webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Gigaset A510 zwart - draadloze DECT-telefoon

Aantrekkelijk design en kwalitatieve functies

End of life artikelen


  • scherm en toetsenbord met achtergrondverlichting

  • VIP-functie

  • Register voor 150 contactpersonen

  • Geen beltoon bij anonieme oproepen

  • Ref. fabrikant : 4250366819402

  • 1 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Gigaset A510 zwart - draadloze DECT-telefoon box_ADSL combi_sup4 mains_libres presentation_numero

Gigaset A510: Geef kleur aan uw oproepen! Hij beschikt over een scherm met achtergrondverlichting met 4 beschikbare kleuren (blauw, groen, rood, amber) en een register met 150 contacten, weergave van het nummer en de naam van de beller. De beltoon op de handset en het station, het HSP-geluid, de hoogwaardige handsfree functie, de ECO DECT en het oproeplogboek zijn handige functies.

Naast de kleur van de achtergrondverlichting van het scherm, kunt u de beltonen van de telefoon personaliseren. U kunt een beltoon en een kleur voor de achtergrondverlichting kiezen voor bepaalde van uw contactpersonen zodat u ze gemakkelijker kunt herkennen.

Als een aantrekkelijk design en hoogwaardige functies 2 essentiële keuzecriteria voor u zijn bij de aankoop van een telefoon, moet u beslist voor de Gigaset A510 gaan. De Gigaset A510 is ook een ecologische keuze in de wereld van de telefonie, dankzij de Eco Plus-modus zonder emissie en het lage verbruik van <0,4 W.

Dankzij deze draadloze DECT-telefoon, geniet u van de uitzonderlijke HSP-geluidskwaliteit en voor meer flexibiliteit, kiest u voor de handsfree modus, die over dezelfde geluidskwaliteit en een aanpasbaar volume beschikt.

Maak u geen zorgen meer over het batterijniveau van uw draadloze DECT-telefoon. Dankzij zijn autonomie in gespreks- en stand-bymodus (20/220u), beschikt u over een telefoon die altijd gebruiksklaar is. Voer lange gesprekken dankzij de Gigaset A510.

Dankzij de Gigaset A510 geniet u van een elegant design, intelligente functies en nuttige kenmerken.

<

Scherm van de handset:

  • 1,8" scherm met achtergrondverlichting, 4 beschikbare kleuren (96 x 64 pixels, blauw, groen, rood, amber), 4 lijnen met lettertekens
  • Toetsenbord met achtergrondverlichting

Weergave in stand-by:

  • Datum/uur
  • batterijniveau
  • Ontvangstniveau en activering van de modi ECO/ECO Plus
  • Activering van de functie ‘antwoordapparaat’

Weergave in communicatiemodus:

  • Gespreksduur

Toetsenbord van de handset:

  • Hoogwaardig, modern en ergonomisch toetsenbord
  • Toetsenbord met achtergrondverlichting
  • Vierrichtingsnavigatie
  • 12 nummertoetsen en 7 functietoetsen
  • Het toetsenbord vergrendelen door lang op de toets ‘#’ te drukken
  • De beltoon activeren/deactiveren door lang op de toets ‘*’ te drukken
  • Toets ‘Berichten’

Geluid van de handset:

  • HSP (High Sound Performance™)
  • Handsfree van hoogwaardige kwaliteit
  • Hoornvolume (handset en handsfree) op 5 niveaus instelbaar
  • Volume van de beltoon instelbaar op 5 niveaus (+ uit en crescendo)
  • Tonen (bevestiging toets, batterijalarm)

Functies ‘meerdere handsets’ (max. x4):

  • Gratis interfonie
  • 2 gelijktijdige oproepen (1 ext. + 1 int.)
  • Oproepen naar een andere interne handset doorschakelen
  • Conference call met 3 (1 ext. + 2 int.) via de functie ‘deelnemen’
  • Register kopiëren tussen handsets
  • Collectieve beltoon bij inkomende oproepen

Adresboek:

  • Capaciteit tot 150 contactpersonen (naam en nr.)
  • VIP-contact: u kunt een specifieke melodie en kleur aan een contactpersoon koppelen

Nummerkiezen:

  • Voorvorming van de nummers met correctie mogelijk (weergave in grote lettertekens van het gevormde nummer)
  • Lijst van de laatste 10 verschillende gevormde nummers
  • Afgekorte nummervorming (Toetsen 0; 2-9)

Ontvangst van oproepen/beltonen:

  • Weergave van het nr. en de naam (1)
  • Beltonen op de handset en het station - 20 melodieën op de handset - 6 melodieën op het station - instelbaar volume (5 niveaus) - selectie mogelijk voor externe/interne oproepen

Oproeplogboek:

  • Toets ‘Berichten’ met de datum en het uur voor de gemiste oproepen - Melding van berichten (interne en externe berichten) - Capaciteit voor max. 25 gemiste oproepen
  • Toets 'Opnemen/speaker’ of ‘Bis’ voor uitgaande oproepen
  • Overzicht van inkomende oproepen

Varia:

  • Wekker met ‘Snooze’-functie, keuze van de melodie
  • Geen beltoon bij anonieme oproepen

Technische informatie voor Gigaset A510 zwart - draadloze DECT-telefoon

Grote toetsen Nee
Mute mode Nee
Algemeen telefoonboek Nee
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Nee
Talk-time Nee
Standby-time + 150h
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 1 jaar

Accessoires Gigaset A510 zwart - draadloze DECT-telefoon

  1. Gigaset A540 - Téléphone sans-fil DECT

    Gigaset A540 - Téléphone sans-fil DECT

    Van 41,28 € 41,28 Excl. BTW

Klantbeoordelingen Gigaset A510 zwart - draadloze DECT-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 51904512, emalloc: 50913768
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage3.2781100
mage::app::init::system_config0.0016179,6960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00371380,616262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Cache0.0006157,0640
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002424914,3840
mage::app::init::config::load_cache0.010211,7840
mage::app::init::stores0.014211,419,6961,572,864
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006472,7440
init_config_section:stores_nl1.55401225,1841,048,576
config/load-modules0.335314,416262,144
config/load-modules-declaration0.05661224,256262,144
config/load-db0.4316165,288262,144
mage::app::init_front_controller0.01091913,208524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00461490,8240
OBSERVER: mana_core0.0170781,154,440524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381208,248262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211193,056262,144
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00242153,8080
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7440
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,0960
OBSERVER: mstcore0.0002123,1840
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,400262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,1840
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0047157,8960
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00372682,4640
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.6359100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00126242,0880
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0022485,5440
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00271491,0320
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0044195119,0160
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.162715,400,3844,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.00151102,0000
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.030214280,688262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.02051176,848262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00751294,904262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0026162,4720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Config0.001913,9600
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.096212,610,0402,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00786978,8240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.026611,923,8161,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0005116,5520
OBSERVER: mana_db0.00234217,1680
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111114,4080
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0008154,9520
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0008189,440262,144
OBSERVER: log0.01461797,224786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00131100,3120
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00213240,760262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00194238,328262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00091117,912262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00253228,448262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00193224,248262,144
OBSERVER: pagecache0.0007137,7360
OBSERVER: persistent0.00273326,192262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006142,2960
OBSERVER: persistent_quote0.00141187,936262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008194,7280
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,2400
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0003134,8640
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6880
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.2609100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007181,7680
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002211,4640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.011329335,432262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0123206234,552262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00232581,4640
__EAV_LOAD_MODEL__0.145616,282,0326,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00561186,2000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0018224156,4160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004328246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.05411667,528524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000313528,3840
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.046713,235,3683,145,728
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0011193,016262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0009390,7440
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.037512,423,6242,359,296
OBSERVER: inventory0.01643737,528786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00812539,864524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.003214,7520
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01351789,656786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006191,8640
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00371431,224262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.094812,344,9042,359,296
OBSERVER: reports0.092512,203,4002,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,8320
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01561657,144786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0012157,280262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002111,0480
OBSERVER: sendfriend0.00211136,4000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0023181,5520
OBSERVER: manapro_filtertree0.0007227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0010146,2560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.06941188,752262,144
layout/package_update: default0.0245130,1920
layout/db_update: default0.0044139,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0007165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.9253100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.9224100
layout/package_update: catalog_product_view0.0181130,7840
layout/db_update: MAP_popup0.9164100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.9129100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9098100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.9066100
layout/db_update: catalog_product_view0.9021100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.8981100
layout/db_update: PRODUCT_220.8945100
layout/db_update: customer_logged_out0.8906100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002215360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00691116,816262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0046110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.179119,549,9129,437,184
BLOCK: formkey0.00311318,024262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111356,9600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071356,9840
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061356,9520
BLOCK: root0.0007193,2560
BLOCK: head0.00091141,3280
BLOCK: before_head_end0.00061123,952262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0004169,776262,144
BLOCK: header0.0005180,8800
BLOCK: top.links0.00091168,104262,144
BLOCK: top.container0.0005170,3200
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,5040
BLOCK: global_messages0.00121132,3440
BLOCK: footer0.00071115,1040
BLOCK: core_profiler0.0005169,6400
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6080
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00393227,336524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00361438,864262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00171328,144524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00415263,992262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9360
BLOCK: return_link0.00091152,680262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,4160
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00271208,744262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,0560
BLOCK: cart_sidebar0.00131280,448262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00251400,920524,288
BLOCK: right.poll0.00111172,160262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00101193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005192,232262,144
BLOCK: google_analytics0.00101187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,568262,144
BLOCK: head_rss0.00121189,8720
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,008262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00121228,888262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,4720
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9360
BLOCK: search.block0.0008195,656262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,896262,144
BLOCK: product.info0.02101488,240524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001102,7120
BLOCK: product.info.media0.00071176,1360
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,432262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004171,7120
BLOCK: product.description0.0003168,3200
BLOCK: product.attributes0.0004177,752262,144
BLOCK: product.info.addto0.013814,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.014114,8160
BLOCK: product.info.options.wrapper0.013814,8000
BLOCK: product.info.options0.0007198,5280
BLOCK: html_calendar0.0005194,4000
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.013814,8560
BLOCK: product.clone_prices0.013715,2400
BLOCK: product.info.container10.0005173,448262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0005191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.01461269,088262,144
BLOCK: product.review.form0.00211154,968262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00181259,056262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4960
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,136262,144
BLOCK: productalert.price0.0005179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0013191,216262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,9200
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,152262,144
BLOCK: 0.00071146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,968262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.067711,849,6961,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0059187,2000
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00391426,144524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006192,3520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00251289,416262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.01711565,808524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.00391288,544524,288
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0329152,7200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0014530,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6305100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.013773322,488262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003814595,7600
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0064145226,632262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00157356,4080
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.598719,364,3929,961,472
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.090612,117,6322,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01056395,608524,288
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0019524,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0009519,3840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0818721,254,4561,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00207218,3200
OBSERVER: mana_filters0.00207245,4480
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003972159,200262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00437267,9760
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00187228,6160
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00167218,1440
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.010872183,6880
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.012572200,320524,288
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00967218,2800
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00347243,4880
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00357262,9680
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0011129,9360
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2560
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0026113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0025110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03431422,352524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.001289,0720
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01231184,048262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0031120,1120
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0011159,9200
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00091117,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001224,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00531331,552262,144
OBSERVER: catalogrule0.00501327,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000142,7120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.005315133,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003168,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00561219,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.003515,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00611394,776524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0050382,2720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01653104,9840
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0159325,8000
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01633225,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002179,9120
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003151,2240
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002151,1920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.345413,459,3123,407,872
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001715,7840
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.03451103,976262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009221,872262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00732202,592262,144
OBSERVER: tax0.0011251,000262,144
OBSERVER: bundle_observer0.00373117,8080
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.08481561,264524,288
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.05809498,680786,432
locale/currency0.00531878,9920
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0015280,8160
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0013278,0160
frontend/base/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.0004112,5440
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.09301614,856524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001712960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0025158,9920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0100114,728262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review0.001125,5040
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01271266,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0006212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.0203194,8080
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0020123,7520
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0005116,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0007119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7040
CACHE_URL0.02161348,248524,288