webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Handset lifter

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 33

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2

Stel een Aflopende Directie in

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 33

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 47972352, emalloc: 47169888
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.3756100
mage::app::init::system_config0.0015179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00391380,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.016411,7840
mage::app::init::stores0.048013,246,0323,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0011157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.026311,637,1361,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002021412,704262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0004352,4240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004352,1680
init_config_section:stores_nl0.004312,1280
mage::app::init_front_controller0.01161915,2001,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00481490,120524,288
OBSERVER: mana_core0.13071427,552,8246,553,600
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00421211,008262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221193,272524,288
OBSERVER: cms0.0002117,8640
OBSERVER: blog0.00242151,6880
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0003123,0080
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0010194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0167158,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite0.001188,4480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00362282,1440
mage::dispatch::routers_match2.2533100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0047256167,9040
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0023485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00321699,4480
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0066261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.178615,387,4404,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0012199,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.052723283,096262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.04271175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00571294,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0010161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.089912,606,0162,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0207143164,6640
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.028211,909,7361,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0005116,2880
OBSERVER: mana_db0.00222207,544262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101112,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6800
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.002010148,3520
OBSERVER: log0.01531795,048786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00141100,664262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00211239,296262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00202236,672262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00091117,456262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00231227,192262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00211222,864262,144
OBSERVER: pagecache0.0008138,2720
OBSERVER: persistent0.00313325,888262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00171188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0009195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0009150,4720
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0008147,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.9461100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0216196911,640786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002151,1760
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00242180,7600
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0011155,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.004510109,008262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00151021,0800
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.00211086,984262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0017181,216262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,2960
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0007145,728262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.09181137,384262,144
layout/package_update: default0.0158130,1920
layout/db_update: default0.0050139,5040
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00052011,3520
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.8923100
layout/db_update: STORE_nl1.8888100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.8855100
layout/db_update: catalog_category_view1.8814100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0439140,536262,144
layout/db_update: MAP_popup1.8761100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.8721100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.8678100
layout/package_update: mana_ajax0.005414,5920
layout/package_update: jquery_core0.0064810,632262,144
layout/db_update: jquery_core1.8357800
layout/db_update: mana_ajax1.8580100
layout/db_update: catalog_category_layered1.8338100
layout/db_update: CATEGORY_2541.8304100
layout/db_update: customer_logged_out1.8265100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.003015680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00651116,4240
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0046113,3040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.175719,693,0009,437,184
BLOCK: formkey0.00311318,048262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00131387,1040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081387,1280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071377,0480
BLOCK: root0.0008193,3360
BLOCK: head0.00101141,360262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054451,9120
BLOCK: js_cookies0.0004171,208262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00043242,9040
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042759,5760
BLOCK: global_notices0.0004169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00091167,952262,144
BLOCK: top.container0.0005170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,040262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,5040
BLOCK: global_messages0.00121132,3440
BLOCK: footer0.00071115,088262,144
BLOCK: core_profiler0.0005169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0005169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00393234,736524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00181263,144262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00181328,088262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0008181,544262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00395263,496262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00091152,680262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00321249,424262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0013180,056262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00131280,1360
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00251400,776262,144
BLOCK: right.poll0.00131172,544262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00101196,5600
BLOCK: google_analytics0.00101187,584262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00131189,2640
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,024262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00151228,7280
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,432262,144
BLOCK: blog_tags0.0006284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0009195,688262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6720
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0009197,872262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005194,5040
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0004169,8240
BLOCK: currency0.0006180,8800
BLOCK: category.products0.08081405,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001114827,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0311148448,4240
BLOCK: product_list0.00091121,040262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.019111,263,8961,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0075135143,9840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043424,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.024974397,4800
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00151159,248262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005174,2800
BLOCK: bml.center.logo0.0007178,112262,144
BLOCK: mana.catalog.leftnav0.00421475,280524,288
BLOCK: m_filter_actions0.0004169,5280
BLOCK ACTION: m_core_singletons -> addSingletonBlock0.002325183,088262,144
BLOCK: catalog.above_products0.0003165,9280
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,8640
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.254518,867,2409,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00851445,024524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.01076848,248786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.01036845,624786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001615,7040
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00352347,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00282208,0480
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00392397,456262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00233190,4000
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00182202,768262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003128,9200
OBSERVER: mana_seo0.090911,188,6641,310,720
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0012128,2160
OBSERVER: configurableswatches0.00142123,8720
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007193,184262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00341319,584262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00541436,056262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02241298,312262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003611,7680
init_config_section:stores_be_nl0.003211,8160
init_config_section:stores_es0.003111,8080
init_config_section:stores_default0.003311,8160
init_config_section:stores_it0.002811,8000
init_config_section:stores_lu0.002811,8080
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01761115,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0028741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.3835100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0293137634,400524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0069273120,8480
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0146273575,232524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.003413751,0080
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml1.3494110,634,91210,747,904
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.070611,644,9441,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.13721361,466,3601,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.004013634,1920
OBSERVER: mana_filters0.003313660,7920
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0084136221,928524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.008213684,2400
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.003213644,4720
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.002913634,0160
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0191136199,296262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0097136216,0800
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.004813634,1520
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.019913659,3200
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.006213678,640262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0011121,6960
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0008124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0021189,4160
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0017113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0015110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.562411,161,6081,310,720
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01211183,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0004217,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0030120,5600
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.52461854,6001,048,576
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.531415,364,7525,242,880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.530015,297,5045,242,880
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0166326,1840
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.038511,366,3601,310,720
OBSERVER: review0.038111,362,0321,310,720
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0004111,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00771197,040262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02221945,7761,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01361918,0881,048,576
OBSERVER: inventory0.00731485,224524,288
OBSERVER: tax0.00482363,752262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0013162,936262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.476913,385,9123,670,016
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0086118,1600
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/pager.phtml0.002015,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0003205,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00022012,0720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00402115,8080
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.00042112,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.00321426,0400
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.1774202,123,9042,359,296
init_config_section:websites0.026011,8400
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00042213,4560
locale/currency0.010945845,416786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0015280,7840
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0013277,9840
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002201,4480
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/view.phtml0.109311,291,7841,048,576
DISPATCH EVENT:mana_filters_process_items0.0016959,7760
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00141121,536262,144
OBSERVER: weee0.00121117,080262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_groups0.0009146,0640
OBSERVER: manapro_filtergroup0.0027447,2560
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_css0.0014386,7440
OBSERVER: manapro_filterexpandcollapse0.00641290,4480
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_before0.0169362,544262,144
OBSERVER: manapro_filteradvanced0.0199465,952262,144
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/actions.phtml0.0139454,368262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_action0.0109341,8240
OBSERVER: manapro_filterclear0.0057335,3120
frontend/base/default/template/manapro/filterclear/link.phtml0.0012322,9200
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_after0.0054359,888262,144
OBSERVER: manapro_filterhelp0.0052357,584262,144
frontend/base/default/template/manapro/filtersuperslider/price.phtml0.0064161,0880
frontend/connexing-refonte/default/template/manapro/filtercheckboxes/cssitems.phtml0.0053224,9840
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_before0.003417,9680
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_action0.001814,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00631213,5760
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001416,8160
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01641113,0240
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7360
DISPATCH EVENT:m_ajax_options0.0022156,3280
OBSERVER: manapro_filterajax0.0020153,1920
CACHE_URL0.02171374,824524,288