webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Gigaset SL78H - Draadloze DECT-telefoon

De keuze voor elegantie (extra handset)

End of life artikelen


  • PRODUCT EINDE REEKS

  • Extra handset

  • Handsfree van hoge kwaliteit

  • Compatibiliteit met hoorapparaten

  • Ref. fabrikant : 4025515501343

  • 2 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Gigaset-SL78h-telephone-sans-fil-dect-1 bluetooth box_ADSL combi_sup4 ecran_couleur HDSP mains_libres presentation_numero prise_casque

PRODUCT EINDE REEKS. KIES EEN ANDER PRODUCT UIT HET GAMMA UIT DE ONDERSTAANDE PRODUCTEN.

Gigaset SL78H: Deze telefoon is erg elegant dankzij de materialen die gebruikt werden om hem te vervaardigen. De zuivere lijnen voor de handset en de met metaal beklede lader geven de Gigaset SL78H een bijzonder verzorgd design. Hij is uitgerust met de Bluetooth-technologie die het mogelijk maakt om een microtelefoonheadset aan te sluiten en biedt de mogelijkheid om contactpersonen uit te wisselen met een draagbare telefoon. U kunt zich ook in verbinding stellen met een pc om gegevens uit te wisselen via Bluetooth of via een USB-verbinding.

Dankzij de aanzienlijke capaciteit van het register (500 Vcard-contacten) kunt u al uw contacten integreren en deze sorteren op volgorde van prioriteit. Net zoals bij alle andere telefoons van het gamma geniet u van de weergave van naam en nummer, de Gigaset SL78H geeft u ook toegang tot de weergave van de foto van de beller (afhankelijk van het abonnement bij de netwerkprovider).

Voor meer gebruiksgemak kunt u de handsfree van hoge kwaliteit of de SMS-functie van de telefoon gebruiken. Het HDSP-geluid biedt een onvergelijkbare geluidskwaliteit en het grote kleurenscherm met achtergrondverlichting maakt een erg aangename leesbaarheid mogelijk.

Om te genieten van de aantrekkelijke functionaliteiten en een elegant design van een extra draadloze DECT-handset, kiest u voor de Gigaset SL78H.

Scherm van de handset:

  • achtergrondverlichting: 240 x 320 pixels, 256 000 kleuren, TFT QVGA, 6 lijnen + 1 menulijnen

Weergave in stand-by:

  • Datum/uur/agenda (standaard) of digitaal uurwerk
  • batterijlaadtoestand
  • Intensiteit van het radioveld
  • Indicator bericht in wacht

Weergave in communicatiemodus:

  • Gespreksduur
  • Menu: makkelijk gebruik met icoon en toets

Toetsenbord van de handset:

  • Witte achtergrondverlichting
  • Navigator 5 richtingen
  • Toetsen 'handsfree' en 'Berichten' met verklikkerlicht, toets 'terugbellen' (R)
  • Het toetsenbord vergrendelen door lang op de toets ‘#’ te drukken
  • Uitschakeling van de beltonen door lang op de toets * te drukken

Geluid van de handset:

  • Handsfree van hoge kwaliteit
  • Hoornvolume verstelbaar op 5 niveaus
  • Tonen (bevestiging toets, batterijalarm)
  • Compatibel met hoorapparaten

Register:

  • Capaciteit voor 500 vCard-contactpersonen
  • Structuur met meerdere velden: 7 velden/contacten (Naam / voornaam / 3 nummers / E-mail / verjaardag)
  • Uitwisseling vCard tussen de handsets en pc (Bluetooth® of USB)

Nummervorming:

  • Voorafgaande nummering met correctiemogelijkheid (weergave in grote lettertekens van het gevormde nummer)
  • Lijst van de laatste 20 gevormde nummers

Ontvangst van oproepen/beltonen:

  • Weergave van het nr. en de naam
  • Beltonen op de handset: 23 melodieën (waarvan 20 meerstemmig), volume van de op 5 niveaus instelbare beltoon, selectie mogelijk voor externe/interne oproepen

Oproeplogboek:

  • Berichtmelding op het scherm
  • Inhoud van het overzicht: gemiste oproepen, ontvangen oproepen en oproepen wanneer afwezig, max. capaciteit van 20 gemiste oproepen
  • Toets om gemiste oproepen onmiddellijk terug te bellen

Multi-handset-functie

  • Gratis interfonie tussen handsets
  • 2 gelijktijdige oproepen (1 ext + 1 int) indien minstens 3 handsets
  • Register kopiëren tussen handsets
  • Conference call met 3 (1 ext + 2 int)
  • Keuze van de beltonen voor alle of intern

Varia:

  • Wekker (beltonen en omstandigheden kunnen ingesteld worden)
  • Sms-functie: Doorsturen/ontvangen van SMS tot 640 lettertekens, capaciteit van 50 SMS'en (90 lettertekens), tot 4 privé inboxen, verzenden van e-mails via SMS, opslaan van SMS-nummers in het register.

Connectiviteit:

  • Draadloze aansluiting met Bluetooth®-oortje (niet meegeleverd)
  • Pc-interface met Gigaset QuickSync software via USB-stick en Bluetooth®
  • Overdracht van het register van Microsoft Outlook

Technische informatie voor Gigaset SL78H - Draadloze DECT-telefoon

Grote toetsen Nee
Mute mode Nee
Algemeen telefoonboek Nee
Met antwoordapparaat Nee
Protocol Nee
Scherm Ja
Talk-time Nee
Standby-time Nee
Compatibel met telefooncentrale Nee
Garantie 2 jaar

Accessoires Gigaset SL78H - Draadloze DECT-telefoon

  1. Aastra-toetsenuitbreidingsmodule M670i - toebehoren

    Aastra-toetsenuitbreidingsmodule M670i - toebehoren

    Van 106,00 € 106,00 Excl. BTW
    Aastra-toetsenuitbreidingsmodule M675i - toebehoren

    Aastra-toetsenuitbreidingsmodule M675i - toebehoren

    Van 141,00 € 141,00 Excl. BTW
    Aastra-netblok voor SIP 67xxi-terminals - toebehoren

    Aastra-netblok voor SIP 67xxi-terminals - toebehoren

    Van 19,63 € 19,63 Excl. BTW

Klantbeoordelingen Gigaset SL78H - Draadloze DECT-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 51380224, emalloc: 50617800
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.0735100
mage::app::init::system_config0.0013179,6960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00351380,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009311,7840
mage::app::init::stores0.039413,246,2883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.021311,637,3841,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002225114,480262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0004462,6960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006462,6960
init_config_section:stores_nl0.003012,1280
mage::app::init_front_controller0.01081915,2321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00451490,160524,288
OBSERVER: mana_core0.0141811,193,3601,048,576
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00391210,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211193,280524,288
OBSERVER: cms0.0002117,8640
OBSERVER: blog0.00272151,6880
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0044158,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00443082,5120
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match1.9850100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00126845,9760
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0027485,4720
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00271490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0044195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.135215,370,5285,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0010199,6800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.011017279,464262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.00441175,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00531294,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0010161,4080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.088512,605,7842,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00717282,1840
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.028811,909,7761,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0007116,3040
OBSERVER: mana_db0.00254206,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101112,952262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,6800
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0008188,8000
OBSERVER: log0.01571795,904786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00131100,680262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00303240,144262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00284237,712262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00121117,520262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00283227,424262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00253223,224262,144
OBSERVER: pagecache0.0008138,2800
OBSERVER: persistent0.00283326,128262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00131188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,280262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0003133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.7105100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0007182,224262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003251,6560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.011329335,816262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0093206234,848262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00282981,8960
__EAV_LOAD_MODEL__0.319416,328,3846,291,456
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00201189,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute0.0002105,8320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0018228159,6080
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004828246,6240
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.22601642,152786,432
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.000413528,3760
DISPATCH EVENT:catalog_entity_attribute_load_after0.0001109680
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.057413,302,8883,145,728
init_config_section:websites0.014811,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0009193,288262,144
OBSERVER: configurableswatches0.0009391,016262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.030912,424,4642,359,296
OBSERVER: inventory0.01623736,2401,048,576
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00642542,968524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001914,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01121790,704786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,7120
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00341431,592262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.226012,343,9442,359,296
OBSERVER: reports0.224512,202,2642,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,7680
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01211656,200786,432
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010157,264262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0002111,0480
OBSERVER: sendfriend0.00141136,5760
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0014181,3040
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04671190,320262,144
layout/package_update: default0.0124130,2080
layout/db_update: default0.0039139,3600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0003165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl1.0929100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.0900100
layout/package_update: catalog_product_view0.0138130,7840
layout/db_update: MAP_popup1.0856100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item1.0829100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.0801100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.0770100
layout/db_update: catalog_product_view1.0742100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple1.0714100
layout/db_update: PRODUCT_931.0689100
layout/db_update: customer_logged_out1.0663100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001615360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00501116,504262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0034110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.233619,545,3929,437,184
BLOCK: formkey0.00271317,936262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111356,9840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071356,9840
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00061356,9520
BLOCK: root0.0008193,2560
BLOCK: head0.00101141,352262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3680
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0003169,816262,144
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,944262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,512262,144
BLOCK: global_messages0.00111132,3520
BLOCK: footer0.00061115,064262,144
BLOCK: core_profiler0.0003169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00313226,160786,432
BLOCK: catalog.topnav0.00271438,7120
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00151328,232524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00355263,512262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00091152,672262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00241208,824262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0011180,0960
BLOCK: cart_sidebar0.00111280,192262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00211400,792524,288
BLOCK: right.poll0.00111172,544262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,240262,144
BLOCK: google_analytics0.00071187,5360
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,560262,144
BLOCK: head_rss0.00111189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,704262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0007195,712262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1840
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,816262,144
BLOCK: product.info0.09161488,248524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0002133,4560
BLOCK: product.info.media0.00101176,1840
BLOCK: product.info.upsell0.00081107,376262,144
BLOCK: product.info.additional0.0005171,7120
BLOCK: product.description0.0005168,3200
BLOCK: product.attributes0.0005177,752262,144
BLOCK: product.info.addto0.012414,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.012414,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.012214,8240
BLOCK: product.info.options0.0007198,5600
BLOCK: html_calendar0.0005194,424262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.012314,8560
BLOCK: product.clone_prices0.012315,2400
BLOCK: product.info.container10.0004173,4560
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.01301269,088262,144
BLOCK: product.review.form0.00181154,776262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00161258,808262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003174,296262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,1360
BLOCK: productalert.price0.0004179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0012190,800262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,9200
BLOCK: msemanticbasic.product0.0007196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,152262,144
BLOCK: 0.00061146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,808262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.101311,871,4241,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0051187,1680
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00541425,896524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0008193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00321290,680262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.02641568,048786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02431307,496262,144
init_config_section:stores_be_fr0.004411,7600
init_config_section:stores_be_nl0.003511,8160
init_config_section:stores_es0.002811,8080
init_config_section:stores_default0.002811,8160
init_config_section:stores_it0.002812,0560
init_config_section:stores_lu0.003211,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0351151,4800
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0019424,8320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.7221100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.014576322,632524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.003715196,7760
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0068151227,584524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00167657,2480
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.691219,447,3849,961,472
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.068112,118,4322,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.01276395,632262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0025524,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.0013519,3840
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0747751,293,9681,310,720
OBSERVER: mana_core_require0.00187519,0640
OBSERVER: mana_filters0.00177545,9840
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003475156,608262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00397569,1280
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00177529,3280
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00147518,8880
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.009575184,392262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.011975201,0160
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.00967519,0240
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00327544,1200
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00307563,512262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0006132,4720
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0019113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0018110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.02871391,752524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.00191213,2880
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00861184,000262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0032120,1360
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0009160,1200
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00081118,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001224,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00501331,120262,144
OBSERVER: catalogrule0.00471326,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0000142,7120
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.004215133,9600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.0002168,7920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00421219,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.002015,9600
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00621394,800524,288
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0067382,2160
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.02783134,9600
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0215323,4720
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.03453229,368262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021710,3200
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002181,3520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002181,3520
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.446113,518,5763,670,016
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001815,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0710196,912524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0010221,8640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00982204,952262,144
OBSERVER: tax0.0012250,9760
OBSERVER: bundle_observer0.00493117,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.08681585,2241,048,576
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.075312550,6401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0002148,8480
locale/currency0.00552497,3120
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0015280,8000
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0013278,0000
frontend/base/default/template/catalog/product/view/description.phtml0.0004112,5120
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.09371613,664262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.002212960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0033158,9920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/upsell.phtml0.0283126,520524,288
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0007112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01271266,8080
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01681114,5120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0011121,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004118,3280
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3680
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7120
CACHE_URL0.02061369,016524,288