webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Gigaset SL780 - Draadloze DECT-telefoon

De Gigaset SL780 : de keuze voor elegantie

23/01/2018

Op voorraad


  • PRODUCT EINDE REEKS

  • Handsfree van hoge kwaliteit

  • Telefoonboek 500 contacten

  • Compatibiliteit met hoorapparaten

  • Ref. fabrikant : 4025515501503

  • 2 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Van

€ 85,87 Excl. BTW € 103,04 Incl. BTW

Prijs per 1 € 95,41 Excl. BTW ieder

  • Prijs per 3 € 85,87 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Gigaset-SL780-telephone-sans-fil-dect-1 bluetooth box_ADSL combi_sup4 ecran_couleur HDSP mains_libres presentation_numero prise_casque

PRODUCT EINDE REEKS. KIES EEN ANDER PRODUCT UIT HET GAMMA UIT DE ONDERSTAANDE PRODUCTEN.

Gigaset SL780: Deze telefoon is erg elegant dankzij de materialen die gebruikt werden om deze te ontwerpen. De zuivere lijnen voor de handset en de met metaal beklede lader geven de Gigaset SL780 een bijzonder verzorgd design. Hij is uitgerust met de bluetooth-technologie die het mogelijk maakt een telefoonmicro-headset aan te sluiten en geeft de mogelijkheid om contacten uit te wisselen met een mobiele telefoon. U kunt het toestel ook op een pc aansluiten om gegevens uit te wisselen via bluetooth of via een USB-verbinding.

Dankzij de aanzienlijke capaciteit van het register (500 Vcard-contacten) kunt u al uw contacten integreren en Net zoals bij alle andere telefoons van het gamma geniet u van de weergave van naam en nummer, de Gigaset SL780 geeft u ook toegang tot de weergave van de foto van de beller (afhankelijk van het abonnement bij de netwerkprovider).

Voor meer gebruiksgemak kunt u de Handsfree van hoge kwaliteit of de SMS-functie van de telefoon gebruiken. HetHDSP-geluid biedt een onvergelijkbare geluidskwaliteit en het grote kleurenscherm met achtergrondverlichting maakt een erg aangename leesbaarheid mogelijk.

Om te genieten van de aantrekkelijke functionaliteiten en een elegant design van een draadloze DECT-handset, kiest u voor de Gigaset SL780.

Scherm van de handset SL780:

  • Achtergrondverlichting: 240 x 320 pixels, 256 000 kleuren, TFT QVGA, 6 lijnen + 1 menulijn

Weergave in stand-by:

  • Datum/uur/agenda (standaard) of digitaal uurwerk
  • batterijlaadtoestand
  • Intensiteit van het radioveld
  • Indicator bericht in wacht

Weergave in communicatiemodus:

  • Gespreksduur
  • Menu: makkelijk gebruik met icoon en toets

Toetsenbord van de handset SL780:

  • Witte achtergrondverlichting
  • Navigator 5 richtingen
  • Toetsen 'handsfree' en 'Berichten' met verklikkerlicht, toets 'terugbellen' (R)
  • Het toetsenbord vergrendelen door lang op de toets ‘#’ te drukken
  • Uitschakeling van de beltonen door lang op de toets * te drukken

Geluid van de handset SL780:

  • Handsfree van hoge kwaliteit
  • Hoornvolume verstelbaar op 5 niveaus
  • Tonen (bevestiging toets, batterijalarm)
  • Compatibel met hoorapparaten

Register Gigaset SL780:

  • Capaciteit voor 500 vCard-contactpersonen
  • Structuur met meerdere velden: 7 velden/contacten (Naam / voornaam / 3 nummers / E-mail / verjaardag)
  • Uitwisseling vCard tussen de handsets en pc (Bluetooth® of USB)

Nummervorming:

  • Voorvorming van de nummers met correctie mogelijk (weergave in grote lettertekens van het gevormde nummer)
  • Lijst van de laatste 20 gevormde nummers

Ontvangst van oproepen/beltonen:

  • Weergave van het nr. en de naam
  • Beltonen op de handset: 23 melodieën (waarvan 20 meerstemmig), volume van de op 5 niveaus instelbare beltoon, selectie mogelijk voor externe/interne oproepen

Oproeplogboek van de Gigaset SL780:

  • Berichtmelding op het scherm
  • Inhoud van het overzicht: gemiste oproepen, ontvangen oproepen en oproepen wanneer afwezig, max. capaciteit 20 gemiste oproepen
  • Toets om gemiste oproepen onmiddellijk terug te bellen

Multi-handset-functie

  • Gratis interfonie tussen handsets
  • 2 gelijktijdige oproepen (1 ext + 1 int) indien minstens 3 handsets
  • Register kopiëren tussen handsets
  • Conference call met 3 (1 ext + 2 int)
  • Keuze van de beltonen voor alle of intern

Varia:

  • Wekker (beltonen en omstandigheden kunnen ingesteld worden)
  • Sms-functie: Doorsturen/ontvangen van SMS tot 640 lettertekens, capaciteit van 50 SMS'en (90 lettertekens), tot 4 privé inboxen, verzenden van e-mails via SMS, opslaan van SMS-nummers in het register.

Connectiviteit:

  • Draadloze verbinding met Bluetooth®-oortje (niet meegeleverd)
  • Pc-interface met Gigaset QuickSync software via USB-stick en Bluetooth®
  • Overdracht van het register van Microsoft Outlook

Technische informatie voor Gigaset SL780 - Draadloze DECT-telefoon

Grote toetsen Nee
Mute mode Nee
Algemeen telefoonboek Nee
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 2 jaar

Klantbeoordelingen Gigaset SL780 - Draadloze DECT-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 53215232, emalloc: 52376128
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.8860100
mage::app::init::system_config0.0014179,6960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00361380,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009311,7840
mage::app::init::stores0.036813,246,2883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.021411,637,3841,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002325614,720262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005472,7440
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0007472,7440
init_config_section:stores_nl0.003012,1280
mage::app::init_front_controller0.01141915,2321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00471490,160524,288
OBSERVER: mana_core0.0146821,159,152786,432
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00411210,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211193,280524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00272151,6880
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0043158,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00453182,5600
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.7994100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00125436,9040
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0021485,4720
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00271490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0043195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.143415,370,5285,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0011199,6800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.013510275,208262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00431175,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00591294,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0011161,4080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.093312,605,7842,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00716877,9840
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.028811,909,7761,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0007116,3040
OBSERVER: mana_db0.00284206,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00121112,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0008153,6800
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0011188,8000
OBSERVER: log0.01471795,904786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00121100,680262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00203240,144262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00184237,712262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00081117,520262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00263227,424262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00223223,224262,144
OBSERVER: pagecache0.0007138,2800
OBSERVER: persistent0.00303326,128262,144
OBSERVER: persistent_session0.0007142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00151188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,280262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0004133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0003130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.4922100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007283,080262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003261,7040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.011029335,792262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0096206234,848262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00283082,0400
__EAV_LOAD_MODEL__0.152916,331,4486,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00181189,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute0.0002105,8320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0026228159,6080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.006828246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.04851640,792786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000313528,3760
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_after0.0001109680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.052213,307,2163,145,728
init_config_section:websites0.012511,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0009193,264262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0008390,992262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.031712,424,4882,621,440
OBSERVER: inventory0.01232730,808786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00672542,832524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001814,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01181790,712786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00331431,536524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.194512,343,9842,359,296
OBSERVER: reports0.193112,202,2882,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,7840
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01451656,184786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010157,2240
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002101,0000
OBSERVER: sendfriend0.00121136,5920
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0013181,2960
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.05171190,288262,144
layout/package_update: default0.0128130,1920
layout/db_update: default0.0036139,3440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0005165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl1.0736100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.0698100
layout/package_update: catalog_product_view0.0194130,7840
layout/db_update: MAP_popup1.0657100
layout/package_update: MAP_price_msrp_item0.001411,0400
layout/db_update: MAP_price_msrp_item1.0623100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.0583100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.0513100
layout/db_update: catalog_product_view1.0487100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple1.0462100
layout/db_update: PRODUCT_901.0441100
layout/db_update: customer_logged_out1.0419100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001315360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00451116,536262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0030110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.238319,778,1929,961,472
BLOCK: formkey0.00331317,936262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00141367,0320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00111367,0240
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00091367,0000
BLOCK: root0.0008193,2560
BLOCK: head0.00091141,376262,144
BLOCK: before_head_end0.00121123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00062739,1680
BLOCK: js_cookies0.0007171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0002914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0004169,776262,144
BLOCK: header0.0006180,6960
BLOCK: top.links0.00131167,936262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0009193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0007176,504262,144
BLOCK: global_messages0.00161132,3520
BLOCK: footer0.00091115,072262,144
BLOCK: core_profiler0.0005169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0007168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00503226,224524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00411438,736262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00211328,192524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00555263,648262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0006160,9440
BLOCK: return_link0.00131152,680262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0007178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00421208,880262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0022180,0320
BLOCK: cart_sidebar0.00141280,216262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00361400,688524,288
BLOCK: right.poll0.00141172,568262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00121193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0005192,192262,144
BLOCK: google_analytics0.00121187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0006175,552262,144
BLOCK: head_rss0.00161189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0006171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00211228,760262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0008192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0008174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0006166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0007163,9920
BLOCK: search.block0.0009195,672262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0011185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0005169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0012197,864262,144
BLOCK: product.info0.03541720,944786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0001142,7120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.005115134,0240
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0003168,7920
BLOCK: product.info.media0.00081176,1920
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,432262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004171,7120
BLOCK: product.description0.0004168,3200
BLOCK: product.attributes0.0006177,752262,144
BLOCK: product.info.addto0.015414,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.015614,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.015114,8240
BLOCK: product.info.options0.0007198,5600
BLOCK: html_calendar0.0005194,4000
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.019214,8560
BLOCK: product.clone_prices0.023115,2400
BLOCK: product.info.container10.0007173,440262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0007191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.01861269,088262,144
BLOCK: product.review.form0.00201154,752262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00171258,840262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,112262,144
BLOCK: productalert.price0.0004179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0014190,800524,288
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,9200
BLOCK: msemanticbasic.product0.0005196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,160262,144
BLOCK: 0.00061146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,840262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.074511,871,4961,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0035187,1200
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00401425,888524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00271291,696262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.01601566,984524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02191307,664524,288
init_config_section:stores_be_fr0.003411,7600
init_config_section:stores_be_nl0.003011,8160
init_config_section:stores_es0.002911,8080
init_config_section:stores_default0.002811,8160
init_config_section:stores_it0.003012,0560
init_config_section:stores_lu0.002911,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0249151,4880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0010424,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.7225100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.014577322,656262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003815397,1680
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0063153227,952262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00187757,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.6833110,975,94411,272,192
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.060412,118,5202,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.00906395,792262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0019524,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0009519,3840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0880761,267,824786,432
OBSERVER: mana_core_require0.00217619,3120
OBSERVER: mana_filters0.00197646,2320
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.004276156,8560
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00457669,3760
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00227629,5760
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00187619,1360
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.011376184,744262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.013776201,2960
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01107619,2720
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00387644,3680
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00397671,928262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2640
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0019113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0017110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03051391,752524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00171213,2880
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00901184,000262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0035120,1360
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0011160,1600
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00081118,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001224,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00721331,192262,144
OBSERVER: catalogrule0.00681326,896262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00531219,288262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002015,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00801394,816524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Attribute_Collection0.0008110,0160
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0057482,336262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0401465,5680
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0152425,896262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01244220,2320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001127,4800
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002131,1200
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001131,1040
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.463415,285,6965,505,024
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.03511876,3201,048,576
locale/currency0.007322228,176262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016280,776262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0014277,976262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.006419,6640
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.024711,399,6321,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00721633,744786,432
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0012180,352262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00211323,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.002615,3920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.0005113,6640
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.08011102,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0012218,0960
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00501197,9680
OBSERVER: tax0.0007149,9120
OBSERVER: bundle_observer0.00572117,3760
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.0507138,256524,288
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.0300560,216262,144
frontend/base/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.0003113,1840
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.09471607,144262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.004012960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0047159,2560
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0006112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01391266,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01811112,4960
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0014121,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.02591355,600524,288