webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Gigaset S810 - Draadloze DECT-telefoon

Voor hoogwaardige communicatie

End of life artikelen


  • PRODUCT EINDE REEKS

  • Aansluiting Bluetooth® Voor headset

  • Inkomende oproepen aanpasbaar met de VIP-functie

  • Register tot 500 contactpersonen

  • Ref. fabrikant : 4250366820927

  • 2 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Gigaset-S810-telephone-sans-fil-dect-1 bluetooth box_ADSL combi_sup4 ecran_couleur mains_libres nouveau presentation_numero prise_casque

PRODUCT EINDE REEKS. VERVANGEN DOOR DE GIGASET S820 EN DE GIGASET S510 PRO.

Gigaset S810: Ontdek de elegantie van deze kwaliteitsvolle telefoon met gesofisticeerde functionaliteiten. Het is de beste van zijn categorie betreffende de handsfree-communicatie en verschaft een uitzonderlijke geluidskwaliteit dankzij het HSP-geluid. Dankzij de modus zonder uitstoot ECO Plus, is de Gigaset S810 een milieuvriendelijke oplossing.

De bluetooth die aangeboden wordt op de Gigaset S810 biedt talrijke voordelen: u kunt een draadloze microfoon-headset aansluiten om te genieten van een grotere vrijheid en u kunt ook de Outlook-contacten synchroniseren tussen uw pc en uw telefoon via de interface 1-Click. Naast met bluetooth is deze telefoon uitgerust met een headsetaansluiting en aanvaardt hij tot 6 extra handsets voor meer verplaatsingsautonomie.

Wanneer u een erg druk werkschema hebt, kan de Gigaset S810 u het leven vereenvoudigen dankzij zijn professionele functionaliteiten. Zijn register met 500 contacten (Naam, nummer, e-mail, verjaardag) kan een tijdswinst voor u betekenen. Zijn oproeplogboek met tot 60 entries, zijn kalender en agenda met alarmfunctie helpen u zich te organiseren en aandachtig te zijn. Andere functies zoals de snelbelnummervorming met 9 snelkoppelingstoetsen staan te uwer beschikking.

Verliest u tijd met uw huidige telefoon? De Gigaset S810 werd ontworpen om u in staat te stellen uw organisatie te optimaliseren.

Scherm van de handset:

  • TFT-scherm met achtergrondverlichting en 65.000 kleuren (128 x 160 pixels): 8 regels
  • Ergonomisch menu met lichtgevende pictogrammen, instelbaar in de modus ‘Grote lettertekens’.
  • Detailniveau van het instelbare menu: eenvoudige of expertmodus
  • Door de gebruiker instelbare screensaver


Weergave in stand-by:

  • Datum/uur
  • batterijlaadtoestand
  • Ontvangstniveau en activering van de modi ECO/ECO Plus
  • Activering van de functie ‘antwoordapparaat’


Weergave in communicatiemodus:

  • Gespreksduur

Toetsenbord van de handset:

  • Modern, kwalitatief ergonomisch toetsenbord met achtergrondverlichting
  • 5-richtingsnavigator, 12 nummertoetsen en 9 functietoetsen
  • Het toetsenbord vergrendelen door lang op de toets ‘#’ te drukken
  • De beltoon activeren/deactiveren door lang op de toets ‘*’ te drukken
  • Toets ‘Berichten', privé-toets, handsfree

Geluid van de handset:

  • HSP (High Sound Performance™)
  • Handsfree van hoogwaardige kwaliteit
  • Zijknoppen voor het regelen van het volume
  • Hoornvolume (handset en handsfree) op 5 niveaus instelbaar
  • Tonen (bevestiging toets, batterijalarm)
  • Headsetaansluiting (2,5 mm)
  • Aansluiting Bluetooth® Voor headset

Configuratie van meerdere handsets (max. x6):

  • Gratis interfonie
  • 2 gelijktijdige oproepen (1 ext. + 1 int.)
  • Oproepen naar een andere interne handset doorverbinden
  • Conferentie met 3 personen (1 ext. + 2 int.) via de functie "deelnemen"
  • Register kopiëren tussen handsets
  • Collectieve beltoon bij inkomende oproepen

Register:

  • Capaciteit tot 500 contactpersonen (Naam, nummer, e-mail, verjaardag)
  • Rechtstreeks opzoeken van een nummer door een reeks lettertekens in te voeren
  • VIP-contact: u kunt een specifieke melodie en kleur aan een contactpersoon koppelen
  • Doorsturen van het telefoonboek naar verschillende handsets en naar een pc

Nummervorming:

  • Voorvorming van de nummers met correctie mogelijk (weergave in grote lettertekens van het gevormde nummer)
  • Lijst van de laatste 20 verschillende gevormde nummers
  • Afgekorte nummervorming (Toetsen 0; 2-9)
  • Rechtstreekse oproep van een geprogrammeerd nummer in geval van nood, via één enkele druk op de knop

Ontvangst van oproepen/beltonen:

  • Beltonen op de handset
  • Weergave van het nummer, de naam en het type inkomende oproep
  • 20 melodieën (15 polyfone en 5 klassieke beltonen), regelbaar volume (5 standen), keuzemogelijkheid voor uitgaande / inkomende oproepen
  • Onderdrukking van de beltoon naargelang het tijdstip (behalve VIP-contact) en van de beltoon bij anonieme oproepen

Oproeplogboek (met naam en tijdsregistratie):

  • Alle oproepen
  • Uitgaande oproepen (de laatste 20), aanvaarde oproepen (de laatste 20), gemiste oproepen (de laatste 20)
  • Melding van gemiste oproepen (toets “Berichten”)
  • Toets “Hoornlifter/Speaker” of “Bis” voor de gedane oproepen

Varia:

  • Wekker met ‘Snooze’-functie, keuze van de melodie
  • Bewakingsfunctie van de ruimte (walkie-talkieoptie)
  • Sms-functie: Verzenden/ontvangen van sms’en met tot 612 lettertekens, capaciteit voor 30 sms’en, tot 4 inboxen, kopiëren van naam, nummer en verjaardag vanaf een vCard in een sms, versturen van e-mails via sms

Uitwisselen van gegevens via mini-USB en Bluetooth aansluiting; :

  • Uitwisselen van contactpersonen met Microsoft Outlook®
  • Downloaden van foto's
  • Downloaden van melodieën
  • Updaten van de telefoonsoftware
  • Verbinding met een headset via Bluetooth®

Toebehoren:

  • Volledig compatibel met de handsfree clip L410

Technische informatie voor Gigaset S810 - Draadloze DECT-telefoon

Grote toetsen Nee
Mute mode Nee
Algemeen telefoonboek Nee
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 2 jaar

Klantbeoordelingen Gigaset S810 - Draadloze DECT-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 51118080, emalloc: 50587136
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.7534100
mage::app::init::system_config0.0016179,6960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00361380,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009611,7840
mage::app::init::stores0.042513,246,2883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.025211,637,3841,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002325214,528262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006472,7440
init_config_section:stores_nl0.003012,1280
mage::app::init_front_controller0.01111915,2321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00441490,160524,288
OBSERVER: mana_core0.0143781,185,1361,048,576
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00411210,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00231193,280524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00222151,6880
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0005144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0009194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0066158,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00413082,5120
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.6585100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00116242,0880
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0021485,4720
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00261490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0047195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.153315,370,5285,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0013199,6800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.028614277,640262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.01871175,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00661294,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0012161,4080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.086412,605,7842,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00776978,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.029311,909,7761,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,3040
OBSERVER: mana_db0.00254206,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111112,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6800
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0010188,8000
OBSERVER: log0.01631795,904786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,680262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00263240,144262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00244237,712262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,520262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00243227,424262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00213223,224262,144
OBSERVER: pagecache0.0008138,2800
OBSERVER: persistent0.00293326,128262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00161188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,280262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0010180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0004133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0003130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.3482100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008182,224262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003251,6560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.010629335,816262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0103206234,848262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00262981,8960
__EAV_LOAD_MODEL__0.202216,342,7126,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00221189,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute0.0002105,8320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0020228159,6080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004528246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.10341649,360786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000413528,3840
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_after0.0001109680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.058313,310,1603,145,728
init_config_section:websites0.014511,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0010193,296262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0009391,024262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.035312,424,7922,621,440
OBSERVER: inventory0.01432733,9281,310,720
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00732542,920262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002314,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01331790,872786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00371431,520524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.076512,344,1042,359,296
OBSERVER: reports0.074912,202,4162,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,7520
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01321656,224786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0012157,2480
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002101,0240
OBSERVER: sendfriend0.00141136,5840
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0015181,2960
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0007145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05651190,288262,144
layout/package_update: default0.0157130,1920
layout/db_update: default0.0048139,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0004165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.9872100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.9844100
layout/package_update: catalog_product_view0.0163130,7840
layout/db_update: MAP_popup0.9794100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.9761100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9726100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.9690100
layout/db_update: catalog_product_view0.9655100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.9623100
layout/db_update: PRODUCT_830.9594100
layout/db_update: customer_logged_out0.9558100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001815360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00541116,448262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0035110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.224519,545,1769,437,184
BLOCK: formkey0.00241317,952262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111346,936262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071346,9360
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061346,9040
BLOCK: root0.0007193,2560
BLOCK: head0.00091141,360262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00021941,9120
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,928262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,512262,144
BLOCK: global_messages0.00111132,3520
BLOCK: footer0.00061115,056262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00333226,296262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00261438,672262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00131328,176524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00385263,616262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00101152,624262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2400
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00281208,704262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0013180,072262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00141280,200262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00231400,768262,144
BLOCK: right.poll0.00111172,488262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,216262,144
BLOCK: google_analytics0.00081187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,552262,144
BLOCK: head_rss0.00111189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,744262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0005174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0005163,9920
BLOCK: search.block0.0009195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0011197,8800
BLOCK: product.info0.02801488,264524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0001102,7120
BLOCK: product.info.media0.00091176,1840
BLOCK: product.info.upsell0.00071107,376262,144
BLOCK: product.info.additional0.0005171,7120
BLOCK: product.description0.0004168,3200
BLOCK: product.attributes0.0005177,760262,144
BLOCK: product.info.addto0.021314,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.020514,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.019914,8240
BLOCK: product.info.options0.0009198,5600
BLOCK: html_calendar0.0006194,416262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.019914,8560
BLOCK: product.clone_prices0.019715,2400
BLOCK: product.info.container10.0005173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0005191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.02141269,064262,144
BLOCK: product.review.form0.00241154,768262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00221258,816262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0005174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,280262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,1360
BLOCK: productalert.price0.0005179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0016190,752262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0005172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0009196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0006182,176262,144
BLOCK: 0.00091146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0007190,840262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.098111,872,6801,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0061187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00531425,976524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0011193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00311290,664262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.02481568,000786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02631307,536262,144
init_config_section:stores_be_fr0.004011,7600
init_config_section:stores_be_nl0.003811,8160
init_config_section:stores_es0.003511,8080
init_config_section:stores_default0.003611,8160
init_config_section:stores_it0.003812,0560
init_config_section:stores_lu0.003611,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0305152,7280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0015530,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6227100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.013873322,440524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003514595,552262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0066145226,408262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00167356,8160
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.592019,401,5449,699,328
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.065512,118,6562,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01066395,680262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0020524,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0009519,3840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0744721,286,5121,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00197218,3200
OBSERVER: mana_filters0.00177245,2640
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003372155,8240
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00387268,3920
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00177228,5840
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00147218,1440
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.009572183,728262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.011872200,3360
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00957218,2800
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00317243,376262,144
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00307262,7520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0007132,4720
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0022113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0021110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03231391,736524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00181213,2880
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01011184,008262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0034120,1280
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0010160,0880
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00091118,3120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001224,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00591331,144262,144
OBSERVER: catalogrule0.00561326,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000142,7120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.004615133,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003168,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00511219,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002715,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00761394,784524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0051382,2000
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01903105,2640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0222325,800262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01463225,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021810,8880
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002151,2080
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001151,2320
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.356713,470,6963,407,872
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001815,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.06081107,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0010221,8640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00641202,392262,144
OBSERVER: tax0.0012150,8080
OBSERVER: bundle_observer0.00422117,6000
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.08401584,6241,048,576
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.05399518,552786,432
locale/currency0.007218228,024262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0014280,840262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0012278,040262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.0003115,0720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.08491613,856262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001712960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0030159,0000
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01271266,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01741113,5440
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0005118,3520
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3840
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.02081367,744524,288