webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Gigaset R610H PRO – Draadloze DECT-telefoon

De top van de professionele telefoons (extra handset)

End of life artikelen


  • Extra handset

  • Intuïtieve gebruikersinterface

  • koptelefoonaansluiting

  • Trilfunctie

  • Ref. fabrikant : 4250366824109

  • 1 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Gigaset-SL610h-pro-telephone-sans-fil-dect-1 HDSP mains_libres prise_casque vibreur

De SL610 PRO is een DECT-handset die speciaal is ontworpen voor professionals. De gebruikers kunnen rekenen op een uitstekende geluidskwaliteit, een grote autonomie en vele multitask-hulpmiddelen. Met de Bluetooth-verbinding en de mini USB-aansluiting kunt u gegevens uitwisselen tussen de PC en de telefoon. De SL610H PRO is flexibel en compatibel met de IP DECT Gigaset N510 PRO of met de GIGASET DX800A, de alles-in-één terminal. Hij is ook compatibel met andere DECT Gigaset-basisstations. Dankzij de "Plug-and-Play" installatie kunt u de telefoon eenvoudig en snel configureren.

Gebruikersinterface:
• moderne, intuïtieve interface dankzij de pictogrammen en de softkeys
• gebruiksvriendelijk tekstmenu
• twee soorten menu's: Eenvoudig of compleet

Register en nummervorming:
• Adresboek met tot 500 vCard-contacten
• vCard-contacten: Naam en voornaam, e-mail, geboortedatum, VIP-beltonen en weergave van de foto van de beller
• grote letters voor het adresboek en de bellijsten
• lijst met inkomende, uitgaande, gemiste oproepen en ingetoetste nummers
• bellijst met de 20 laatst gebelde nummers
• 9 programmeerbare toetsen
• Mute"-knop, "Vergrendel"-knop", knoppen aan de zijkant voor de volumeregeling en snel bellen.
• Automatische terugbelfunctie
• Directe toegang tot de uitgaande lijn via de knop « Off-hook »
• voorbereiden van de oproepen: Nummerkiezen en nummercorrectie voor de verbinding

SL610H -Draadloze telefoon

Ontvangst van oproepen:
• weergave van het nummer en de foto van de beller
• 23 beltonen
• Gepersonaliseerde beltonen voor de VIP-contacten en de interne oproepen
• Geen beltoon bij anonieme oproepen Gemiste oproepen
• waarschuwing bij gemiste oproepen via berichten en een knipperend lampje op het scherm
• lijst van de laatste 20 gemiste oproepen met het nummer van de beller
• direct nummerkiezen via de lijst met gemiste oproepen

Connectiviteit:
• Interface voor verbinding met de PC via mini-USB of Bluetooth® dankzij de software Gigaset QuickSync
• Met de Gigaset QuickSync software kunt u: Uw Outlookadresboek overbrengen, foto's downloaden om uw contacten te identificeren en voor uw screensaver, extra beltonen downloaden, de software voor de Windows OS updaten, uw handset SL610H aansluiten op uw PC om zo uw date beter te beheren, rechtstreeks bellen via uw Outlookcontacten, binnenkomende oproepen op uw PC weergeven.
• De Bluetooth-verbinding geeft u toegang tot: een Bluetooth® koptelefoon aan te sluiten en vCards uit te wisselen met uw mobiele telefoon.

Autonomie:
• Gespreksautonomie: meer dan 13 uur
• In stand-by: meer dan 180 uur
• Laadtijd: Ongeveer 3 uur

Technische informatie voor Gigaset R610H PRO – Draadloze DECT-telefoon

Grote toetsen Nee
Mute mode Nee
Algemeen telefoonboek Nee
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 1 jaar

Accessoires Gigaset R610H PRO – Draadloze DECT-telefoon

Klantbeoordelingen Gigaset R610H PRO – Draadloze DECT-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 50331648, emalloc: 49642080
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.3774100
mage::app::init::system_config0.0014179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00341380,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7840
mage::app::init::stores0.037413,246,0323,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.021611,637,1361,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002124214,048262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0004472,8240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0005472,6640
init_config_section:stores_nl0.002812,1280
mage::app::init_front_controller0.01061915,2001,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00421490,120524,288
OBSERVER: mana_core0.0135691,060,520786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391211,008262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211193,272524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00212151,7280
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0080
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0034158,2400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite0.001088,4480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00342682,3200
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.2934100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00084430,4240
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0020485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00261490,5680
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0048195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.148315,369,3045,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0014199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.02945272,160262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.02321175,0720
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00551294,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0010161,4000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.081912,604,6402,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00636069,4160
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.028611,909,7601,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00214206,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00091112,888262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,6160
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0010188,8640
OBSERVER: log0.01571795,864786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,704262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00253240,112262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00234237,680262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00111117,520262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00283227,400262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00243223,200262,144
OBSERVER: pagecache0.0008138,2320
OBSERVER: persistent0.00333326,184524,288
OBSERVER: persistent_session0.0008142,0240
OBSERVER: persistent_quote0.00171188,1120
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,2640
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0010180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0004133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0003130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.0177100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0009182,192262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002211,4640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.010629335,792262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0090206234,848262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00222581,3360
__EAV_LOAD_MODEL__0.185616,287,4006,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00191189,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0021224156,8240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004628246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.08761640,432786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000413528,3760
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.058913,260,1283,145,728
init_config_section:websites0.016111,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0009193,288262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0008391,016262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.036412,432,7522,621,440
OBSERVER: inventory0.01001649,048786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00752542,976524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002214,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01491796,1841,048,576
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0007192,712262,144
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00371434,208262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.064612,343,9122,097,152
OBSERVER: reports0.063312,202,2482,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,7440
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01331656,288524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0012157,2800
OBSERVER: sendfriend0.00111136,5600
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0015181,2880
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,3040
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04981190,328262,144
layout/package_update: default0.0162130,2080
layout/db_update: default0.0036139,3680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0004165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.6852100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.6827100
layout/package_update: catalog_product_view0.0132130,7840
layout/db_update: MAP_popup0.6785100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.6759100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.6732100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.6703100
layout/db_update: catalog_product_view0.6675100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.6646100
layout/db_update: PRODUCT_1020.6621100
layout/db_update: customer_logged_out0.6593100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001715360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00551116,480524,288
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0037110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.076619,544,9449,175,040
BLOCK: formkey0.00261317,920262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111336,8880
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071336,8800
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061336,8560
BLOCK: root0.0006193,2480
BLOCK: head0.00081141,3360
BLOCK: before_head_end0.00051123,968262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0003171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0004169,776262,144
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00091167,928262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,5040
BLOCK: global_messages0.00111132,272262,144
BLOCK: footer0.00061115,0640
BLOCK: core_profiler0.0004169,608262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00313226,152524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00261438,736262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00131328,152262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00335263,576262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9440
BLOCK: return_link0.00081152,640262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00241208,800262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0011180,0480
BLOCK: cart_sidebar0.00151280,192262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00261400,760524,288
BLOCK: right.poll0.00111172,5680
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071193,808262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,192262,144
BLOCK: google_analytics0.00081187,5440
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,568262,144
BLOCK: head_rss0.00101189,7760
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,032262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,688262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0007195,680262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0005185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0007197,896262,144
BLOCK: product.info0.00631488,168786,432
BLOCK: product.info.media0.00071176,1360
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,3520
BLOCK: product.info.additional0.0004171,7120
BLOCK: product.description0.0004168,3200
BLOCK: product.attributes0.0004177,752262,144
BLOCK: product.info.options0.0006198,5680
BLOCK: html_calendar0.0005194,4000
BLOCK: product.info.container10.0004173,488262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0005191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00121269,040262,144
BLOCK: product.review.form0.00191154,792262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00191258,824262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,144262,144
BLOCK: productalert.price0.0005179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0014190,776262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,160262,144
BLOCK: 0.00061146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,8240
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.089311,873,7922,097,152
OBSERVER: mana_seo0.0045187,1040
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00381425,792524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00281291,688262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.01721566,984524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02481307,520524,288
init_config_section:stores_be_fr0.003511,7600
init_config_section:stores_be_nl0.004111,8160
init_config_section:stores_es0.003911,8080
init_config_section:stores_default0.002711,8160
init_config_section:stores_it0.002712,0560
init_config_section:stores_lu0.003511,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0346154,0480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0023636,2080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4831100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.010864321,752262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.002712792,0320
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0054127222,616262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00146455,5200
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.456418,533,0088,912,896
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.063112,118,4882,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01116395,696524,288
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0022524,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0012519,3840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0626631,163,680262,144
OBSERVER: mana_core_require0.00156316,0880
OBSERVER: mana_filters0.00146343,0080
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.002963153,6480
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00336366,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00146326,3520
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00126315,9120
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.007963181,5200
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.010163198,072262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00816316,0480
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00266341,1440
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00256360,4960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0016113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0015110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.02851440,176524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.001289,0560
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00821184,048262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0032120,1600
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0010160,1120
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00101118,376262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001213,8320
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00651331,120262,144
OBSERVER: catalogrule0.00621326,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00441219,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.001815,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00681394,760524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0054382,2400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0139312,7520
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0162323,472262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.245612,852,6882,883,584
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000132,5280
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.004414128,3520
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0002158,3120
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001815,7840
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.04471106,680524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009221,8720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.002913,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.08551614,040524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.001712960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.00351120,1600
OBSERVER: bundle_observer0.00331117,3200
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01161266,728262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01701111,5280
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0011121,7360
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,3120
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3680
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7440
CACHE_URL0.01751309,144524,288