webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Mono (1 oortje)

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 68

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Stel een Aflopende Directie in

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 68

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 48758784, emalloc: 47312560
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.7606100
mage::app::init::system_config0.0015179,7600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00371380,632262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009311,7840
mage::app::init::stores0.040213,246,0323,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0006157,112262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.024911,637,1361,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002121412,704262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0003352,4240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0004352,1680
init_config_section:stores_nl0.002912,1280
mage::app::init_front_controller0.01121915,2001,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00451490,120524,288
OBSERVER: mana_core0.11861627,593,2166,553,600
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00421211,008262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221193,272524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00302151,6880
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0080
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0009194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.1020158,2560
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00402282,1440
mage::dispatch::routers_match2.5716100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0054279182,7520
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0022485,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00341699,4400
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0075261159,552262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.288015,387,4404,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0011199,7440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.093120281,272262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.08421175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00671294,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0013161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.091112,606,0162,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0220181210,8240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.095011,909,7361,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0008116,2880
OBSERVER: mana_db0.00202207,544262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00101112,992262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,6800
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.002410148,3520
OBSERVER: log0.08101795,048786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00171100,664262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00361239,296262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00332236,672262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00161117,456262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00271227,192262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00251222,864262,144
OBSERVER: pagecache0.0006138,2720
OBSERVER: persistent0.00303325,888262,144
OBSERVER: persistent_session0.0008141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00161188,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0008195,272262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,6560
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0010150,4720
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0008147,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.1517100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0215196911,640786,432
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002151,1760
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00282180,7600
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0016155,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0001109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.004510108,952262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00151021,0800
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.00231086,928262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0018181,240262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0006227,3040
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,728262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.07831137,408262,144
layout/package_update: default0.0158130,1920
layout/db_update: default0.0040139,5280
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00042011,3520
layout/package_update: catalog_category_layered_nochildren0.001018480
layout/db_update: catalog_category_layered_nochildren2.0996100
layout/db_update: STORE_nl2.0962100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default2.0934100
layout/db_update: catalog_category_view2.0907100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0375140,536262,144
layout/db_update: MAP_popup2.0863100
layout/db_update: SHORTCUT_popup2.0832100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup2.0802100
layout/package_update: mana_ajax0.003914,5920
layout/package_update: jquery_core0.0067810,632262,144
layout/db_update: jquery_core2.0533800
layout/db_update: mana_ajax2.0737100
layout/db_update: catalog_category_layered2.0513100
layout/db_update: CATEGORY_2512.0487100
layout/db_update: customer_logged_out2.0459100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.003515680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00521116,3600
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0036113,3040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.132219,692,8409,437,184
BLOCK: formkey0.00241318,040262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121387,1040
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081387,1280
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071377,0480
BLOCK: root0.0007193,3360
BLOCK: head0.00091141,368262,144
BLOCK: before_head_end0.00041123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00054451,9280
BLOCK: js_cookies0.0003171,208262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00043242,8800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042759,5760
BLOCK: global_notices0.0004169,7760
BLOCK: header0.0004180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,968262,144
BLOCK: top.container0.0004170,3040
BLOCK: store_language0.0005193,016262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0005176,5040
BLOCK: global_messages0.00101132,3440
BLOCK: footer0.00071115,080262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6480
BLOCK: cms_footer_links0.0004169,1520
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00363234,648524,288
BLOCK: catalog.topnav0.00161263,160262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141328,072262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0007181,544262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00415263,552524,288
BLOCK: catalog_product_price_template0.0004160,9280
BLOCK: return_link0.00091152,632262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00291249,424262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,024262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00121280,1360
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00241400,752262,144
BLOCK: right.poll0.00101172,536262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.00081196,5600
BLOCK: google_analytics0.00081187,584262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00101189,2640
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,000262,144
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,7600
BLOCK: right.blog.menu0.0005188,408262,144
BLOCK: blog_tags0.0005284,3600
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,9280
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,9920
BLOCK: search.block0.0008195,704262,144
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0007185,6720
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,1200
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,872262,144
BLOCK: left.reports.product.viewed0.0004194,5040
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0004169,8240
BLOCK: currency0.0005180,8800
BLOCK: category.products0.04751405,200262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001114827,4160
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0317148448,3200
BLOCK: product_list0.00121121,040262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.015811,263,9921,048,576
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0070135143,9840
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00033424,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.035674397,2240
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00121159,240262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0005174,2960
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,128262,144
BLOCK: mana.catalog.leftnav0.00411475,200524,288
BLOCK: m_filter_actions0.0004169,5280
BLOCK ACTION: m_core_singletons -> addSingletonBlock0.002225183,048262,144
BLOCK: catalog.above_products0.0004165,9280
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0005190,8640
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.234518,866,1609,175,040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00821445,096524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.00936848,152786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.00896845,528786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001715,7040
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00382347,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00262208,0480
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00412397,344262,144
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00213190,3840
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00202202,672262,144
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002128,9280
OBSERVER: mana_seo0.088911,188,6321,310,720
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0010128,0640
OBSERVER: configurableswatches0.00122123,9280
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,208262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00291319,512262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00471436,064262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02011298,264262,144
init_config_section:stores_be_fr0.002911,7680
init_config_section:stores_be_nl0.002811,8160
init_config_section:stores_es0.002811,8080
init_config_section:stores_default0.002911,8160
init_config_section:stores_it0.002911,8000
init_config_section:stores_lu0.002711,7920
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01601115,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0019741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.6684100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0298157635,368524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0072313128,6880
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0137313583,080524,288
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.003415753,8880
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml1.6305110,767,84011,534,336
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.048711,644,7761,835,008
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.17231561,503,0081,048,576
OBSERVER: mana_core_require0.004315639,1520
OBSERVER: mana_filters0.003415665,7520
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0087156226,864524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.009115689,2000
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.003815649,4320
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.003315638,9760
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0413156204,264262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0098156220,9840
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.006215639,1120
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.021515664,2800
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.007815683,608262,144
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,6960
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0004124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0012189,4080
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0028113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0026110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.559911,161,5041,310,720
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00871183,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0003217,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0026120,5600
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.53031854,4961,048,576
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.623815,357,9205,505,024
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.622515,291,2005,505,024
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0283326,1840
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.095611,361,7441,310,720
OBSERVER: review0.095311,357,4161,310,720
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0003111,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.02531200,080262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.05911945,7041,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01991918,1761,048,576
OBSERVER: inventory0.01191485,272524,288
OBSERVER: tax0.00612363,752262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0017162,976262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.504413,385,5604,194,304
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0084118,8960
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/pager.phtml0.002715,5600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0004205,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032012,0720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00442115,8080
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.00052112,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.1854202,126,5202,883,584
init_config_section:websites0.017511,8400
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00042213,4560
locale/currency0.012345845,496786,432
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0016280,7760
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0014277,9760
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002201,4560
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.00211018,9680
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/view.phtml0.292411,420,8881,048,576
DISPATCH EVENT:mana_filters_process_items0.0020959,7760
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Model_Item0.0002238,5360
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_groups0.0013146,0560
OBSERVER: manapro_filtergroup0.0029447,2480
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_css0.0027986,480262,144
OBSERVER: manapro_filterexpandcollapse0.01953699,032262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_before0.0517963,0720
OBSERVER: manapro_filteradvanced0.05421068,7200
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/actions.phtml0.03861062,3680
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_action0.0340943,7760
OBSERVER: manapro_filterclear0.0170937,9040
frontend/base/default/template/manapro/filterclear/link.phtml0.0031929,0160
frontend/base/default/template/manapro/filterexpandcollapse/link.phtml0.0021910,0240
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_after0.0168958,7600
OBSERVER: manapro_filterhelp0.0162958,1840
frontend/base/default/template/manapro/filterhelp/help.phtml0.001798,5200
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_value_css0.001192,6000
frontend/connexing-refonte/default/template/manapro/filtercheckboxes/cssitems.phtml0.0595862,208262,144
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00171122,0000
OBSERVER: weee0.00121117,5440
frontend/base/default/template/manapro/filtersuperslider/price.phtml0.0102158,848262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_before0.003117,9680
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_action0.001614,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.01481213,624262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001516,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01751112,9920
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0013121,6960
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0006119,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7360
DISPATCH EVENT:m_ajax_options0.0026156,3120
OBSERVER: manapro_filterajax0.0024153,1600
CACHE_URL0.02641397,760524,288