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00091112,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,6640
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.00239147,7440
OBSERVER: log0.01701795,288786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00131100,744262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00201239,296262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00202236,672262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00091117,464262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00331227,256262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00311222,928262,144
OBSERVER: pagecache0.0010138,2640
OBSERVER: persistent0.00403325,992262,144
OBSERVER: persistent_session0.0009141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00211188,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0010195,288262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0010180,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0009150,4720
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0008147,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.9336100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0242195910,952786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0004462,6640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_before0.0001141,1440
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00425285,2640
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0011155,088262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001111,0000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.021411692,136786,432
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.017311604,400524,288
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0010294,8960
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Resource_Crosslink_Collection0.0005212,4640
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.00321187,256262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0020181,216262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0006227,272262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0009145,7440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.08511134,056262,144
layout/package_update: default0.0201130,2000
layout/db_update: default0.0045139,4160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00041910,8400
layout/db_update: STORE_nl2.8628100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default2.8592100
layout/db_update: catalog_category_view2.8562100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0406140,5600
layout/db_update: MAP_popup2.8524100
layout/db_update: SHORTCUT_popup2.8490100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup2.8457100
layout/package_update: mana_ajax0.004014,5920
layout/package_update: jquery_core0.0067810,6320
layout/db_update: jquery_core2.8155800
layout/db_update: mana_ajax2.8390100
layout/db_update: catalog_category_layered2.8133100
layout/db_update: CATEGORY_2852.8108100
layout/db_update: customer_logged_out2.8075100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.003715680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00791116,3600
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0060113,3040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.133219,783,8009,699,328
BLOCK: formkey0.00241317,984262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00131407,2000
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081407,2160
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00081397,1440
BLOCK: root0.0006193,128262,144
BLOCK: head0.00091141,3440
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054451,912262,144
BLOCK: js_cookies0.0003171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00043242,8800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042759,5760
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00071167,928262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0005193,048262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,5040
BLOCK: global_messages0.00111132,392262,144
BLOCK: footer0.00061115,0640
BLOCK: core_profiler0.0004169,6320
BLOCK: cms_footer_links0.0004169,160262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00363234,6000
BLOCK: catalog.topnav0.00181263,288262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00161328,056262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0008181,584262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00375263,6480
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00081152,616262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00281253,560262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,048262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00111280,208262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00211400,816262,144
BLOCK: right.poll0.00111172,536262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00102198,080262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005192,2160
BLOCK: google_analytics0.00091187,568262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00121189,288262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0320
BLOCK: add.blog.footer0.00131228,712262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,360262,144
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,928262,144
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,992262,144
BLOCK: search.block0.0007195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,128262,144
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0007197,8800
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0003169,8160
BLOCK: currency0.0004180,880262,144
BLOCK: category.products0.04651401,544262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001114627,0480
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0314146442,8160
BLOCK: product_list0.00161121,064262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.017011,264,0161,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0081142145,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0016169118,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.0285236419,632262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00091159,2480
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005174,288262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,1040
BLOCK: mana.catalog.leftnav0.00391475,368524,288
BLOCK: m_filter_actions0.0004169,5280
BLOCK ACTION: m_core_singletons -> addSingletonBlock0.002125183,064262,144
BLOCK: catalog.above_products0.0004165,9280
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,880262,144
BLOCK: category.diapo0.0004187,8000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.259218,827,9368,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.01142453,152524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.01089848,064786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.01039845,752786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002115,7040
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00482347,680262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00343227,320262,144
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00642397,696262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00323190,432262,144
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00292202,7200
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004128,9280
OBSERVER: mana_seo0.090211,188,7761,310,720
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0010128,1840
OBSERVER: configurableswatches0.001722128,112262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007193,2320
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00301304,736262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00521435,952524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02011298,296262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003411,7680
init_config_section:stores_be_nl0.002711,8160
init_config_section:stores_es0.002611,8080
init_config_section:stores_default0.002611,8160
init_config_section:stores_it0.002711,8000
init_config_section:stores_lu0.002611,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01831114,5920
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0027741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render2.4004100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0286156633,192786,432
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0071311128,296262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0132311580,560524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.003315653,7440
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml2.3648116,568,89617,563,648
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.046711,644,5441,572,864
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.14231551,524,1521,310,720
OBSERVER: mana_core_require0.004215538,9040
OBSERVER: mana_filters0.003315565,5040
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0088155226,592524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.008115588,9520
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.003615549,1840
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.003115538,7280
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0200155204,040262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0092155220,752262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.005115538,8640
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.020615564,0400
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.006215583,4240
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,6960
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0004124,3040
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0012189,4240
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0029113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0024110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.763811,163,3921,310,720
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01121183,5840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0004217,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0029120,4000
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.72821856,6561,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml1.0171110,593,75210,747,904
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml1.0158110,496,37610,747,904
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0193325,9920
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_after0.0004131,1120
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0008211,1040
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01272219,8880
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.03562959,5361,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.02642932,5841,048,576
OBSERVER: inventory0.074112868,2321,048,576
OBSERVER: tax0.00333359,976262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0014269,7840
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/diapo.phtml0.691417,904,6168,388,608
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007108,6960
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_before0.0001109520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00342115,8080
__EAV_LOAD_MODEL__0.4844106,893,5525,242,880
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.2497103,261,832786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000312025,2640
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_before0.0002109680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.1781103,118,6323,145,728
init_config_section:websites0.016411,7920
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0008102,7920
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.062810764,504786,432
CORE::create_object_of::Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item0.00031023,4560
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.0012205,5760
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.00181026,528262,144
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.005910358,592262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0004307,6720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00033017,7040
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.120320918,2801,835,008
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.026810333,736262,144
OBSERVER: catalogrule0.025410331,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogRule_Model_Resource_Rule0.0003106,5520
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00041911,7280
locale/currency0.006148100,256262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016280,880262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0014278,080262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003301,9280
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002301,9280
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.02891450,8000
OBSERVER: review0.02871446,4720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.23041561,016786,432
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.00751-3,6320
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/pager.phtml0.002014,9600
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.00042112,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.00271523,8720
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/view.phtml0.454011,521,8881,572,864
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Model_Item0.0001103,8560
DISPATCH EVENT:mana_filters_process_items0.0021859,4320
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_groups0.0012146,0480
OBSERVER: manapro_filtergroup0.0026447,2160
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_css0.0021786,8960
OBSERVER: manapro_filterexpandcollapse0.01282896,6800
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_before0.0357762,4480
OBSERVER: manapro_filteradvanced0.0384867,7440
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/actions.phtml0.0271859,6560
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_action0.0235742,7600
OBSERVER: manapro_filterclear0.0126737,0320
frontend/base/default/template/manapro/filterclear/link.phtml0.0025726,9680
frontend/base/default/template/manapro/filterexpandcollapse/link.phtml0.001478,0080
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_after0.0119758,9760
OBSERVER: manapro_filterhelp0.0115757,8240
frontend/base/default/template/manapro/filterhelp/help.phtml0.001276,9040
frontend/connexing-refonte/default/template/mana/filters/items/standard.phtml0.0569127,1360
frontend/connexing-refonte/default/template/manapro/filtercheckboxes/cssitems.phtml0.0165517,9360
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00121121,4880
OBSERVER: weee0.00101117,0320
frontend/base/default/template/manapro/filtersuperslider/price.phtml0.0075160,888524,288
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_before0.003218,2080
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_action0.001514,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00791213,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001515,7760
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0004110,0560
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01551113,0240
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0013121,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,3040
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
DISPATCH EVENT:m_ajax_options0.0025156,1040
OBSERVER: manapro_filterajax0.0023152,9680
CACHE_URL0.02331398,784524,288