webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Gigaset E300 - Draadloze DECT-telefoon

Een telefoon met design en comfortabel functies

23/01/2018

Op voorraad


  • PRODUCT EINDE REEKS

  • Toetsenbord met grote toetsen:

  • Scherm met grote karakters

  • Verbeterde geluidskwaliteit

  • Ref. fabrikant : 4250366818597

  • 2 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Van
40,02 € 40,02 Excl. BTW € 48,02 Incl. BTW

Prijs per 1 € 40,02 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Gigaset-E300-telephone-sans-fil-dect-1.jpg box_ADSL combi_sup4 mains_libres presentation_numero prise_casque

EINDE REEKS PRODUCT, VERVANGEN DOOR GIGASET E310.

Gigaset E300: Combineert design en comfort. Functies : 4 geheugentoetsen rechtstreeks toegankelijk op de handset, register met 100 contactpersonen (kopiëren register tussen handsets), deze handset biedt u ongeziene navigatiemogelijkheden. Het voedingsblok van de Gigaset E300 verbruikt minder elektriciteit dan de oude generatie DECT Gigaset telefoons. Milieuvriendelijker en zuiniger.

Deze Gigaset E300 heeft grote toetsen met achtergrondverlichting en een grafisch scherm met grote lettertekens zodat u makkelijker telefoonnummers kunt vormen. Bovendien is de geluidskwaliteit uitzonderlijk dankzij de HSP-technologie en is het toestel compatibel met hoorapparaten. De niveaus van de beltonen en het gehoorvolume zijn belangrijker dan bij de andere telefoons van het gamma.

Deze draadloze telefoon biedt twee andere nuttige functies: het oortje en de headset en de mogelijke wandbevestiging. Met een headset (niet meegeleverd) kunt u net als met de Gigaset L410 handsfree bellen met meer bewegingsvrijheid.

Wanneer u op zoek bent naar een extra en handige draadloze DECT Gigaset handset, kies dan de Gigaset E300 die u zal verleiden door zijn eenvoud.

Scherm van de handset:

  • Zwart-witscherm van 4 regels met achtergrondverlichting
  • Grote tekens, ook voor nummers uit het register
  • Weergave van de tijd in stand-by
  • Weergave van de gespreksduur
  • Indicatie van het niveau van de batterij
  • stand-byscherm: grote digitale klok
  • Indicator bericht in wacht

Toetsenbord van de handset:

  • Toetsenbord met achtergrondverlichting en grote toetsen voor makkelijk gebruik
  • Het toetsenbord vergrendelen door lang op de toets ‘#’ te drukken
  • Terugbeltoets (r) door lang op de toets te drukken
  • Toets handsfree met waarschuwingslampje

Geluid van de handset:

  • HSP (High Sound Performance TM )
  • Comfortabel "Handsfree"-systeem met aparte luidspreker
  • Volume van de hoorn instelbaar op 5 niveaus (waaronder extra hard)
  • Volume gemakkelijk in te stellen via de navigator
  • Jackaansluiting (2,5 mm) voor headset

Configuratie van meerdere handsets:

  • Intercom tussen handsets
  • Conferentie met 3 personen (1 ext. + 2 int.)
  • Externe oproepen naar een andere handset doorverbinden
  • Register overdragen tussen handsets


Register:

  • Register voor ongeveer 100 namen en nummers

Nummervorming:

  • Voorvorming van de nummers met correctiemogelijkheid
  • Oproeplijst (Bis) van de 10 laatst gevormde nummers
  • 4 programmeerbare geheugentoetsen met rechtstreekse toegang

Ontvangst van oproepen/beltonen:

  • Compatibel "Weergave van het nr. en de naam" (CLIP/CNIP)
  • Beltoon: - keuze uit 10 standaardmelodieën waarvan 4 Midi en 3 polyfoon - volume instelbaar op 6 niveaus (waaronder Uit en extra hard) via luidspreker van "Handsfree"

Oproeplogboek:

  • Lijst van 20 laatst ontvangen oproepen met tijdsaanduiding (alle oproepen of alleen gemiste oproepen)

Varia:

  • Wekker / alarm met specifieke instelbare melodie
  • Datum en tijd opgeslagen in geval van stroomonderbreking
  • Wandmontage mogelijk
  • Sms-functie: SMS-transmissie tot 160 lettertekens, opslagcapaciteit ontvangen/verstuurd: 15 / 5 SMS

Technische informatie voor Gigaset E300 - Draadloze DECT-telefoon

Grote toetsen Nee
Mute mode Nee
Algemeen telefoonboek Nee
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 2 jaar

Klantbeoordelingen Gigaset E300 - Draadloze DECT-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 52690944, emalloc: 52262872
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.9563100
mage::app::init::system_config0.0013179,6960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341380,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7840
mage::app::init::stores0.040313,246,2883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.023111,637,3841,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002124214,048262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0004432,5520
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0005432,5520
init_config_section:stores_nl0.002912,1280
mage::app::init_front_controller0.01041915,2321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00421490,160524,288
OBSERVER: mana_core0.0137811,111,264786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00381210,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201193,280524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00222151,6880
OBSERVER: manufacturers0.0002121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0052158,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00422482,2240
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.8667100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00095235,6080
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0024485,4720
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00301490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0047195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.122315,370,5285,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0012199,6800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.00939274,600262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00341175,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00461294,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009161,4080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.080812,605,7842,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00636776,9200
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.025111,909,7761,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,3040
OBSERVER: mana_db0.00234206,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101112,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6800
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0009188,8000
OBSERVER: log0.01341795,904786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00141100,680262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00223240,144262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00214237,712262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00091117,520262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00253227,424262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00203223,224262,144
OBSERVER: pagecache0.0007138,2800
OBSERVER: persistent0.00273326,128262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00141188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,280262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0003133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.6101100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008182,224262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002191,3520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.011029335,816262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0123167229,544262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00302381,0320
__EAV_LOAD_MODEL__0.622416,325,9046,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00261189,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0017225157,520262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004628246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.53061638,816786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000313528,3840
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.056213,303,6483,145,728
init_config_section:websites0.014811,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0010193,272262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0009391,000262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.035212,424,8002,359,296
OBSERVER: inventory0.01262730,0721,048,576
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00992542,872524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.005014,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01201790,920786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00361431,576262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.112612,344,0162,359,296
OBSERVER: reports0.111012,202,3522,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,8000
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01311656,152786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010157,248262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001101,0000
OBSERVER: sendfriend0.00151136,5600
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0013181,3040
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04561190,320262,144
layout/package_update: default0.0145130,2080
layout/db_update: default0.0033139,3600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0004165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.7970100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.7947100
layout/package_update: catalog_product_view0.0119130,7840
layout/db_update: MAP_popup0.7907100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.7883100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.7859100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.7833100
layout/db_update: catalog_product_view0.7807100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.7784100
layout/db_update: PRODUCT_560.7759100
layout/db_update: customer_logged_out0.7731100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001615360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00531116,528262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0035110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.147119,545,2169,437,184
BLOCK: formkey0.00451317,920262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121367,0320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071367,0320
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071367,0000
BLOCK: root0.0009193,2560
BLOCK: head0.00101141,352262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0004169,800262,144
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,952262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0006176,520262,144
BLOCK: global_messages0.00111132,3520
BLOCK: footer0.00061115,064262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00333226,232786,432
BLOCK: catalog.topnav0.00261438,7440
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141328,104524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00365263,600262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9440
BLOCK: return_link0.00081152,664262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00251208,848262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,0960
BLOCK: cart_sidebar0.00111280,208262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00221400,680524,288
BLOCK: right.poll0.00101172,568262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,240262,144
BLOCK: google_analytics0.00081187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,560262,144
BLOCK: head_rss0.00111189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00131228,688262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,640262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0005185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,864262,144
BLOCK: product.info0.01571488,288524,288
BLOCK: product.info.media0.00061176,1600
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,352262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004171,7120
BLOCK: product.description0.0003168,3200
BLOCK: product.attributes0.0004177,744262,144
BLOCK: product.info.addto0.010514,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.011014,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.009914,8240
BLOCK: product.info.options0.0007198,5600
BLOCK: html_calendar0.0005194,424262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.009714,8560
BLOCK: product.clone_prices0.009815,2400
BLOCK: product.info.container10.0004173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0005191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.01081269,080262,144
BLOCK: product.review.form0.00211154,760262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00171258,832262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,296262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,0960
BLOCK: productalert.price0.0004179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0012190,744262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,152262,144
BLOCK: 0.00051146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,808262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.058811,845,7441,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0044187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00361425,960524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00231290,664262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00841568,104786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02071307,576262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003311,7600
init_config_section:stores_be_nl0.002711,8160
init_config_section:stores_es0.002711,8080
init_config_section:stores_default0.002711,8160
init_config_section:stores_it0.002712,0560
init_config_section:stores_lu0.002711,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0179125,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.5577100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.012376322,704262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003515196,7920
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0056151227,632262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00157657,2320
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.5305111,138,58411,534,336
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.043111,679,3361,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0745751,211,728786,432
OBSERVER: mana_core_require0.00187519,0640
OBSERVER: mana_filters0.00167546,0000
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003475156,6240
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00407569,1200
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00177529,3440
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00147518,8880
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.009875188,304262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.011875201,032262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00977519,0240
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00327544,1200
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00307563,5600
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7600
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0021113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0020110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03951812,4881,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0011911,1520
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01771604,744524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00882392,608262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0007124,0320
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0004118,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0054120,1280
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0010160,0960
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00081118,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001224,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00491331,224262,144
OBSERVER: catalogrule0.00471326,936262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000142,7120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.005015133,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003168,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00411219,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002015,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00601394,784524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0052382,2160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0157343,6640
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01123218,792262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002121,0640
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001121,0640
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.353115,254,2005,242,880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.03441875,2641,310,720
locale/currency0.006314227,808786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0014280,736524,288
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0012277,936524,288
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001312,5440
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.019611,403,8961,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00511633,848786,432
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0008180,336262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00221323,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0002125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.002515,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0442196,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009221,8800
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00491197,216262,144
OBSERVER: tax0.0006149,9120
OBSERVER: bundle_observer0.00362119,3840
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.0357131,208524,288
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.0218445,792524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.0004111,1920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.08871613,872262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001912960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0028161,2560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01141266,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3520
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01671112,5280
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0011121,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2880
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3680
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.01851331,224524,288