webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Gigaset E300H - Draadloze DECT-telefoon

Designtelefoon en comfortabele functies (bijkomende handset)

23/01/2018

Op voorraad


  • EINDE REEKS PRODUCT

  • Bijkomende handset

  • Vereenvoudigd menu

  • Toetsenbord met grote toetsen en achtergrondverlichting

  • Ref. fabrikant : 4250366818627

  • 2 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Van
40,02 € 40,02 Excl. BTW € 48,02 Incl. BTW

Prijs per 1 € 40,02 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Gigaset-E300h-telephone-sans-fil-dect-1 box_ADSL combi_sup4 mains_libres presentation_numero prise_casque

EINDE REEKS PRODUCT, VERVANGEN DOOR GIGASET E310H

Gigaset E300H: Combineert design en comfort. Met de functies: 4 geheugentoetsen met rechtstreekse toegang op de handset, register met 100 contactpersonen (kopie register tussen handsets), deze telefoon biedt u ongeziene navigatie. Het voedingsblok van de Gigaset E300H verbruikt minder elektriciteit dan de oude generatie DECT Gigaset telefoons. Milieuvriendelijker en zuiniger.

Deze Gigaset E300H heeft grote toetsen met achtergrondverlichting en een grafisch scherm met grote lettertekens zodat u makkelijker telefoonnummers kunt vormen. Bovendien is de geluidskwaliteit uitzonderlijk dankzij de HSP-technologie en is het toestel compatibel met hoorapparaten. De niveaus van de beltonen en het gehoorvolume zijn belangrijker dan bij de andere telefoons van het gamma.

Deze draadloze telefoon biedt twee andere nuttige functies: het oortje en de headset en de mogelijke wandbevestiging. Met een headset (niet meegeleverd) kunt u net als met de Gigaset L410 handsfree bellen met meer bewegingsvrijheid.

Wanneer u op zoek bent naar een extra en handige draadloze DECT Gigaset handset, kies dan de Gigaset E300H die u zal verleiden door zijn eenvoud.

Scherm van de handset:

  • TFT-scherm met achtergrondverlichting en 65.000 kleuren (128 x 160 pixels): 6 lijnen
  • Ergonomisch menu met lichtgevende pictogrammen, instelbaar in de modus ‘Grote lettertekens’.
  • Detailniveau van het instelbare menu: eenvoudige of expertmodus
  • Door de gebruiker instelbare screensaver


Weergave in stand-by:

  • Datum/uur
  • batterijniveau
  • Ontvangstniveau en activering van de modi ECO/ECO Plus

Weergave in communicatiemodus:

  • Gespreksduur

Toetsenbord van de handset:

  • Modern, hoogwaardig, ergonomisch toetsenbord met achtergrondverlichting (amber)
  • 5-richtingsnavigator, 12 nummertoetsen en 9 functietoetsen
  • Het toetsenbord vergrendelen door lang op de toets ‘#’ te drukken
  • De beltoon activeren/deactiveren door lang op de toets ‘*’ te drukken
  • Toets ‘Berichten’

Geluid van de handset:

  • HSP (High Sound Performance™)
  • Handsfree van hoogwaardige kwaliteit
  • Hoornvolume (handset en handsfree) op 5 niveaus instelbaar
  • Volume van de beltoon instelbaar op 5 niveaus (+ uit en toenemend)
  • Tonen (bevestiging toets, batterijalarm)

Configuratie van meerdere handsets (max. x6):

  • Gratis interfonie
  • 2 gelijktijdige oproepen (1 ext. + 1 int.)
  • Oproepen naar een andere interne handset doorschakelen
  • Conference call met 3 (1 ext. + 2 int.) via de functie ‘deelnemen’
  • Register kopiëren tussen handsets
  • Collectieve beltoon bij inkomende oproepen

Register:

  • Capaciteit tot 150 contactpersonen (naam en nr.)
  • VIP-contact: u kunt een specifieke melodie en kleur aan een contactpersoon koppelen


Nummervorming:

  • Voorafgaande nummering met correctiemogelijkheid (weergave in grote lettertekens van het gevormde nummer)
  • Lijst van de laatste 20 verschillende gevormde nummers
  • Afgekorte nummervorming (Toetsen 0; 2-9)

Ontvangst van oproepen/beltonen:

  • Weergave van het nr. en de naam
  • Beltonen op handset en station: 20 melodieën (waarvan 9 polyfone en 4 klassieke) op de handset, 7 melodieën op het station, instelbaar volume (5 niveaus), selectie mogelijk voor externe/interne oproepen, dag/nachtmodus

Oproeplogboek:

  • Toets ‘Berichten’ met achtergrondverlichting en vermelding van de datum en het uur voor gemiste oproepen: melding van berichten (interne en externe berichten), capaciteit voor max. 30 gemiste oproepen
  • Toets 'Opnemen/speaker’ of ‘Bis’ voor uitgaande oproepen
  • Overzicht van inkomende oproepen

Varia:

  • Wekker met ‘Snooze’-functie, keuze van de melodie
  • Geen beltoon bij anonieme oproepen
  • Bewakingsfunctie van de ruimte (walkie-talkieoptie)
  • SMS-functie: Verzenden/ontvangen van sms’en met tot 612 lettertekens, capaciteit voor 30 sms’en, tot 4 inboxen, kopiëren van naam, nummer en verjaardag vanaf een vCard in een sms, versturen van e-mails via sms

Toebehoren:

  • Volledig compatibel met de handsfree clip L410

Technische informatie voor Gigaset E300H - Draadloze DECT-telefoon

Grote toetsen Nee
Mute mode Nee
Algemeen telefoonboek Nee
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 2 jaar

Accessoires Gigaset E300H - Draadloze DECT-telefoon

Klantbeoordelingen Gigaset E300H - Draadloze DECT-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 52953088, emalloc: 52417968
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.9471100
mage::app::init::system_config0.0016179,6960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00391380,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.010411,7840
mage::app::init::stores0.041713,246,2883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.024911,637,3841,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002324314,096262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0004432,5520
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0005432,5520
init_config_section:stores_nl0.003312,1280
mage::app::init_front_controller0.01221915,2321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00521490,160524,288
OBSERVER: mana_core0.0162861,178,0161,048,576
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00441210,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231193,280524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00252151,6880
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0003123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0009194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0032158,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00372482,2240
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.8489100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00116242,0880
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0021485,4720
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00291490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0041195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.160415,370,5285,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0013199,6800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.032214277,640262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.02581175,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00581294,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012161,4080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.087812,605,7842,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00717282,2400
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.032311,909,7761,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,3040
OBSERVER: mana_db0.00324206,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00151112,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0012153,6800
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0011188,8000
OBSERVER: log0.01711795,904786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00191100,680262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00273240,144262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00254237,712262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,520262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00263227,424262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00223223,224262,144
OBSERVER: pagecache0.0007138,2800
OBSERVER: persistent0.00333326,128262,144
OBSERVER: persistent_session0.0009142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00191188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0010195,280262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0012180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0004133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0003130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.5615100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008182,224262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002191,3680
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.011129335,816262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0090167229,544262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00252381,0320
__EAV_LOAD_MODEL__0.149016,278,3766,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00301189,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0019225157,520262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004928246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.04371641,520786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000413528,3600
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.065513,253,4243,145,728
init_config_section:websites0.017711,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0009193,296262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0008391,024262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.037712,425,0402,359,296
OBSERVER: inventory0.01673734,184786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00752542,952524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001914,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01511790,896786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0007192,728262,144
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00411431,640262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.333512,344,2082,359,296
OBSERVER: reports0.331712,202,5442,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0005127,808262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01241656,184786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0011157,240262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001111,0480
OBSERVER: sendfriend0.00161136,5600
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0015181,2960
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.06941190,328262,144
layout/package_update: default0.0177130,1920
layout/db_update: default0.0039139,3840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0006165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.9927100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.9890100
layout/package_update: catalog_product_view0.0207130,7840
layout/db_update: MAP_popup0.9831100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.9790100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9742100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.9693100
layout/db_update: catalog_product_view0.9651100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.9622100
layout/db_update: PRODUCT_600.9595100
layout/db_update: customer_logged_out0.9568100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.002215360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00621116,4880
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0042110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.214319,545,4489,437,184
BLOCK: formkey0.00331317,944524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111377,080262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081377,0800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071377,0480
BLOCK: root0.0007193,2560
BLOCK: head0.00091141,3520
BLOCK: before_head_end0.00051123,976262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0003169,792262,144
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,9360
BLOCK: top.container0.0004170,328262,144
BLOCK: store_language0.0005193,0240
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,5040
BLOCK: global_messages0.00111132,304262,144
BLOCK: footer0.00071115,0640
BLOCK: core_profiler0.0004169,632262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00393226,280524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00311438,720262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00171328,240262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00405263,736262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9440
BLOCK: return_link0.00101152,656262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00291208,792262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0014180,0800
BLOCK: cart_sidebar0.00141280,208262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00281400,720524,288
BLOCK: right.poll0.00121172,5280
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091193,744262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005192,184262,144
BLOCK: google_analytics0.00101187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,544262,144
BLOCK: head_rss0.00131189,7760
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,024262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00151228,752262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3360
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0009195,672262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0008185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0009197,880262,144
BLOCK: product.info0.02341488,240524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001102,7120
BLOCK: product.info.media0.00081176,1600
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,376262,144
BLOCK: product.info.additional0.0005171,7120
BLOCK: product.description0.0004168,3200
BLOCK: product.attributes0.0005177,7520
BLOCK: product.info.addto0.018114,784262,144
BLOCK: product.info.addtocart0.017714,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.018814,8240
BLOCK: product.info.options0.0010198,5600
BLOCK: html_calendar0.0007194,4000
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.017814,8560
BLOCK: product.clone_prices0.018315,2400
BLOCK: product.info.container10.0008173,448262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0006191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.02031269,072262,144
BLOCK: product.review.form0.00241154,736262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00191258,824262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0006174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0007178,144262,144
BLOCK: productalert.price0.0005179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0015190,792262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0005172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0006196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0005182,1760
BLOCK: 0.00091146,144262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,8240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.068311,845,7042,097,152
OBSERVER: mana_seo0.0055187,1360
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00461425,888524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0008193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00271290,672262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00961568,016524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02451307,664524,288
init_config_section:stores_be_fr0.003411,7600
init_config_section:stores_be_nl0.003411,816262,144
init_config_section:stores_es0.003511,8080
init_config_section:stores_default0.003311,8240
init_config_section:stores_it0.003512,0560
init_config_section:stores_lu0.003611,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0197125,6640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6552100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.013781322,912262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003816198,7200
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0063161229,5680
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00168157,984262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.6245111,325,34411,534,336
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.048711,679,2001,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0797801,277,4001,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00208020,3040
OBSERVER: mana_filters0.00188047,2320
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003780157,8320
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00418070,3680
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00188030,5840
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00168020,1280
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.010480189,504262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.012580202,2480
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00998020,2640
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00338045,3760
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00338064,752262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0010121,7600
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2720
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0019113,7920
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0017110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.04191860,8641,048,576
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.0013911,1680
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.02071604,728786,432
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00912392,672524,288
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0009124,0320
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0006118,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0030120,1360
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0011160,0800
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00091118,384262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001224,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00661331,256262,144
OBSERVER: catalogrule0.00631326,968262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0001142,7120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.005415133,960262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003168,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00441219,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002215,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00771394,784524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0070382,2480
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0245394,4240
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02663224,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002148,6160
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002171,3280
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001171,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.429515,358,8805,242,880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.03501875,2001,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0002127,6960
locale/currency0.00572297,6640
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016281,2800
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0014278,4800
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.017711,403,9521,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00561633,752786,432
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0010180,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00201323,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001615,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0480196,032262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0010221,8720
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00922201,128262,144
OBSERVER: tax0.0010250,0880
OBSERVER: bundle_observer0.00513119,5760
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.0674154,216524,288
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.04759102,280524,288
frontend/base/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.0004113,6080
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.09311613,928262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001912960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0034161,2960
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0101115,072262,144
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01241266,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01631112,5840
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0011121,7600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,4160
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7360
CACHE_URL0.02131362,304524,288