webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Draadloze headsets

Het gebruik van een draadloze micro-headset is perfect voor personen die zich moeten verplaatsen in het kader van hun activiteit. Connexing geeft u toegang tot alle grootste merken van headsets: Jabra, Sennheiser en Plantronics.

 

 

Hoe kiest u uw draadloze headset? Welke zijn de criteria om de goede keuze te maken?

 

  • Met één enkel oortje of met twee oortjes, dat is afhankelijk van het concentratieniveau en het omgevingsgeluid.
  • Anti-ruismicrofoon of ongerichte microfoon. De anti-ruismicrofoon is onmisbaar in callcenters en open ruimtes, deze maakt het mogelijk het omgevingsgeluid te filteren zodat enkel uw stem doorgestuurd wordt.
  • Het type opnemer op afstand: naar gelang de leeftijd van uw telefoon kunt u een mechanische of een elektronische opnemer toevoegen: aarzel niet om ons commercieel team te raadplegen op het nummer +32 (0)2 213 70 70 voor alle inlichtingen inzake compatibiliteit.

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 106

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Stel een Aflopende Directie in

Onderdelen 1 tot 20 van totaal 106

per pagina
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Stel een Aflopende Directie in
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 49283072, emalloc: 48502960
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.7311100
mage::app::init::system_config0.0016179,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00361380,600262,144
mage::app::init::config::load_cache0.010111,7840
mage::app::init::stores0.036713,246,1923,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.020311,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002021812,8960
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0004362,2160
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0005362,2160
init_config_section:stores_nl0.003412,1280
mage::app::init_front_controller0.01411915,1201,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00481490,048524,288
OBSERVER: mana_core0.13571647,602,0806,815,744
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00411210,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00221193,352524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00222151,6080
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0320
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.1272158,2400
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00382582,2880
mage::dispatch::routers_match2.5159100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.0056284186,0000
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0023485,4960
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00321699,4560
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0072261159,5520
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.170715,385,6644,980,736
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0014199,6720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.049818280,072262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.04291175,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00521294,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0009161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.084812,604,3922,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.0233182210,8720
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.028511,909,5921,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0004116,2800
OBSERVER: mana_db0.00202207,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00091113,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0006153,6880
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.002110148,3360
OBSERVER: log0.01491795,024786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00131100,696262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00261239,296524,288
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00262236,672524,288
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00121117,472524,288
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00231227,1600
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00211222,8320
OBSERVER: pagecache0.0010138,2720
OBSERVER: persistent0.00343325,840262,144
OBSERVER: persistent_session0.0008141,9920
OBSERVER: persistent_quote0.00201188,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0011195,248262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0009180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_category_view0.0010150,4880
OBSERVER: manapro_filteraadmin0.0009147,3440
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view2.2078100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0259196911,5521,048,576
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0002161,2240
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00232481,1920
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0011155,096262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat0.0003116,1760
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002111,0000
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.015511689,928786,432
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.012011602,112786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0007192,6880
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.00271187,3360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0016181,216262,144
OBSERVER: manapro_filtertree0.0005227,288262,144
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7280
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.07191134,080262,144
layout/package_update: default0.0148130,2240
layout/db_update: default0.0045139,4400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.00031910,8400
layout/db_update: STORE_nl2.1467100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default2.1444100
layout/db_update: catalog_category_view2.1419100
layout/package_update: catalog_category_layered0.0360140,5360
layout/db_update: MAP_popup2.1387100
layout/db_update: SHORTCUT_popup2.1361100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup2.1334100
layout/package_update: mana_ajax0.004314,5920
layout/package_update: jquery_core0.0062810,6320
layout/db_update: jquery_core2.1058800
layout/db_update: mana_ajax2.1267100
layout/db_update: catalog_category_layered2.1040100
layout/db_update: CATEGORY_2462.1011100
layout/db_update: customer_logged_out2.0982100
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_xml0.002915680
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00611116,4000
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0041113,3040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.130119,713,4649,699,328
BLOCK: formkey0.00281318,056262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00121397,1280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00071397,1760
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071387,0960
BLOCK: root0.0007193,128262,144
BLOCK: head0.00091141,3680
BLOCK: before_head_end0.00081123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00064451,928262,144
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.00043242,8800
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00042759,5760
BLOCK: global_notices0.0004169,7760
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00081167,904262,144
BLOCK: top.container0.0004170,2800
BLOCK: store_language0.0007193,048262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,5040
BLOCK: global_messages0.00121132,344262,144
BLOCK: footer0.00071115,0640
BLOCK: core_profiler0.0005169,6320
BLOCK: cms_footer_links0.0005169,176262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00383234,5680
BLOCK: catalog.topnav0.00171263,192262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00181328,128262,144
BLOCK ACTION: right.permanent.callout -> setImgAlt0.0008181,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00385263,6240
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9280
BLOCK: return_link0.00121152,624262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0005178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00331253,536262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,096262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00121280,136262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00271400,664262,144
BLOCK: right.poll0.00121172,568262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00102198,080262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,2160
BLOCK: google_analytics0.00081187,568262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00111189,272262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0004171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00141228,736262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0006284,376262,144
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0004174,952262,144
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0004163,968262,144
BLOCK: search.block0.0009195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0006185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0004169,128262,144
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0008197,8800
BLOCK: mageworx_seomarkup_category0.0004169,8160
BLOCK: currency0.0005180,856262,144
BLOCK: category.products0.03801421,824262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category_Url0.001114727,2320
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category_Url::getCategoryUrl0.0299147445,6160
BLOCK: product_list0.00091121,056262,144
BLOCK: product_list_toolbar0.017711,263,9281,310,720
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0071137144,5120
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00053625,9760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.038576413,8800
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.00111159,2560
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,264262,144
BLOCK: bml.center.logo0.0005178,1040
BLOCK: mana.catalog.leftnav0.00441475,304524,288
BLOCK: m_filter_actions0.0004169,5280
BLOCK ACTION: m_core_singletons -> addSingletonBlock0.002025183,104262,144
BLOCK: catalog.above_products0.0004165,9280
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,816262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.260118,915,8328,912,896
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Collection0.00771445,032524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_after0.00957847,968786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_apply_customer_price0.00917845,448786,432
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001815,7040
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Resource_Filter2_Store_Collection0.00382347,648262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00352208,024262,144
DISPATCH EVENT:m_before_load_filter_collection0.00472397,608786,432
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00253190,4560
OBSERVER: manapro_filtersuperslider0.00222202,608786,432
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0004128,9200
OBSERVER: mana_seo0.092911,189,3921,310,720
OBSERVER: manapro_filterseolinks_robots0.0011128,1120
OBSERVER: configurableswatches0.00142123,8000
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0007193,184262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00311304,752262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.00571501,480524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02421298,344262,144
init_config_section:stores_be_fr0.003511,7680
init_config_section:stores_be_nl0.003211,8160
init_config_section:stores_es0.003311,8080
init_config_section:stores_default0.003611,8160
init_config_section:stores_it0.003411,8000
init_config_section:stores_lu0.003611,8160
OBSERVER: vigicorp_alternate0.01621114,9840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0022741,9040
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.6968100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0299159567,408786,432
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0075317129,464262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0140317515,816262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.003615954,176262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/2columns-left.phtml1.6613111,308,40011,272,192
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.054211,644,9041,572,864
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.15831581,512,6161,310,720
OBSERVER: mana_core_require0.004515839,6480
OBSERVER: mana_filters0.003515866,2560
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.0087158227,312524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.008815889,7040
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.003915849,9120
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.003315839,4720
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.0241158204,792262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.0101158221,448262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.005615839,6080
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.023015864,7760
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.007215884,1040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008121,7440
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
CORE::create_object_of::Ayaline_ManageBackground_Model_Background0.0015189,3600
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0025114,832262,144
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0023111,8240
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.602411,161,4081,572,864
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.01211183,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Flat_Collection0.0004217,6880
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0046120,4880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/navigation/top.phtml0.56011854,5361,310,720
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view.phtml0.640515,452,4645,505,024
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/category/view/other.phtml0.638815,385,7205,505,024
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0295540,7840
DISPATCH EVENT:catalog_block_product_list_collection0.104111,365,5601,310,720
OBSERVER: review0.103911,361,2481,310,720
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0004111,0560
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01091202,3840
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.07621945,3201,048,576
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01831913,7361,048,576
OBSERVER: inventory0.01141485,024524,288
OBSERVER: tax0.00542359,648524,288
OBSERVER: bundle_observer0.0013162,8880
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list.phtml0.509713,443,1203,670,016
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0113119,0000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/pager.phtml0.004215,6240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0003205,1920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00032012,0240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.00402115,8080
CORE::create_object_of::FME_Manufacturers_Model_Manufacturers0.00042112,7280
frontend/connexing-refonte/default/template/review/helper/summary_short.phtml0.00271120,7360
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.1729202,177,5602,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00042112,8800
locale/currency0.014945976,4481,048,576
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0015280,7520
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0013277,9520
init_config_section:websites0.022111,8480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0003201,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002201,4480
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/view.phtml0.276111,474,5761,048,576
DISPATCH EVENT:mana_filters_process_items0.0019959,7920
CORE::create_object_of::Mana_Filters_Model_Item0.00023011,0560
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_groups0.0012146,0640
OBSERVER: manapro_filtergroup0.0026447,2400
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_css0.0020986,5760
OBSERVER: manapro_filterexpandcollapse0.01593699,1280
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_before0.0442963,824262,144
OBSERVER: manapro_filteradvanced0.04661069,456262,144
frontend/base/default/template/manapro/filteradvanced/actions.phtml0.03311063,104262,144
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_action0.0289944,2880
OBSERVER: manapro_filterclear0.0149938,4160
frontend/base/default/template/manapro/filterclear/link.phtml0.0028929,0160
frontend/base/default/template/manapro/filterexpandcollapse/link.phtml0.0018910,0240
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_name_after0.0141958,7600
OBSERVER: manapro_filterhelp0.0137958,1840
frontend/base/default/template/manapro/filterhelp/help.phtml0.001598,5200
frontend/connexing-refonte/default/template/manapro/filtercheckboxes/cssitems.phtml0.0410882,9120
DISPATCH EVENT:catalog_prepare_price_select0.00131121,512262,144
OBSERVER: weee0.00101117,056262,144
frontend/base/default/template/manapro/filtersuperslider/price.phtml0.0073158,7760
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_before0.002917,9680
DISPATCH EVENT:m_advanced_filter_group_action0.001514,6960
frontend/connexing-refonte/default/template/manufacturers/manufacturersddl.phtml0.00661213,6080
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.002216,8000
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.0005110,0560
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01711113,0240
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0015121,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3840
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0005117,7520
DISPATCH EVENT:m_ajax_options0.0030156,2800
OBSERVER: manapro_filterajax0.0027153,1440
CACHE_URL0.02421404,168524,288