webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Triple connectie (PC+GSM+Vast)

12 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in

12 Artikel(en)

per pagina

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 47710208, emalloc: 47033032
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.1684100
mage::app::init::system_config0.0018179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00401380,624262,144
mage::app::init::config::load_cache0.010611,7840
mage::app::init::stores0.035713,246,2243,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.020311,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001718211,168262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003352,4240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004352,1680
init_config_section:stores_nl0.003312,1360
mage::app::init_front_controller0.01181915,0961,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00511490,040524,288
OBSERVER: mana_core0.12721537,454,0487,077,888
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00411210,928262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221193,328524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00232151,6560
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0160
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5760
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0009194,6080
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0565158,2640
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00312282,1840
mage::dispatch::routers_match2.0261100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0048248162,6800
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0020485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00331699,1360
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0060261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.161115,386,5844,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0012199,6640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.033313277,008262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.02661175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00561294,056262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0010161,4080
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.089812,605,1282,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0211172201,2640
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.029711,909,9201,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0006116,2800
OBSERVER: mana_db0.00232207,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111113,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6960
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.002210148,2560
OBSERVER: log0.01681795,304786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,672262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00221239,224262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00212236,600262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00091117,384262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00221227,328262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00211223,000262,144
OBSERVER: pagecache0.0008138,2720
OBSERVER: persistent0.00283325,896262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00171188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0009195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0010180,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0010150,5200
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0009147,3760
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.7381100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0200196977,0801,310,720
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002151,1760
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00202180,8000
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010155,088262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0002116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.003910108,960262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00121021,0560
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.00211086,960262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0016181,216262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,2960
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,728262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.07051137,408262,144
layout/package_update: default0.0158130,2000
layout/db_update: default0.0038139,5200
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00032011,3520
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.6900100
layout/db_update: STORE_nl1.6877100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.6854100
layout/db_update: catalog_category_view1.6831100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0323140,536262,144
layout/db_update: MAP_popup1.6801100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.6777100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.6749100
layout/package_update: mana_ajax0.003114,5920
layout/package_update: jquery_core0.0050810,6320
layout/db_update: jquery_core1.6508800
layout/db_update: mana_ajax1.6694100
layout/db_update: catalog_category_layered1.6490100
layout/db_update: CATEGORY_2631.6463100
layout/db_update: customer_logged_out1.6434100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.003115680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00621116,3600
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0045113,3040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.128119,692,9849,437,184
BLOCK: formkey0.00361318,056262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00131387,1040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081387,1280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071377,0480
BLOCK: root0.0007193,3360
BLOCK: head0.00091141,368262,144
BLOCK: before_head_end0.00061123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054451,9120
BLOCK: js_cookies0.0004171,224262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00043242,8800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042759,5760
BLOCK: global_notices0.0004169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00091167,952262,144
BLOCK: top.container0.0005170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,048262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,5040
BLOCK: global_messages0.00131132,3440
BLOCK: footer0.00071115,096262,144
BLOCK: core_profiler0.0005169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0005169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00383234,688524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00161263,144262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00191328,072262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0008181,552262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00385263,512524,288
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9280
BLOCK: return_link0.00101152,632262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00341249,480262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,032262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00131280,2080
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00261400,592262,144
BLOCK: right.poll0.00111172,520262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00091196,5600
BLOCK: google_analytics0.00091187,504262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00121189,3280
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,008262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00141228,7600
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,392262,144
BLOCK: blog_tags0.0006284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0004166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0005163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,688262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6720
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0009197,896262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0005194,5200
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0004169,8240
BLOCK: currency0.0005180,8800
BLOCK: category.products0.03121405,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001114827,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0315148448,3200
BLOCK: product_list0.00131121,040262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.018411,264,0081,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0078111140,7200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033424,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.024058394,888262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00181159,240262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,120262,144
BLOCK: mana.catalog.leftnav0.00411475,272524,288
BLOCK: m_filter_actions0.0005169,5280
BLOCK ACTION: m_core_singletons -> addSingletonBlock0.004125183,088262,144
BLOCK: catalog.above_products0.0005165,9280
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,8640
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.219118,500,4728,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.01561445,048524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.00976848,264786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.00946845,640786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.002115,7040
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00362347,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00262208,0160
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00392397,376262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00213190,3520
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00182202,736262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003128,9520
OBSERVER: mana_seo0.06061814,2001,048,576
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0010128,2480
OBSERVER: configurableswatches0.00132127,5840
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006196,2560
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00301319,720262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00501436,368524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02511298,296524,288
init_config_section:stores_be_fr0.003311,7680
init_config_section:stores_be_nl0.003411,8160
init_config_section:stores_es0.003211,8080
init_config_section:stores_default0.003811,8160
init_config_section:stores_it0.004111,8000
init_config_section:stores_lu0.003811,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01491115,3680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0022741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.2847100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0275148569,368262,144
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0064295125,1440
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0131295514,000524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.003314852,5920
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml1.2520110,880,30411,010,048
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.052311,643,6001,572,864
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.13541471,365,4001,572,864
OBSERVER: mana_core_require0.003814736,9200
OBSERVER: mana_filters0.003214763,5200
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0066147224,536262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.008014786,968262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.003514747,2000
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.003014736,7440
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0188147201,9840
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0091147218,776262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.004914736,8800
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.020014762,0720
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.006314781,3920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,744262,144
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0015189,4000
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0017113,8000
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0016110,7920
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.584911,227,0161,310,720
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00881183,552262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0004217,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0031120,5920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.55471919,9841,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.351315,507,7605,767,168
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.349815,466,0165,767,168
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0169326,1520
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.053611,274,8081,310,720
OBSERVER: review0.053411,270,4641,310,720
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0004111,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00711124,1600
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.03871936,5601,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01391912,0001,048,576
OBSERVER: inventory0.00901479,008524,288
OBSERVER: tax0.00372363,928524,288
OBSERVER: bundle_observer0.0011162,8880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.281813,697,2084,194,304
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.02781380,584524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0002123,2080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0002127,4800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00261310,3680
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.0002138,1840
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.1141122,037,3202,883,584
init_config_section:websites0.017111,8560
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.0003148,8480
locale/currency0.010329844,720786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0014280,7920
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0012277,9920
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002121,0640
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001121,0880
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.0022917,2000
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/view.phtml0.183311,434,5681,048,576
DISPATCH EVENT:mana_filters_process_items0.0017959,7760
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Model_Item0.0002217,8160
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_groups0.0008146,0720
OBSERVER: manapro_filtergroup0.0025447,2640
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_css0.0019986,472262,144
OBSERVER: manapro_filterexpandcollapse0.01503699,040262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_before0.0422963,0720
OBSERVER: manapro_filteradvanced0.04511068,7200
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/actions.phtml0.03191062,3680
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_action0.0276943,7760
OBSERVER: manapro_filterclear0.0146937,9040
frontend/base/default/template/manapro/filterclear/link.phtml0.0027929,0160
frontend/base/default/template/manapro/filterexpandcollapse/link.phtml0.0017910,0240
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_after0.0134958,7680
OBSERVER: manapro_filterhelp0.0130958,1920
frontend/base/default/template/manapro/filterhelp/help.phtml0.001698,5200
frontend/connexing-refonte/default/template/manapro/filtercheckboxes/cssitems.phtml0.0319860,016262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00131122,0000
OBSERVER: weee0.00111117,5440
frontend/base/default/template/manapro/filtersuperslider/price.phtml0.0073158,856262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_before0.003517,9840
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_action0.001514,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00691213,592262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001516,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.02141112,9920
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0020121,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0005116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0008119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7360
DISPATCH EVENT:m_ajax_options0.0035156,2720
OBSERVER: manapro_filterajax0.0033153,1280
CACHE_URL0.02301346,112524,288