webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Gigaset E490

De meest robuuste van het gamma

End of life artikelen


  • PRODUCT EINDE REEKS

  • IP 54-classificatie

  • Bestand tegen stof, waterspatten en schokken

  • Trilfunctie

  • Ref. fabrikant : 4025515504245

  • 1 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Gigaset E490 anti_choc box_ADSL combi_sup4 mains_libres presentation_numero prise_casque protection_eau_poussiere

PRODUCT EINDE REEKS. KIES EEN ANDER PRODUCT UIT HET GAMMA UIT DE ONDERSTAANDE PRODUCTEN.

Gigaset E490: de meest robuuste handset van het Gigaset-gamma. Deze draadloze DECT-telefoon is conform de IP54-norm en is spatwater-, stof- en schokbestendig. Ongeacht in welke omgeving u werkt, hij heeft het doel een zo groot mogelijk aantal situaties de baas te kunnen. Van de werf tot de ziekenhuisomgeving via de ambacht, de Gigaset E490 toont wat hij waard is. Bovendien, wanneer u bezorgd bent om het milieu en om de kostprijs van uw elektriciteitsverbruik, zal de afwezigheid van uitstoot en de energiebesparingen die gegenereerd worden door de ECO DECT- technologie u zeker en vast bevallen.

Zijn grote scherm met 65000 kleuren, zijn telefoonboek voor 150 contacten, zijn toetsenbord met achtergrondverlichting, zijn riemclip en zijn perzikzachte behuizing zijn eigenschappen die het gebruik ervan comfortabel maken. De Gigaset E490 beantwoordt ook aan de praktische eisen: zijn trilfunctie waarschuwt u voor inkomende gesprekken, zelfs in zeer lawaaierige omgevingen of op plaatsen waar de beltoon niet toegelaten is. Ook kunt u een telefoonheadset aansluiten of de handsfree-functie met een hoge geluidskwaliteit gebruiken.

Voor meer flexibiliteit kan deze telefoon tot 6 extra handsets beheren. Zijn stand-by- en gesprekstijd (250 u / 12 u) zijn volkomen correct en bieden u de mogelijkheid al uw telefoontjes, zelfs de allerlangste, te plegen.

Hebt u nood aan een bestendige en betrouwbare telefoon? Dan beschikt de Gigaset E490 over de robuustheid waar u naar op zoek bent.

Scherm van de handset:

  • scherm met 65.000 kleuren (128x128 pixels) 6 lijnen, achtergrondverlichting
  • Autonomie in stand-by: weergave van het uur of door de gebruiker instelbare screensaver


Weergave in stand-by:

  • Datum / uur, laadstatus van de batterij


Weergave in communicatiemodus:

  • Gespreksduur


Toetsenbord van de handset:

  • Modern, ergonomisch, kwalitatief hoogstaand toetsenbord met achtergrondverlichting (amberkleurig)
  • 4-richtingsnavigator, 12 nummertoetsen en 9 functietoetsen
  • Het toetsenbord vergrendelen door lang op de toets ‘#’ te drukken
  • De beltoon activeren/deactiveren door lang op de toets ‘*’ te drukken
  • “Redial” toets (R), toets “Berichten”


Akoestiek handset / handsfree:

  • HSP (High Sound Performance™)
  • Volume van de hoorn instelbaar op 3 niveaus / 5 niveaus in handsfree-modus, volume van de beltoon instelbaar op 5 niveaus (+ stop en toenemend)
  • Tonaliteiten (pieptoets, batterijalarm)
  • Headsetaansluiting (2,5 mm)


Multi-handsetfuncties (x6 max):

  • Gratis interfonie tussen handsets
  • 2 gelijktijdige oproepen (1 ext. + 1 int.)
  • Oproepen naar een andere interne handset doorverbinden
  • Conference call met 3 (1 ext + 2 int)
  • Register kopiëren tussen handsets


Register:

  • Capaciteit tot 150 contactpersonen (naam en nr.)
  • VIP-contact: aan een contactpersoon kan een specifieke melodie worden gekoppeld


Nummervorming:

  • Voorvorming van de nummers met correctie mogelijk (weergave in grote lettertekens van het gevormde nummer)
  • Redial-lijst (Bis) van de laatste 20 gevormde nummers
  • Afgekorte nummervorming (Toetsen 0; 2-9)


Ontvangst van oproepen/beltonen:

  • Weergave van het nr. en de naam
  • Beltonen op de handset: 15 melodieën (waarvan 10 meerstemmig), volume instelbaar (5 niveaus), selectie mogelijk voor externe/interne oproepen


Oproeplogboek:

  • Kennisgeving van berichten
  • Inhoud van het logboek (met tijdsregistratie): lijst met ontvangen en gemiste oproepen, berichtmelding (intern en extern bericht), max. capaciteit van 30 gemiste oproepen


Varia:

  • Trilfunctie
  • Wekker
  • Kamermonitor
  • Sms-functie: versturen/ontvangen van SMS met tot 612 lettertekens, bewaring van maximaal 30 SMS'en, 4 inboxen, versturen van e-mails via SMS, kopie van telefoonnummers in het register vanuit een SMS

Technische informatie voor Gigaset E490

Grote toetsen Nee
Mute mode Nee
Algemeen telefoonboek Nee
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 1 jaar

Accessoires Gigaset E490

Klantbeoordelingen Gigaset E490

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 51118080, emalloc: 50624192
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7168100
mage::app::init::system_config0.0015179,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00351380,600262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009411,7840
mage::app::init::stores0.037413,246,1923,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.021411,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002425114,4800
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006472,7440
init_config_section:stores_nl0.003012,1280
mage::app::init_front_controller0.01131915,1201,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00491490,048524,288
OBSERVER: mana_core0.0143791,175,728786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401210,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00201193,352524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00262151,7120
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0320
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0007194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0035158,2400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00423082,5120
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.6303100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00116443,3840
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0020485,4960
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00281490,5760
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0043195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.160015,369,6405,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0016199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.021315278,160262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01421175,0720
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00741294,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0014161,4080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.098112,605,0242,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00687080,056262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.029911,909,7601,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0006116,2800
OBSERVER: mana_db0.00224206,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101112,920262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6320
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0008188,8000
OBSERVER: log0.01541796,0401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,760262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00283240,272262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00254237,840262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,632262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00293227,368524,288
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00243223,168524,288
OBSERVER: pagecache0.0008138,2720
OBSERVER: persistent0.00363326,0480
OBSERVER: persistent_session0.0008142,0480
OBSERVER: persistent_quote0.00201188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0009195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0012180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0005133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0004130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.3379100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0012283,048262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003251,6560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.011829335,760262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0107206234,856262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00272981,8960
__EAV_LOAD_MODEL__0.182316,372,1126,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00301189,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0020227158,9120
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004228246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.08341699,016786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000413528,3840
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.060913,299,1683,145,728
init_config_section:websites0.014011,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0009193,264262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0008390,992262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.041312,424,7842,621,440
OBSERVER: inventory0.01783734,896786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00942542,912524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002914,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01401790,840786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,6880
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00521431,528524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.101312,344,0642,359,296
OBSERVER: reports0.099512,202,3602,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0006127,8000
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01491656,240524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010157,2560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002111,0480
OBSERVER: sendfriend0.00171136,6000
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0017181,3040
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0007145,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.06081190,344262,144
layout/package_update: default0.0125130,2080
layout/db_update: default0.0057139,3840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0003116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0007165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.9611100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.9568100
layout/package_update: catalog_product_view0.0191130,7840
layout/db_update: MAP_popup0.9505100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.9467100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9431100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.9391100
layout/db_update: catalog_product_view0.9347100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.9311100
layout/db_update: PRODUCT_770.9278100
layout/db_update: customer_logged_out0.9242100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001715360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00521116,544262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0035110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.181819,778,4409,699,328
BLOCK: formkey0.00311318,008262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111356,9840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071356,9840
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061356,9520
BLOCK: root0.0008193,2560
BLOCK: head0.00111141,328262,144
BLOCK: before_head_end0.00061123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00042739,1680
BLOCK: js_cookies0.0003171,216262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0004169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,968262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,496262,144
BLOCK: global_messages0.00101132,3520
BLOCK: footer0.00061115,096262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0005168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00323226,288262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00281438,752524,288
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141328,184262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00365263,664262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9440
BLOCK: return_link0.00091152,6640
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00261208,808262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,088262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00121280,176262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00241400,928262,144
BLOCK: right.poll0.00111172,536262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071193,784262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,2160
BLOCK: google_analytics0.00081187,536262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00121189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,696262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,344262,144
BLOCK: manufacturers.block.left0.0005192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,928262,144
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,968262,144
BLOCK: search.block0.0008195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,184262,144
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,8800
BLOCK: product.info0.02961720,888786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000142,7120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.004815134,0000
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003168,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001112,9600
BLOCK: product.info.media0.00081176,1680
BLOCK: product.info.upsell0.00071107,376262,144
BLOCK: product.info.additional0.0005171,7120
BLOCK: product.description0.0004168,3200
BLOCK: product.attributes0.0005177,768262,144
BLOCK: product.info.addto0.015014,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.013414,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.013514,8240
BLOCK: product.info.options0.0006198,5600
BLOCK: html_calendar0.0005194,424262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.013314,8560
BLOCK: product.clone_prices0.013315,2400
BLOCK: product.info.container10.0004173,4560
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.01411269,064262,144
BLOCK: product.review.form0.00181154,744262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00161258,928262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,280262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,0960
BLOCK: productalert.price0.0004179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0012190,800262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,200262,144
BLOCK: 0.00061146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,840262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.097811,874,0481,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0051187,1280
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00411426,008524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00251291,696262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.03071567,048786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02001307,544262,144
init_config_section:stores_be_fr0.002811,7600
init_config_section:stores_be_nl0.002711,8160
init_config_section:stores_es0.002711,8080
init_config_section:stores_default0.002911,8160
init_config_section:stores_it0.002812,0560
init_config_section:stores_lu0.002911,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0337153,9680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0014530,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6336100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.012574322,616524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003414795,976262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0058147226,888262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00147456,9600
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.603219,179,1849,437,184
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.056812,118,7202,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00907396,584262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0020624,2720
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0009619,6400
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0716731,285,024786,432
OBSERVER: mana_core_require0.00187318,5680
OBSERVER: mana_filters0.00167345,4960
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003273156,1600
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00387368,6320
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00177328,8320
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00137318,3920
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.009373183,880262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.011273200,5120
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00937318,5280
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00307343,632262,144
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00307371,2080
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0004124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0018113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0017110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.02951391,720524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00141112,2480
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00861184,016262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0033120,0960
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0009160,0960
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00091118,2960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001224,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00581331,176262,144
OBSERVER: catalogrule0.00561326,888262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00461219,2480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002415,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00751394,768524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Attribute_Collection0.0006110,0000
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0056482,3360
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.03554120,072262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0198430,112262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01864227,2880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002159,1840
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002161,2560
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001161,2560
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.393013,480,4243,670,016
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001715,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0005113,6720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0671196,6080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0008218,1040
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00802203,2400
OBSERVER: tax0.0010250,9520
OBSERVER: bundle_observer0.00413117,792262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.08911586,3681,048,576
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.065110527,624786,432
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0002127,6960
locale/currency0.00552097,112262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0015280,808262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0013278,008262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.0004112,8640
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.08401605,032262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001412960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0031159,024262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0097115,0000
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01131266,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01611114,5440
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0005118,3280
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3840
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.02061361,672524,288