webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Gigaset A510 IP zwart - draadloze DECT-telefoon

Aantrekkelijk design en kwalitatieve functies (met antwoordapparaat, 2 handsets)

End of life artikelen


  • Versie Duo (2 handsets) met antwoordapparaat

  • scherm en toetsenbord met achtergrondverlichting

  • VIP-functie

  • Register voor 150 contactpersonen

  • Ref. fabrikant : 4250366819464

  • 2 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Gigaset A510 IP zwart - draadloze DECT-telefoon box_ADSL combi_sup4 mains_libres presentation_numero

Gigaset A510A Duo: Meer mobiliteit dankzij de Duo-versie (2 handsets) en antwoordapparaat! Hij beschikt over een scherm met achtergrondverlichting met 4 beschikbare kleuren (blauw, groen, rood, amber) en een register met 150 contacten, weergave van het nummer en de naam van de beller. De beltoon op de handset en het station, het HSP-geluid, de hoogwaardige handsfree functie, de ECO DECT, het oproeplogboek en het antwoordapparaat zijn handige functies van deze Gigaset.

Het ingebouwd antwoordapparaat van de Gigaset A510A Duo kan tot maximum 25 minuten berichten opslaan. Nieuwe berichten verschijnen op het station en de handset. U kunt deze net als het antwoordapparaat raadplegen vanop afstand.

Naast de kleur van de achtergrondverlichting van het scherm, kunt u de beltonen van de telefoon personaliseren. U kunt een beltoon en een kleur voor de achtergrondverlichting kiezen voor bepaalde van uw contactpersonen zodat u ze gemakkelijker kunt herkennen.

Als een aantrekkelijk design en hoogwaardige functies 2 essentiële keuzecriteria voor u zijn bij de aankoop van een telefoon, moet u beslist voor de Gigaset A510A Duo (versie met antwoordapparaat en 2 handsets) gaan. De Gigaset A510A Duo is ook een ecologische keuze in de wereld van de telefonie, dankzij de Eco Plus-modus zonder emissie en het lage verbruik van <0,4 W.

Dankzij deze draadloze DECT-telefoon, geniet u van de uitzonderlijke HSP-geluidskwaliteit en voor meer flexibiliteit, kiest u voor de handsfree modus, die over dezelfde geluidskwaliteit en een aanpasbaar volume beschikt.

Maak u geen zorgen meer over het batterijniveau van uw draadloze DECT-telefoon. Dankzij zijn autonomie in gespreks- en stand-bymodus (20/220u), beschikt u over een telefoon die altijd gebruiksklaar is. Voer lange gesprekken dankzij de Gigaset A510A Duo.

De Gigaset A540A DUO heeft 2 handsets en een station met antwoordapparaat (Siemens A510A met geïntegreerd antwoordapparaat + 1 extra handset A510H) waardoor u van een elegant design, intelligente functies en nuttige kenmerken kunt genieten.

Scherm van de handset:

  • 1,8" scherm met achtergrondverlichting, 4 beschikbare kleuren (96 x 64 pixels, blauw, groen, rood, amber), 4 lijnen met lettertekens
  • Toetsenbord met achtergrondverlichting

Weergave in stand-by:

  • Datum/uur
  • batterijniveau
  • Ontvangstniveau en activering van de modi ECO/ECO Plus
  • Activering van de functie ‘antwoordapparaat’

Weergave in communicatiemodus:

  • Gespreksduur

Toetsenbord van de handset:

  • Hoogwaardig, modern en ergonomisch toetsenbord
  • Toetsenbord met achtergrondverlichting
  • Vierrichtingsnavigatie
  • 12 nummertoetsen en 7 functietoetsen
  • Het toetsenbord vergrendelen door lang op de toets ‘#’ te drukken
  • De beltoon activeren/deactiveren door lang op de toets ‘*’ te drukken
  • Toets ‘Berichten’

Geluid van de handset:

  • HSP (High Sound Performance™)
  • Handsfree van hoogwaardige kwaliteit
  • Hoornvolume (handset en handsfree) op 5 niveaus instelbaar
  • Volume van de beltoon instelbaar op 5 niveaus (+ uit en crescendo)
  • Tonen (bevestiging toets, batterijalarm)

Functies ‘meerdere handsets’ (max. x4):

  • Gratis interfonie
  • 2 gelijktijdige oproepen (1 ext. + 1 int.)
  • Oproepen naar een andere interne handset doorschakelen
  • Conference call met 3 (1 ext. + 2 int.) via de functie ‘deelnemen’
  • Register kopiëren tussen handsets
  • Collectieve beltoon bij inkomende oproepen

Adresboek:

  • Capaciteit tot 150 contactpersonen (naam en nr.)
  • VIP-contact: u kunt een specifieke melodie en kleur aan een contactpersoon koppelen

Nummerkiezen:

  • Voorvorming van de nummers met correctie mogelijk (weergave in grote lettertekens van het gevormde nummer)
  • Lijst van de laatste 10 verschillende gevormde nummers
  • Afgekorte nummervorming (Toetsen 0; 2-9)

Ontvangst van oproepen/beltonen:

  • Weergave van het nr. en de naam (1)
  • Beltonen op de handset en het station - 20 melodieën op de handset - 6 melodieën op het station - instelbaar volume (5 niveaus) - selectie mogelijk voor externe/interne oproepen

Oproeplogboek:

  • Toets ‘Berichten’ met de datum en het uur voor de gemiste oproepen - Melding van berichten (interne en externe berichten) - Capaciteit voor max. 25 gemiste oproepen
  • Toets 'Opnemen/speaker’ of ‘Bis’ voor uitgaande oproepen
  • Overzicht van inkomende oproepen

Antwoordapparaat:

  • Kan tot 25 minuten opslaan
  • Berichten beluisteren vanop afstand

Varia:

  • Wekker met ‘Snooze’-functie, keuze van de melodie
  • Geen beltoon bij anonieme oproepen

Technische informatie voor Gigaset A510 IP zwart - draadloze DECT-telefoon

Grote toetsen Nee
Mute mode Nee
Algemeen telefoonboek Nee
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Nee
Talk-time Nee
Standby-time + 150h
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 2 jaar

Accessoires Gigaset A510 IP zwart - draadloze DECT-telefoon

Klantbeoordelingen Gigaset A510 IP zwart - draadloze DECT-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 51642368, emalloc: 50490592
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.1170100
mage::app::init::system_config0.0025179,6960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00601380,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.011911,7840
mage::app::init::stores0.036613,246,2883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0010157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.019411,637,3841,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002224414,144262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006472,7440
init_config_section:stores_nl0.003512,1280
mage::app::init_front_controller0.01291915,2321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00481490,160524,288
OBSERVER: mana_core0.0151761,129,192786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00521210,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00251193,280524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00262151,6400
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0030158,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00362682,3200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match2.0152100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00115839,4960
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0021485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00261490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0047195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.142415,369,3445,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0013199,6880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.014312276,384262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00501175,0880
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.01101294,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0011161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.089912,604,8322,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00746776,8640
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.024711,909,6641,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00234206,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101112,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6400
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0009188,7600
OBSERVER: log0.01281796,0561,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00141100,744262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00223240,144262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00204237,712262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00091117,520262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00243227,376524,288
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00203223,176524,288
OBSERVER: pagecache0.0007138,2480
OBSERVER: persistent0.00273326,0240
OBSERVER: persistent_session0.0006142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00141188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0004133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.7585100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008182,208262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002211,4640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.009929335,808262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0081206234,840262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00232581,3200
__EAV_LOAD_MODEL__0.658116,304,1046,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00181189,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0018224156,8320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005128246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.56611670,880786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000413528,3600
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.057913,250,8883,145,728
init_config_section:websites0.014311,7440
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0009193,264262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0008390,992262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.032212,424,6082,621,440
OBSERVER: inventory0.01292732,2401,310,720
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00632542,904524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001714,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01231790,720786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,712262,144
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00371431,672262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.065212,344,1762,621,440
OBSERVER: reports0.063812,202,4642,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01131656,184786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010157,248262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002101,0000
OBSERVER: sendfriend0.00131136,6080
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0013181,3040
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05561190,296262,144
layout/package_update: default0.0133130,1920
layout/db_update: default0.0046139,3520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0005165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.9621100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.9580100
layout/package_update: catalog_product_view0.0159130,7840
layout/db_update: MAP_popup0.9529100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.9494100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9459100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.9423100
layout/db_update: catalog_product_view0.9389100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.9353100
layout/db_update: PRODUCT_210.9323100
layout/db_update: customer_logged_out0.9289100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001215360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00601116,5040
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0041110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.202319,545,4409,437,184
BLOCK: formkey0.00341317,992524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111346,9360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081346,9360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071346,9040
BLOCK: root0.0009193,2560
BLOCK: head0.00121141,4160
BLOCK: before_head_end0.00061123,960262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00042739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0004169,792262,144
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00071167,9280
BLOCK: top.container0.0005170,304262,144
BLOCK: store_language0.0007193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,5040
BLOCK: global_messages0.00101132,328262,144
BLOCK: footer0.00061115,0640
BLOCK: core_profiler0.0004169,616524,288
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6080
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00323226,152262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00261438,672262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00131328,208524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00345263,648262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9440
BLOCK: return_link0.00081152,656262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00241208,800262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,0720
BLOCK: cart_sidebar0.00111280,176262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00231400,768524,288
BLOCK: right.poll0.00101172,5680
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071193,832262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,168262,144
BLOCK: google_analytics0.00081187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,552262,144
BLOCK: head_rss0.00101189,7760
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,008262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00131228,720262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3440
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0047163,9920
BLOCK: search.block0.0009195,696262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0007197,888262,144
BLOCK: product.info0.02311488,304524,288
BLOCK: product.info.media0.00071176,1920
BLOCK: product.info.upsell0.00071107,376262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004171,7120
BLOCK: product.description0.0004168,3200
BLOCK: product.attributes0.0005177,7520
BLOCK: product.info.addto0.018014,784262,144
BLOCK: product.info.addtocart0.017914,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.018514,8240
BLOCK: product.info.options0.0009198,5600
BLOCK: html_calendar0.0005194,4000
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.017214,8560
BLOCK: product.clone_prices0.016515,2400
BLOCK: product.info.container10.0004173,448262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.01711269,056262,144
BLOCK: product.review.form0.00181154,752262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00161258,792262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,152262,144
BLOCK: productalert.price0.0006179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0014190,792262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0004196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,1760
BLOCK: 0.00061146,144262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,8240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.075511,872,6962,097,152
OBSERVER: mana_seo0.0043187,1600
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00391426,024524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00271290,672262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.01611568,024524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02071307,376524,288
init_config_section:stores_be_fr0.002911,760262,144
init_config_section:stores_be_nl0.002711,8160
init_config_section:stores_es0.002611,7840
init_config_section:stores_default0.002911,8160
init_config_section:stores_it0.002912,0560
init_config_section:stores_lu0.003311,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0261152,7760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0013530,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6408100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.012571322,440262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003114194,8000
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0060141225,688262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00157156,5280
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.612419,359,9529,961,472
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.064912,118,6322,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01046395,704524,288
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0022524,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0011519,3840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0721701,230,9201,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00177017,8240
OBSERVER: mana_filters0.00167044,7600
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003470155,3200
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00377067,9040
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00177028,0880
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00137017,6480
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.009670183,2560
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.011570199,712524,288
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00907017,7840
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00307042,8960
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00307062,3440
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0017113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0016110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.02941440,232524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.001289,0720
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00851184,040262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0032120,1440
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0010160,0640
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00091118,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001224,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00561331,224262,144
OBSERVER: catalogrule0.00531326,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000142,7120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.005615134,000262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003168,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00441219,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002315,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00851394,768524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0066382,2080
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0157384,2400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0156324,3600
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01143223,512262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001127,4800
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002131,1120
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002131,1120
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.389113,423,5283,407,872
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001815,7760
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0925195,984262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0010221,8720
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00601200,840262,144
OBSERVER: tax0.0011150,8080
OBSERVER: bundle_observer0.00702117,5600
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.06971576,1601,048,576
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.04507495,0401,048,576
locale/currency0.00611496,808262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016280,8000
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0014277,9840
frontend/base/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.0004113,8720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.09101613,712262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001912960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0058158,9760
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01211266,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01721113,5200
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7360
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004118,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3760
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7040
CACHE_URL0.01961337,696524,288