webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Kleurenleds netwerk

3 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in

3 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 42991616, emalloc: 42319832
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.6924100
mage::app::init::system_config0.0015179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00361380,624262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009411,7840
mage::app::init::stores0.039313,246,2243,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.022911,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.00101087,616262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003315,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004311,9760
init_config_section:stores_nl0.003112,1360
mage::app::init_front_controller0.01131915,0961,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00451490,040524,288
OBSERVER: mana_core0.0143911,019,112786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00421210,928262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221193,328524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00242151,7040
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0203158,2640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00362282,1840
mage::dispatch::routers_match1.5864100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0031195128,2720
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0022485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00361699,0640
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0061261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.151415,386,8884,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0011199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.02824271,576262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01931175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00541294,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0010161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.084412,605,4082,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00555967,9280
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.030111,909,8321,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00232207,568262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111113,032262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0008153,7200
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0012188,8160
OBSERVER: log0.01601795,224786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00171100,760262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00231239,256262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00222236,632262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,448262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00201227,208262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00181222,880262,144
OBSERVER: pagecache0.0007138,2640
OBSERVER: persistent0.00333325,824262,144
OBSERVER: persistent_session0.0009141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00181188,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0010195,296262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0010180,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0011150,4720
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0010147,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.2831100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0270196911,6801,048,576
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002151,1760
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00242180,8000
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010155,088262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0005116,2000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.004310174,448524,288
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00171021,0560
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.002110152,448524,288
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0011181,064262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3280
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0004145,776262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.04101111,5200
layout/package_update: default0.0123130,1920
layout/db_update: default0.0037139,5200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: catalog_category_layered_nochildren0.001018480
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.2347100
layout/db_update: STORE_nl1.2323100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.2300100
layout/db_update: catalog_category_view1.2276100
layout/package_update: catalog_category_default0.0078114,9920
layout/db_update: MAP_popup1.2247100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.2224100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.2200100
layout/db_update: catalog_category_default1.2180100
layout/db_update: CATEGORY_3171.2159100
layout/db_update: customer_logged_out1.2136100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.001215680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00481116,336262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0032110,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.082218,832,2568,650,752
BLOCK: formkey0.00331317,960262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101145,9760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061145,9760
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051145,9440
BLOCK: root0.0009193,3360
BLOCK: head0.00121141,400262,144
BLOCK: before_head_end0.00061123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032538,2880
BLOCK: js_cookies0.0004171,208262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00021636,6240
BLOCK: global_notices0.0004169,7760
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00091167,952262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,504262,144
BLOCK: global_messages0.00111132,3440
BLOCK: footer0.00061115,064262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0004169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00343234,824262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00191263,288262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00161328,120262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0007181,5600
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00365263,5280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00081152,680262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00291249,416262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,0320
BLOCK: cart_sidebar0.00131280,160262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00251400,584524,288
BLOCK: right.poll0.00111172,504262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081196,5600
BLOCK: google_analytics0.00081187,568262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,5440
BLOCK: head_rss0.00101189,336262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,712524,288
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4080
BLOCK: blog_tags0.0005284,3360
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,352262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,680262,144
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,6960
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,656262,144
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0010197,8800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004194,536262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0004169,8240
BLOCK: currency0.0005180,8800
BLOCK: category.products0.01121405,296524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001014827,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0278148448,2880
BLOCK: product_list0.00071121,040262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.012411,264,0561,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.005682136,808262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033424,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.023640567,008262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00111159,328262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2800
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,128262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,9520
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.284016,396,4326,815,744
OBSERVER: mana_seo0.235714,907,7845,242,880
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00291337,512262,144
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00351395,272786,432
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00252220,968524,288
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00161200,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00711444,768262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.00855847,376786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.00835844,648786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001415,7040
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004128,8880
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0010127,8640
OBSERVER: configurableswatches0.00142124,128262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007193,2080
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00361319,568262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00551435,968524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02031298,320262,144
init_config_section:stores_be_fr0.002811,7520
init_config_section:stores_be_nl0.002611,8160
init_config_section:stores_es0.003011,8080
init_config_section:stores_default0.002911,8160
init_config_section:stores_it0.003111,8000
init_config_section:stores_lu0.002811,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01411115,056262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0017741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render0.8398100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.016786566,584524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0035171100,8560
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0089171489,872524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00188643,6640
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml0.817519,197,4089,437,184
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.043311,644,0161,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0742851,164,424786,432
OBSERVER: mana_core_require0.00228521,5440
OBSERVER: mana_filters0.00198548,1600
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003985209,3120
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00448572,608262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00198531,8240
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00158521,3680
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.010285186,6560
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.005585203,488262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00268521,5040
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.01078546,6720
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00378566,0000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,720262,144
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0013189,368262,144
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0018113,8000
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0017110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.552711,226,7601,572,864
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00891183,528262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0033120,6000
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.52131920,1921,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.164515,429,1765,242,880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.163215,413,4805,242,880
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.01753200,9360
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.027711,145,1281,048,576
OBSERVER: review0.027511,140,8001,048,576
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0052132,8560
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01501919,4001,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01171898,0481,048,576
OBSERVER: inventory0.00661472,056524,288
OBSERVER: tax0.00371358,544524,288
OBSERVER: bundle_observer0.0012159,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.121713,651,7203,932,160
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.02731381,5840
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.052521,922,8882,097,152
init_config_section:websites0.016611,8560
locale/currency0.00964843,472786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0013280,7760
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0012277,9760
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00641221,8080
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001515,7760
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01481112,4640
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0010121,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0003116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3680
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0003117,7360
CACHE_URL0.01461259,360262,144