webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Duo (2 oortjes)

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 69

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Stel een Aflopende Directie in

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 69

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 48496640, emalloc: 47291792
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.3629100
mage::app::init::system_config0.0014179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00371380,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7840
mage::app::init::stores0.041413,246,0323,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.024211,637,1361,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.001921412,704262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0004352,4240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004352,1680
init_config_section:stores_nl0.002812,1280
mage::app::init_front_controller0.01201915,2001,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00481490,120524,288
OBSERVER: mana_core0.13931637,587,8246,553,600
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00441211,008262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00251193,272524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00242151,6880
OBSERVER: manufacturers0.0004121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0080
OBSERVER: searchlandingpage0.0005124,5280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0197158,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00292282,1440
mage::dispatch::routers_match2.2553100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0051276180,8160
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0021485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00351699,4400
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0063261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.164615,387,4404,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0014199,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.042120281,272262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.03141175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.01151294,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0013161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.081912,606,0162,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0224182211,8960
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.026711,909,7361,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0005116,2880
OBSERVER: mana_db0.00222207,544262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101112,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6800
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.002010148,3520
OBSERVER: log0.01451795,048786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00141100,664262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00211239,296262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00212236,672262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00101117,456262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00211227,192262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00201222,864262,144
OBSERVER: pagecache0.0007138,2720
OBSERVER: persistent0.00283325,888262,144
OBSERVER: persistent_session0.0007141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00141188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0008150,4720
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0007147,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.9161100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0197196911,6401,048,576
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002151,1760
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00192180,7600
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0011155,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.003610108,944262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00121021,0800
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.00181086,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0013181,232262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,2880
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0005145,736262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.06301137,368262,144
layout/package_update: default0.0130130,1920
layout/db_update: default0.0037139,4880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00032011,3520
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren1.8745100
layout/db_update: STORE_nl1.8724100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default1.8702100
layout/db_update: catalog_category_view1.8681100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0299140,536262,144
layout/db_update: MAP_popup1.8653100
layout/db_update: SHORTCUT_popup1.8629100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup1.8605100
layout/package_update: mana_ajax0.003014,5920
layout/package_update: jquery_core0.0049810,632262,144
layout/db_update: jquery_core1.8382800
layout/db_update: mana_ajax1.8554100
layout/db_update: catalog_category_layered1.8368100
layout/db_update: CATEGORY_2521.8345100
layout/db_update: customer_logged_out1.8322100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.002915680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00571116,3520
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0040113,3040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.126119,692,6169,437,184
BLOCK: formkey0.00291317,992262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121387,1040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081387,1280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071377,0480
BLOCK: root0.0008193,3360
BLOCK: head0.00101141,360262,144
BLOCK: before_head_end0.00061123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054451,9120
BLOCK: js_cookies0.0004171,184262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00043242,8800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042759,5760
BLOCK: global_notices0.0004169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,912262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0005193,032262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,5040
BLOCK: global_messages0.00111132,3440
BLOCK: footer0.00061115,096262,144
BLOCK: core_profiler0.0005169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0005169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00363234,672524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00171263,144262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141328,088262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0007181,544262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00365263,512524,288
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00081152,640262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00291249,456262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,016262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00131280,1600
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00361400,744262,144
BLOCK: right.poll0.00101172,480262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00091196,5600
BLOCK: google_analytics0.00091187,520262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003175,5440
BLOCK: head_rss0.00111189,3360
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,024262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,7760
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,424262,144
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3360
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,680262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6720
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0007197,880262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004194,5040
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0003169,8240
BLOCK: currency0.0004180,8800
BLOCK: category.products0.04131405,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001114827,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0301148448,3360
BLOCK: product_list0.00091121,064262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.014911,263,9601,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0069135143,9840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033424,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.018674397,3440
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00111159,224262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005174,2800
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,112262,144
BLOCK: mana.catalog.leftnav0.00371475,168524,288
BLOCK: m_filter_actions0.0003169,5280
BLOCK ACTION: m_core_singletons -> addSingletonBlock0.002025183,064262,144
BLOCK: catalog.above_products0.0004165,9280
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,8640
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.257318,865,6649,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00801445,024524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.00946848,144786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.00916845,520786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001915,7040
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00362347,640262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00262208,0480
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00482397,480262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00253190,4320
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00232202,736262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0003128,9200
OBSERVER: mana_seo0.092711,188,6881,310,720
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0009128,1520
OBSERVER: configurableswatches0.00112123,7840
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,192262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00271319,496262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00461436,048262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.01941298,288262,144
init_config_section:stores_be_fr0.002811,7680
init_config_section:stores_be_nl0.002611,8160
init_config_section:stores_es0.002711,8080
init_config_section:stores_default0.002611,8160
init_config_section:stores_it0.002811,8000
init_config_section:stores_lu0.002711,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01631115,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0021741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.4385100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0310158635,512524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0074315129,0880
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0148315583,560524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.003615854,0320
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml1.4014110,749,44011,272,192
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.051211,644,4081,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.15391571,497,7761,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.004415739,4000
OBSERVER: mana_filters0.003315766,0000
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0087157227,096524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.009015789,4480
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.003915749,6800
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.003315739,2240
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0217157204,464262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0100157221,2160
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.005515739,3600
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.022415764,5840
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.006915783,856262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,6960
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0014189,4080
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0022113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0020110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.595611,161,5041,310,720
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00831183,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0003217,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0030120,5600
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.56671854,4881,048,576
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.471315,359,2805,242,880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.469915,292,7045,242,880
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0119326,1840
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.065511,363,4801,310,720
OBSERVER: review0.065311,359,1521,310,720
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0003111,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00901200,008262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.04731945,6161,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01511918,0401,048,576
OBSERVER: inventory0.00891485,208524,288
OBSERVER: tax0.00482363,744262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0012162,912262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.393013,385,4723,932,160
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0092118,9120
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/pager.phtml0.003015,5600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0003205,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00022012,0240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00402115,8080
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.00042112,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.00271120,7440
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.1456202,126,5442,621,440
init_config_section:websites0.013811,8480
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00042213,4560
locale/currency0.010045845,528786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0014280,7840
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0012277,9840
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002201,4560
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0003201,4400
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/view.phtml0.189411,403,3441,048,576
DISPATCH EVENT:mana_filters_process_items0.0016959,7760
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Model_Item0.0002207,4560
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_groups0.0012146,0800
OBSERVER: manapro_filtergroup0.0029447,2720
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_css0.0019986,472262,144
OBSERVER: manapro_filterexpandcollapse0.01533699,024262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_before0.0427963,0720
OBSERVER: manapro_filteradvanced0.04591068,7200
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/actions.phtml0.03241062,3680
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_action0.0278943,7760
OBSERVER: manapro_filterclear0.0142937,9040
frontend/base/default/template/manapro/filterclear/link.phtml0.0027929,0160
frontend/base/default/template/manapro/filterexpandcollapse/link.phtml0.0018910,0240
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_after0.0142958,7600
OBSERVER: manapro_filterhelp0.0137958,1840
frontend/base/default/template/manapro/filterhelp/help.phtml0.001798,5200
frontend/connexing-refonte/default/template/manapro/filtercheckboxes/cssitems.phtml0.0309858,504262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00111122,0000
OBSERVER: weee0.00091117,5440
frontend/base/default/template/manapro/filtersuperslider/price.phtml0.0074158,848262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_before0.003817,9680
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_action0.001714,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00871213,568262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.002816,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.02201113,0160
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0013121,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0005116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,4000
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7360
DISPATCH EVENT:m_ajax_options0.0026156,3280
OBSERVER: manapro_filterajax0.0024153,1920
CACHE_URL0.02451394,336524,288