webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Gigaset A610A DUO zwart - draadloze DECT-telefoon

Een kwaliteitsvolle telefoon en handige functies (2 handsets, met antwoordapparaat)

End of life artikelen


  • Versie Duo (2 handsets) met antwoordapparaat

  • VIP-functie

  • Register voor 150 contactpersonen

  • Geen beltoon bij anonieme oproepen

  • Ref. fabrikant : 4250366821573

  • 2 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Gigaset-C610a-duo-telephone-sans-fil-dect-noir-1.jpg box_ADSL combi_sup4 ecran_couleur mains_libres

Gigaset C610A DUO: Een hoogwaardige telefoon met gebruiksvriendelijke functies. Het lezen en navigeren in het menu verloopt eenvoudig dankzij het grote kleurenscherm en de moderne gebruikersinterface. De Gigaset C610 IP biedt een register met 150 contactpersonen, datum- en alarmfuncties, SMS 612-lettertekens, de weergave van de naam en het nummer van de beller en de ECO DECT. Dankzij de emissievrije ECO Plus-modus, is de Gigaset C610A ook een milieuvriendelijke oplossing.

Het ingebouwd antwoordapparaat van de Gigaset S610A Duo kant tot 45 minuten aan berichten opslaan. Tal van contactpersonen kunnen berichten nalaten. Dankzij de nieuwe "terugspoeltoets" kunt de de laatste seconden van uw berichten opnieuw afluisteren zonder helemaal naar het begin te hoeven, zodat u alsnog het nummer kunt opschrijven dat u in de haast niet kon noteren. U kunt uw berichten raadplegen via het station, de handset of vanop afstand.

De Gigaset C610A kan makkelijk uitgebreid worden tot 6 handsets. Win zo aan mobiliteit en vrijheid: waar u zich ook bevindt in uw bureau of uw bedrijf, u beschikt over een handset zodat u geen enkele oproep hoeft te missen. U kunt uw vrijheid ook vergroten dankzij de module handsfree telefoon L410. Bevestig hem aan uw kleding en geniet van de ultieme handsfree ervaring zodat u gelijktijdig andere werkzaamheden kunt verrichten.

Dankzij zijn ongeëvenaarde geluidskwaliteit, op basis van de HSP-technologie, geniet u van duidelijke gesprekken met uw gesprekspartners. Bovendien kunt u beltonen programmeren voor 6 verschillende VIP-groepen, zodat u de inkomende oproepen van uw voorkeurscontacten gemakkelijk herkent.

U houdt van gebruiksgemak? Dan is de Gigaset C610A DUO (met geïntegreerd antwoordapparaat) echt iets voor u.

Scherm van de handset:

  • TFT-scherm met achtergrondverlichting en 65.000 kleuren (128 x 160 pixels): 6 lijnen
  • Ergonomisch menu met oplichtende pictogrammen, instelbaar in de modus ‘Grote lettertekens’.
  • Detailniveau van het instelbare menu: eenvoudige of expertmodus
  • Door de gebruiker instelbare screensaver


Weergave in stand-by:

  • Datum/uur
  • batterijniveau
  • Ontvangstniveau en activering van de modi ECO/ECO Plus

Weergave in communicatiemodus:

  • Gespreksduur

Toetsenbord van de handset:

  • Modern, hoogwaardig en ergonomisch toetsenbord met achtergrondverlichting (amber)
  • 5-richtingsnavigator, 12 nummertoetsen en 9 functietoetsen
  • Het toetsenbord vergrendelen door lang op de toets ‘#’ te drukken
  • De beltoon activeren/deactiveren door lang op de toets ‘*’ te drukken
  • Toets ‘Berichten’

Geluid van de handset:

  • HSP (High Sound Performance™)
  • Handsfree van hoogwaardige kwaliteit
  • Hoornvolume (handset en handsfree) op 5 niveaus instelbaar
  • Volume van de beltoon instelbaar op 5 niveaus (+ uit en crescendo)
  • Tonen (bevestiging toets, batterij-alarm)

Configuratie van meerdere handsets (max. x6):

  • Gratis interfonie
  • 2 gelijktijdige oproepen (1 ext. + 1 int.)
  • Oproepen naar een andere interne handset doorschakelen
  • Conference call met 3 (1 ext. + 2 int.) via de functie ‘deelnemen’
  • Register kopiëren tussen handsets
  • Collectieve beltoon bij inkomende oproepen

Adresboek:

  • Capaciteit tot 150 contactpersonen (naam en nr.)
  • VIP-contact: u kunt een specifieke melodie en kleur aan een contactpersoon koppelen


Nummerkiezen:

  • Voorvorming van de nummers met correctie mogelijk (weergave in grote lettertekens van het gevormde nummer)
  • Lijst van de laatste 20 verschillende gebelde nummers
  • Afgekorte nummervorming (Toetsen 0; 2-9)

Ontvangst van oproepen/beltonen:

  • Naam- en nummerweergave
  • Beltonen op handset en station: 20 melodieën (waarvan 9 polyfone en 4 klassieke) op de handset, 7 melodieën op het station, instelbaar volume (5 niveaus), selectie mogelijk voor externe/interne oproepen, dag/nachtmodus

Oproeplogboek:

  • Toets ‘Berichten’ met achtergrondverlichting en vermelding van de datum en de tijd van de gemiste oproepen: melding van berichten (interne en externe berichten), capaciteit voor max. 30 gemiste oproepen
  • Toets 'Opnemen/speaker’ of ‘Bis’ voor uitgaande oproepen
  • Overzicht van inkomende oproepen

Antwoordapparaat:

  • Opnamecapaciteit tot maximum 45 minuten, op afstand afluisterbaar
  • Melding van nieuwe berichten op de handset en het station, weergave op het station van het aantal te beluisteren berichten
  • Vooraf opgenomen berichten (‘Plug & Play’) of personaliseerbare berichten
  • Inschakeling van het instelbare antwoordapparaat: onmiddellijk, automatisch, 10, 20, 30 seconden, maximale lengte van de berichten instelbaar
  • Melding van de datum en de tijd van elk bericht
  • Filtering van oproepen, tussenkomen tijdens de opname van een bericht, mogelijkheid om het gesprek op te nemen
  • Activering van de modi ‘Antwoordapparaat met opnamefunctie’ en ‘Eenvoudig antwoordapparaat’ al naargelang het tijdstip

Overig:

  • Wekker met ‘Snooze’-functie, keuze van de melodie
  • Geen beltoon bij anonieme oproepen
  • Bewakingsfunctie van de ruimte (walkie-talkieoptie)
  • SMS-functie: Verzenden/ontvangen van sms’en tot 612 lettertekens, capaciteit voor 30 sms’en, tot 4 inboxen, kopiëren van naam, nummer en verjaardag vanaf een vCard in een sms, versturen van e-mails via sms

Toebehoren:

  • Volledig compatibel met de handsfree clip L410

Technische informatie voor Gigaset A610A DUO zwart - draadloze DECT-telefoon

Grote toetsen Nee
Mute mode Nee
Algemeen telefoonboek Nee
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 2 jaar

Accessoires Gigaset A610A DUO zwart - draadloze DECT-telefoon

Klantbeoordelingen Gigaset A610A DUO zwart - draadloze DECT-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 51118080, emalloc: 50551216
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7917100
mage::app::init::system_config0.0014179,6960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00351380,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009311,7840
mage::app::init::stores0.039213,246,2883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.022811,637,3841,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002224214,048262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005462,6960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006462,6960
init_config_section:stores_nl0.003012,1280
mage::app::init_front_controller0.01091915,2321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00441490,160524,288
OBSERVER: mana_core0.0142781,177,416786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401210,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221193,280524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00272151,6400
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0053158,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00532682,3200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.6998100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00116242,0880
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0020485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00251490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0046195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.194315,369,3445,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0013199,6880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.053114277,608262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.04611175,0880
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00621294,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.094412,604,8322,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00746978,9920
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.038111,909,6641,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0010116,2800
OBSERVER: mana_db0.00274206,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00121112,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0008153,6400
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0011188,7600
OBSERVER: log0.01991796,0561,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00201100,744262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00403240,144262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00384237,712262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00161117,520262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00443227,376524,288
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00393223,176524,288
OBSERVER: pagecache0.0012138,2480
OBSERVER: persistent0.00493326,0240
OBSERVER: persistent_session0.0012142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00241188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0012195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0010180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0004133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0003130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.3884100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0010182,208262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003211,4640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.012429335,784262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0105206234,840262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00362581,3200
__EAV_LOAD_MODEL__0.284216,332,7126,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00401189,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0019224156,8320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004828246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.18171644,792786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000313528,3920
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.064013,300,9923,145,728
init_config_section:websites0.018411,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0010193,312262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0009391,040262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.034312,424,5762,621,440
OBSERVER: inventory0.01492733,8881,048,576
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00682542,744524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001914,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01271790,784786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0008192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00351431,640524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.063512,344,1842,359,296
OBSERVER: reports0.061612,202,4562,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,8480
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01161656,216786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010157,2480
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001101,0000
OBSERVER: sendfriend0.00181136,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0019181,2720
OBSERVER: manapro_filtertree0.0006227,2960
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0008145,7760
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04581190,328262,144
layout/package_update: default0.0184130,1920
layout/db_update: default0.0026139,3840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0004165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.9535100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.9517100
layout/package_update: catalog_product_view0.0106130,7840
layout/db_update: MAP_popup0.9483100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.9464100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9440100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.9417100
layout/db_update: catalog_product_view0.9396100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.9376100
layout/db_update: PRODUCT_640.9357100
layout/db_update: customer_logged_out0.9322100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002015360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00551116,600262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0037110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.253419,545,1529,437,184
BLOCK: formkey0.00271317,920262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111346,9360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071346,9360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061346,9040
BLOCK: root0.0007193,2560
BLOCK: head0.00101141,352262,144
BLOCK: before_head_end0.00071123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0005171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00041941,9120
BLOCK: global_notices0.0004169,776262,144
BLOCK: header0.0006180,6960
BLOCK: top.links0.00111167,952262,144
BLOCK: top.container0.0005170,3040
BLOCK: store_language0.0007193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,504262,144
BLOCK: global_messages0.00121132,3520
BLOCK: footer0.00071115,064262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00353226,264524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00311438,616262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00191328,184524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00395263,608262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9440
BLOCK: return_link0.00101152,664262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00271208,704262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0014180,0320
BLOCK: cart_sidebar0.00141280,176262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00271400,720524,288
BLOCK: right.poll0.00141172,504262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00121193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005192,224262,144
BLOCK: google_analytics0.00101187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0005175,568262,144
BLOCK: head_rss0.00131189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00131228,712262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0009195,688262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,824262,144
BLOCK: product.info0.05441488,304524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001102,7120
BLOCK: product.info.media0.00081176,1840
BLOCK: product.info.upsell0.00071107,360262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004171,7120
BLOCK: product.description0.0004168,3200
BLOCK: product.attributes0.0005177,776262,144
BLOCK: product.info.addto0.020414,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.020514,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.020514,8240
BLOCK: product.info.options0.0007198,5600
BLOCK: html_calendar0.0006194,424262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.020514,8560
BLOCK: product.clone_prices0.019515,2400
BLOCK: product.info.container10.0004173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0005191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.02151269,048262,144
BLOCK: product.review.form0.00191154,776262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00191258,768262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,312262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,1360
BLOCK: productalert.price0.0005179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0013190,816262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,9200
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,192262,144
BLOCK: 0.00071146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,848262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.091711,872,7361,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0045187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00421425,960524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0008193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00301290,648262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.01731568,048786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02731307,536262,144
init_config_section:stores_be_fr0.004311,7600
init_config_section:stores_be_nl0.004111,8160
init_config_section:stores_es0.003911,8080
init_config_section:stores_default0.003411,8160
init_config_section:stores_it0.003612,0560
init_config_section:stores_lu0.004111,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0333152,7680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0015530,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.5767100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.013273322,624524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003214595,6000
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0065145226,528524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00157356,8240
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.546719,378,7209,699,328
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.070412,118,6962,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01186395,720262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0028524,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0015519,3840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0718721,278,7521,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00187218,3200
OBSERVER: mana_filters0.00167245,2640
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003272155,904262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00367268,3920
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00167228,5840
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00147218,1440
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.009372183,712262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.011672200,3520
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00947218,2800
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00317243,3760
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00297262,792262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0007132,4720
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0024113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0019110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.02981391,776524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.001289,0640
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00931184,024262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0031120,1520
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0032160,1600
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00091118,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001213,8320
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00691331,176262,144
OBSERVER: catalogrule0.00651326,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00501219,4000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002415,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00611394,784524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0049382,2080
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01783105,4960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0170324,336262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01563225,864262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001138,0480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002151,2080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002151,2080
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.318613,678,9523,932,160
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.004514128,3360
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003158,3120
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001715,7760
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0371193,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009221,8720
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00641202,440262,144
OBSERVER: tax0.0011150,8240
OBSERVER: bundle_observer0.00392117,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.08491588,976786,432
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.05589519,224524,288
locale/currency0.00571896,9760
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016280,7920
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0014277,9680
frontend/base/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.0004115,5120
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.07491613,816524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.002112960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0028158,9520
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01021266,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01741113,5360
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0011121,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004118,3520
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3680
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7360
CACHE_URL0.02061364,112524,288