webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Simpele connectie

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 133

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Stel een Aflopende Directie in

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 133

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 43778048, emalloc: 42878312
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.3544100
mage::app::init::system_config0.0013179,6960
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00331380,616262,144
mage::app::init::config::load_cache0.010111,7840
mage::app::init::stores0.039313,246,2883,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.022311,637,3841,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001717610,880262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005315,7920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0005311,9760
init_config_section:stores_nl0.003012,1280
mage::app::init_front_controller0.01151915,2321,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00511490,160524,288
OBSERVER: mana_core0.01711221,304,376524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00401210,992262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211193,280524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00212151,6400
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,096524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5120
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0947158,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite0.001088,4560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00292282,1680
mage::dispatch::routers_match2.1747100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0044255167,1680
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0022485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00361699,0400
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0057261159,552262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.175415,386,4005,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0013199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.058623283,072262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.05151175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00551294,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0011161,4160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.081912,604,9282,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.008390100,9920
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.027211,909,8561,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00232207,608262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111112,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6720
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0010188,9120
OBSERVER: log0.01521795,152786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00161100,728262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00241239,280262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00232236,656262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,472262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00231227,248262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00221222,920262,144
OBSERVER: pagecache0.0007138,2400
OBSERVER: persistent0.00283325,896262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00131188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0007150,4960
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0006147,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.8759100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0193196911,6161,048,576
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0001151,1760
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00192180,7840
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0012155,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.003910174,528786,432
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00131021,0560
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.002010152,528786,432
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0013181,024262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3280
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,736262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.05701111,5200
layout/package_update: default0.0146130,1920
layout/db_update: default0.0035139,5200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.8299100
layout/db_update: STORE_nl1.8253100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.8216100
layout/db_update: catalog_category_view1.8181100
layout/package_update: catalog_category_default0.0128114,9920
layout/db_update: MAP_popup1.8138100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.8100100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.8057100
layout/db_update: catalog_category_default1.8023100
layout/db_update: CATEGORY_3911.7990100
layout/db_update: customer_logged_out1.7957100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.002215680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00561116,304262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0031110,1360
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.112218,831,9208,650,752
BLOCK: formkey0.00321318,040262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00091145,9760
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00061145,9760
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00051145,9440
BLOCK: root0.0007193,3360
BLOCK: head0.00091141,344262,144
BLOCK: before_head_end0.00051123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032538,2880
BLOCK: js_cookies0.0003171,184262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,3600
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00021636,6240
BLOCK: global_notices0.0003169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00071167,952262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0005193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,496262,144
BLOCK: global_messages0.00101132,3440
BLOCK: footer0.00051115,072262,144
BLOCK: core_profiler0.0003169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0004169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00343234,760262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00151263,144262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00131328,112262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0007181,5920
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00345263,520262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00081152,632262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00271249,400262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0011180,0400
BLOCK: cart_sidebar0.00111280,224262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00211400,720524,288
BLOCK: right.poll0.00111172,536262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081196,5600
BLOCK: google_analytics0.00071187,544262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00101189,336262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,816262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,432262,144
BLOCK: blog_tags0.0005284,3280
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,344262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,704262,144
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,6960
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,696262,144
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,8800
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005194,512262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0004169,8240
BLOCK: currency0.0005180,8800
BLOCK: category.products0.04451405,128524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001014827,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0294148448,2800
BLOCK: product_list0.00071121,0400
BLOCK: product_list_toolbar0.013111,263,9121,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0072133143,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00043424,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.029874572,144262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00101159,208262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2800
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,112262,144
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,9600
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.491616,764,4006,815,744
OBSERVER: mana_seo0.440515,275,4325,505,024
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00291337,456262,144
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00391395,384524,288
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00272221,208262,144
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00191200,976262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00941444,768262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.01115847,496786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.01085844,792786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002515,7120
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004129,0320
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0011127,8800
OBSERVER: configurableswatches0.00112124,072262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0005193,2000
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00271319,480262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00441435,968524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02071298,296262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003311,7520
init_config_section:stores_be_nl0.002611,8160
init_config_section:stores_es0.003211,8080
init_config_section:stores_default0.003211,8160
init_config_section:stores_it0.002711,8000
init_config_section:stores_lu0.002611,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01891115,3920
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0027741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.1810100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0239117567,960786,432
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0054233113,000262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0126233501,896524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.002311748,1280
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml1.150119,338,5289,699,328
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.046811,644,3521,572,864
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.10271161,443,6321,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.002811629,2320
OBSERVER: mana_filters0.002411655,8320
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0061116217,144524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.005811680,3120
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.002511639,4960
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.002211629,0560
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0143116194,384262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0069116211,184262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.003611629,1920
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.015211654,3760
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.004811673,7040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,7600
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0004124,3040
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0012189,3680
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0029113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0027110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.564411,226,7681,572,864
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01091183,528262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0029120,5200
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.53001920,2881,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.476815,518,9445,505,024
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.475415,452,1925,505,024
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.02333200,9760
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.053211,356,2961,572,864
OBSERVER: review0.053011,351,9681,310,720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00731199,2560
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.03761939,4561,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01711910,9841,048,576
OBSERVER: inventory0.01101485,328524,288
OBSERVER: tax0.00431358,208524,288
OBSERVER: bundle_observer0.0015159,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.408213,377,0963,407,872
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0080119,1200
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/pager.phtml0.002815,6640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0003205,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00022012,0720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00372115,8080
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.00032112,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.00251426,0400
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.1649202,115,9842,097,152
init_config_section:websites0.013811,840262,144
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00032213,4560
locale/currency0.009640845,440786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0013280,7680
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0011277,9680
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002201,4480
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00781221,7200
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001615,7760
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01581112,4400
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0011121,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0003116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7360
CACHE_URL0.02051361,736524,288