webleads-tracker

   

+32 (0)2 213 70 70

SVA certification SVA certification
Numéro vert

Mitel 5312 IP Phone - IP-telefoon

IP-telefoon met meerdere lijnen, twee poorten, bi-standaard en meerdere functionaliteiten.

23/01/2018

Op voorraad


  • Ethernet-schakelaar met twee poorten

  • Speaker

  • Full Duplex handsfree

  • 12 programmeerbare toetsen

  • Ref. fabrikant : 50005847

  • 2 jaar
  • Gratis levering vanaf 300€

Van
165,00 € 165,00 Excl. BTW € 198,00 Incl. BTW

Prijs per 1 € 165,00 Excl. BTW ieder

Hulp nodig ? Bel ons +32 (0)2 213 70 70

Mitel 5312 IP Phone - IP-telefoon ecran_large mains_libres prise_casque

De Mitel 5312 IP Phone met Full Duplex handsfree voorzien van weergave met achtergrondverlichting en programmeerbare toetsen. Laat de gebruiker toe op een intuïtieve manier de oproepen en convergerende toepassingen gesofistikeerder te beheren. De 5312 IP Phone biedt IP-functionaliteiten met het gebruiksgemak van een traditionele telefoon. Deze Mitel Convivial is gebruiksvriendelijk, beschikt over makkelijke programmatietools om uw toestel te personaliseren en een grafisch scherm met achtergrondverlichting met twee lijnen van 20 lettertekens. Dit toestel is het beste alternatief voor gebruikers die toegang nodig hebben tot gesofistikeerde functies, zoals telewerkers, ACD-agenten, personeel voor technische assistentie, kantoormedewerkers, commerciële diensten en klantendiensten.

Specificaties:

  • Scherm grafische weergave met contrastachtergrondverlichting met twintig lettertekens
  • 12 programmeerbare toetsen
  • 8 functietoetsen (speaker, mute, doorschakelen, conference call,...)
  • Werking speaker / handsfree (full duplex)
  • Speed Dial
  • Oproep omleiden
  • Oproepen doorschakelen
  • Laatst gevormde nummer opnieuw vormen
  • Nummervorming met ingehaakte handset
  • Toegang tot de voicemail
  • Conference call
  • Poort voor de headset
  • Kantelbare sokkel
  • Wandbevestiging mogelijk

Andere kenmerken:

  • Twee switched Ethernet-poorten 10/100 Mb
  • Afmetingen: 23*19*9 cm
  • Gewicht: 0,75 kg

Technische informatie voor Mitel 5312 IP Phone - IP-telefoon

Telefoonboek Nee
Type scherm Zwart-wit scherm
Telefoon poorten Nee
Prise Connexion RJ45
Headset aansluiting Ja
Herhaalfunctie Ja
Mute mode Ja
Algemeen telefoonboek NVP
Muurfixatie Ja
Expansion module NVP
Met antwoordapparaat NVP
Protocol Nee
Scherm Ja
Grote toetsen Nee
Garantie 2 jaar

Klantbeoordelingen Mitel 5312 IP Phone - IP-telefoon

Schrijf je eigen commentaar

SCRIPT
Kwaliteit service
Certification ISO 9001 Afnor                 Certification Lucie
Sterke punten
Certification ISO 9001 Afnor 
Keuze in betalingsmethode
Certification ISO 9001 Afnor
[TR]
[profiler]
Memory usage: real: 52690944, emalloc: 52028344
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage2.7586100
mage::app::init::system_config0.0014179,8080
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00371380,600262,144
mage::app::init::config::load_cache0.009111,7840
mage::app::init::stores0.035813,246,1923,407,872
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website0.0007157,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Website_Collection0.019411,637,3521,835,008
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.002326415,1040
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0005533,0320
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0006533,0320
init_config_section:stores_nl0.002912,1280
mage::app::init_front_controller0.01161915,1201,310,720
DISPATCH EVENT:controller_front_init_before0.00481490,048524,288
OBSERVER: mana_core0.0154921,201,1681,048,576
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.00431210,920262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.00211193,352524,288
OBSERVER: cms0.0003117,8640
OBSERVER: blog0.00242151,6800
OBSERVER: manufacturers0.0003121,7360
OBSERVER: mageworx_seobase_init_controller_router0.0004144,080524,288
OBSERVER: mstcore0.0002123,0320
OBSERVER: searchlandingpage0.0003124,5840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url_Rewrite_Request0.0008194,6160
mage::dispatch::db_url_rewrite0.0030158,2400
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite0.001288,4480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.00393182,5600
DISPATCH EVENT:core_abstract_load_after0.0001131,0960
mage::dispatch::routers_match2.6705100
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Rewrite_Url0.00137248,5680
CORE::create_object_of::Mana_Db_Resource_Entity_Collection0.0022485,4960
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Resource_Url_Collection0.00251490,5840
CORE::create_object_of::Mana_Seo_Model_Url0.0047195119,4240
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.218015,368,8965,242,880
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0011199,6720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.100018280,112262,144
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.09341175,1040
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.00561294,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Design_Package0.0011161,4400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.083412,604,3282,883,584
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00767888,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.027311,909,5281,572,864
OBSERVER: security_domain_policy0.0005116,2800
OBSERVER: mana_db0.00234206,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Indexer0.00111112,880262,144
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Resource_Process_Collection0.0007153,6080
OBSERVER: manapro_filtershowmore0.0010188,8320
OBSERVER: log0.01511795,872786,432
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.00151100,728262,144
DISPATCH EVENT:model_save_after0.00233240,048262,144
OBSERVER: icebergcommerce_autoaddcart_observor0.00214237,616262,144
CORE::create_object_of::IcebergCommerce_AutoAddCart_Model_Observer0.00091117,400262,144
DISPATCH EVENT:model_save_commit_after0.00253227,384262,144
OBSERVER: manapro_filtercolors0.00213223,184262,144
OBSERVER: pagecache0.0007138,2480
OBSERVER: persistent0.00273326,056262,144
OBSERVER: persistent_session0.0006142,0320
OBSERVER: persistent_quote0.00141188,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0007195,280262,144
OBSERVER: mageworx_do_product_redirect0.0008180,6240
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch_catalog_product_view0.0003133,8240
OBSERVER: Vigicorp_CatalogProductRedirect0.0002130,6720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view2.3338100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product0.0008182,192262,144
DISPATCH EVENT:model_load_before0.0003261,7040
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product0.010532337,856262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.0087225238,472262,144
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_aw_blog_content0.00253082,0400
__EAV_LOAD_MODEL__1.245315,836,4565,767,168
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Attribute_Collection0.00191189,160262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.0016183128,2880
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.006024942,3120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__1.15731602,416524,288
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.00039620,2480
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.053713,246,2083,145,728
init_config_section:websites0.012111,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_attribute_backend_media_load_gallery_before0.0010193,2800
OBSERVER: configurableswatches0.0009391,0080
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.042912,424,8242,621,440
OBSERVER: inventory0.03102738,352786,432
OBSERVER: ayaline_b2b_load_customer_price0.00702543,168524,288
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Resource_Customer0.001914,7600
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_product_properties0.01351790,672786,432
CORE::create_object_of::MageWorx_SeoCrossLinks_Model_Widget_Filter0.0006192,6880
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_product_properties0.00341431,720524,288
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.075012,343,9842,359,296
OBSERVER: reports0.073612,202,3362,359,296
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Event_Observer0.0004127,7440
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Resource_Product_Index_Viewed_Collection0.01121656,192524,288
CORE::create_object_of::Mage_Index_Model_Lock_Storage_Db0.0010157,2560
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_apply_limitations_before0.0001101,0000
OBSERVER: sendfriend0.00121136,5440
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.0014181,2960
OBSERVER: manapro_filtertree0.0004227,3360
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.0006145,7600
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.04851190,344262,144
layout/package_update: default0.0143130,2080
layout/db_update: default0.0033139,3840
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Layout0.0002116,7440
layout/package_update: STORE_nl0.0005165,720262,144
layout/db_update: STORE_nl0.9266100
layout/db_update: THEME_frontend_connexing-refonte_default0.9236100
layout/package_update: catalog_product_view0.0142130,7840
layout/db_update: MAP_popup0.9188100
layout/db_update: MAP_price_msrp_item0.9160100
layout/db_update: SHORTCUT_popup0.9131100
layout/db_update: SHORTCUT_uk_popup0.9099100
layout/db_update: catalog_product_view0.9070100
layout/db_update: PRODUCT_TYPE_simple0.9045100
layout/db_update: PRODUCT_2050.9022100
layout/db_update: customer_logged_out0.8994100
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001415360
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_before0.00541116,464262,144
Mana_Core_Helper_Js::processFiles0.0036110,0720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.105219,545,1769,437,184
BLOCK: formkey0.00301317,984262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00111367,0320
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00081367,0320
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00071367,0000
BLOCK: root0.0008193,2560
BLOCK: head0.00101141,352262,144
BLOCK: before_head_end0.00061123,9520
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00032739,1680
BLOCK: js_cookies0.0004171,2000
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001914,376262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00031941,9120
BLOCK: global_notices0.0004169,7760
BLOCK: header0.0005180,6960
BLOCK: top.links0.00091167,952262,144
BLOCK: top.container0.0005170,3040
BLOCK: store_language0.0006193,0160
BLOCK: breadcrumbs0.0004176,512262,144
BLOCK: global_messages0.00111132,3520
BLOCK: footer0.00061115,080262,144
BLOCK: core_profiler0.0004169,6080
BLOCK: cms_footer_links0.0004168,6400
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.00323226,184262,144
BLOCK: catalog.topnav0.00281438,664262,144
BLOCK: catalog.compare.sidebar0.00141328,144524,288
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.00345263,6640
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003160,9440
BLOCK: return_link0.00081152,648262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.0004178,2560
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00251208,816262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0012180,088262,144
BLOCK: cart_sidebar0.00111280,192262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00261400,696262,144
BLOCK: right.poll0.00121172,488262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091193,7840
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004192,216262,144
BLOCK: google_analytics0.00091187,536262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004175,5440
BLOCK: head_rss0.00101189,776262,144
BLOCK: bottom.newsletter0.0003171,0080
BLOCK: add.blog.footer0.00111228,704262,144
BLOCK: right.blog.menu0.0004188,4320
BLOCK: blog_tags0.0005284,368262,144
BLOCK: manufacturers.block.left0.0004192,3280
BLOCK: mageworx_seomarkup_common0.0003174,944262,144
BLOCK: magebuzz.ajaxcart.init0.0003166,6800
BLOCK: m_core_singletons0.0003163,968262,144
BLOCK: search.block0.0007195,6720
BLOCK ACTION: search.block -> addSearchAutocomplete0.0005185,6880
BLOCK: msemanticbasic.thanks0.0003169,192262,144
BLOCK: background_styles_cd2205df4b404eec0d4230ba581806460.0007197,8800
BLOCK: product.info0.01811488,312524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Url0.0002164,2000
BLOCK: product.info.media0.00081176,1840
BLOCK: product.info.upsell0.00061107,3600
BLOCK: product.info.additional0.0004171,7120
BLOCK: product.description0.0004168,3200
BLOCK: product.attributes0.0004177,736262,144
BLOCK: product.info.addto0.002914,7840
BLOCK: product.info.addtocart0.003114,7920
BLOCK: product.info.options.wrapper0.002814,8240
BLOCK: product.info.options0.0007198,5600
BLOCK: html_calendar0.0005194,400262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.002914,8560
BLOCK: product.clone_prices0.002915,2400
BLOCK: product.info.container10.0005173,4480
BLOCK: catalog.product.related0.0004191,8960
BLOCK: product.info.product_additional_data_reviews0.00361269,016262,144
BLOCK: product.review.form0.00181154,728262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00161258,768524,288
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004174,4880
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004174,2880
BLOCK: bml.center.logo0.0004178,1360
BLOCK: productalert.price0.0004179,0880
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.0013190,832262,144
BLOCK: mageworx_seomarkup_product0.0004172,8960
BLOCK: msemanticbasic.product0.0004196,8960
BLOCK: product.info.simple0.0004182,192262,144
BLOCK: 0.00061146,1440
BLOCK: sale.reorder.sidebar0.0006190,848262,144
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_generate_blocks_after0.085611,875,4161,835,008
OBSERVER: mana_seo0.0041187,1600
OBSERVER: manapro_filterseolinks0.00411425,944524,288
OBSERVER: mageworx_seobase_modify_meta0.0006193,1520
OBSERVER: mageworx_seobase_set_robots0.00271290,664262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_set_canonical_url0.02011568,048786,432
OBSERVER: mageworx_seobase_set_hreflang_urls0.02121307,512262,144
init_config_section:stores_be_fr0.002911,7600
init_config_section:stores_be_nl0.002911,8160
init_config_section:stores_es0.003011,8080
init_config_section:stores_default0.003211,8160
init_config_section:stores_it0.002712,0560
init_config_section:stores_lu0.002811,8800
OBSERVER: vigicorp_alternate0.0319155,4320
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Resource_Url_Rewrite_Collection0.0025636,2080
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6994100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.014987323,176524,288
OBSERVER: manapro_filterpositioning0.0040173101,120262,144
OBSERVER: seoextended_modify_meta0.0065173231,880262,144
OBSERVER: seoxtemplates_modify_category_head0.00178758,8320
frontend/connexing-refonte/default/template/page/1column.phtml0.6674111,348,24811,796,480
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/head.phtml0.057212,117,2802,097,152
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.008311399,432262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_before0.0002109520
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.00281024,4640
OBSERVER: mageworx_seocrosslinks_modify_category_properties0.00121020,6640
OBSERVER: mageworx_seoxtemplates_modify_category_properties0.0011102,8560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0859861,299,7281,310,720
OBSERVER: mana_core_require0.00228621,7920
OBSERVER: mana_filters0.00208648,7200
OBSERVER: mageworx_seobase_add_next_prev0.003886159,360262,144
OBSERVER: mageworx_seobase_replace_category_rss_link0.00438671,8640
OBSERVER: mageworx_seobase_show_action_name0.00208632,0720
OBSERVER: mageworx_seobase_add_hreflang0.00178621,6160
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_breadcrumbs0.011786187,184262,144
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_review0.013286203,6240
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_product0.01108621,7520
OBSERVER: seomarkup_add_richsnippet_category0.00368646,848262,144
OBSERVER: searchsphinx_terms_highlight0.00358666,2800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007121,7520
frontend/base/default/template/ayaline/core/translate.phtml0.0005124,2800
DISPATCH EVENT:ayalinemanagebg_background_load_after0.0017113,8080
OBSERVER: ayalinemanagebg_after_load_global0.0016110,8000
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/header.phtml0.03121440,072524,288
Mage_Core_Model_Design_Package::getSkinUrl0.001078,0160
frontend/base/default/template/mst_searchautocomplete/amazon.phtml0.00841183,976262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/page/switch/languages.phtml0.0031120,1040
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_Business0.0016160,0720
CORE::create_object_of::Semantium_MSemanticBasic_Model_GoodRelations0.00141118,3600
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Frontend_Default0.0001244,3600
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.00661331,232262,144
OBSERVER: catalogrule0.00621326,944262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category_Collection0.00471220,232262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Category0.001916,9840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::_initAttributes0.00661394,768262,144
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0053382,216262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.02023173,5200
__EAV_COLLECTION_LOAD_ATTR__0.0181327,696262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.02543231,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00021911,4560
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002231,5920
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0002231,5920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view.phtml0.433715,607,8725,505,024
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Source_Table0.0001183,4480
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option_Collection0.006019156,6960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Resource_Entity_Attribute_Option0.00032010,7120
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/product_main_view_price.phtml0.03231875,2641,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Directory_Model_Currency0.00021811,1520
locale/currency0.00553498,336262,144
DISPATCH EVENT:currency_display_options_forming0.0015281,352262,144
OBSERVER: mage_currencysymbol_currency_display_options0.0013278,552262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.017611,403,8881,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.00571633,768524,288
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Api_Nvp0.0009180,3440
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.00221323,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Api_Express_Nvp0.0001125,3440
frontend/connexing-refonte/default/template/callouts/phone-shop-block.phtml0.001515,3920
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/media.phtml0.0288192,6160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Product_Link_Product_Collection0.0009221,8640
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01441205,648262,144
OBSERVER: tax0.0007149,9040
OBSERVER: bundle_observer0.00372119,408262,144
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/list/related.phtml0.1138192,6320
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/price.phtml0.070715171,9120
frontend/connexing-refonte/default/template/catalog/product/view/attributes.phtml0.10151577,264524,288
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.003212960
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0029161,2880
CORE::create_object_of::Mage_Review_Model_Resource_Review_Collection0.0008112,5520
frontend/connexing-refonte/default/template/review/form.phtml0.01161266,744262,144
CORE::create_object_of::Mage_Rating_Model_Resource_Rating_Collection0.0003212,3360
frontend/connexing-refonte/default/template/page/html/footer.phtml0.01771112,4880
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/cookie/script.phtml0.0012121,7040
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/veinteractive/script.phtml0.0004116,2800
frontend/connexing-refonte/default/template/iadvize/tags.phtml0.0005119,3600
frontend/connexing-refonte/default/template/ayaline/googleadservice/script.phtml0.0004117,7280
CACHE_URL0.02221368,248524,288