webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Gigaset S810H - Draadloze DECT-telefoon

Voor kwalitatief hoogstaande gesprekken (extra handset)

End of life artikelen


  • PRODUCT EINDE REEKS

  • Extra handset

  • Synchronisatie van contacten

  • Bluetooth

  • Ref. fabrikant : 4250366820910

  • 2 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Gigaset-S810h-telephone-sans-fil-dect-1 bluetooth box_ADSL combi_sup4 ecran_couleur mains_libres nouveau presentation_numero prise_casque

PRODUCT EINDE REEKS. KIES EEN ANDER PRODUCT UIT HET GAMMA UIT DE ONDERSTAANDE PRODUCTEN.

Ontdek de elegantie van de Gigaset S810; een kwaliteitsvolle telefoon met gesofisticeerde functionaliteiten De Gigaset S810, die uitgerust is met een Bluetooth-verbinding, maakt een draadloze microfoon-headset-verbinding mogelijk voor een verhoogd flexibileitsniveau. De Bluetooth-verbinding stelt u ook in staat om de Outlook-contacten te synchroniseren tussen uw pc en uw telefoon via de interface 1-Click. Register met 500 contacten, headsetaansluiting, HSP-geluid, geavanceerde handsfree-functie, datumfuncties, alarm en agenda, weergave van naam en nummer van de beller, ECO DECT

Scherm van de handset:

  • TFT-scherm met achtergrondverlichting en 65.000 kleuren (128 x 160 pixels): 8 regels
  • Ergonomisch menu gebaseerd op de verlichting van iconen
  • Instelbaar menu met grote lettertekens
  • Detailniveau van het instelbare menu: eenvoudige of expertmodus
  • Door de gebruiker instelbare screensaver

Weergave in stand-by:

  • Datum/uur
  • batterijniveau
  • Ontvangstniveau en activering van de modi ECO/ECO Plus
  • Activering van de functie ‘antwoordapparaat’

Weergave in communicatiemodus:

  • Gespreksduur

Toetsenbord van de handset:

  • Modern, kwalitatief ergonomisch toetsenbord met achtergrondverlichting
  • Navigator 5 richtingen
  • 12 numerieke toetsen en 9 functietoetsen
  • Het toetsenbord vergrendelen door lang op de toets ‘#’ te drukken
  • De beltoon activeren/deactiveren door lang op de toets ‘*’ te drukken
  • Toets ‘Berichten'
  • Privé-toets
  • Toets handsfree bellen

Akoestiek van de handset:

  • HSP (High Sound Performance™)
  • Handsfree van hoogwaardige kwaliteit
  • Zijknoppen voor het regelen van het volume
  • Hoornvolume (handset en handsfree) op 5 niveaus instelbaar
  • Tonen (bevestiging toets, batterijalarm)
  • Headsetaansluiting (2,5 mm)
  • Aansluiting Bluetooth® Voor headset

Configuratie van meerdere handsets (max. x6):

  • Gratis interfonie
  • 2 gelijktijdige oproepen (1 ext. + 1 int.)
  • Oproepen naar een andere interne handset doorverbinden
  • Conference call met 3 (1 ext. + 2 int.) via de functie ‘deelnemen’
  • Register kopiëren tussen handsets
  • Collectieve beltoon bij inkomende oproepen

Register:

  • Capaciteit tot 500 contactpersonen (Naam, nummer, e-mail, verjaardag)
  • Rechtstreeks opzoeken van een nummer bij het invoeren van een reeks lettertekens
  • VIP-contact: aan een contactpersoon kan een specifieke melodie en kleur worden gekoppeld
  • Doorsturen van het telefoonboek naar verschillende handsets en naar een pc

Nummervorming:

  • Voorafgaande nummervorming met correctiemogelijkheid (weergave in grote lettertekens van het gevormde nummer)
  • Lijst van de laatste 20 verschillende gebelde nummers
  • Afgekorte nummervorming (Toetsen 0; 2-9)
  • Rechtstreekse oproep van een geprogrammeerd nummer in geval van nood, via één enkele druk op de knop

Ontvangst van oproepen/beltonen:

  • Beltonen op de handset
  • Weergave van het nummer, de naam en het type inkomende oproep
  • 20 melodieën (15 polyfone en 5 klassieke beltonen), regelbaar volume (5 standen), keuzemogelijkheid voor uitgaande / inkomende oproepen
  • Onderdrukking van de beltoon naargelang het tijdstip (met uitzondering van VIP-contact)
  • Geen beltoon bij anonieme oproepen

Oproeplogboek (met naam en tijdsregistratie):

  • Alle oproepen
  • Uitgaande oproepen (de 20 laatste)
  • Beantwoorde oproepen (de 20 laatste)
  • Gemiste oproepen (de 20 laatste)
  • Melding van gemiste oproepen (toets “Berichten”)
  • Toets “Hoornlifter/Speaker” of “Bis” voor de gedane oproepen

Varia:

  • Wekker met snooze-functie, keuze van de melodie
  • Bewakingsfunctie van de ruimte (walkie-talkieoptie)
  • Sms-functie: verzenden/ontvangen van SMS met tot 612 lettertekens, capaciteit: 30 SMS, tot 4 inboxen, kopie van naam, nummer en verjaardag vanuit een V-Card-inhoud, verzenden van e-mails via SMS

Uitwisselen van gegevens via mini-USB en Bluetooth aansluiting; :

  • Uitwisselen van contactpersonen met Microsoft Outlook®
  • Downloaden van foto's
  • Downloaden van melodieën
  • Updaten van de telefoonsoftware
  • Verbinding met een headset via Bluetooth®

Toebehoren:

  • Volledig compatibel met de handsfree clip L410

Technische informatie voor Gigaset S810H - Draadloze DECT-telefoon

Grote toetsen Nee
Mute mode Nee
Algemeen telefoonboek Nee
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 2 jaar

Klantbeoordelingen Gigaset S810H - Draadloze DECT-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 51118080, emalloc: 50568096
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.0063100
mage::app::init::system_config0.0015179,6960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00471380,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.010711,7840
mage::app::init::stores0.038313,246,2883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.022611,637,3841,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002225214,528262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0005472,7440
init_config_section:stores_nl0.003212,1280
mage::app::init_front_controller0.01901915,2321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.01081490,160524,288
OBSERVER: mana_core0.0204791,177,4961,048,576
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00481210,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00301193,280524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00272151,6880
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0009144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0003123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0004124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0010194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0034158,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00443082,5120
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.9064100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00126443,3840
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0024485,4720
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00271490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0048195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.317215,370,5285,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0015199,6800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.185215278,248262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.17781175,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00581294,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0011161,4080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.094412,605,7842,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00947080,056262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.029211,909,7761,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0006116,3040
OBSERVER: mana_db0.00254206,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111112,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0008153,6800
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0010188,8000
OBSERVER: log0.01491795,904786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00161100,680262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00263240,144262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00244237,712262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,520262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00273227,424262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00233223,224262,144
OBSERVER: pagecache0.0008138,2800
OBSERVER: persistent0.00343326,128262,144
OBSERVER: persistent_session0.0008142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00181188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0009195,280262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0004133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0003130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4577100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008182,224262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003251,6560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.010329335,792262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0083206234,848262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00292981,8960
__EAV_LOAD_MODEL__0.356116,327,1046,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00281189,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute0.0002105,8320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0023228159,6080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004828246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.25161640,416786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000513528,3600
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_after0.0001109680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.060013,303,2483,145,728
init_config_section:websites0.015711,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0010193,296262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0009391,024262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.033612,424,6242,621,440
OBSERVER: inventory0.01202734,4961,048,576
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00682542,896524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001914,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01281790,880786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,7200
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00481431,552524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.066912,344,1122,359,296
OBSERVER: reports0.065412,202,3842,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0006127,8080
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01241656,224786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0012157,248262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001101,0000
OBSERVER: sendfriend0.00141136,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0015181,3040
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0007145,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04561190,344262,144
layout/package_update: default0.0143130,2080
layout/db_update: default0.0036139,3600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0004165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.9576100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.9554100
layout/package_update: catalog_product_view0.0121130,8080
layout/db_update: MAP_popup0.9515100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.9492100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9466100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.9441100
layout/db_update: catalog_product_view0.9414100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.9388100
layout/db_update: PRODUCT_890.9366100
layout/db_update: customer_logged_out0.9342100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001515360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00511116,536262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0033110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.210819,545,3609,437,184
BLOCK: formkey0.00271317,904262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111346,9360
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071346,9280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061346,9040
BLOCK: root0.0008193,2560
BLOCK: head0.00101141,368262,144
BLOCK: before_head_end0.00061123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0004169,816262,144
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00091167,936262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,504262,144
BLOCK: global_messages0.00121132,3520
BLOCK: footer0.00061115,064262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00323226,184786,432
BLOCK: catalog.topnav0.00261438,7440
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141328,088524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00365263,536262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00091152,688262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00241208,872262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0011180,0400
BLOCK: cart_sidebar0.00111280,160262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00231400,840524,288
BLOCK: right.poll0.00121172,552262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,200262,144
BLOCK: google_analytics0.00081187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,544262,144
BLOCK: head_rss0.00111189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,688262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,728262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0007197,880262,144
BLOCK: product.info0.06151488,312524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0002112,9600
BLOCK: product.info.media0.00081176,1840
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,376262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004171,7120
BLOCK: product.description0.0004168,3200
BLOCK: product.attributes0.0004177,776262,144
BLOCK: product.info.addto0.013414,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.013914,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.012414,8240
BLOCK: product.info.options0.0006198,5600
BLOCK: html_calendar0.0005194,400262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.013614,8560
BLOCK: product.clone_prices0.013815,2400
BLOCK: product.info.container10.0005173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0005191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.01401269,064262,144
BLOCK: product.review.form0.00191154,760262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00161258,864262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,288262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,1360
BLOCK: productalert.price0.0004179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0012190,776262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,192262,144
BLOCK: 0.00061146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,808262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.094911,872,7681,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0042187,0960
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00401425,936524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00251290,720262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.01741567,968786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02111307,672262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003411,7600
init_config_section:stores_be_nl0.003311,8160
init_config_section:stores_es0.003111,8080
init_config_section:stores_default0.002711,8160
init_config_section:stores_it0.002612,0560
init_config_section:stores_lu0.002711,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0440152,7200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0014530,5200
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6190100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.012574322,568524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003514795,9440
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0057147226,864524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00147456,9600
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.589219,400,3769,699,328
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.062612,118,6162,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00866395,744262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0026524,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0014519,3840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0773731,278,4961,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.00207318,5680
OBSERVER: mana_filters0.00177345,5120
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003573156,1600
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00407368,6240
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00177328,8320
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00147318,3920
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.010173183,880262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.012173200,5280
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00997318,5280
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00337343,6240
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00317363,016262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0006132,4720
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0022113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0021110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03101391,712524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00161213,2880
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00971183,984262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0034120,1360
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0010160,1280
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00101118,296262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001224,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00521331,216262,144
OBSERVER: catalogrule0.00491326,920262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000142,7120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.004715133,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003168,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00381219,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.001715,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00661394,808524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0048382,1920
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01603115,6800
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0165323,4720
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01353226,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002159,1840
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002161,2640
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002161,2480
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.369213,476,7603,407,872
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001915,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0619197,024524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0010221,8640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00551203,104262,144
OBSERVER: tax0.0010150,7600
OBSERVER: bundle_observer0.00392117,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.10021592,9521,048,576
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.063910530,248786,432
locale/currency0.009520228,040262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0017280,832262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0014278,048262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.0004112,6080
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.08561613,712262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001912960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0028158,9680
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01241266,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0006212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01731113,5840
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004118,3760
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3840
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7440
CACHE_URL0.02091362,392524,288