webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Inktjet

4 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in

4 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 42991616, emalloc: 42416312
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6042100
mage::app::init::system_config0.0017179,6960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00571380,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.011311,7840
mage::app::init::stores0.036113,246,2883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.020111,637,3841,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00111137,856262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003315,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0005311,9760
init_config_section:stores_nl0.002712,1280
mage::app::init_front_controller0.01121915,2321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00481490,160524,288
OBSERVER: mana_core0.0142951,035,432524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401210,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201193,280524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00232151,6400
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0040158,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00392382,2160
mage::dispatch::routers_match1.5136100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0034198130,2240
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0022485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00351699,0400
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0060261159,552262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.152315,386,4005,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0010199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.02815272,128262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.02201175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00571294,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012161,4160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.084312,604,9282,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00606372,2080
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.031311,909,8561,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0009116,2800
OBSERVER: mana_db0.00252207,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111112,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6720
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0010188,9120
OBSERVER: log0.01641795,152786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00171100,728262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00251239,280262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00242236,656262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,472262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00311227,248262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00271222,920262,144
OBSERVER: pagecache0.0011138,2400
OBSERVER: persistent0.00343325,896262,144
OBSERVER: persistent_session0.0007141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00161188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0013180,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0011150,4960
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0009147,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.2214100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0236196911,616786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002151,1760
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00272280,9280
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0013155,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.004110174,536524,288
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00111021,0560
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.002410152,536524,288
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0017181,064262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,3280
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0007145,760262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.04401111,5120
layout/package_update: default0.0146130,1920
layout/db_update: default0.0035139,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.1728100
layout/db_update: STORE_nl1.1705100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.1685100
layout/db_update: catalog_category_view1.1662100
layout/package_update: catalog_category_default0.0085114,9920
layout/db_update: MAP_popup1.1631100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.1605100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.1579100
layout/db_update: catalog_category_default1.1559100
layout/db_update: CATEGORY_3181.1537100
layout/db_update: customer_logged_out1.1512100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001415680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00451116,384262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0029110,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.088818,832,3448,650,752
BLOCK: formkey0.00271318,048262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101145,9760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061145,9760
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061145,9440
BLOCK: root0.0007193,3360
BLOCK: head0.00101141,344262,144
BLOCK: before_head_end0.00061123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032538,2880
BLOCK: js_cookies0.0004171,208262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00021636,6240
BLOCK: global_notices0.0004169,7760
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,952262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,496262,144
BLOCK: global_messages0.00101132,3440
BLOCK: footer0.00061115,072262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0004169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00353234,784262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00151263,312262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00131328,112262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0007181,5520
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00355263,544262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00091152,640262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00271249,400262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0011180,0080
BLOCK: cart_sidebar0.00111280,184262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00211400,656524,288
BLOCK: right.poll0.00101172,584262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00101196,5600
BLOCK: google_analytics0.00111187,576262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005175,5440
BLOCK: head_rss0.00121189,368262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0005171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00131228,704524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4080
BLOCK: blog_tags0.0006284,3280
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,352262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,704262,144
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0007195,6960
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,696262,144
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0007197,8800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004194,512262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0003169,8240
BLOCK: currency0.0004180,8800
BLOCK: category.products0.01361405,144524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001014827,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0278148448,2560
BLOCK: product_list0.00091121,0400
BLOCK: product_list_toolbar0.018411,264,1361,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.008685137,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043525,2800
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.028043575,600262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00121159,272262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2800
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,128262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,9600
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.177416,395,9766,815,744
OBSERVER: mana_seo0.122414,907,4325,242,880
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00291337,376262,144
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00401395,184786,432
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00282221,008524,288
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00201200,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.01111444,800262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.00965847,448786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.00925844,720786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002015,7040
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0005128,9040
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0016127,8480
OBSERVER: configurableswatches0.00182124,168262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0008193,2080
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00401319,592262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00641435,968524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02231298,256262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003811,7520
init_config_section:stores_be_nl0.003911,8160
init_config_section:stores_es0.002811,8080
init_config_section:stores_default0.002611,8160
init_config_section:stores_it0.002611,8000
init_config_section:stores_lu0.002911,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01621114,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0023741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.8763100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.019090566,720524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0041179102,4480
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0106179491,368524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00189044,2400
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml0.852319,291,7929,699,328
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.042411,643,9601,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0748891,179,792786,432
OBSERVER: mana_core_require0.00218922,5360
OBSERVER: mana_filters0.00188949,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003989210,336262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00438973,616262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00198932,8160
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00158922,3600
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.010689187,6480
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.005589204,424262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00268922,4960
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.01118947,6640
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00378966,9920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,720262,144
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0012189,376262,144
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0029113,8000
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0026110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.563711,226,6641,572,864
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01181183,512262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0032120,5280
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.53071920,2321,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.189115,521,0565,505,024
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.187815,502,5605,505,024
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.02094208,3040
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.030911,162,0241,048,576
OBSERVER: review0.030711,157,6961,048,576
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0054142,9920
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01661920,4801,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01291898,7921,048,576
OBSERVER: inventory0.00751472,832524,288
OBSERVER: tax0.00411358,512524,288
OBSERVER: bundle_observer0.0011159,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.142013,717,2404,194,304
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.02701381,520524,288
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.062931,993,6722,359,296
locale/currency0.01326974,8161,048,576
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0013280,7760
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0011277,9760
init_config_section:websites0.015111,8480
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00551217,6800
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001315,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01541112,4720
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0010121,7200
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0003116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3680
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.01481264,720524,288